Ранні тюльпани

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21128
1
& Тюльпан White Prince (Білий принц) - захоплює своїм молочно-білим кольором вже з першого погляду, він точно не залишить байдужим кожного квітникаря. Бутон великий за розміром, вважається ранньоквітучим сортом. У висоту досягає до 40 см, підходить д..
10.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21328
0
Тюльпан White Marvel - кожен сорт тюльпанів має своє світіння та забарвлення, при оформленні квітників Варто звернути увагу та даний сорт. Квіти мають білосніжне забарвлення яке доповнить усі групові посадки. Особливості сорту: • відноситься сорт до..
17.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21122
1
Тюльпан Sunny Prince відноситься до ранніх сортів. Бутон має видовжену форму, до 12 см. яскравого жовтого забарвлення, сама назва в перекладі означає ‘’ сонячний принц’’ говорить за себе. У висоту тюльпан досягає до 50 см. Ідеально підходить для буке..
10.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21365
0
Тюльпан Red Princess - ранній сорт піоноподібного тюльпану. Цвітіння припадає на першу половину весний, що дозволить насолодитись яскравими барвами коли на дворі ще відчутні зимові заморозки. Особливості сорту: • представник махрових сортів; • цвітін..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21085
0
Тюльпан Purple Prince відноситься до ранньоквітучих сортів. Квіти лілово- фіолетового забарвлення, форма бутона класична, чашоподібна. Стебла прямі, міцні, висотою близько 40 см. Надає перевагу сонячним , захищеним від вітру ділянкам. Для посадки гру..
17.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21130
0
Тюльпан Flair - чудовий сорт тюльпанів. Для хорошого та рясного цвітіння тюльпанам необхідно багато світла. Перед посадкою культура полюбляє підживлення грунту різноманітними добривами, глибина посадки складає 5-10 см. Даний сорт має красиві, червоні..
8.57 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21269
0
Тюльпан Christmas Dream - гібридний сорт тюльпану який має чудовий вигляд у посадці разом з іншими сортами. Тюльпани є ніжними квітами які надають романтичного настрою всім квітникам. Особливості сорту: • належить до типу тріумф; • у висоту рослина д..
14.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21145
1
Тюльпан Angels Wish (Ендже Уіш) - на початку весни своє цвітіння барвистими кольорами розпочинає даний сорт. Квіти відзначаються раннім періодом цвітіння, яке Ви можете спостерігати на початку квітня. Пелюстки біло-лимонного забарвлення формують кели..
13.19 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21255
0
Тюльпан Aafke - високо популярний сорт який чудово підходить для вигонки на 8 Березня. Даний сорт має красивий вигляд у групових посадках, а також при зрізі у квіткові композиції. Особливості сорту : • належить до типу тріумф; • висота стебла 50 см;..
11.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21096
2
Candy Prince ( Кенді Прінс) - сорт із середнім періодом цвітіння, що наділений ніжним бузковим забарвленням. Форма бутона овальна, яйцеподібна, діаметр у відкритому стані до 10 см. Завдяки міцном у стеблу& Кенді Прінс досить вдпло виглядає у поєднан..
10.49 грн.
Немає в наявностi
Юлиана Нікіфорова 2021-05-18
самый изумительный цвет, рано зацвел и позже всех опал, среднего роста, лучший!!
Lina Tarasova 2021-05-11
Великий, крупний тюльпан. Довго не опадають пелюстки, тримаються міцно у голівці.
Елена Иванова 2020-07-14
Дуже ніжний жовтий колір! Розквітли одними з найперших. Цвітіння довготривале.Дякую за красу!

Вартість Тюльпани Ранні

НазваЦіна
Тюльпан Aafke11.99 грн
Тюльпан Angels Wish13.19 грн
Тюльпан Candy Prince10.49 грн
Тюльпан Christmas Dream14.99 грн
Тюльпан Flair8.57 грн
Тюльпан Purple Prince17.99 грн
Тюльпан Red Princess29.99 грн
Тюльпан Sunny Prince10.99 грн
Тюльпан White Marvel17.99 грн
Тюльпан White Prince10.99 грн

Пізньоквітучі, середньоквітучі, папугові та махрові... При виборі квітів для власної клумби дуже легко заплутатися. Тому слід вибирати з каталогу насамперед саджанці ранніх тюльпанів, а потім уже всі інші. Адже саме такі сорти з ранньої весни почнуть тішити собою. Їхня різнобарв'я, достаток відтінків і видів, навіть якась різноманітність форм бутонів якраз і нагадає, що весна почалася.

Ми поспішаємо на допомогу, хочемо не лише запропонувати найякісніші цибулини квітів. Ми розуміємо як, часом, складно придбати добрива, як і раніше інсектициди від шкідників та інше. Тому створили каталог продукції, в якому просто купити все необхідне. Для початку ж пропонуємо вибрати цибулини тюльпанів, ранніх квітів, які виконуватимуть роль головного прикраси кожної вашої клумби.

Особливості ранніх тюльпанів

Основою вибору найчастіше є лише смаки і переваги тих, хто має намір урізноманітнити свій квітник ранніми рослинами. Але не лише це має значення. Дуже важливо з нашого боку нагадати, що ранні сорти тюльпанів – це унікальні квіти. Вони мають цілу низку несхожих особливостей, про які повинен знати кожен покупець.

