0
0

Насіння газонної трави

Код товару: 400361
0
Газон (суміш трав) Ліліпут газон - чудова декоративна газонна суміш. Даний сорт з густим зеленим відтінком. Сорт стійкий до хвороб та витоптування. Основними якостями суміші трав ліліпутного газону є чудовий декоративний стиль та невибагливість до кл..
179.99 грн.
Код товару: 500295
0
Мінеральне добриво Нано гідрит гумат - відноситься до комплексних мінеральних добрив. Препарат сприяє швидкому та рясному плодоношенню. Підходить для запобігання грибкових захворювань. Складається з великої кількості поживних речовин. Норма використа..
42. грн.
Код товару: 500290
0
Добриво Kemira – це безпечне добриво без вмісту хлору. Підходитьдля підкормки садових квітів, домашніх рослин, а також для овочів та фруктів. Добриво швидко всотується та забезпечує рослину всіма необхіднимимікроелементами для розвитку (крім кальція..
159.99 грн.
Код товару: 500214
0
Добриво Чистий лист для газону - унікальне водорозчине мінеральне добриво чудово підходить для використання комплексного підживлення у будь якому періоді росту. Склад та переваги: • норма витрат 300 г/ 450 л води; • сприяє швидкому росту; • продовжує..
39.99 грн.
Код товару: 401504
0
Газон Суміш трав Класична - даний сорт часто використовують для створення прекрасних газонних ділянок. Однією із позитивних особливостей цього сорту є дружнє сходження та повільний ріст після скошування. Вважається досить стійким до витоптування та н..
244.99 грн.
Код товару: 400121
0
Конюшина Червона - представник багаторічних бобових культура, яка використовується, як кормова. Має чудові кормові якості сіна. Для отримання корму необхідне часте скошування. Дана культура є стійка до затінених ділянок, що не впливає на ріст культур..
84.99 грн.
Код товару: 500219
0
Добриво Arvi Fertis - унікальне водорозчине мінеральне добриво чудово підходить для використання комплексного підживлення у будь якому періоді росту. Склад та переваги: • норма витрат 20 г/ 10 л води; • сприяє високій бутонізації та росту; • продовж..
177.99 грн.
Код товару: 401501
0
Газон Суміш трав Декоративний - трав'яниста суміш призначена для найкращого зовнішнього декоративного виду газону. Після скошування даний сорт досить повільно відростає. Чудово підходить для різних ділянок, як для добре-освітлених, так і для затінени..
511.99 грн.
Код товару: 500203
0
Добриво Чистий лист для газону - унікальне водорозчине мінеральне добриво чудово підходить для використання комплексного підживлення у будь якому періоді росту. Склад та переваги: • норма витрат 20 г/ 10 л води; • сприяє швидкому росту; • продовжує т..
30.66 грн.
Код товару: 401507
0
Газон Суміш трав Тіньовий - чудова трав'яна суміш, призначена для висіву у затемненні ділянки ґрунту, але добре росте і на освітлених ділянках. Даний сорт стійкий до навантажень. Газон даного типу негативно ставиться до дуже короткого підстригання. О..
509.29 грн.
Код товару: 401503
0
Газон Суміш трав Декоративний - трав'яниста суміш призначена для найкращого зовнішнього декоративного виду газону. Після скошування даний сорт досить повільно відростає. Чудово підходить для різних ділянок, як для добре-освітлених, так і для затінени..
307.99 грн.
Код товару: 401502
0
Спортивний газон - прекрасна трав'яниста суміш. Основною особливістю даного сорту газону є чудова витривалість до фізичних навантажень, яка прекрасно відновлюється після пошкоджень. Посухостійка газонна суміш, невибаглива у догляді. Сорт чудово підхо..
604.39 грн.
Код товару: 401101
0
Люцерна - багаторічна декоративна рослина, використовується для сільськогосподарського використання як кормова рослина. Особливості сорту: • висота рослини 100 см; • листя подовженої форми, м"яке; • квіти нирковидної форми, фіолетового забарвлення; ..
161.99 грн.
Код товару: 401103
0
Газон Тонконіг лучний Меркурій, 500 г - широко популярний сорт газонного насіння. Користується популярністю з 1990 року. Завдяки універсальному призначенню даний сорт доволі легкий у вирощуванні. Чудово підійде для трав'янистого покриття подвір'я або..
269.99 грн.
Код товару: 401071
0
Газон Дитячий майданчик - прекрасна трав'яниста суміш. Основною особливістю даного сорту газону є чудова витривалість до частих дитячих ігор, яка прекрасно відновлюється після пошкоджень. Посухостійка газонна суміш, невибаглива у догляді. Сорт чудово..
37.99 грн.
0
349.99 грн.
Код товару: 401104
0
Конюшина Червона - представник багаторічних бобових культура, яка використовується, як кормова. Має чудові кормові якості сіна. Для отримання корму необхідне часте скошування. Дана культура є стійка до затінених ділянок, що не впливає на ріст культу..
1304.99 грн.
Код товару: 401106
0
Газона трава Декоративний - трав'яниста німецька суміш призначена для найкращого зовнішнього декоративного виду газону. Після скошування даний сорт досить повільно відростає. Чудово підходить для різних ділянок, як для добре-освітлених, так і для зат..
2199.99 грн.
Код товару: 401505
0
Газон М'ятлик луговий Бруклоун 5 кг - широко популярний сорт газонного насіння. Користується популярністю з 1990 року. Завдяки універсальному призначенню даний сорт доволі легкий у вирощуванні. Чудово підійде для трав'янистого покриття подвір'я або ж..
2099. грн.
Код товару: 401512
0
Спортивний газон - прекрасна трав'яниста суміш. Основною особливістю даного сорту газону є чудова витривалість до фізичних навантажень, яка прекрасно відновлюється після пошкоджень. Посухостійка газонна суміш, невибаглива у догляді. Сорт чудово підхо..
2499. грн.
Код товару: 401514
0
Газон Суміш трав Ландшафтний - поєднання найбільш оптимальних сортів та видів. Однією із позитивних особливостей даного виду є запобігання росту бур'янів. Рясні та дружні сходи чудово підійдуть для будь-якої ділянки. Особливості посадки:Посів здійсню..
2049. грн.
Код товару: 401510
0
Газон Суміш трав Класична - даний сорт часто використовують для створення прекрасних газонних ділянок. Однією із позитивних особливостей цього сорту є дружнє сходження та повільний ріст після скошування. Вважається досить стійким до витоптування та н..
2199. грн.
Код товару: 401508
0
Газон Суміш трав Відновлювальний - високо-стійкий до навантаження сорт газонних трав. Невибаглива культура підходить для всіх типів ґрунту та ділянкиОсобливості сорту:Відноситься до швидко проростаючих газонів. Дана суміш чудово підходить для повноці..
2099. грн.
Продано
Код товару: 400999
0
Пампасна трава, або ще її називають Кортадерія, використовується для створення особливого дизайну на подвір’ї біля будинку чи в парках. Невибаглива рослина. Вона може рости в екстремальних посушливих умовах, хоча і любить відносно підживлені легкі ґр..
6.49 грн.
Немає в наявностi

