Саджанці сантоліна

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 153012
0
Сантоліна Virens Green - дивовижно красивий декоративний чагарник. Рослина форму кулеподібний саджанець з розлогими пагонами. Сантоліна формує кремове цвітіння за розміром яке досягає 2-3 см. Пагони вкриті дрібними яскраво зеленими листками і формуют..
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 153011
0
Сантоліна Chamaecyparissus Blue - компактный декоративний саджанець формує надзвичайно красивий кущ. Пагони сіро-срібного забарвлення висотою досягає 50-70 см. Цвітіння яскраво жовтого забарвлення можна спостерігати на протязі усього літа. Багаторіч..
68.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Сантоліна

НазваЦіна
Сантоліна Chamaecyparissus Blue 0,5 л68.99 грн
Сантоліна Virens Green 0,5 л68.99 грн


Кориснi статтi
27.07.2017
Прекрасна весняна квітка  — мускарі
Прекрасна весняна квітка — мускарі
Рослину мускарі ще називають мишачим гіацинтом або гадючою цибулею. Належить до роду спаржевих, собою являє довге стебло, прикрашене суцвіттям красивих квітів. Налічується понад 60 видів, які ростуть у лісах, а також на схилах гір. Часто висаджують як бордюрні...
17.02.2018
Веселковий спараксис у вашому саду
Веселковий спараксис у вашому саду
Спараксис - це райдужна рослина, належить до сімейства ірисових. Попри свою вибагливість це дуже популярна квітка. Вона яскрава і її цвітіння дійсно заворожує. Розпускається в травні і радує своєю красою до червня місяця. ..
30.07.2020
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс (в перекладі з латині означає гордість) - цибулинна рослина, призначене для багаторічного вирощування. Вирощують амариліс не тільки в горщику на підвіконні, але і в саду, тобто на відкритому ґрунті. Як це робити ми розповімо вам в цій статті...
-->