0
0

Саджанці ялівця

Код товару: 800164
1
Ялівець лускатий Blue CarpetНадзвичайно декоративний вічнозелений хвойний чагарник. Свою назву отримав за хвою насиченого сріблясто-блакитного кольору. Гілля плоско розпростерте, густо розташоване, подушковидної форми, кінці пагонів злегка нахилені в..
59.99 грн.
Код товару: 800126,1
0
& Ялівець горизонтальний Blue ChipСизо-блакитний красень користується великою популярністю в Україні та за її межами. Був визнаний, як найкращий декоративний сорт на міжнародній виставці у Варшаві. Родом з Північної Америки й Канади. Блу Чіп в перекл..
44.99 грн.
Код товару: 800108
0
Ялівець Skyrocket - вічнозелений чагарник використовується для декоративного оформлення. Виведений даний сорт у 1949 році та з тих пір користується великою популярністю. Особливості сорту: • висота рослини досяга 6-8 метрів; • діаметром рослина 0,8-..
74.99 грн.
Код товару: 800163
0
Ялівець горизонтальний Lime Glow - новітній сорт хвойного багаторічника який за короткий час здобув великої популярності. Часто ялівець можна побачити у груповій та поодинокій посадці. Особливості сорту: • у висоту саджанець до 50 см; • пагони розло..
69.99 грн.
Код товару: 800143
0
Ялівець китайський Kuriwao Gold - належить даний сорт до популярних вічнозелених рослин. Використовується для декоративного оформлення та створення бонсаю. Особливості сорту: • висота та ширина рослини досягає 200 см; • швидкість росту середня, річни..
91.00 грн.
Код товару: 800139.1
0
Ялівець лускатий Holger - найбільш популярний сорт хвойних рослин який користується популярністю не тільки серед початківців, але й серед колекціонерів. Використовується рослина для декоративного оформлення прибудинкових територій, парків. Особливост..
91.00 грн.
Код товару: 800066,4
0
100.00 грн.
Код товару: 800191
0
125.00 грн.
Код товару: 800128
0
50.00 грн.
Контейнер 1,5 л
Код товару: 800182,1
0
Ялівець скельний Blue Arrow Латинська назва Juniperus scopulorum Blue Arrow , Що в перекладі означає « Блакитна стріла», так як по своїй формі він нагадує стрілу. Вузький, колоновидний і компактний сорт. Висотою досягає 3 м., та до 0.7 м в ширину...
91.00 грн.
Код товару: 800126
0
Ялівець горизонтальний Wiltonii - відмінна грунтопокривна рослина яка користується великою популярністю серед всіх поціновувачів. Даний сорт був виведений у 1914 році та є одним з невибагливих сортів. Особливості сорту: • діаметр рослини досягає 250 ..
59.99 грн.
Код товару: 800141
0
Ялівець китайський Blue Alps - китайський ялівець який відзначається швидким ростом. сорт чудово підійде як для одинокого декоративного оформлення, так і для групової посадки. Особливості сорту: • діаметр рослини досягає 200 см; • у висоту пагони вир..
91.00 грн.
Код товару: 800107
0
Ялівець лежачий Nana - один з найбільш популярних лежачих чагарників. Даний сорт був виведений у 1994 році та здобув великої популярності. Особливості сорту: • повільно зростаючий сорт висотою досягає 20 см; • пагони широко розростаються досягаючи 15..
91.00 грн.
Код товару: 800178
0
Ялівець китайський Stricta - найбільш невибаглива рослина, яка підійде для вирощування у будь якому регіоні. Особливості сорту: • рослина формує правильну конусоподібну форму; • висота рослини досягає до 2 метрів; • діаметр рослини 1,5 метра; • 20 см..
91.00 грн.
Код товару: 800065,1
1
& Ялівець скельний Blue ArrowЛатинська назва Juniperus scopulorum Blue Arrow ,Що в перекладі означає « Блакитна стріла», так як по своїй формі він нагадує стрілу.Вузький, колоновидний і компактний сорт. Висотою досягає 3 м., та до 0.7 м в ширину. Абс..
44.99 грн.
Код товару: 800140
0
Ялівець середній Old Gold - вічнозелений декоративний чагарник користується великою популярністю серед поціновувачів. Даний сорт добре себе почуває як при поодиномій так і груповій посадці. Особливості сорту: • висота рослини у дорослому віці 50 см; ..
91.00 грн.
Код товару: 800036
0
Ялівець Andorra Compact - вічнозелений декоративний чагарник, відзначається компактним розміром. Особливості сорту: • горизонтальний сорт висотою близько 50 см; • пагони розлогі, довжиною досягають 200-300 см; • річний приріст досягає 15 см; • хвоя з..
60.00 грн.
Код товару: 800035
1
& Ялівець горизонтальний Andorra VariegataОсобливістю цього хвойного чагарника є його хвоя , забарвлена & в яскраво зелений з кремово-білими вкрапленнями. А в зимовий період Андорра Варієгата вас порадує незвичайним пурпурово-фіолетовим відтінком. Хв..
59.99 грн.
Код товару: 800139
0
Ялівець звичайний Gold Cone - хвойний багаторічник який має вражаючий вигляд у ландшафтному дизайні. Даний сорт був виведений у Новій Зеландії. Сорт здобув великої популярності з 1980 році. Особливості сорту: • рослина формує колоно подібну форму; • ..
91.00 грн.
Код товару: 800049
1
Ялівець середній Old Gold - вічнозелений декоративний чагарник користується великою популярністю серед поціновувачів. Даний сорт добре себе почуває як при поодиномій так і груповій посадці. Особливості сорту: • висота рослини у дорослому віці 50 см; ..
69.99 грн.
Код товару: 221040
0
Ялівець лускатий Holger - найбільш популярний сорт хвойних рослин який користується популярністю не тільки серед початківців, але й серед колекціонерів. Використовується рослина для декоративного оформлення прибудинкових територій, парків. Особливост..
59.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 221036
0
Ялівець лежачий Nana - один з найбільш популярних лежачих чагарників. Даний сорт був виведений у 1994 році та здобув великої популярності. Особливості сорту: • повільно зростаючий сорт висотою досягає 20 см; • пагони широко розростаються досягаючи 15..
59.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 153007
1
Ялівець Tamariscifolia (Тамарісціфолія) - прекрасний низькорослий чагарник стане чудовим доповненням Ваших садів та прибудинкових територій. Даний сорт ялівця часто називають “козацький ялівець” завдяки своєму надзвичайно приємному аромату ефірних ол..
59.99 грн.
Немає в наявностi
Елена Заика 2020-09-22
Саженец очень маленький. Высота растения в контейнере до 5 см.