Насамперед хочеться сказати, що серед ранніх сортів ви не зустрінете папугових. Справа в тому, що до цього виду відносяться тільки прості і махрові тюльпани. Що вже на етапі замовлення квітів виключить помилки. У нас в інтернет-магазині Matla-flowers ви зможете замовити ранні тюльпани необхідного кольору, з високим, середньої довжини стеблом, великим бутоном або не дуже.

До речі, досягнення селекції та генетики суттєво розширили загальну кількість сортів. І якщо в минулому всі ранні квіти не відрізнялися різноманітністю, то тепер можна замовляти гібриди, які відрізняються своєю ірреалістичністю та красою.

Якщо взагалі говорити про особливості саме ранніх тюльпанів, то головні з них:

 • форма бутона нагадує келих;
 • більшість популярних ранніх видів має бутон середнього розміру;
 • стандартна висота рослини становить 50 см; 60 см – максимально можлива межа;
 • рослини відрізняються стійкістю;
 • квітки у зрізаному вигляді (при правильному догляді) тривалий час зберігають свій презентабельний вигляд.

Сорти ранніх тюльпанів

Для спрощення процесу пошуків та вибору надаємо вам перелік найбільш затребуваних та популярних на ринку сортів. У нас ви зможете купити як сорти простих ранніх тюльпанів, так і цибулини тюльпанів махрових.

 • Тюльпан White Prince дуже своєрідний і унікальний. Справа в тому, що він вважається одним із найпопулярніших з квітів, які зустрічаються не лише на клубах України, а й у всьому світі. Він стійкий до морозів та інших несприятливих явищ, це впливає попит.
 • Тюльпан Sunny Prince - рання квітка, що ототожнюється із сонцем. Його жовтий колір дав рослині другу назву - "сонячний принц". Висота становить 50 см, бутона – 12 см.
 • Тюльпан Flair – рання і стійка квітка, яка має чашоподібну форму бутону. Він виглядає дуже елегантно, за що квітка дуже цінується флористами.
 • Ранній тюльпан сорту Christmas Dream підкорює серця мільйонів, оскільки два контрастні кольори мають нерівномірні межі. І це на кожній клумбі створює незабутній візуальний ефект.
 • Сезон цвітіння сорту Candy Prince нетривалий. Бузковий відтінок пелюсток створює неповторний ефект. Важливо врахувати, що форма бутону овальна діаметр якої не перевищує 10 см.
 • Тюльпан Angels Wish – витончений білий тюльпан на високій ніжці з бутоном ніжно-молочного кольору. Як тільки він розквітає, то заполонює все своїм безцінним ароматом. Повноцінно цвіте на відкритих та сонячних територіях.
 • Тюльпан Aafke – це яскрава квітка із групи ранніх тюльпанів. Він ототожнюється із силою та стійкістю.
 • Тюльпани сорту Purple Prince мають лілово-фіолетове забарвлення. Пелюстки щільні, бутони мають келихоподібну форму.

Посадка та догляд за ранніми тюльпанами

Коли садити та як доглядати – це ключові питання. Ми хочемо дуже докладно відповісти на них. Тюльпани висаджують восени, але якщо ви маєте намір провести посадку навесні, то чекайте трохи запізнілого їх цвітіння. У цьому випадку час посадки – це третя декада березня для ранніх сортів. Граничний період – 1 декада квітня. Головна умова – достатній прогрів ґрунту (не менше 9 градусів).

Для кращих результатів слід правильно вибрати територію, обов'язково добре освітлену та без протягів. Те місце, де немає значних поривів вітру в негоду.

Щодо ґрунту, то він має бути супіщаний або суглинистий. Заглиблювати цибулини слід не більше, ніж на 2 5 см. Розміщувати на відстані 10-15 см. У момент висадки слід провести заходи щодо удобрення ґрунту, повторити їх на етапі розвитку квітки. Полив має бути помірним. Завжди важливо стежити за тим, щоб ґрунт не пересихав, не тріскався.

Замовити саджанці ранніх тюльпанів поштою з доставкою

Шановні покупці, ми пропонуємо вам замовити посадковий матеріал із доставкою поштою. А паралельно придбати гербіциди від бур'янів та інші засоби для якісної обробки ваших квітів за доступними цінами.

У нас ви можете підібрати тип і клас тюльпанів, вибрати необхідні склади для їх підгодовування та протруйники насіння та цибулин. Пропонуємо вам професійну консультацію та нашого менеджера, який відповість на актуальні запитання.

Кориснi статтi
20.08.2018
Як продовжити свіжість букету квітів
Як продовжити свіжість букету квітів
Вирощуючи рослини ви напевно не раз прикрашали ними будинок і дарували букети з клумби близьким людям. А чи знали ви, що термін життя композиції безпосередньо залежить від її складу? Так є квіти, які відмінно уживаються разом, а деякі рослини зовсім не терплять «сусідів». У цій статті розберемо, які квіти можна комбінувати, а які ні...
07.09.2021
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Гібіскус квітне майже цілий рік. Але тільки тоді, коли виконано усі умови його правильного вирощування. Про це ви дізнаєтесь, переглянувши відео...
-->