0
0

Балконна грядка (насіння)

Код товару: 400306
0
Баклажан декоративний Голден Егс - декоративна  рослина, загальна висота складає 30-50 см. Рослина при цвітінні утворює рясні фіолетові квіти, після чого з них утворюються компактні плоди вагою до 100 г. Цікавою особливістю цього сорту є білий колір ..
4.99 грн.
Код товару: 401038
0
Рукола кімнатна Оліветта - надзвичайно популярний сорт трав'янистої пряності. Даний сорт чудово підходить для кімнатного вирощування, що дозволить отримувати урожай на протязі усього року. Особливості сорту: • скоростиглий сорт; • під появи перших сх..
5.99 грн.
Код товару: 400572
0
Базилік кімнатний Смарагд - сорт підвіконного вирощування. Компактна рослина смарагдово-зеленого забарвлення із запашним ароматом перцю. Висота рослини досягає 30 см. Посів насіння в ящики припадає на березень-квітень, в світлому та теплому місці. На..
4.99 грн.
Код товару: 400566
0
Томат кімнатний Балконі Єлоу F1 -& середньоранній кімнатний сорт томатів, період висіву припадає на лютий-березень. Формується кущ висотою до 45 см, з невеликими яскраво- жовтими& плодами, вагою 15-20 г. Після висіву на глибину 2 см, при оптимальні..
34.99 грн.
Код товару: 400564
0
Коріандр кімнатний - новий, проте вже досить популярний сорт кімнатного коріандру. Рослина формує компактний кущ, висота якого досягає до 50 см. Темно-зелене листя з вражаючим насиченим ароматом. Дана культура погано переносить пересаджування, тому п..
4.99 грн.
Код товару: 400606
0
Базилік кімнатний Піколіно - декоративний сорт кімнатного базиліку, який чудово підходить для вирощування у горщиках. Компактна рослина з дрібними листям, темно-зеленого забарвлення. Насіння висівають в другій половині березня- на початку квітня в ящ..
5.99 грн.
Код товару: 400565
0
Томат кімнатний Балконі ред F1 -& кімнатний сорт томатів, період висіву припадає на лютий-березень. Середньоранній гібрид чудово підійде для вирощування у горщиках або кашпо. Кущ висотою до 45 см, з невеликими насичено-червоними плодами, вагою до 20..
34.99 грн.
Код товару: 400023
0
8.99 грн.
Код товару: 400327
0
Орегано (Майоран) кімнатний - трав'яниста рослина яка вирощується у горщиках на підвіконні. Компактний кущ досягає висоту 30-50 см. З темно-зеленим листям, овальної форми довжиною до 4 см, має чудовий аромат. Для вирощування необхідний грунт збагачен..
5.99 грн.
Код товару: 400765
0
Суниця біла альпійська Вайт Соул - доволі популярний сорт з чудовою високою продуктивністю. Дорослий кущ альпійської суниці досягає у висоту 20 см та розростається шириною до 35-45 см. Даний сорт суниці дає великі, плоди з солодким ананасовим смаком...
19.99 грн.
Код товару: 400575
0
Розмарин кімнатний - кімнатний сорт розмарину, вирощування якого здійснюється в горщиках на підвіконні.  Компактний кущ висотою 30-50 см з вічнозеленим листям, яке має насичений аромат та чудовий смак. Використовується даний сорт у лікарських цілях, ..
13.99 грн.
Код товару: 400658
0
Базилік зелений Містер Барнс - високо поживний однорічний сорт базиліку.Особливості сорту: Рослина формує компактний кущ середня висота якого досягає 35 см. Завдяки високому вмісту ефірних олій базилік користується великою популярністю. Зелений базил..
39.99 грн.
Продано
Код товару: 400339
0
Томат кімнатний Мінібел - скоростиглий сорт декоративного томату, період дозрівання якого триває 89-100 днів. Сформовані кущі висотою 30-40 см, дають чудові невеликі плоди вагою 15-25 г. Найбільш оптимальним періодом для висіву насіння вважається лют..
7.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400972
0
Суниця Алі - Баба - гібридний сорт високоврожайної ягоди. Використовуються дані ягоди для споживання у свіжому вигляді. Особливості сорту: • відзначається високими смаковими якостями; • висота куща досягає 15 см; • ягоди подовжені, конусні; • насиче..
7.2 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400999
0
Редиска кімнатна Дует& - кімнатний ранньостиглий сорт редиски, посів насіння якого здійснюється у ящики чи горщики. Плоди циліндричної форми, рожево- червоного забарвлення з білим кінчиком довжиною 6-8 см та вагою 25-30г. Соковита м'якоть має ніжний..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400766
0
Полуниця ананасна Рейнбоу F1 - високоврожайний новітній сорт який вражає своєю урожайністю. Головною особливістю даного сорту є безперервне цвітіння формуючи компактный кущ висота якого досягає приблизно 20-25 см. Утворює даний сорт невеликі ягоди че..
65.65 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400999
0
Перець декоративний Голд Фінгер - кімнатний, ранній декоративний сорт перцю. Дозрівання настає на протязі 80-90 днів. Рослина компактна, висотою 25-30 см. На одній рослині формується до 25 плодів, жовтого забарвлення , конічної форми, витягнуті в гор..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400999
0
Перець декоративний Аладін - представник кімнатно- декоративного сорту. Яскраві невеликі червоні плоди мають конічну форму та гострий смак. Компактна рослина утворює кущ висотою 25 см. Період посіву у горщики припадає на лютий- березень в земельну су..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400999
0
Коріандр кімнатний - новий, проте вже досить популярний сорт кімнатного коріандру. Рослина формує компактний кущ, висота якого досягає до 50 см. Темно-зелене листя з вражаючим насиченим ароматом. Дана культура погано переносить пересаджування, тому п..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400139
0
Декоративна капуста використовується для прикраси клумб, бордюрів та садів. Цей сорт не є придатним для споживання у їжу, основною його цінністю є красивий зовнішній вигляд, який набуває особливого розквіту під осінь. Декоративна капуста вважається о..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400015
0
Однією з цікавих та екзотичних рослин можна вважати Кімнатний банан. Рослина деревоподібна, виростає до 2 метрів висоти. Листя зелене, лопате, видовженої форми, додасть особливого тропічного виду вашому зеленому куточку. Насіння висівають у горщики і..
17.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400542
0
Баклажан Епік F1 - ранньо-сортовий гібридний вид баклажану. Чудово підходить для вирощування в теплицях або ж у відкритому грунті. Привабливі плоди конічно-овальної форми з темно-фіолетовою гладкою шкірою. Біла м'якоть має чудові смакові якості. Веге..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400659
0
Базилік фіолетовий Темний опал - однорічна трав'яниста рослина містить велику кількість поживних речовин. Особливості базиліку:Рослина формує компактний кущ середнього розміру висота якого досягає 40 см листки темно-фіолетового забарвлення мають чудо..
19.87 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400001
0
Абутилон кімнатний (суміш) - надзвичайно красивий чагарник відзначається яскравим забарвленням квітів.& Особливості сорту:декоративна кімнатна рослина висотою досягає до 90 см;листки яскраві, формують кленову форму з насичено зеленим забарвленням;кві..
6.5 грн.
Немає в наявностi

