Каталог саджанців бордюрних троянд

В наявностi
Код товару: 111148
0
Троянда Mimi Eden - ніжний сорт низькорослих рослин. Даний сорт був виведений у 2006 році. Сорт чудово підходить для декоративного оформлення прибудинкових територій. Перевагою даного сорту є можливість горшкового вирощування. Особливості сорту: • на..
131.99 грн.
В наявностi
Код товару: 111168
0
Троянда Green Ice - даний сорт троянди чудово освіжить усі квіткові посадки. Використовуються квіти для поодиноких посадок, а також для створення квіткових композицій. Особливості сорту: • належить до типу бордюрних сортів; • аромат приємний, легкий;..
142.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111165
1
Троянда Yellow Doll - один із найбільш вражаючих сортів декоративних рослин. Даний сорт відзначається сонячним забарвленням пелюсток. Використовується саджанець для бордюрного вирощування у відкритому грунті, а також квітковій комопзиції при горшково..
131.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111280
0
131.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111176
0
Троянда Tamango - низькорослий сорт яскравої троянди. Відзначається яскравим та романтичним цвітінням. Квіти мають вражаючий вигляд у поєднанні із насичено-зеленим листям. Особливості сорту: • представник бордюрних троянд; • висота та ширина куща 45-..
131.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111273
0
131.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111154
0
Троянда Raspberry Spray - сорт троянди який відзначається рясним цвітінням впродовж усього періоду цвітіння. Використовується для декоративного оформлення прибудинкових територій, а також горшкового вирощування. Особливості сорту: • належить до типу ..
109.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111150
0
Троянда Orange Baby - дивовижний сорт багаторічної рослини. Вирощування можливе у декоративних горщиках, а також у квіткових композиціях. Використовується рослина для декоративного оформлення прибудинкових територій. Особливості сорту: • належить до ..
109.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111269
0
142.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111137
1
Троянда Flash Night - дивовижний сорт гібридної троянди. Відзначається яскравим та незвичним забарвленням пелюсток. Квіти користуються великою популярністю у ландшафтному дизайні. Особливості сорту: • належить до типу бордюрних троянд; • кущ розлогий..
131.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111131
0
Троянда Cream Gracia - тендітне цвітіння саме це першочергово приходить на думку при погляді на красиві квіти. Відзначається рослина рясним цвітінням яке має вражаючий вигляд у груповій та поодинокій посадці. Особливості сорту: • належить до типу бор..
109.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111129
0
Троянда Clementine - ніжний сорт багаторічної рослини. Відзначається ніжни та водночас яскравим забарвленням. Сорт чудово підійде для бордютного вирощування, а також для вирощування у горщиках. Особливості сорту: • належить до типу бордюрних троянд; ..
109.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111281
0
131.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111175
0
Троянда Arrow Folies - новинка на ринку троянд. Виведений даний сорт американськими селекціонерами. Використовується рослина для декоративного оформлення квіткових композицій. Особливості сорту: • відноситься до типу бордюрних троянд; • аромат у дано..
131.99 грн.
Немає в наявностi
Юлія 2021-09-03
Давно хотіла у себе на квітнику виростити таку розу. Коли бутони розпустились була приємно вражена забарвленням, кожна квітка унікальна.
Андрей 2021-04-14
товар хорошо упакован, с проростками. Доволен сотрудничеством

Вартість Бордюрні троянди

НазваЦіна
Троянда Green Ice142.99 грн
Троянда Mimi Eden131.99 грн
Троянда Arrow Folies131.99 грн
Троянда Charming Piano131.99 грн
Троянда Clementine109.99 грн
Троянда Cream Gracia109.99 грн
Троянда Flash Night131.99 грн
Троянда Grand Trendsetter142.99 грн
Троянда Orange Baby109.99 грн
Троянда Raspberry Spray109.99 грн

Елегантні та мініатюрні – ось як, лише двома словами можна описати дивовижні рослини. Ті аналоги шикарних кольорів, які називають королівськими.

З'явилися бордюрні троянди в 19 столітті, в Китаї, і з того часу тішать своєю чарівністю весь світ. Їхня популярність не має територіальних кордонів, бо знають і активно вирощують усе сортове різноманіття бордюрних троянд у всьому світі.

Привертає увагу, звичайно ж, зовнішній вигляд та розміри. Дрібне листя і дрібні бутони - такий тандем виглядає вражаюче. Але не тільки краса здатна зробити бордюрну троянду головною окрасою ділянки чи клумби. Компактність невисоких чагарників суттєво розширює можливості для тих, хто їх вибрав. Адже таку троянду стає можливим посадити на невеликому клаптику землі, десь у затишному куточку шикарної ландшафтної композиції.

Може здатися, що саджанці бордюрних троянд слід придбати лише з двох причин. Але, повірте, позитивних особливостей значно більше. Скільки? Відповіді не лежать на поверхні, слід детально вивчити максимум інформації. Це ми пропонуємо зробити.

Особливості виду бордюрних троянд

Насправді, варто лише поглянути на рослину навіть у каталозі, і стає зрозумілим, що вона абсолютно незвичайна. Чагарники найчастіше невеликі, чому цей вид квітів часто іменують "мініатюрними" трояндами. Але вони буквально і зібрані в єдиний букет. Це суттєвий плюс, тому що не потрібно їх підв'язувати, щоб зберегти цілісність рослини.

