Пістолети для поливу

В наявностi
Код товару: 500392
0
Пульверизатор для обприскування рослин - практичний пристрій для домашнього використання. Пульверизатор чудово підходить для обприскування кімнатних рослин, розсади та вуличних саджанців різними препаратами та водою. • Матеріал - пластик; • Функція -..
34.99 грн.
В наявностi
Код товару: 500260
0
Розприскувач для поливу рослин на прибудинковій територій. Призначений даний розпилювач також для зрошування грунтів. При розпилені утворюється водяна шапка, що дозволяє уникнути розмиву грунтів...
39.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 500370
0
Лійка для поливу - використовується для поливу кімнатних рослин та прибудинкової території. Матеріал: пластик; Ємкість: 1,1 л; Виробник: Україна;..
49.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 500386
0
Лійка для поливу - використовується для поливу кімнатних рослин та прибудинкової території. Матеріал: пластик; Ємкість: 1,8 л; Виробник: Україна;..
59.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600999
1
Обприскувач- насос прикріплюється до пляшки та використовується для поливу квітів, обприскуваннязасобів від комах та при удобрені квітів розчинами. Насоспідходить для пляшок від 0.5 до 3 літрів. Розпилювання регулюється за допомогоюспеціальної насадк..
169.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600045
0
Зручний таякісний розприскувач на пляшку може бути використаний для поливу квітів, такожчерез такий розпилювач можна обробити рослини від шкідників та удобритирослини.& Розпилювачуніверсальний, він підходить для усіх пляшок від 1,5 літрів.Забіррідини..
15.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Металевийпістолет для поливу рослин – оптимальне вирішення поливу квітів на великійтериторії.Пістолетмає 8 режимів, за допомогою яких можна вибирати різні напори води.& Головка пістолету регулюється, з її допомогоюможна налаштовувати кут подачі води..
229.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600052
0
Пістолетдля поливу квітів Zebra Twin виконаний ізякісного пластику. Країна виробник Польща. Пістолетмає 7 режимів поливу, потік води регулюється. Пістолет ідеально підходить дляобробки квітів речовинами від шкідників, підкормки квітів та листового по..
89.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600055
0
Універсальнийпістолет для поливу має 7 різних режимів поливу квітів. Пістолет виготовленийіз пластику, підходить для поливу клумб та садів. Рукоятката основа регульованої частини пістолету виконана із прорезиненого пластику, цедозволяє регулювати кут..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
8 режимнийпістолет для поливу підходить для клумб та садів. Також за допомогоютакого пістолету можна змивати бруд з бруківки. Пістолет має 8 режимів відконцентрованого потоку до розпилювання рідини.& Прорезиненаручка пістолету дозволяє утримувати при..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600054
0
Пістолет& для поливу Luxary ідеально підходить не тільки для поливу квітів, а й для миття різноманітних предметів. Основа пістолету виготовлена з сталі, прилад оснащений функцією безперервної подачі води та регулювання потоку.7 режимів подачі води п..
239.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Пістолет Gold Line виготовлений із якісного та легкого пластику. Ручка пістолету прорезинена,що дозволяє легко утримувати пістолет навіть мокрими руками.Пістолет Gold Line оснащено 8 режимами від сконцентрованого потокудо розпилювання. Можливість обр..
69.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600056
0
Універсальнийоприскувач для квітів Handy допоможе вам у поливі квітів. Оприскувач має 7 режимів, що дозволяє підлаштувати режимвідповідно до сорту квітів. Такий пістолет дасть змогу забезпечити рослининеобхідною кількістю води. Пістолетвиготовлений і..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500101
0
Мірник білий - прекрасний інструмент для здійснення капельного пливу. У використанні легкий та простий. Виробник: Україна; Об'єм: 0,25 л; Матеріал: пластик; Колір: білий...
24.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600060
0
Компактналійка на 0,8 л прекрасно підходить для поливу кімнатних рослин та розсади.& Лійки яскравих кольорів піднімуть настрій тазабезпечать ваші квіти необхідною кількістю води. Лійкутакож можна використовувати і для удобрення рослин різноманітними..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 600059
0
Пластиковалійка на 2 літри – це зручний спосіб поливу як кімнатних, так і садових квітів.& Лійка маєзручну ручку яку легко втримувати навіть мокрими руками. Носик лійки забезпечуєрівномірний полив квітів.Таку лійкуможна використовувати і для обробки ..
34.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500388
0
Автополив для кімнатних рослин - універсальний садовий інвентар, чудово підходить для поливу кімнатних рослин. Завдяки пластмасовго матеріалу відзначаються багаторазовим використанням. Спосіб застосування: • наповнити автополив водою; • між стінкою г..
49.99 грн.
Немає в наявностi
Гость 2018-05-28
Держу такой как запасной и для мелких объемов. Несколько лет выручает.  Надежен. Бутылку не надо набирать до верху. Для создания давления надо место для воздуха.