Облаштуйте власний город прямо на балконі завдяки спеціальному насінню від нашого магазину

Не обов'язково володіти городом, щоб мати можливість виростити овочів. Для цих цілей можна використовувати балкон, лоджію або кімнату. Доглядати за рослинами в таких умовах не складно, тому впорається навіть початківець садівник. Насіння балконних овочів представлені в інтернет-магазині Matla Flowers. Пропонуємо ознайомитися з асортиментом.

Яке насіння овочів вибрати для кімнати, балкона або лоджії

 • Баклажани. Невеликі рослини, які не тільки корисні з гастрономічною точки зору, але і прикрашають приміщення яскравим зовнішнім виглядом.
 • Огірки. У домашніх умовах вирощуються гібридні самозапильні сорти: для отримання врожаю не потрібна участь «чоловічих» рослин і комах.
 • Морква. Використовуються мініатюрні ранньостиглі коренеплоди. Вони відрізняються невибагливістю та стійкістю до неоптимальним умов вирощування. Часом плоди з'являються вже через 70-80 днів вирощування.
 • Помідори. Ще один приклад невибагливої ​​рослини, яке підійде для початківця садівника. Балконні помідори зазвичай плідні: одного кущика абсолютно точно вистачить на кілька великих порцій салату.
 • Перець. Основа плодючості рослини - велика кількість світла і тепла, якщо це про ваш балкон, то не втрачайте часу, а замовляйте насіння.
 • Базилік. Відмінно «справляється» зі спекою і сухим повітрям. Листя базиліка використовуються для приготування салатів, страв з м'яса і риби. Що стосується декоративних властивостей: особливо красиво виглядає фіолетовий базилік.
 • Капуста. В умовах кімнати, лоджії або балкона вирощують сорти, що не утворять качана.
 • Редис. Рослина, яке любить світло і не переносить заморозки. Редис, вирощений в домашньому горщику, особливо смачний.
 • Абутілон. Має яскраві квіти, схожі на дзвіночки. Цвіте практично цілий рік. Абутілон простий в догляді.
 • Розмарин. Ароматна рослина, яке використовується в кулінарії, косметології та медицині. Щоб воно добре цвіло, потрібно дотримуватися температурного режиму (розмарин не любить прохолоду).
 • Орегано. Пряність, яка використовується в кулінарії. Під час цвітіння стає прикрасою приміщення.
 • Банан кімнатний. Має довгі великі квіти, на яких утворюється велика кількість плодів. Час дозрівання - до дев'яти місяців. Рослина відома тим, що притягує пил, захищаючи мешканців від її шкідливого впливу.

Як облаштувати балконну грядку

Щоб насіння овочів для балкона «перетворилися» в красиві плодовиті рослини, потрібно знати, в яких умовах потребує кожен вид. Універсальний варіант - добре освітлене приміщення, що володіє хорошою вентиляцією і захистом від протягів. Якщо повітря сухе, допоможе зволожувач: він коштує порівняно недорого і може працювати цілими днями.

Уникайте місць, які протягом всього дня знаходяться під впливом сонячних променів. Лише деякі рослини потребують такій кількості світла. Якщо сонячного світла багато, не рекомендується купувати чорні горщики. Вони нагріваються, створюючи високу температуру всередині субстрату. Багато сортів овочів для вирощування на балконі не переносять таких умов. Не ставте рослини на підлозі. По-перше, можна ненароком їх пошкодити. По-друге, внизу зазвичай прохолодніше і поступає менше сонячного світла.

Доставка насіння і оплата

Доставка насіння для балконних грядки і всього посадкового матеріалу придбаного в нашому інтернет магазині здійснюється протягом 2-4 днів в період сезону посадки рослин. Попередньо для уточнення адреси та умов доставки з вами зв'яжеться менеджер магазину. Отримати своє замовлення ви можете за допомогою Нової пошти або Укрпошти. Оплата замовлення здійснюється готівкою при замовленні післяплатою або при оформленні замовлення в режимі онлайн.