Саджанці дерева

Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Дерен Elegantissima 40 шт (касета) - розсадний черенок багаторічного чагарника. Часто саджанці даного сорту можна зустріти у груповій та поодинокій посадці. Особливості сорту: • росданий саджанець багаторічного листяного чагарника; • висота д..
699.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Дерен Elegantissima 160 шт (касета) - розсадний черенок багаторічного чагарника. Часто саджанці даного сорту можна зустріти у груповій та поодинокій посадці. Особливості сорту: • росданий саджанець багаторічного листяного чагарника; • висота ..
1999.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Дерен касетний Elegantissima 1 шт - розсадний черенок багаторічного чагарника. Часто саджанці даного сорту можна зустріти у груповій та поодинокій посадці. Особливості сорту: • росданий саджанець багаторічного листяного чагарника; • висота дорослої р..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 159001
1
& Дерен білий Sibirica Variegataлатинська назва CORNUS ALBA SIBIRICA VARIEGATA кущ висотою 100-120 см, ширина крони до 200 см. Пагони червоно-пурпурового кольору. Листя широке з кремово-білою окантовкою. Цвіте зелено-кремовим & ароматним цвітом. Плод..
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 800337
0
Дерен білий Gouchaultii - Швидкоростучий листопадний кущ висотою 2-2.5 м. Цінний своїм незвичайним і привабливим окрасом листя. Крона широка. Пагони прямі, похилені до землі, зелені, взимку стають червонуватими. Листя зеленого кольору з жовтою оканто..
104.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 800057
1
Дерен білий Gouchaultii& Швидкоростучий листопадний кущ висотою 100-120 см. Цінний своїм незвичайним і привабливим окрасом листя. Крона широка. Пагони прямі, похилені до землі, зелені, взимку стають червонуватими. Листя зеленого кольору з жовтою окан..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 800345
0
Дерен Elegantissima (Елегантиссма) - швидкоростучий чагарник в дорослому віці досягає 3-5 метрів у висоту. Декоративні пагони червоно-коричневого забарвлення густо вкриті овальними листками із загостреним кінчиком сіро-зеленого забарвлення та білими ..
149.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 800056
0
Дерен Elegantissima (Елегантиссма) - швидкоростучий чагарник в дорослому віці досягає 3-5 метрів у висоту. Декоративні пагони червоно-коричневого забарвлення густо вкриті овальними листками із загостреним кінчиком сіро-зеленого забарвлення та білими ..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 221009
1
Дерен білий Gouchaultii - декоративний кущ висота якого досягає 250 см. Користується великою популярністю завдяки незвичайному забарвленню листви. Саджанець формує широку крону з прямими пагонами звисаючими до землі. При настанні заморозків пагони зм..
102.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Дерен

НазваЦіна
Дерен Elegantissima 0,5 л99.99 грн
Дерен Elegantissima 1,5 л149.99 грн
Дерен білий Gouchaultii 0,5 л99.99 грн
Дерен білий Gouchaultii C1,5102.99 грн
Дерен білий Gouchaultii d14104.99 грн
Дерен білий Sibirica Variegata 0,5 л68.99 грн
Дерен касетний Elegantissima 1 шт19.99 грн
Розсада Дерен Elegantissima 160 шт (касета)1999.99 грн
Розсада Дерен Elegantissima 40 шт (касета)699.99 грн

Дерен — не тільки вигідна декоративна рослина для прибудинкової ділянки, а й часто корисний плодовий чагарник, що і стало основною причиною пошуку відповіді на питання про те, де купити дерен в Україні. Фахівці інтернет-магазину Matla-flowers завжди допоможуть підібрати недорогий і найпопулярніший сорт з асортименту каталогу. Як і саджанці плодових дерев, їх можна вигідно замовити з доставкою додому, найбільш зручною для вас поштою.

Що собою представляють рослини дерева

Більшість рослин дерева - це високорослі чагарники, до 4 м, хоча серед видової різноманітності зустрічаються і дерева, до 8 м заввишки. Восени листя набуває бордове або рожеве забарвлення, а між гілок формуються рідкісні блакитні та білі плоди-кістянки. Їм не страшні зимові морози, а ще вони невибагливі у виборі умов вирощування та складу ґрунту, що робить культуру цінним декоративним варіантом для вирощування на прибудинковій ділянці.

