Насіння газонної трави

В наявностi
Код товару: 500201
0
Добриво Чистий лист для газону - унікальне водорозчине мінеральне добриво чудово підходить для використання комплексного підживлення у будь якому періоді росту. Склад та переваги: • норма витрат 300 г/ 450 л води; • сприяє швидкому росту; • продовжує..
78.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400715
0
193.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401261
0
6.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400628
0
Універсальний газон - чудова трав'яниста суміш відрізняється від всіх інших свої рівномірним смарагдовим забарвленням. Завдяки стійкості до затінення та посухи даний сорт газону чудово підходить для вирощування на відкритих ділянках. Сорт стійкий до ..
53.99 грн.
В наявностi
Код товару: 500210
0
Добриво Arvi Fertis - унікальне водорозчине мінеральне добриво чудово підходить для використання комплексного підживлення у будь якому періоді росту. Склад та переваги: • норма витрат 20 г/ 10 л води; • сприяє високій бутонізації та росту; • продовж..
204.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 400325
0
Спортивний газон - прекрасна трав'яниста суміш. Основною особливістю даного сорту газону є чудова витривалість до фізичних навантажень, яка прекрасно відновлюється після пошкоджень. Посухостійка газонна суміш, невибаглива у догляді. Сорт чудово підхо..
53.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 400640
0
Парковий газон - щільний, посухостійкий сорт газону чудово підходить для присадибних затінених ділянкок. Нормою висіву вважає 30 г/ 1 м.кв. на глибину 20-25 см в період з квітня по вересень. Перше скошування проводять після того як висота трави досяг..
53.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 400341
0
Посухостійкий газон - прекрасний зовнішній вигляд і посухостійкість найбільша особливість даного сорту. Чудово підходить для посіву, як у сонячний так і затінених ділянках. Швидко відновлювальний газонний сорт здебільшого застосовують на найбільш сон..
53.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 400629
0
Газон Дюймовочка - низькорослий трав'янистий невибагливий сорт. Добре переносить різноманітні несприятливі умови, а також нейтрально ставиться до низьких температур. Висівають насіння у пухкий добре родючий грунт на глибину 20-25 см. Оптимальний терм..
57.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 401514
0
Газон Суміш трав Ландшафтний - поєднання найбільш оптимальних сортів та видів. Однією із позитивних особливостей даного виду є запобігання росту бур'янів. Рясні та дружні сходи чудово підійдуть для будь-якої ділянки. Особливості посадки:Посів здійсню..
2799.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 401510
0
Газон Суміш трав Класична - даний сорт часто використовують для створення прекрасних газонних ділянок. Однією із позитивних особливостей цього сорту є дружнє сходження та повільний ріст після скошування. Вважається досить стійким до витоптування та н..
2999.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 401513
0
Газон (суміш трав) Ліліпут   - газонна суміш, з чудовими декоративними якостями. Основне призначення газону облаштування прибудинкових територій, дитячих майданчиків чи декоративних інтер'єрних ділянок. Особливості сорту: Даний сорт має соковите, зел..
3199.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 400248
0
Газон Дитячий майданчик - прекрасна трав'яниста суміш. Основною особливістю даного сорту газону є чудова витривалість до частих дитячих ігор, яка прекрасно відновлюється після пошкоджень. Посухостійка газонна суміш, невибаглива у догляді. Сорт чудово..
83.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400973
0
Незважаючи на те що коти є мясоїдними стравами для нормального розвитку вони потребують спеціальної трави. Завдяки суміші дане насіння підійде для усіх домашніх любимців. Переваги: • покращує травлення; • очищення кишечника від залишків шерсті; • нап..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401599
0
402.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401849
0
Пампасна трава, або ще її називають Кортадерія, використовується для створення особливого дизайну на подвір’ї біля будинку чи в парках. Невибаглива рослина. Вона може рости в екстремальних посушливих умовах, хоча і любить відносно підживлені легкі ґр..
7.46 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500398
0
Ножиці для трави - даний ручний інструмент чудово підійде для створення рівномірного газону на Вашій прибудинковій територій та квітнику. Використовують інструмент у важко доступних місцях при груповій посадки багаторічних рослин. Матеріал: сталь. Ма..
179.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400372
0
Конюшина біла Юра -& представник низькорослого виду конюшини з довгими повзучими стеблами. Ніжно-білі суцвіття вкривають світло-зелену галявину. Культура невибаглива до грунтів, чудово приймається на добре родючих та простих грунтах. Нормою висіву в..
63.24 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401776
0
Конюшина Червона - представник багаторічних бобових культура, яка використовується, як кормова. Має чудові кормові якості сіна. Для отримання  корму необхідне часте скошування. Дана культура є стійка до затінених ділянок, що не впливає на ріст культу..
111.31 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400699
0
Конюшина Червона - представник багаторічних бобових культура, яка використовується, як кормова. Має чудові кормові якості сіна. Для отримання корму необхідне часте скошування. Дана культура є стійка до затінених ділянок, що не впливає на ріст культу..
79.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401618
0
Конюшина Червона - представник багаторічних бобових культура, яка використовується, як кормова. Має чудові кормові якості сіна. Для отримання корму необхідне часте скошування. Дана культура є стійка до затінених ділянок, що не впливає на ріст культу..
1500.74 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401775
0
Конюшина біла Рівендел - чудовий замінник звичайним газонним покриттям. Даний сорт конюшини є більш привабливим та акуратним сортом. Досить простий у догляді та невибагливий до грунтів та погодніх умов. Особливістю даного типу є те, що конюшина біла ..
45.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401774
0
Клевер комплектуються 0,5 кг - чудове травянисте добриво яке прекрасно підійде для пришвидшення росту інших рослин. Використовують клевер для чудового медоносу. Цвітіння клеверу приваблює велику кількість бджіл для покращення обпилювання, що дозволяє..
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500196
0
Добриво Чистий лист для газону - унікальне водорозчине мінеральне добриво чудово підходить для використання комплексного підживлення у будь якому періоді росту. Склад та переваги: • норма витрат 20 г/ 10 л води; • сприяє швидкому росту; • продовжує т..
35.49 грн.
Немає в наявностi

