0
0

Добрива для хвойних рослин

Закінчується
Код товару: 500121
0
71.99 грн.
Закінчується
Закінчується
Код товару: 500136
0
71.99 грн.
Закінчується
Закінчується
Код товару: 500215
0
30.66 грн.
Закінчується
Код товару: 500134
0
68.99 грн.

Хвойні рослини дуже відрізняються від інших видів. Вічнозелена крона і відсутність плодів диктують особливий набір необхідних поживних речовин. Попри невибагливість цих красенів, дуже важливо знати міру в догляді за ними, щоб не нашкодити.

Добрива для хвойних за порами року

При правильно підготовленій посадковій ямі для саджанця в перші 2-3 роки рослині не потрібно ніяких додаткової підгодівлі. Пухкий грунт повинна бути нейтральною або слабокислою. Землю необхідно змішати з великою кількістю перепрілого компосту, зверху замульчувати тирсою, опалою хвоєю або сіном. У будь-який час року для хвойних порід важлива гігроскопічність і висока повітропроникність грунту.

УВАГА! Хвойні породи не можна підгодовувати складами з великим вмістом азоту (гній, пташиний послід, деревний попіл і трав'яні настої).

Дорослі дерева рідко потребують добривах. Для декоративних видів досить однієї-двох підгодівель в рік.

Весняні добрива для хвойних

Як тільки температура повітря досягне 8 градусів, можна вносити добрива. Це можуть бути комплексні мінеральні суміші з невеликим вмістом азоту (максимум 15%), добре перепрілий компост, рідкі або порошки для розведення водою для поливу. Останніми можна обприскувати крону до 4 разів за сезон. Для швидкого ефекту добриво вносять в пристовбурні кола і сапкою або лопатою неглибоко розпушують землю. Для кращого розчинення грунт не повинен пересихати, для цього його мульчують.

Осінні добрива для хвойних

Влітку та особливо восени не рекомендується годувати хвойники. Це може спровокувати зростання нових пагонів, які не встигнуть зміцніти та загинуть взимку. Максимум, що можна зробити – це за місяць до заморозків посипати навколо стовбура мінеральні гранули (краще віддати перевагу суперфосфату) або покрити прикореневий простір листовим перегноєм або компостом. Тоді навесні після відлиги рослина отримає всі необхідні речовини.

ВАЖЛИВО! Осінні добрива не повинні містити азот. А наявність бору в складі, навпаки, вітається.

Які добрива підходять хвойникам?

З однаковою користю хвойні дерева і чагарники можна годувати будь-якими добривами. Потрібно строго дотримуватися дозування, краще трохи недодати, ніж переборщити. Натуральні домашні підгодівлі вистилати шаром в 4-10 см. Найважливіші складові добрив – це магній і калій. Також при хронічній нестачі кальцію, сірки та заліза голки хвойників починають бліднути, жовтіти і обсипатися, гілки погано розвиваються. При нестачі бору хвойні рослини стають менш витривалими. Їм важко виносити спеку і мороз. Азот необхідний для формування хлорофілу, але з ним варто бути дуже обережним.

Доставка і оплата

Наш інтернет магазин здійснює доставку службами "Нова пошта" та "Укрпошта". Оплатити замовлення можна при отриманні післяплатою так і відразу онлайн. Всі добрива хвойників мають повну інструкцію із застосування. Обов'язково прочитайте її перед використанням.