Обирайте саджанці ялівцю популярних видів для свого саду в нашому інтернет-магазині

Ялівець це хвойна рослина, яке дуже часто використовують в ландшафтному дизайні. Саджанці можуть приймати різну форму: чагарнику, дерева, сланкого килима. З його допомогою декорують парки, сквери, присадибні ділянки, міські сади та інші місцевості. Хвоя виглядає як масивні голки або лусочки. Рослина залишається зеленим протягом усього року, завдяки цьому сад буде наповнений зеленню навіть в зимовий період. З шишок готують джем, він має не тільки приємний смак і аромат, але і позитивно впливає на здоров'я людини. Купити ялівець за доступною ціною ви можете в інтернет-магазині Matla Flowers.

Популярні види ялівцю

Існує кілька видів ялівцю, для ландшафтного дизайну найчастіше використовуються такі популярні різновиди:

 • Скельний — чагарник середньої висоти 8-10 м, в обхваті від 1 до 2 м, відрізняються своїм довголіттям. Своєю чергою скельний ялівець має кілька різновидів, які відрізняються забарвленням хвої. Крона починається практично біля основи, має конічну форму, але з часом округляється.
 • Віргінський — інша назва «червоний кедр», пагони досягають 30 м у висоту, а стовбур розростається до 1,5 м в діаметрі. У нього змішаний тип хвої, плоди швидко ростуть. Відтінок хвої варіюється від сріблястого до блакитного. Підходить для вирощування на Півдні.
 • Горизонтальний — низькорослий сланкий вид, можна вирощувати практично в будь-якій місцевості. Він не вибагливий до ґрунту і догляду. Добре розвивається в місцях з підвищеною вологістю.
 • Китайський — даний вид здатний досягати у висоту до 25 м. Саджанці мають голчату хвою, яка з часом трансформується в лускове листя. Шишки коричневі різної форми, мають синій або навіть чорний відтінок. Чагарник відмінно підійде для місцевості з підвищеною вологістю, також він витримує низькі температури аж до -30°C.

Коли і як висаджувати ялівець у відкритий ґрунт

Ялівець добре приймається і росте у всіх регіонах України, проте слід дотримуватися певної технології, щоб кущ виглядав естетично протягом багатьох років:

 • посадка саджанців: рання весна, осінь;
 • місцевість: відкрита, сонячна;
 • сприятлива температура: 8-15°C;
 • ґрунт: легка, дренована, повітропроникна;
 • відстань між саджанцями: 50-300 см;
 • полив: 1 раз у 2 тижні, вітає регулярне обприскування не рідше 1 разу на тиждень;
 • підживлення: 1 раз у весняний сезон нітроамофоски 30 г/м²;
 • шкідники: моль, тля, пильщик ялівецький;
 • хвороби: грибкові захворювання, іржа.

Посадка ялівця здійснюється просто. Для цього викопайте яму 60 см в глибину і ширину. До ґрунту в рівних пропорціях додайте річковий пісок, компост з листя, лісову дернову землю, торф, добре перемішайте. У цю суміш посадіть саджанець, рясно полийте. Для збереження вологи замульчуйте приствольну зону рослини товстим шаром моху, тирси, торфу або хвої. Регулярно переглядайте чагарник на предмет хвороб і шкідників. При необхідності купити інсектициди, фунгіциди ви також можете на нашому сайті у розділі "Добрива для рослин"

Як використовувати ялівець в ландшафтному дизайні

У ландшафтному дизайні ялівці переважно використовуються в якості акцентних рослин. З чагарників легко зробити живопліт різної висоти, що дуже актуально при облаштуванні сучасних ділянок. Саджанці, розташовані близько один до одного створюють відчуття одного великого, потужного чагарнику. Ялівець також висаджують поодинці. Завдяки різноманітності форм і кольорів створюються оригінальні композиції, наприклад, один великий чагарник оригінальної форми може стати її центром.

Які ще хвойні купують з ялівцем

У багатьох дизайнерських проектах з оформлення саду ялівці поєднують з іншими хвойними рослинами. Подібні композиції виглядають дуже естетично. Як правило, разом з ялівцем купують вічнозелені туї з характерною хвоєю і сосни. Крім цього часто купують самшит його ще називають Кавказькою пальмою. У рослини не голки, а листя, проте самшит залишається зеленим протягом усього року. Саме тому він відмінно виглядає разом з ялівцем. Купити ці декоративні рослини для облаштування присадибної ділянки можна в інтернет-магазині Matla Flowers за низькою ціною.