0
0

Самшит

Висота 20-30 см
Код товару: 800141.1
0
Самшит вічнозелений в контейнері - декоративна рослина, що є надзвичайно популярною для використання в живих огорожах та формування різноманітних фігур. Кущ відноситься до простих рослин в догляді та водночас повільно ростучих. Посадку проводять в дв..
104.99 грн.
Продано
Код товару: 213002
1
Самшит вічнозелений в контейнері С3 (3 л) - декоративна рослина, що є надзвичайно популярною для використання в живих огорожах та для формування різноманітних фігур. Кущ відноситься до простих рослин в догляді та водночас повільно ростучих. Посадку п..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 500140
0
Добриво MASTER для самшиту та вічнозелених чагарників - мінеральне водорозчине добриво яке використовується у комплексного підживленя деокративних саджанців. Використовується для мінерального підживлення завдяки співвідношенню поживних елементів. Скл..
71.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 500187
0
Добриво MASTER для самшиту та вічнозелених чагарників - мінеральне водорозчине добриво яке використовується у комплексного підживленя деокративних саджанців. Використовується для мінерального підживлення завдяки співвідношенню поживних елементів. Скл..
10.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 213001
0
Самшит вічнозелений в контейнері Р9 ( 0,5 л) - декоративна рослина, що є надзвичайно популярною для використання в живих огорожах та формування різноманітних фігур. Кущ відноситься до простих рослин в догляді та водночас повільно ростучих. Посадку пр..
68.99 грн.
Немає в наявностi

Самшит в залежності від сорту може рости як кущ або дерево. Тривалість життя до 600 років. Витримує довгі морози до -15-20 С. Ефірні олії самшиту очищають від шкідливої ​​мікрофлори значні простору навколо себе. Не рекомендується садити в зонах активного медозбору, бджоли можуть ним отруїтися, а мед буде містити небажані речовини. Використовується в фітотерапії, а також ландшафтному дизайні, як декоративна культура.

Як посадити саджанці самшиту

Купивши самшит в нашому магазині ви отримаєте його саджанці в контейнері. Після отримання ви можете відразу його висаджувати в грунт.

Самшиту потрібно пухка, волого- повітропроникна земля. У глинистих грунтах коренева система задихається і гниє. Чорноземи та сіроземи також вимагають коригування під потреби самшиту.

Якщо грунт пухкий і піщаний, лунку роблять за розміром кореневої системи. У важких грунтах лунку збільшують до на 50% від діаметра кореневої системи саджанця самшиту в глибину і ширину, щоб він не загинув в процесі розвитку. Грунт з лунки перемішують в пропорції 1:1:1 з торфом і піском. Додають 0,2-0,4 частини верхового грунту з хвойних лісів для підвищення кислотності. Самшит любить підкислені грунту, з цієї причини не можна додавати розкислителі: деревну золу, доломіт, вапно. На суглинках дозу пухких компонентів збільшують так, щоб грунт став сипучим.

При посадці коріння розправляють повністю і ставлять саджанець в лунку, допускається заглиблення кореневої шийки. Після засипки грунт ущільнюють і проливають, так, щоб вода стояла на поверхні. Зверху поверхню засипають мульчею.

Де краще посадити самшит

Самшит зростає на відкритому просторі так і сильно затінених заростях, умови освітленості мають мале значення. Головні вимоги до тепла. Краще садити на ділянках, закритих з північного боку будівлями, парканами. Самшит вирощують і як кімнатну рослину в теплих приміщеннях. 

Популярні види та сорти самшиту

Для культурного вирощування найчастіше використовуються наступні сорти.

Самшит вічнозелений, сорти Елеганс, Marginata

Ці різновиди чудово виглядають в будь-якому ландшафті. При стрижці їм надають форму зеленого кулі, яка досягає діаметра близько 1 м, а з роками й більше того. Листя строкаті з білою облямівкою. Посухостійкий, добре росте в контейнерах, що дає можливість вирощувати рослину в приміщеннях або заносити на зиму з вулиці в теплі місця.

Самшит Дрібнолистий, сорти Buxus, Winter Gem

Ця група сортів може рости в глибокій тіні. Може сформуватися як чагарник або як дерево в сильній тіні, коли самшит тягнеться до світла. Зростає по 8-12 см в рік, за десятиліття може вирости до 15 м у висоту. Листя глибокого темно-зеленого кольору, з блискучим глянцем. Майже без ніжок, що робить зелену масу щільною, майже суцільною.

Доставка і оплата

Наш інтернет магазин здійснює доставку замовлень службами "Нова пошта" та "Укрпошта". Оплатити замовлення можна при отриманні післяплатою так і відразу онлайн. Саджанці самшиту доставляються в спеціальній упаковці, що гарантує їх збереження.