Вартість Насіння газонних трав

НазваЦіна
Газон Дитячий майданчик, 100 г Садиба Центр83.99 грн
Газон Дюймовочка, 100 г Проф.насіння57.99 грн
Газон Ліліпут 10 кг3199.99 грн
Газон Парковий, 100 г Проф.насіння53.99 грн
Газон Посухостійкий 100 г Садиба Центр53.99 грн
Газон Спортивний 100 г Садиба Центр53.99 грн
Газон Суміш трав Класичний 10 кг Садиба Центр2999.99 грн
Газон Суміш трав Ландшафтний 10 кг2799.99 грн
Газон Універсальний 100 г Проф.насіння53.99 грн
Добриво Arvi Fertis Осінь для газону 1кг 5-15-30+МЕ204.99 грн

Замовте насіння трави для газону в нашому магазині і створіть ідеальну садову галявину!

Створення гарного газону - справжнє мистецтво. Потрібно підібрати вдале місце, зробити правильний посів і забезпечити догляд. Сам садівник повинен володіти відповідними навичками та знаннями. Але головне - правильно вибрати насіння трави для газону, адже в разі помилки все піде нанівець.

Як вибрати насіння трави для газону

Визначтеся, для яких цілей ви створюєте газон. Є кілька варіантів, для яких підходять певні культури.

