0
0

Цибулини мускарі

Продано
Код товару: 28031
0
Мускарі Venus (Венус) – фантастично ніжний сорт мускатів відзначається білосніжним цвітінням. Це чарівна низькоросла рослинка у висоту досягає всього 20 см і незважаючи на невисокий ріст заворожує своєю красою. Цвітіння формується дзвінко подібну фор..
7.47 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28019
1
Мускарі Valerie Finnis прекрасний ранньоквітучий сорт. Квіти світлого небесно-блакитного забарвлення з білосніжними зубчиками по краях. Суцвіття щільне, гроновидне, складається з великої кількості дрібних витончених бутонів, з легким приємним аромато..
3.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28010
0
Мускарі Touch of snow (Тач оф Сноу) мають білий вершечок, ніжніблакитні квіти та вузькі зелені листя. У висоту така рослина сягає до 25 см.& Мускаріпідходить для садової та домашньої вигонки. У відкритий грунт висаджуютьмускарі восени. Оптимальний ча..
6.15 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28009
3
Ніжні білі мускарі Siberian tiger прекрасно виглядатимуть у вашому саду, створюючи атмосферу легкості та ніжності.Оскільки білий колір дуже практичний, такі квіти чудово поєднуватимуться з іншими вашими рослинами на клумбі чи на квітнику.& Висаджува..
6.19 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28017
1
Мускарі Plumosum ексклюзивний сорт. Суцвіття гроновидне, пухке, зібране з багатьох дрібненьких квіточок лілово-фіолетового забарвлення. Квіти мають приємний аромат. Період цвітіння: квітень - травень. Листки прямі, подовгасті. Стебло пряме, висотою 2..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28012
0
Мускарі Pink Sunrise (Пінк Санрайз) - сорт, що яскраво відрізняється від інших своїм ніжно-рожевим кольором. Пінк Санрайз має вигляд піраміди із ніжно-рожевих перлинок. Загальна висота рослини не перебільшує 15 см, гарно виглядає в групових насадженн..
34.64 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28008
5
Мускарі ніжно-блакитногокольору чудово підійдуть для висадки у вашому саду чи на клумбі.& Оскільки вониневеликі за розмірами та у висоту сягають всього лише 10-25 см, ви також можетевисадити їх у горщику та насолоджуватись тендітністю та красою росли..
4.94 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28030
0
Мускарі Ocean Magic (Оушен Меджік) –  низькоросла багаторічна рослина, яка висотою досягає 15-20 см. В процесі росту мускарі формують невисокі пагони з вузьким темно- зеленим листям, що прекрасно відтіняє голубе цвітіння. Бутони поступово змінюють за..
6.26 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28029
0
Мускарі Night Eyes (Найт Айс) – чарівний цибулинковий багаторічник, який створює красу весняну красу на всіх клумбах. Мініатюрне цвітіння насичено-синього забарвлення красиво виглядає у поєднанні із зеленим, подовгастим листям. Висотою сорт Найт Айс ..
5.82 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28028
0
Мускарі Muscarimi (Мускарими)– доволі екзотичний сорт. Біло-зеленкувате суцвіття впродовж свого цвітіння змінює забарвлення на бузковий відтінок. Висотою рослина досягає 15 см з дрібними бутонами, діаметром до 2 см та з менш щільним розташуванням на ..
23.09 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28027
0
Мускарі Mountain Lady (Маунтін Ладі) - цікавий сорт мускарів, що відзначається подвійним забарвленням цвітіння. Низькоросла рослина у висоту досягає всього 25 см. Дрібні квіти формують компактне суцвіття, яке має чарівний аромат. Даний сорт формує ос..
6.59 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28026
0
Мускарі Marleen (Марлен) - багаторічна рослина висотою до 15 см. Рослина формує кущик темно-зеленого листя з дрібним цвітінням насичено-синього забарвлення. Квіти за розміром мають 1 см та розташовані у гроноподібне суцвіття. Незважаючи на невисокий ..
6.59 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28016
0
Мускарі Manon ранньоквітуча весняна рослина. Суцвіття гроновидне, щільне,& складається з численних дрібних бутончиків. Квіти світло-голубоваті з плавним переходом, мають ніжний аромат. Період цвітіння : березень - квітень. Цвітіння тривале: 2- 3 тиж..