Плодові сорти рослини (наприклад, кизил) здавна вживається в їжу і відомий своїми смаковими та цілющими властивостями. Такі кущі дерева найкраще розвиваються у родючій вапняній землі, із середнім рівнем кислотності. Як і в інших сортових різновидів, розмноження виконується насіннєвим способом, а вони проростають на другий рік після посадки.

Видові та сортові різновиди дерну

Вирішивши купити дерен в Україні, потрібно бути готовим до широкого видового розмаїття рослин. Усього налічується понад 50 видів культури, але для декоративного садівництва найбільш вдалими виявилося лише кілька з них:

 • дерен синовий;
 • білий;
 • криваво-червоний;
 • канадська.

Так чи інакше до якогось із них належать і популярні сьогодні сортові варіації рослин:

 1. Єлегантизму. Кущі дерева цього сорту представлені екземплярами, що швидко ростуть, які в дорослому віці досягають висоти 3-5 м. Пагони - червоно-коричневі, з густим овальним листям сіро-зеленого кольору (білі безформні плями влітку зливаються в одну). Плоди - сині та дрібні.
 2. Білий сорт Gouchaultii. Виділяється шикарною кроною і прямими пагонами, висотою до 120 см. Зелені влітку вони червоніють взимку, а досягти максимальної декоративності саджанцям дерева допомагають зелене листя з жовтою окантовкою та дрібні білі квіточки.
 3. Кессельрінга. Вирішивши замовити саджанці дерну цього сорту, садівник завжди отримує недорогий варіант чудового декоративного чагарника з красивими пурпурно-чорними або червоними пагонами.
 4. Шпет. Високорослий сорт, що досягає двометрової висоти. Серед представленого в каталозі асортименту на нього звертають увагу завдяки здатності змінювати колір листя: від бронзово-жовтого до зеленого з жовтим облямівкою.

Який би варіант ви не наважилися замовити, отримати якісний результат можна тільки при правильній посадці та подальшому догляді за дерном.

Як правильно посадити саджанці дерева

Посадка молодих рослин на ділянці проводиться провесною, на заздалегідь обраному просторому місці в півтіні. Інші вимоги полягають у:

 • наявності нейтрального або слабокислого пухкого ґрунту (глинисті субстрати змішують з піском);
 • невеликих розмірах ям (30-50 см у діаметрі), з обов'язковою наявністю на дні дренажу;
 • достатньому зволоженні ґрунту, але без застою вологи.

Спеціальне добриво можна одразу не вносити, замінивши його підготовленим поживним ґрунтосумішком на підставі компосту та перегною. Після посадки саджанця пристовбурне коло зволожують і мульчують.

Де вигідно замовити рослини: опт та роздріб

Саджанці дерева не рідкість на ринку, але якщо вам потрібні тільки якісні екземпляри і за доступною ціною, то варто звернутися до консультантів інтернет-магазину Matla-flowers. Наші переваги:

 • можливість своєчасної доставки поштою територією України;
 • можливість як оптових, і роздрібних замовлень;
 • гарантія якості;
 • широкий асортимент товарів;
 • акційні та знижкові пропозиції, які ще більше допомагають заощаджувати на ціні товару.

Підтвердженням позитивного багаторічного досвіду роботи компанії стануть численні відгуки клієнтів, серед яких незабаром може з'явитися ваш.

Кориснi статтi
01.12.2017
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія – рід трав'янистих рослин, що належать до сімейства ірисових. Вони можуть стати окрасою будь-якого саду, інтер'єру чи букету. Якщо ви добре подбали про саджанці, фрезії неодмінно віддячать вам рясним цвітінням...
07.09.2021
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Гібіскус квітне майже цілий рік. Але тільки тоді, коли виконано усі умови його правильного вирощування. Про це ви дізнаєтесь, переглянувши відео...
-->