 • Декоративний газон. Наголос робиться на візуальних якостях зелені. Для облаштування підходить костриця, тонконіг, стоколос.
 • Мавританський. Відмінний варіант для саду. Створюється комбінація квітучих рослин. Головне завдання - домогтися відчуття масштабного квітучого лугу. Відповідна зелень: східний мак, календула, волошки, дзвіночки.
 • Для спортивних цілей. Головний критерій якості - практичність, витривалість. Підходить все та ж костриця, райглас, рихлокустовий злак.
 • Партерний. «Наступний рівень» декоративного типу. Він розкішно виглядає, але ходити по рослинам не можна навіть взимку. Складається з насіння наступних рослин: тонконіг лучний, мітлиця, райграс пасовищний.

Посів трави для газону можна проводити з використанням двох типів насіння. Перший - монокультура: це один сорт. Другий - травосуміш: являє собою комбінацію декількох сортів. Про сумішах ми поговоримо докладніше далі.

Популярні сорти насіння трави для газону

Травосуміш - це не конкретний сорт газонної трави, а загальна назва. До складу може входити до десяти видів рослин. Комбінація декількох сортів робить насіння більш універсальними. Можна знайти оптимальні варіанти з акцентом як на візуальні якості, так і на практичність. Є навіть кормові суміші, які використовуються для облаштування пасовищ. Також можна вибрати травосмеси для саду, спортивного майданчика, галявини і тд.

Суміші більш практичні і довговічні. Причина полягає в тому, що культури доповнюють один одного. Наприклад, якщо один сорт не може «добути» достатню кількість поживних речовин із ґрунту, йому на допомогу приходить злакова культура, яка входить до складу. Вона вбирає вологу і корисні компоненти, «передаючи» їх кожної рослини.

Розглянемо найбільш популярні травосуміші для газону:

Ліліпут

Хороший варіант для тіні. Культури не гинуть без сонячного світла і тепла. Крім того, травосмесь несприйнятлива до посухи. За нею просто доглядати: не потрібно часто стригти і поливати. Скошувати зелень необхідно тільки на другий рік. Особливістю «ліліпутів» є те, що рослини залишаються зеленими навіть взимку. Газон практичний: йому не шкодить витоптування.

Склад:

 • костриця CHANCELLOR, SERGEI, MYSTIC, CAROUSEL;
 • мітлиця KROMI;
 • мітлиця HIGHLAND;
 • тонконіг SOBRA / EVORA.

Засухостійкий Sunny DLF

Універсальний варіант: відмінно себе почуває як на сонці, так і в тіні. Чи не страждає навіть від тривалої посухи. На насиченість зеленого кольору такі умови не впливають. Зелень відновлюється навіть після серйозних пошкоджень. Це хороша травосмесь для будинку, мешканці якого не відрізняються акуратністю. Sunny DLF підходить для недосвідчених садівників.

Склад:

 • костриця очеретяна, GERALD;
 • тонконіг SOBRA;
 • райграс GATOR.

Доставка і оплата

Ми доставляємо насіння для газонів по всій території України. Ви можете оформити замовлення в Києві, Львові, Тернополі  або будь-якому іншому населеному пункті. Доставка здійснюється Новою поштою або Укрпоштою. Оплата приймається готівкою при отриманні замовлення або у формі безготівкового розрахунку через систему онлайн-банкінгу.

Кориснi статтi
10.09.2017
Вигонка золотої квітки хризантеми
Вигонка золотої квітки хризантеми
Хризантема - всіма улюблена осіння квітка, яка привертає увагу строгістю ліній і простою красою. Належить до роду Айстрових. З давньогрецької перекладається як "квітка сонце", на сьогодні відомо понад 29 різновидів. Час висадки - кінець весни, саме в цей час і встановлюється максимально тепла погода і немає загрози заморозків вночі. ..
13.08.2020
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
При замовленні товару на суму 200 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 500 грн - в подарунок 5 Тюльпани Міх. При сумі в 1000 грн - 10 Тюльпанів Міх + безкоштовна доставка!..
18.08.2021
Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021
Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021
Троянди були і залишаються одними з найбажаніших і популярних садових квітів серед покупців. У нашому каталозі ці рослини з'явилися тільки в цьому році, але вже зараз ви можете замовити найрізноманітніші сорти цих квітів...
-->