Саджанці самшиту вічнозеленого

-25%
В наявностi
Код товару: 800103
0
Самшит вічнозелений в контейнері Р9 ( 0,5 л) - декоративна рослина, що є надзвичайно популярною для використання в живих огорожах та формування різноманітних фігур. Кущ відноситься до простих рослин в догляді та водночас повільно ростучих. Посадку пр..
99. грн.74. грн.
-25%
Висота 20-30 см
В наявностi
Код товару: 800198
0
Самшит вічнозелений в контейнері - декоративна рослина, що є надзвичайно популярною для використання в живих огорожах та формування різноманітних фігур. Кущ відноситься до простих рослин в догляді та водночас повільно ростучих. Посадку проводять в дв..
149. грн.112. грн.
Продано
Немає в наявностi
0
Самшит касетний Звичайний 1 шт - популярний сорт багаторічних рослин. Використовуються дані саджанці для формування живих парканів, а також створення декоративного ланшафту алей парків. Особливості сорту: • належить до багаторічних вічнозелених росли..
29.99 грн.
Немає в наявностi
-25%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 213002
1
Самшит вічнозелений в контейнері С3 (3 л) - декоративна рослина, що є надзвичайно популярною для використання в живих огорожах та для формування різноманітних фігур. Кущ відноситься до простих рослин в догляді та водночас повільно ростучих. Посадку п..
114. грн.86. грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Самшит Звичайний 40 шт (касета) - популярний сорт багаторічних рослин. Використовують дані саджанці для формування живих парканів, а також створення декоративного ланшафту алей парків. Особливості сорту: • належить до багаторічних вічнозелени..
699.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Самшит Звичайний 160 шт (касета) - популярний сорт багаторічних рослин. Використовують дані саджанці для формування живих парканів, а також створення декоративного ланшафту алей парків. Особливості сорту: • належить до багаторічних вічнозелен..
2499.99 грн.
Немає в наявностi
-15%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500140
0
Добриво MASTER для самшиту та вічнозелених чагарників - мінеральне водорозчине добриво яке використовується у комплексного підживленя деокративних саджанців. Використовується для мінерального підживлення завдяки співвідношенню поживних елементів. Скл..
82. грн.70. грн.
Немає в наявностi
-17%
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 599999
0
Добриво MASTER для самшиту та вічнозелених чагарників - мінеральне водорозчине добриво яке використовується у комплексного підживленя деокративних саджанців. Використовується для мінерального підживлення завдяки співвідношенню поживних елементів. Скл..
12. грн.10. грн.
Немає в наявностi

Вартість Самшит

НазваЦіна
Самшит Вічнозелений 2 л112 грн
Самшит вічнозелений Buxu 0,5 л74 грн
Добриво MASTER для самшиту та вічнозелених чагарників 25 г10 грн
Добриво MASTER для самшиту та вічнозелених чагарників Весна-Літо 250 г70 грн
Розсада Самшит Звичайний 160 шт (касета)2499.99 грн
Розсада Самшит Звичайний 40 шт (касета)699.99 грн
Самшит Вічнозелений С386 грн
Самшит касетний Звичайний 1 шт29.99 грн

Самшит в залежності від сорту може рости як кущ або дерево. Тривалість життя до 600 років. Витримує довгі морози до -15-20 С. Ефірні олії самшиту очищають від шкідливої ​​мікрофлори значні простору навколо себе. Не рекомендується садити в зонах активного медозбору, бджоли можуть ним отруїтися, а мед буде містити небажані речовини. Використовується в фітотерапії, а також ландшафтному дизайні, як декоративна культура.

Як посадити саджанці самшиту

Купивши самшит в нашому магазині ви отримаєте його саджанці в контейнері. Після отримання ви можете відразу його висаджувати в грунт.

Самшиту потрібно пухка, волого- повітропроникна земля. У глинистих грунтах коренева система задихається і гниє. Чорноземи та сіроземи також вимагають коригування під потреби самшиту.

