Балконна грядка (насіння)

В наявностi
Код товару: 400564
0
Коріандр кімнатний - новий, проте вже досить популярний сорт кімнатного коріандру. Рослина формує компактний кущ, висота якого досягає до 50 см. Темно-зелене листя з вражаючим насиченим ароматом. Дана культура погано переносить пересаджування, тому п..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400573
0
Огірок кімнатний Фонтіна F1 - кімнатний міні гібридний вид огірка. Плоди насичено-зеленого забарвлення гладенькі, довжиною 10- 12 см, діаметром досягають 3,5- 4 см. Період дозрівання настає через 30 днів. При посіві в осінньо- зимовий період необхідн..
45.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400306
0
Баклажан декоративний Голден Егс - декоративна  рослина, загальна висота складає 30-50 см. Рослина при цвітінні утворює рясні фіолетові квіти, після чого з них утворюються компактні плоди вагою до 100 г. Цікавою особливістю цього сорту є білий колір ..
7.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400606
0
Базилік кімнатний Піколіно - декоративний сорт кімнатного базиліку, який чудово підходить для вирощування у горщиках. Компактна рослина з дрібними листям, темно-зеленого забарвлення. Насіння висівають в другій половині березня- на початку квітня в ящ..
8.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400572
0
Базилік кімнатний Смарагд - сорт підвіконного вирощування. Компактна рослина смарагдово-зеленого забарвлення із запашним ароматом перцю. Висота рослини досягає 30 см. Посів насіння в ящики припадає на березень-квітень, в світлому та теплому місці. На..
7.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400612
0
Розмарин кімнатний - кімнатний сорт розмарину, вирощування якого здійснюється в горщиках на підвіконні.  Компактний кущ висотою 30-50 см з вічнозеленим листям, яке має насичений аромат та чудовий смак. Використовується даний сорт у лікарських цілях, ..
20.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400574
0
Огірок корнішон Пучіні - гібридний сорт партенокарпічного типу. Використовуються дані плоди для споживання у свіжому вигляді, у консерваці та квашенні. Особливості сорту: • можливе вирощування у балконній грядці та у відкритому грунті; • належить до ..
29.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401038
0
Рукола кімнатна Оліветта - надзвичайно популярний сорт трав'янистої пряності. Даний сорт чудово підходить для кімнатного вирощування, що дозволить отримувати урожай на протязі усього року. Особливості сорту: • скоростиглий сорт; • під появи перших сх..
8.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401052
0
Орегано (Майоран) кімнатний - трав'яниста рослина яка вирощується у горщиках на підвіконні. Компактний кущ досягає висоту 30-50 см. З темно-зеленим листям, овальної форми довжиною до 4 см, має чудовий аромат. Для вирощування необхідний грунт збагачен..
8.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401018
0
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400566
0
Томат кімнатний Балконі Єлоу F1 - середньоранній кімнатний сорт томатів, період висіву припадає на лютий-березень. Формується кущ висотою до 45 см, з невеликими яскраво- жовтими плодами, вагою 15-20 г. Після висіву на глибину 2 см, при оптимальній те..
44.99 грн.
В наявностi
Код товару: 40401
0
7.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400565
0
Томат кімнатний Балконі ред F1 - кімнатний сорт томатів, період висіву припадає на лютий-березень. Середньоранній гібрид чудово підійде для вирощування у горщиках або кашпо. Кущ висотою до 45 см, з невеликими насичено-червоними плодами, вагою до 20 г..
44.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400023
0
Суниця Регіна - високоврожайний сорт насіння домашньої суниці. Вирощується даний сорт у відкритому грунті, а також у горщиках. Особливості сорту: • належить до ремонтатного типу; • відзначається раннійм періодом плодоношення; • рослина формує компакт..
14.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400711
0
Морква Парижський ринок - ранній сорт моркви, який& чудово підходить для вирощування у дерев'яних ящиках на підвіконні. Період до технічної стиглості досягає 75 днів. Плоди невеликі круглої форми, насичено помаранчевого забарвлення. Солодкі, гладкі ..
14.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400139
0
Декоративна капуста використовується для прикраси клумб, бордюрів та садів. Цей сорт не є придатним для споживання у їжу, основною його цінністю є красивий зовнішній вигляд, який набуває особливого розквіту під осінь. Декоративна капуста вважається о..
8.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401506
0
Томат кімнатний Мінібел - скоростиглий сорт декоративного томату, період дозрівання якого триває 89-100 днів. Сформовані кущі висотою 30-40 см, дають чудові невеликі плоди вагою 15-25 г. Найбільш оптимальним періодом для висіву насіння вважається лют..
14.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401048
0
Перець декоративний Аладін - представник кімнатно- декоративного сорту. Яскраві невеликі червоні плоди мають конічну форму та гострий смак. Компактна рослина утворює кущ висотою 25 см. Період посіву у горщики припадає на лютий- березень в земельну су..
8.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400441
0
Томат кімнатний Балконі Єлоу F1 - Фантастичний сорт який може вирощується в горщику на вашій кухні. Томат формує невеликий кущ, що плодоносить округлими томатами, жовтого забарвлення.& Посів здійснюється у березні-квітні в ящики злегка присипаючи гру..
19.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401438
0
Помідор Лінда червона - високоврожайний сорт томатів, користується великою популярністю серед садівників любителів. Перевагою даного сорту є можливість домашнього вирощування у контейнерах. Також вирощування можливе у відкритому грунті. Особливості с..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400442
0
Томат кімнатний Балконі Ред F1 - чудовий представник кімнатних томатів. Округлі червоні плоди, невеликі за розмірами мають солодкий смак. Насіння висівають в розсадні ящики, після сходів Балконі Ред пересаджують у горщики. Рекомендована температура д..
12.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400672
0
Томат кімнатний Балконі ред F1 - кімнатний сорт томатів, період висіву припадає на лютий-березень. Середньоранній гібрид чудово підійде для вирощування у горщиках або кашпо. Кущ висотою до 45 см, з невеликими насичено-червоними плодами, вагою до 20 ..
7.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400682
0
Томат кімнатний Балконі Єлоу F1 - Фантастичний сорт який може вирощується в горщику на вашій кухні. Томат формує невеликий кущ, що плодоносить круглими томатами, жовтого забарвлення. Посів здійснюється у березні-квітні в ящики злегка присипаючи гру..
5.74 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401017
0
Суниця біла - доволі популярний сорт з чудовою високою продуктивністю. Дорослий кущ альпійської суниці досягає у висоту 20 см та розростається шириною до 35-45 см. Даний сорт суниці дає великі, плоди з солодким ананасовим смаком. Завдяки білому забар..
7.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Балконна грядка насіння

