Саджанці маку

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 359005
1
Мак Turkenlouis (Тукркенлойс) - неперевершений квітка розквіт, якого наповнює своєю красою весь сад. Рослина формує кущ висотою 60-70 см з великими квітами діаметром 15-20 см. Бутони злегка махрової форми, що складаються з яскравих, оранжево-червоних..
97.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 359004
1
Мак Raspberry Queen - даний сорт маку користується великою популярністю завдяки вишуканому забарвленню. Відзначається даний сорт декоративним виглядом. Квіти чудово підходять для групових, а також поодиноких посадок. Квіти сорту Raspberry Queen викор..
97.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 359002
1
Мак Mrs Perry - дивовижний сорт маку відзначається неперевершеним цвітінням. Використовується цвітіння маку для зрізу у декоративне оформлення квіткових композицій. Особливості сорту: • квіти великого розміру діаметром досягають 12 см; • пелюстки ро..
97.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 359001
1
Мак Harvest Moon - бездоганна багаторічна рослина надасть Вашому саду бездоганного вигляду. Використовується даний сорт маку для декоративного оформлення квітника, а також для зрізу у букетні композиції. Особливості сорту: • квіти напівмахрового тип..
97.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 359003
1
Мак Perrys White (Перріс Уайт) - новітній сорт маку гібридного походження. Неперевершені, шовковисте пелюстки, ніжно-молочного відтінку. Багаторічний мак відноситься до ефектним, трав'янистих рослин з великою кількістю великих квітів діаметром до 15 ..
97.99 грн.
Немає в наявностi
Мария 2021-07-16
Очень , очень нежные цветки!
Мирослава 2021-07-01
Красива багаторічна квітка. Спасибі
Уляна 2021-07-01
Очень красивое цветение!!!

Вартість Маки ВКС

НазваЦіна
Мак Harvest Moon97.99 грн
Мак Mrs Perry97.99 грн
Мак Perry's White97.99 грн
Мак Raspberry Queen97.99 грн
Мак Türkenlouis97.99 грн

Мак – це рослина, здатна прикрасити своїм виглядом будь-який сад. У природі зустрічаються однорічні та багаторічні сорти. Всі декоративні сорти повністю безпечні для навколишніх і не містять опіатів.

Найпопулярніші сорти маків

Інтернет-магазин пропонує замовити мак багаторічник. В наявності найпопулярніші сорти: Східний, Альпійський, Гімалайський. Їхнє замовлення обійдеться недорого. Багаторічний мак щорічно радуватиме своїм цвітінням. Його посадка відносно проста.

Макові кущі мають компактні розміри, тому їх можна садити навіть на невеликих за розміром ділянках. Головне – створити рослині відповідні умови.

Як правильно садити маки та доглядати за ними

Посадка маків є ключовим етапом їхнього вирощування. Є загальні рекомендації, яких необхідно дотримуватись для всіх видів. Щоб маковий кущ прижився на новому місці, його потрібно садити ранньої осені або навесні.

Осіння посадка багаторічника дозволить розраховувати на раннє цвітіння наступного року. Саджаючи маки навесні, варто очікувати на літнє цвітіння. Багаторічні маки люблять родючий грунт. У скупий за складом грунт необхідно додавати кісткове борошно з компостом.

Їхні головні переваги:

  • відносна невибагливість;
  • довге цвітіння;
  • можливість використання у ландшафтних композиціях.

Кущі маків можуть самостійно прикрашати сад та використовуватися в композиціях. Саджанці багаторічних рослин легко замовити поштою. Красиві червоні квіти мало кого залишають байдужими.

Садити кущі рекомендується на відстані щонайменше 20 см один від одного. Цвітуть маки дуже красиво. Це триває приблизно 5 тижнів. Діаметр квіток може досягати 20-25 см. Догляд за різними сортами маків має певні нюанси, тому звертайте увагу на рекомендації по кожному сорту.

Враховуючи, що ціни на саджанці доступні, багато хто купує та саджає їх на своїх ділянках без ознайомлення з їх вирощуванням. У перші кілька тижнів після посадки важливо зволожувати грунт. У догляді немає нічого складного. Зволоження декоративної культури потрібно лише у сильну спеку. Після поливу грунт розпушують, щоб уникнути появи кірки.

Важливим моментом у догляді за маками є видалення бур'янів. Для мінімізації догляду маки мульчують - це дає можливість у кілька разів скоротити зрошення та розпушування. Укривати декоративні маки на зиму необов'язково, вони не бояться заморозків. Як і вносити підживлення, але при використанні добрив кущі розвиваються краще, радують цвітінням. Яскраві килими з квітів привертають увагу з великої відстані.

Вартість саджанців демократична, що дозволяє набувати одразу кілька сортів. Багаторічні рослини без проблем приживаються на новому місці і не потребують складного догляду, частих поливів. Вони чудово підходять для регіонів із посушливим кліматом.

Купити маки в інтернет-магазині

Замовлення саджанців коштуватиме розумну вартість, доставка поштою займає 2-3 днів. Matla Flowers відправляє саджанці в спеціальній упаковці, що захищає їх від пошкоджень. Не упускайте можливість купити маки за привабливою вартістю. Ці квіти зачаровують своєю красою, тому їх обов'язково треба усадити в саду. Замовляйте саджанці в Україні за вигідними цінами.

Кориснi статтi
05.08.2020
Новинки каталогу тюльпанів Осінь-2020 на які слід звернути увагу
Новинки каталогу тюльпанів Осінь-2020 на які слід звернути увагу
Залишилося вже зовсім небагато часу до початку посадки тюльпанів. Тому потрібно подбати про вибір ідеальних сортів. У нашому магазині з'явилася велика кількість новинок у порівнянні з минулим роком. І ми підібрали для вас найкращі сорти, на які точно варто звернути увагу...
25.02.2021
Відео: Найкращий спосіб побілки дерев весною та осінню
Відео: Найкращий спосіб побілки дерев весною та осінню
Старий і всім відомий метод побілки вапняним чи крейдовим розчином вже давно себе вичерпав. Найефективніші способи: побілка садовими білила або спеціальними фарбами. Про них ми і розповіми в цьому відео..
27.06.2017
Крокуси - як правильно садити, доглядати та розмножувати?
Крокуси - як правильно садити, доглядати та розмножувати?
А чи знаєте ви, що у світі є ідеальні квіти. Ті, які й зовні прекрасні, і пахнуть божественно. Дивовижні рослини, аналоги яким знайти складно. Ймовірно, ви задумалися, і в думках з'являються різні назви квітів. Але, що цікаво, далеко не всі можна назвати ідеальними. Чому? Тому що деякі дуже красиві, але настільки ніжні, що схильні до найбільш глобальних проблем. Якщо квітка стійка, наприклад, до негод, то обов'язково шкідники знайдуть у ньому особливу цінність...