0
0

Бузок ВКС

Саджанець в плівці
1
Бузок Сенсація - надзвичайно популярний сорт пізнього періоду цвітіння. Був виведений у 1938 році у Нідерландах. Завдяки неперевершеному забарвленню чагарник користується великою популярністю серед світових ландшафтних дизайнерів. Особливості сорту: ..
151.99 грн.
Саджанець в плівці
0
Бузок Аліса Хардінг - наповнити Ваш квітник та прибудинкову ділянку безперечно допоможе саме цей сорт бузка. Під час цвітіння квіти утворюють білосніжну хмару з невеликого но вражаючого цвітіння. Даний сорт має вражаючий вигляд у групові, а також поо..
151.99 грн.
Саджанець в плівці
Код товару: 9999999
0
Бузок Червона М - дивовижний багаторічник, відзначається насиченим цвітінням яке доповнюється темно-зеленими листками. Сорт був виведений у 1947 році та за короткий час здобув великою популярності серед ландшафних дизайнерів по всій Європі. Особливос..
151.99 грн.
Продано
Саджанець в плівці
1
Бузок Примроуз - унікальний екземпляр весняного бузка який відзначається неперевершеним цвітінням. Сорт був виведений у 1949 році у Нідерландах. Завдяки незвичайному забарвленню чагарник користується великою популярністю серед світових ландшафтних ди..
151.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
0
Бузок Красуня М - дивовижний багаторічник, відзначається ніжним цвітінням яке доповнюється темно-зеленими листками. Сорт був виведений у 1947 році та за короткий час здобув великою популярності серед ландшафних дизайнерів по всій Європі. Особливості..
151.99 грн.
Немає в наявностi
Леся 2022-05-28
Дуже якісний доступний сайт, все акуратно розписано про рослини, ще й з малюнками, на англійській мові накладна і на украінській, дуже достойно все продумано і створено. Стосовно саджанців, одержала, надіюся, що приймуться .
Дарья Коровякова 2022-05-17
Дякую за швидку доставку. Посадковий матеріал якісний. Дуже добре було запаковано.