НазваЦіна
Базилік Вазонний кімнатний 0,5 г GL Seeds7.99 грн
Базилік кімнатний Піколіно 0,3 г Проф.насіння8.99 грн
Базилік кімнатний Смарагд 0,3 г Проф.насіння7.99 грн
Баклажан декоративний Голден Егс 0,1 г Проф.насіння7.99 грн
Капуста декоративна суміш 0,3 г Проф.насіння8.99 грн
Коріандр кімнатний 1 г Проф.насіння5.99 грн
Морква кімнатна Паризький ринок 1 г Проф.насіння14.99 грн
Огірок кімнатний Фонтіна F1, 10 шт Проф.насіння45.99 грн
Огірок корнішон Пучіні 10 шт Проф.насіння29.99 грн
Орегано (Майоран) кімнатний, 0,1 г Проф.насіння8.99 грн

Облаштуйте власний город прямо на балконі завдяки спеціальному насінню від нашого магазину

Не обов'язково володіти городом, щоб мати можливість виростити овочів. Для цих цілей можна використовувати балкон, лоджію або кімнату. Доглядати за рослинами в таких умовах не складно, тому впорається навіть початківець садівник. Насіння балконних овочів представлені в інтернет-магазині Matla Flowers. Пропонуємо ознайомитися з асортиментом.

