Кращі сорти огірків для посадки в 2021 році


При вирощуванні огірків велике значення має грамотно підібраний якісний посадковий матеріал. Також дуже важливо підібрати сорт, який максимально адаптований під певну територію і має стійкість до основних видів хвороб культури. У цій статті ми підібрали 5 найбільш популярних і затребуваних огіркових сортів зі стабільно високою врожайністю і прекрасними смаковими характеристиками.


Амур - ультраранній партенокарпічний гібрид, який ідеально підходить для невеликих і середніх фермерських господарств. Серед його переваг варто відзначити стабільне рясне плодоношення протягом усього періоду вегетації. Ці огірки дозрівають дуже дружно, демонструючи при цьому однорідність і відмінні смакові якості. Амур має стійкість до підвищених температур і посухи. Він толерантний до основних хвороб, в тому числі борошнистої роси і пероноспори. Корнішони зазвичай ростуть до 14 см і характеризуються рівномірним зеленим відтінком. При дотриманні хорошою агротехніки врожайність може досягати 30-45 кг з одного квадратного метра.

Кібрія - невибагливий гібридний огірок з жіночим типом цвітіння. Це відмінний варіант для отримання високого раннього врожаю, який приваблює своєю універсальністю і підходить для вирощування, як у відкритому грунті, так і під плівкою. Кібрія відрізняється одним з найвищих потенціалів врожайності. Плоди: вирівняні, крупнобугорчасті, середньою масою до 90 г. Колір: темно-зелений. Їх можна вживати свіжими, маринувати і солити. При цьому огірки зберігають відмінну внутрішню структуру і смакові властивості. Основні переваги: імунітет до захворювань і несприятливих погодних умов, транспортабельність, лежкість.

Артист - партенокарпічний гібрид огірка з хорошими показниками врожайності і товарності. Перші плоди починають з'являтися через 1,5 міс. з моменту висадки в грунт.

Переваги:

  • продуктивність;
  • чудові товарні та харчові якості;
  • універсальність у використанні.

Артист - дуже стійкий вид. Він володіє імунітетом до багатьох захворювань, включаючи борошнисту росу, помилкову борошнисту росу, мозаїку і кладоспоріоз. Середня врожайність з 1 м.кв. досягає 8,5 кг. На окрему увагу заслуговує зовнішній вигляд і смак огірків. Вони компактні (до 90 г) вирівняні, циліндричної форми.

Лютояр - ультраранній огірок, який заслужено користується популярністю завдяки своїй продуктивності і стійкості до хвороб. Гібрид невибагливий до агротехніки і відрізняється універсальністю в застосуванні. Хороша інфраструктура і високі смакові якості плодів дозволяють використовувати їх, як для маринування та засолювання, так і для споживання в свіжому вигляді. Корнішони Лютояр дуже привабливі: темно зелені крупнобугорчасті, циліндричної форми, довжиною до 12 см. В середньому можна зібрати до 12-15 кг з квадратного метра.

Маша - гібрид огірка першого покоління з характерними високими показниками плодючості, імунітету і стійкості до несприятливих факторів навколишнього середовища. Перші плоди з'являються дуже рано (через 36 днів після висадки). Вихід товарної продукції досягає 95%. Огірки Маша характеризуються бездоганним смаком. Вони практично ніколи не гірчать. Завдяки компактним розмірам корнішонів (8-10 см) їх можна хрустіти свіжими, маринувати або солити. При дотриманні мінімальної агротехніки фермерам можна домогтися результативності на рівні 10-11 кг / кв.м. при вирощуванні в теплиці.


Коментарі
-->