Саджанці журавлини

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500248
0
Підкислювач ґрунту Espoma - популярний препарат відзначається широким спектром дії. Чудово підходить для ацидофільних рослин. Переваги: • підходять для хвойних рослин, чорниці, рододендронів та інших рослин; • зручний та нешкідшивий у використанні; •..
55.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 228002
0
Журавлина Ховес - великоплідний сорт вирокопоживної ягоди. Користується журавлина сорт Ховес великою популярністю. Використовується даний сорт для споживання у свіжому вигляді, а також для приготування різноманітних джемів. Особливості сорту: • відзн..
76.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 228003
0
Журавлина Пілігрім - великоплідний сорт високопоживної ягоди. Користується журавлина сорт великою популярністю завдяки високій врожайності. Використовується даний сорт для споживання у свіжому вигляді, а також для приготування різноманітних джемів. О..
76.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500207
0
Добриво Чистий лист для лохини, чорниці і журавлини - даний препарат чудово підходить для комплексного підживлення розсади та молодих саджанців ягідних рослини. Використовується на ранніх стадіях росту. Склад та переваги: • склад NPK : - N (азот) - 1..
78.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 228001
0
Журавлина Стівенс - високоврожайний сорт журавлини. Використовуються ягоди для споживання у свіжому вигляді, а також для приготування різноманітних варення. Особливості сорту: • пізньостиглий сорт журавлини; • дозрівання плодів настає наприкінці вер..
76.49 грн.
Немає в наявностi

Вартість Журавлина

НазваЦіна
Добриво Чистий лист для лохини, чорниці і журавлини 300 г78.99 грн
Журавлина Пілігрім76.49 грн
Журавлина Стівенс76.49 грн
Журавлина Ховес76.49 грн
Підкислювач ґрунту Espoma 100 мл55.99 грн

Чи потрібно перераховувати всі переваги кучерявого невеликого чагарнику з сімейства Вересових? Досить тільки вказати на переважні особливості рослини, як багато хто вирішує доповнити свою колекцію і настільки дивовижною рослиною. Про що йдеться, ви точно здогадалися! Адже не кожна культура приносить плоди двічі на рік, не всі ягоди містять стільки вітамінів груп В і С, скільки журавлина. Саме тому бажання купити саджанці журавлини виправдане і закономірне. Адже навіть один чагарник журавлини, який, до речі кажучи, так красиво в'ється, принесе так багато корисних плодів. Залишається тільки для багатьох загадкою, як же вибрати посадковий матеріал високої якості, і які дії варто робити на різних етапах, щоб не нашкодити вічнозеленому напівчагарнику. 

Саджанці журавлини

На першому етапі слід вирішити питання про те, де ж купувати розсаду журавлини. Ми пропонуємо вам, шановні покупці, здійснювати покупки в нашому інтернет-магазині Matla-flowers. Таким чином ви зможете обійти стороною всі розчарування. У нас представлений широкий асортимент сортів. Залежно від уподобань, наприклад, ви зможете купити будь-який вподобаний сорт. Тобто в сезон, коли кущ журавлини почне плодоносити, ви із задоволенням куштуватимете великі круглі або довгасті ягоди.

Оскільки між сортами з нашого каталогу є суттєві відмінності, то і смак буде різний. Це дозволить отримувати гастрономічне задоволення від різних рослин. Тому зараз ми хочемо порекомендувати до розгляду три найпопулярніші сорти. 