Яке насіння овочів вибрати для кімнати, балкона або лоджії

 • Баклажани. Невеликі рослини, які не тільки корисні з гастрономічною точки зору, але і прикрашають приміщення яскравим зовнішнім виглядом.
 • Огірки. У домашніх умовах вирощуються гібридні самозапильні сорти: для отримання врожаю не потрібна участь «чоловічих» рослин і комах.
 • Морква. Використовуються мініатюрні ранньостиглі коренеплоди. Вони відрізняються невибагливістю та стійкістю до неоптимальним умов вирощування. Часом плоди з'являються вже через 70-80 днів вирощування.
 • Помідори. Ще один приклад невибагливої ​​рослини, яке підійде для початківця садівника. Балконні помідори зазвичай плідні: одного кущика абсолютно точно вистачить на кілька великих порцій салату.
 • Перець. Основа плодючості рослини - велика кількість світла і тепла, якщо це про ваш балкон, то не втрачайте часу, а замовляйте насіння.
 • Базилік. Відмінно «справляється» зі спекою і сухим повітрям. Листя базиліка використовуються для приготування салатів, страв з м'яса і риби. Що стосується декоративних властивостей: особливо красиво виглядає фіолетовий базилік.
 • Капуста. В умовах кімнати, лоджії або балкона вирощують сорти, що не утворять качана.
 • Редис. Рослина, яке любить світло і не переносить заморозки. Редис, вирощений в домашньому горщику, особливо смачний.
 • Абутілон. Має яскраві квіти, схожі на дзвіночки. Цвіте практично цілий рік. Абутілон простий в догляді.
 • Розмарин. Ароматна рослина, яке використовується в кулінарії, косметології та медицині. Щоб воно добре цвіло, потрібно дотримуватися температурного режиму (розмарин не любить прохолоду).
 • Орегано. Пряність, яка використовується в кулінарії. Під час цвітіння стає прикрасою приміщення.
 • Банан кімнатний. Має довгі великі квіти, на яких утворюється велика кількість плодів. Час дозрівання - до дев'яти місяців. Рослина відома тим, що притягує пил, захищаючи мешканців від її шкідливого впливу.

Як облаштувати балконну грядку

Щоб насіння овочів для балкона «перетворилися» в красиві плодовиті рослини, потрібно знати, в яких умовах потребує кожен вид. Універсальний варіант - добре освітлене приміщення, що володіє хорошою вентиляцією і захистом від протягів. Якщо повітря сухе, допоможе зволожувач: він коштує порівняно недорого і може працювати цілими днями.

Уникайте місць, які протягом всього дня знаходяться під впливом сонячних променів. Лише деякі рослини потребують такій кількості світла. Якщо сонячного світла багато, не рекомендується купувати чорні горщики. Вони нагріваються, створюючи високу температуру всередині субстрату. Багато сортів овочів для вирощування на балконі не переносять таких умов. Не ставте рослини на підлозі. По-перше, можна ненароком їх пошкодити. По-друге, внизу зазвичай прохолодніше і поступає менше сонячного світла.

Доставка насіння і оплата

Доставка насіння для балконних грядки і всього посадкового матеріалу придбаного в нашому інтернет магазині здійснюється протягом 2-4 днів в період сезону посадки рослин. Попередньо для уточнення адреси та умов доставки з вами зв'яжеться менеджер магазину. Отримати своє замовлення ви можете за допомогою Нової пошти або Укрпошти. Оплата замовлення здійснюється готівкою при замовленні післяплатою або при оформленні замовлення в режимі онлайн.

Кориснi статтi
01.12.2017
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія – рід трав'янистих рослин, що належать до сімейства ірисових. Вони можуть стати окрасою будь-якого саду, інтер'єру чи букету. Якщо ви добре подбали про саджанці, фрезії неодмінно віддячать вам рясним цвітінням...
07.09.2021
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Гібіскус квітне майже цілий рік. Але тільки тоді, коли виконано усі умови його правильного вирощування. Про це ви дізнаєтесь, переглянувши відео...
-->