Розсада гомфрени

Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Гомфрена Високоросла суміш в касеті 40 шт Рослина – Гомфрена Високоросла має чималий період цвітіння, від початку липня до перших заморозків (середина вересня). Саме це і приваблює покупців. Оскільки величенькі, різнокольорові квіти дуже фай..
399.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Гомфрена Високоросла суміш в касеті 160 шт Рослина – Гомфрена Високоросла має чималий період цвітіння, від початку липня до перших заморозків (середина вересня). Саме це і приваблює покупців. Оскільки величенькі, різнокольорові квіти дуже фа..
1199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 90104
0
Розсада Гомфрена Високоросла суміш в горщику 1 шт Рослина – Гомфрена Високоросла має чималий період цвітіння, від початку липня до перших заморозків (середина вересня). Саме це і приваблює покупців. Оскільки величенькі, різнокольорові квіти дуже фай..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Гомфрена Високоросла суміш – Гомфрена Високоросла має чималий період цвітіння, від початку липня до перших заморозків (середина вересня). Саме це і приваблює покупців. Оскільки величенькі, різнокольорові квіти дуже файно виглядають на будь-якій клумб..
59.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Розсада гомфрени

НазваЦіна
Гомфрена Високоросла суміш в горщику 0,5 л59.99 грн
Розсада Гомфрена Високоросла суміш 1 шт (горщик)29.99 грн
Розсада Гомфрена Високоросла суміш 160 шт (касета)1199.99 грн
Розсада Гомфрена Високоросла суміш 40 шт (касета)399.99 грн
Кориснi статтi
09.07.2018
Квітковий етикет
Квітковий етикет
Уміння дарувати квіти - справжнє мистецтво. Попри те, що сьогодні мало хто дотримується квіткового етикету, не зайвим буде нагадати два основні правила: "квіти та особистість" і "букети та привід", якими варто керуватися під час вибору композиції для подарунка. Дівчатам дарують квіти на високих стеблах, а чоловікам однотонні букети. ..
13.08.2018
Вирощування хіонодокси в горщику
Вирощування хіонодокси в горщику
Хіонодокса - це мініатюрна рослина, належить до сімейства лілійних. У висоту виростає до 15 см, має тендітні та ніжні квітки. Прикореневе листя є одночасно і квітконосами. Квіти зібрані в гроновидне суцвіття з шести пелюсток, вони утворюють дзвіночки діаметром 4 см. Висаджують хіонодоксу в перших рядах клумби. ..
15.02.2022
Інструкція з вирощування мікрозелені
Інструкція з вирощування мікрозелені
Інтерес до мікрозелені не згасає. Ці чудові зелені паростки здатні наповнити організм енергією, дати йому необхідні мікроелементи та корисні вітаміни...
-->