  • Журавлина сорту "Ховес" - напрочуд добре плодоносить, ягоди дозрівають у середньопізній період, у вересні, жовтні. Уже на другий рік рослини приносять плоди, розмір яких може варіюватися і досягати граничного максимуму - 3 грами.  Сорт високорослий, його пагони можуть досягати 200 см.
  • Журавлина "Пілігрим" - соковиті, яскраво-червоного кольору ягоди мають кисло-солодкий смак. Вони невеликі, але дуже соковиті. Саму рослину теж можна назвати мініатюрною. Довжина пагонів не перевищує 60 см, коли ж вага ягід становить 2 грами. Дозрівають плоди в осінній період, наприкінці вересня-початку жовтня. Високий попит на розсаду журавлини сорту "Пілігрим" пов'язаний з хорошими врожаями насамперед. Ягоди застосовуються не тільки для вживання у свіжому вигляді.
  • Сорт "Стівенс" - невисокі кущі журавлини сорту "Стівенс" добре плодоносять. Ягоди великі, солодкі, трохи гіркуваті. Період зборів урожаю: кінець вересня-початок жовтня. Сорт морозостійкий. Цвітіння починається з середини літа.

Посадка журавлини

"Ведмежу ягоду" або "Кислу ягоду" нескладно вирощувати. Головне тільки не порушити правила.

Локація для висадки

Насамперед потрібно оцінити ту територію, де планується здійснювати висадку однієї з найпопулярніших у Північній Америці рослин. Журавлина в цьому плані вимоглива, тому важливо, щоб кущ журавлини ріс на сонячній території, де періодами настає півтінь. Її можна посадити поруч з іншими саджанцями плодових дерев.

Зазвичай, розсаду журавлини висаджують ранньою весною, після заморозків. Головне тільки, щоб земля не залишалася промерзлою до цього часу. Що стосується території, то враховуйте, що журавлина вологолюбна рослина. 

Ґрунт

Лісовий субстрат, кислий або торф'яний ґрунт - ось ідеальний варіант для посадки журавлини. Нерідко, за відсутності саме якісного ґрунту для висадки, його формують самостійно. Ми рекомендуємо зняти верхній шар ґрунту (від 25 до 50 см), і замінити його на інший склад, в якому поєднуватимуться хвойний субстрат і лісовий гумус, ретельно перемішані з торфом і піском. Співвідношення має бути таким: 1:1:1:2. 

Посадка

Глибина лунок має дорівнювати 10 сантиметрам. Відстань від одного куща журавлини до іншого - 20 см. Послідовність дій має бути такою: викопайте лунку, полийте її інтенсивно теплою водою, розмістіть саджанці, 1 або 2. Присипте рослини землею, не утрамбовуючи ґрунт. 

Полив журавлини

Висаджені молоді саджанці на перших етапах потребуватимуть вашої підвищеної уваги. Полив потрібно здійснювати щодня. З дорослими рослинами справи йдуть інакше. Потрібно стежити, щоб ґрунт не пересихав. У періоди спеки і посухи журавлина потребує інтенсивних поливів охолодженою водою. В осінній період інтенсивність поливів скорочується вдвічі. 

Добрива для журавлини

Через місяць після висадки має бути здійснене перше підживлення мінеральними добривами, повторення якого можна проводити кожні 2-3 тижні. Мінеральні добрива недорого ви можете знайти в нашому каталозі, що дасть змогу без запізнень здійснювати підживлення, не порушуючи графіка. Майже три роки для саджанців буде діяти така схема. Тільки через трирічний період обсяги підгодівлі будуть скорочені вдвічі.

Кориснi статтi
10.09.2017
Вигонка золотої квітки хризантеми
Вигонка золотої квітки хризантеми
Хризантема - всіма улюблена осіння квітка, яка привертає увагу строгістю ліній і простою красою. Належить до роду Айстрових. З давньогрецької перекладається як "квітка сонце", на сьогодні відомо понад 29 різновидів. Час висадки - кінець весни, саме в цей час і встановлюється максимально тепла погода і немає загрози заморозків вночі. ..
13.08.2020
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
При замовленні товару на суму 200 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 500 грн - в подарунок 5 Тюльпани Міх. При сумі в 1000 грн - 10 Тюльпанів Міх + безкоштовна доставка!..
18.08.2021
Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021
Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021
Троянди були і залишаються одними з найбажаніших і популярних садових квітів серед покупців. У нашому каталозі ці рослини з'явилися тільки в цьому році, але вже зараз ви можете замовити найрізноманітніші сорти цих квітів...
-->