Вартість Поливальні пістолети, з'єднання

НазваЦіна
Лійка для поливу квітів та кімнатних рослин, пластикова «Еталон» 1.1 л49.99 грн
Лійка для поливу квітів та кімнатних рослин, пластикова «Еталон» 1.8 л59.99 грн
Пульверизатор для обприскування рослин 600 мл34.99 грн
Розбризкувач равлик 11 см39.99 грн
Автополив для кімнатних рослин «Лілія» 0,25 л49.99 грн
Лійка пластикова 2-л34.99 грн
Лійка пластикова Кактус 0.8-л24.99 грн
Мірник білий 0,25 л 24.99 грн
Пістолет для поливу HANDY 7114.99 грн
Пістолет для поливу GOLD LINE 69.99 грн

Поливальні пістолети в інтернет-магазині Matla Flowers

Хоч би яким удобреним грунт, без наявності в ньому вологи жодна рослина не зможе рости і плодоносити. Але штучний полив саду або городу забирає багато сил і часу. При цьому дуже важливо не пошкодити ніжні стебла. Тому найбільш досвідчені садівники прагнуть всіляко автоматизувати даний процес, застосовуючи у своїй практиці різні вироби. І найбільш часто використовуваними є садові розпилювачі.

Позитивні сторони застосування розпилювачів

Пістолети для шлангу для поливу робляться таким чином, щоб вода, що подається до них, розпорошуватися на дрібні частинки. Таким чином, при одному і тому ж обсязі витраченої рідини, можна зволожити велику площу грядки, земля при висиханні не покривається скоринкою і до кореневої системи рослини надходить кисень. Ще одним величезним плюсом є те, що при такому поливі можливість травмування паростків зводиться до мінімуму, а процес зволоження  займає набагато менше часу.

Поради щодо вибору розпилювача води

Вирішивши придбати пістолет для поливу городу, насамперед потрібно проаналізувати те, які культури переважають на вашій ділянці. Для більш тендітних рослин (помідорів, баклажанів) або квітів рекомендується купувати розприскувач з максимальним розпиленням води. Для кущів і дерев сила струменя води менш важлива. Тому тут можна підбирати насадку, що дає найменшу дисперсність.

Купити пістолет для поливу найпростіше в інтернет-магазині Matla Flowers. Ми гарантуємо:

  • доступні ціни;
  • доставку за допомогою поштової розсилки в Київ, Одесу, Львів та інші міста;
  • товари від надійних виробників.

Вам більше не потрібно витрачати час на походи в магазини. Приділивши лише 5 хвилин свого вільного часу нашого сайту, ви зможете швидко оформити замовлення і отримати нашу професійну допомогу.

Кориснi статтi
01.12.2017
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія – рід трав'янистих рослин, що належать до сімейства ірисових. Вони можуть стати окрасою будь-якого саду, інтер'єру чи букету. Якщо ви добре подбали про саджанці, фрезії неодмінно віддячать вам рясним цвітінням...
07.09.2021
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Гібіскус квітне майже цілий рік. Але тільки тоді, коли виконано усі умови його правильного вирощування. Про це ви дізнаєтесь, переглянувши відео...
-->