Якщо грунт пухкий і піщаний, лунку роблять за розміром кореневої системи. У важких грунтах лунку збільшують до на 50% від діаметра кореневої системи саджанця самшиту в глибину і ширину, щоб він не загинув в процесі розвитку. Грунт з лунки перемішують в пропорції 1:1:1 з торфом і піском. Додають 0,2-0,4 частини верхового грунту з хвойних лісів для підвищення кислотності. Самшит любить підкислені грунту, з цієї причини не можна додавати розкислителі: деревну золу, доломіт, вапно. На суглинках дозу пухких компонентів збільшують так, щоб грунт став сипучим.

При посадці коріння розправляють повністю і ставлять саджанець в лунку, допускається заглиблення кореневої шийки. Після засипки грунт ущільнюють і проливають, так, щоб вода стояла на поверхні. Зверху поверхню засипають мульчею.

Де краще посадити самшит

Самшит зростає на відкритому просторі так і сильно затінених заростях, умови освітленості мають мале значення. Головні вимоги до тепла. Краще садити на ділянках, закритих з північного боку будівлями, парканами. Самшит вирощують і як кімнатну рослину в теплих приміщеннях. 

Популярні види та сорти самшиту

Для культурного вирощування найчастіше використовуються наступні сорти.

Самшит вічнозелений, сорти Елеганс, Marginata

Ці різновиди чудово виглядають в будь-якому ландшафті. При стрижці їм надають форму зеленого кулі, яка досягає діаметра близько 1 м, а з роками й більше того. Листя строкаті з білою облямівкою. Посухостійкий, добре росте в контейнерах, що дає можливість вирощувати рослину в приміщеннях або заносити на зиму з вулиці в теплі місця.

Самшит Дрібнолистий, сорти Buxus, Winter Gem

Ця група сортів може рости в глибокій тіні. Може сформуватися як чагарник або як дерево в сильній тіні, коли самшит тягнеться до світла. Зростає по 8-12 см в рік, за десятиліття може вирости до 15 м у висоту. Листя глибокого темно-зеленого кольору, з блискучим глянцем. Майже без ніжок, що робить зелену масу щільною, майже суцільною.

Доставка і оплата

Наш інтернет магазин здійснює доставку замовлень службами "Нова пошта" та "Укрпошта". Оплатити замовлення можна при отриманні післяплатою так і відразу онлайн. Саджанці самшиту доставляються в спеціальній упаковці, що гарантує їх збереження.


Кориснi статтi
20.08.2017
Вигонка крокусів в горщиках до жіночого свята 8 березня
Вигонка крокусів в горщиках до жіночого свята 8 березня
Садові сорти ніжних крокусів походять від своїх лісових родичів. Ці прекрасні рослини, привертають прихильність квітникарів і флористів ніжністю і крихкістю. Найбільшою популярністю користуються великоквіткові і двоколірні крокуси. Вирощувати крокуси можна як у відкритому грунті, так і в горщиках, вони невибагливі і відрізняються морозостостійкістю...
17.08.2017
Прекрасна глоксинія — окраса вашого дому
Прекрасна глоксинія — окраса вашого дому
Глоксинія - багаторічна тропічна рослина, батьківщина якої Центральна і Південна Америки. Ще є інша назва - синінгія, це кімнатна глоксинія, про вигонку і догляд якої ми і поговоримо в цій статті. Вона представлена широким асортиментом гібридних форм і видів, розмаїття яких привертають увагу, і роблять її дуже популярною серед багатьох людей, адже глоксинія має дивовижні оксамитові пелюстки. ..
15.02.2022
Інструкція з вирощування мікрозелені
Інструкція з вирощування мікрозелені
Інтерес до мікрозелені не згасає. Ці чудові зелені паростки здатні наповнити організм енергією, дати йому необхідні мікроелементи та корисні вітаміни...
-->