0
0

Саджанці геленіуму

Продано
Код товару: 363002
0
Геленіум Waltraut - трав'янистий багаторічний який має надзвичайно красивий вигляд. Використовують дану рослину у групових, а також поодиноких посадках. Квіти відзначаються яскравими барвами. Особливості сорту: • саджанець висотою досягає близько 70-..
63.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 399060
0
Геленіум El dorado - надзвичайно красивий сорт трав'янистого багаторічника. Рослина прекрасно підходить для групових, а також поодиноких посадок поблизу парканів. Також рослина не втрачає декоративного вигляду при зрізі у букетні композиції. Особлив..
63.99 грн.
Немає в наявностi

Цей багаторічник багатьом квітникарям досі невідомий, а дарма. Він цвіте майже два місяці в період, коли інші рослини вже в'януть. Радимо уважно вивчити його, ймовірно, саджанцям цієї квітки знайдеться місце у вашому саду.

Саджанці геленіуму – яким є цей багаторічник?

Це безмежно красива садова рослина. Свою назву вона отримала на честь цариці Олени Троянської. Ця багаторічна квітка користується великою увагою серед садівників, що її вирощують. Завдяки йому присадибні території яскраво перетворюються. І до того ж ця рослина невибаглива у догляді.

Багаторічна квітка бере своє походження з Америки і належить до трав'янистих рослин. Його головна особливість полягає в тому, що квітконоси з приходом холодів відмирають разом із кореневою системою. Але на розташованій під землею частині восени утворюються бруньки, які формують коріння з листовою розеткою. І наступного року він знову проростає і тішить своїм яскравим кольором.

Які бувають сорти цього багаторічника

У каталозі інтернет-магазину представлено кілька сортів Геленіум ВКС. У природі їх налічується понад 30 і кожен має свої особливості. Один із найпопулярніших серед них «Дорадо». Але є й інші, наприклад, "Ранчера".

Сорти відрізняються між собою заввишки, розмірів та забарвленням кольорів. Найчастіше зустрічається жовтий геленіум. Він добре виділяється у саду на тлі інших квіток. Стебла можуть досягати 180 сантиметрів заввишки. Але це у найбільших сортів, таких як "Хелена Голд".

Діаметр бутонів зазвичай становить 5-6 см. Невеликі квіточки на довгих стеблах активно використовують під час створення ландшафтних композицій. Багаторічний геленіум виграшно перетворює своїм виглядом сади.

Загляньте в каталог, і замовте квітку, яка:

  • чудово поєднується з іншими декоративними;
  • може використовуватися у вертикальному озелененні;
  • радує довгим та тривалим цвітінням.

В наявності у сезон маємо найпопулярніші види. Вартість саджанців доступна і вони мають вже гарне сформоване коріння.

Як правильно вирощувати геленіум?

Садити багаторічник у саду потрібно так, щоб він добре освітлювався сонцем. Цей вид рослин не любить наполовину затінені та тіньові місця. Нестача освітлення може призвести до того, що суцвіття будуть дрібними або взагалі відсутніми.

Довгі стебла геленіуму вказують на те, що він тягнеться до світла. У жовтий колір зазвичай пофарбовані центральні квітки, у той час як краї мають помаранчеве або коричневе забарвлення. Цвітіння геленіуму – це по-справжньому чарівне видовище. Враховуючи доступну вартість саджанців, багато власників заміської нерухомості прикрашають цією рослиною свої ділянки. Кущі цього багаторічника виглядають яскраво, їх добре видно здалеку.

Високорослі сорти слід висаджувати на добре захищених від вітрових поривів місцях. Для посадки використовуйте Геленіум ОКС, тобто з відкритою кореневою системою, так він зможе швидше вкорениться. Грунт повинен бути помірно вологим. Нестача вологи може стати причиною хвороб і навіть його загибелі, негативно позначиться на розмірах та кількості суцвіть.

У посушливу погоду грунт потрібно зрошувати частіше. Волога субстрат  є запорукою гарного зростання рослини. Крім цього, грунт потрібно розпушувати, але неглибоко, щоб не пошкодити коріння. Не забувати про добрива, ціни на них невисокі. Перше підживлення зазвичай вносять у травні.

Усім, хто хоче насолоджуватися гарним цвітінням, необхідно вивчити правила догляду цієї рослини. Правильно розміщувати кущі на ділянці, своєчасно зрошувати, вносити підживлення. Ціна на саджанці геленіуму демократична. Замовляйте їх для своїх ділянок на найвигідніших умовах у нашому магазині.