Замовте насіння трави для газону в нашому магазині і створіть ідеальну садову галявину!

Створення гарного газону - справжнє мистецтво. Потрібно підібрати вдале місце, зробити правильний посів і забезпечити догляд. Сам садівник повинен володіти відповідними навичками та знаннями. Але головне - правильно вибрати насіння трави для газону, адже в разі помилки все піде нанівець.

Як вибрати насіння трави для газону

Визначтеся, для яких цілей ви створюєте газон. Є кілька варіантів, для яких підходять певні культури.

 • Декоративний газон. Наголос робиться на візуальних якостях зелені. Для облаштування підходить костриця, тонконіг, стоколос.
 • Мавританський. Відмінний варіант для саду. Створюється комбінація квітучих рослин. Головне завдання - домогтися відчуття масштабного квітучого лугу. Відповідна зелень: східний мак, календула, волошки, дзвіночки.
 • Для спортивних цілей. Головний критерій якості - практичність, витривалість. Підходить все та ж костриця, райглас, рихлокустовий злак.
 • Партерний. «Наступний рівень» декоративного типу. Він розкішно виглядає, але ходити по рослинам не можна навіть взимку. Складається з насіння наступних рослин: тонконіг лучний, мітлиця, райграс пасовищний.

Посів трави для газону можна проводити з використанням двох типів насіння. Перший - монокультура: це один сорт. Другий - травосуміш: являє собою комбінацію декількох сортів. Про сумішах ми поговоримо докладніше далі.

Популярні сорти насіння трави для газону

Травосуміш - це не конкретний сорт газонної трави, а загальна назва. До складу може входити до десяти видів рослин. Комбінація декількох сортів робить насіння більш універсальними. Можна знайти оптимальні варіанти з акцентом як на візуальні якості, так і на практичність. Є навіть кормові суміші, які використовуються для облаштування пасовищ. Також можна вибрати травосмеси для саду, спортивного майданчика, галявини і тд.

Суміші більш практичні і довговічні. Причина полягає в тому, що культури доповнюють один одного. Наприклад, якщо один сорт не може «добути» достатню кількість поживних речовин із ґрунту, йому на допомогу приходить злакова культура, яка входить до складу. Вона вбирає вологу і корисні компоненти, «передаючи» їх кожної рослини.

Розглянемо найбільш популярні травосуміші для газону:

Ліліпут

Хороший варіант для тіні. Культури не гинуть без сонячного світла і тепла. Крім того, травосмесь несприйнятлива до посухи. За нею просто доглядати: не потрібно часто стригти і поливати. Скошувати зелень необхідно тільки на другий рік. Особливістю «ліліпутів» є те, що рослини залишаються зеленими навіть взимку. Газон практичний: йому не шкодить витоптування.

Склад:

 • костриця CHANCELLOR, SERGEI, MYSTIC, CAROUSEL;
 • мітлиця KROMI;
 • мітлиця HIGHLAND;
 • тонконіг SOBRA / EVORA.

Засухостійкий Sunny DLF

Універсальний варіант: відмінно себе почуває як на сонці, так і в тіні. Чи не страждає навіть від тривалої посухи. На насиченість зеленого кольору такі умови не впливають. Зелень відновлюється навіть після серйозних пошкоджень. Це хороша травосмесь для будинку, мешканці якого не відрізняються акуратністю. Sunny DLF підходить для недосвідчених садівників.

Склад:

 • костриця очеретяна, GERALD;
 • тонконіг SOBRA;
 • райграс GATOR.

Доставка і оплата

Ми доставляємо насіння для газонів по всій території України. Ви можете оформити замовлення в Києві, Львові, Тернополі  або будь-якому іншому населеному пункті. Доставка здійснюється Новою поштою або Укрпоштою. Оплата приймається готівкою при отриманні замовлення або у формі безготівкового розрахунку через систему онлайн-банкінгу.