Повторне цвітіння, хіба це не привід купити саджанці троянд того чи іншого сорту. Звичайно ж, немає нічого кращого, ніж спостерігати як з'являються бутони, як розпускаються шикарні троянди. Багаторічні рослини за позитивної температури можуть цвісти по кілька разів на сезон, що надає їм, на тлі з іншими квітами, високу конкурентоспроможність.

Бордюрні троянди можна назвати універсальними, і така характеристика пов'язана з тим, що при декоруванні ділянки рослини можуть бути в різних проектах ключовим елементом. За допомогою 65-сантиметрових чагарників прикрашають доріжки, створюють концептуальні об'єкти.

Швидше за все, ви неодноразово чули про те, що троянди – це вибагливі квіти. Але дивлячись які! Бордюрні сорти, всі як один, відрізняються витривалістю, "уживливістю". Під цим поняттям мається на увазі практично ідеальна адаптація до клімату України.

Кількість саджанець бордюрних троянд на квадратний метр

Залежно від сорту, бордюрні троянди можна садити на різній відстані. Але в цьому питанні дуже часто думки квітникарів розходяться. І сумарно можна говорити про кількість 3 кущів на квадратний метр. Але тут важливо за фактом оцінювати ситуацію, оскільки цілі можуть бути при висадженні різними. Ми ж рекомендуємо завжди пам'ятати, що густа посадка може негативно вплинути на здоров'я рослин в цілому.

Посадка та догляд за бордюрними трояндами

Не можна забувати, що навіть мініатюрна троянда – це також королева саду. І означає, що до неї слід ставитись уважно і з трепетом, створити для неї найкращі умови. Тому важливо звертати увагу на кожен етап: від вибору локації до посадки. Поговоримо про те, де краще садити бордюрні троянди. І тут немає таємниць на відкритій території, але без протягів. неприпустимо позбавляти рослини сонця, але при цьому неприпустимо, щоб пряме проміння палило листя і бутони.

Рекомендуємо здійснювати висадку саджанець у сезон, восени. У найсприятливіший період: вересень, жовтень, листопад.

Зверніть увагу! На врожай суттєво впливає якість посадкового матеріалу. Чому завжди важливо співпрацювати лише з надійним продавцем. Адже така взаємодія виключає різні розчарування.

Процес висадки стандартний: поглиблення має бути не менше 40 см у діаметрі. Глибина лунки може змінюватись, але не перевищувати 10 см. Обов'язково слід попередньо змішати компост із ґрунтом. Деякі квітникарі доповнюють суміш і деревною золою. Етап підгортання обов'язковий. Через 2 (максимум 3 дні) здійсніть перший полив рослин після їх посадки.

Догляд простий!

Забезпечте інтенсивний полив навесні, скоротите його в інші періоди. Поливайте рослини в міру потреби, тобто в міру висихання землі.

Удобрюйте мініатюрні чагарники вчасно. Пересаджуйте троянди або у квітні, або у жовтні.

Стежте за виникненням хвороб, шкідників. Пам'ятаєте, що краще купити інсектициди від шкідників інсектициди від шкідників. заздалегідь, ніж запізнитися з їх придбанням. Подібні зволікання можуть мати негативні наслідки. Як і тоді, якщо у вас при необхідності під рукою не виявляться гербіциди від бур'янів: пирію, осота та інших.

Замовити саджанці бордюрних троянд поштою

В інтернет-магазині Matla-flowers ви можете придбати сорти рослин, що сподобалися. У нас ви знайдете дуже популярні цього сезону троянди Yellow Doll, які підкорять своїм сонячним кольором. Насичений жовтий відтінок та мініатюрний бутон, така троянда виглядає дуже ніжно, сміливо та контрастно. Якщо ж ви наважитеся замовити з доставкою Clementine, персикове сяйво, то троянда подарує дивовижний чуттєвий аромат, який пошириться по всій ділянці. Її краса стане вашою гордістю.

Ми пропонуємо широкий та різноманітний асортимент У нас представлений великий каталог продукції, який дозволить купувати насіння та саджанці, речовини та склади, протруйники насіння та цибулин, добрива та багато іншого за відмінними цінами. Звертайтесь до нас!

Кориснi статтi
27.06.2017
Тюльпан - романтичний провісник тепла з Персії
Тюльпан - романтичний провісник тепла з Персії
Кожної пори року властивий неповторний шарм і чарівність, однак саме настання весни змушує серця тремтіти і битися частіше без видимої причини. Особливого магічного флеру сезону додають його ароматні супутники – квіти. Проліски – перші вісники весни, що проглядаються з-під снігу вже в березні, але, на жаль, радують своєю ніжною красою лише кілька тижнів...
27.06.2017
Ірис - палітра унікальних запахів, поступається тільки красоті бутона
Ірис - палітра унікальних запахів, поступається тільки красоті бутона
Ірис поєднює в собі всі можливі переваги квітів. Гама кольорів включає в себе найнеочікуваніші відтінки, починаючи з білого та завершуючи пурпуним забарвленням, за що саме, рослина отримала назву «Веселка» (з грецької). Палітра ароматів не менш широка і різноманітна...
-->