0
0

Цибуля сіянка

Код товару: 500234
0
Добриво Чистий лист для цибулі, часнику та пряних трав - даний препарат чудово підходить для комплексного підживлення розсади та молодих саджанців плодових кущів та дерев. Використовується на всіх стадіях росту. Склад та переваги: • склад NPK : - N (..
39.99 грн.
Продано
Код товару: 396002
0
Цибуля Шекспір - високоврожайний сорт озимої цибулі. Виведений даний сорт у Великобританії.Завдяки високій врожайності сорт широко популярний не тільки у домашньому вирощуванні, а також для продажу. Особливості сорту: • один з ранньостиглих сортів оз..
54.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 396003
0
Цибуля Сеншуй - один з популярний сортів озимої цибулі виведений у Нідерландах. Даний сорт широко популярний на вітчизняному ринку завдяки високим якостям. Особливості сорту: • високоврожайний середньо - пізній сорт цибулі; • використовується даний ..
54.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 396004
0
Цибуля Радар - надзвичайно популярний сорт озимої цибулі. Відзначається даний сорт високими харчовими якостями як широко цінуються у всій Європі. Особливості сорту: • належить до ранньостиглих сортів; • використовується цибуля для зимової посадки; •..
54.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 396001
0
Цибуля Red Baron - даний сорт прекрасно підійде для отримання раннього врожаю. Сорт відзначається чудовими харчовими та транспортними якостями. Часто даний сорт називають салатною цибулею, що дозволяє використовувати її у споживанні у свіжому вигляді..
54.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 500999
0
Мінеральне добриво Нано гідрит гумат - відноситься до комплексних мінеральних добрив. Препарат сприяє швидкому та рясному плодоношенню. Підходить для запобігання грибкових захворювань. Складається з великої кількості поживних речовин. Норма використа..
42. грн.
Немає в наявностi