5.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28025
0
Мускарі Lindsay (Ліндсей) - вишукана багаторічна квітка, яка наповнює весь сад своєю красою. Висотою мускарі Ліндсей виростає до 25 см з красивими подовгастими листками, яскраво-зеленого відтінку. Також сорт мускарі формують гроноподібне цвітіння вис..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28018
0
Мускарі Latifolium красивого& і оригінального двоколірного забарвлення: знизу темно-фіолетові , і голубі у верхній частині квітки. Листя зелене, широке, набагато ширше чим в інших сортів. Стебло висотою близько 20 - 25& см. Вимог до грунтів рослина..
4.17 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28024
0
Мускарі Julia – чарівний цибулинковий багаторічник, який створює красу весняну красу на всіх клумбах. Мініатюрне цвітіння насичено-синього забарвлення красиво виглядає у поєднанні із зеленим, подовгастим листям. Висотою сорт Julia може вирости до 25 ..
7.39 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28023
0
Мускарі Helena (Хелена) - чарівні квіти, які не мають особливих вимог до вирощування. Прекрасно себе почувають на сонячних або затінених ділянках. Посадку цибулин рекомендується здійснювати вересень-жовтень на глибину 5-10 см з дотриманням відстані м..
7.47 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28011
0
Мускарі Golden Fragrance (Голден Фрегранс)-& сорт що відзначається рідкісним кольором та висотою що сягає 23 см. Квіти насиченого жовтого кольору з коричневою смужкою по краях. Цвітіння настає у весняний період приблизно травень місяць, та триває 2 ..
34.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28007
0
Яскравіквіти мускарі Fantasy Creation (Фентези Криейшн) ніжного блакитного кольору. У висоту мускарі виростаютьдо 25 см. Це тендітні та невибагливі квіти. Вони чудово ростуть як у саду, такі в домашній висадці.& Увідкритий грунт висаджують їх восени ..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28006
0
Ніжнийбілий мукарі Esther (Естер) – це чудове доповнення до вашогосаду! Це невисока рослина, у висоту виростає до 25 см. Висаджувати мускарі увідкритий грунт варто в період з вересня по жовтень. Глибина висадки цибулин –10 см. Потрібно зберігати відс..
5.27 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28022
0
Мускарі Dark Eyes (Дарк Айс) - сорт, який своєю красою вражає з першого погляду. Раннє цвітіння квітів  найкраще виглядає в групових та декоративних композиціях.Dark Eyes відзначається великими за розміром квітами, які мають не тільки бездоганний виг..
9.89 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28015
0
Мускарі Cupido дуже ніжний весняний багаторічник. Квіти блакитного забарвлення з білою окантовкою. Суцвіття щільне, складається з численних дрібних квіточок. Зацвітає весною, цвітіння тривале, від двох до трьох тижнів. Спебло потужне, міцне, висотою ..
3.84 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28021
0
Мускарі Comosum (Комосум) - фантастична весняна квітка, яка відзначається незвичним цвітінням. Пухнасті квіти фіолетового забарвлення висотою досягають 10-15 см з ніжним ледь відчутним ароматом. Період цвітіння розпочинається з кінця березня початку ..
10.77 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 28014
0
Мускарі Carola ( Карола) - сорт із небесно-блакитним забарвленням, що не залишить байдужим жодного квіткаря. Період цвітіння настає в кінці квітня, гарно виглядає в букетних композиціях та в посадці на клумбі. Висота рослини не перебільшує 20 см.& К..
3.99 грн.
Немає в наявностi
Людмила 2021-09-26
Дякую. Всі цибулини якісні. Отримала дуже швидко. Окремо за подарунок.
Ганна 2021-09-23
Отримала дуже гарні цибулини! Дякую :)
Ганна 2021-09-23
Отримала дуже гарні цибулини! Дякую :)

Квіти мускарі для вирощування та догляду в будинку і на подвір'ї 

Мускарі – неймовірно гарна і тендітна багаторічна рослина, роду Спаржевих. Собою являє довге стебло, з мініатюрними суцвіттями, що нагадують дзвіночки. Їх можна сміливо назвати одними з ранніх весняних квітів. Ці квіти українські квітникарі дуже люблять висаджувати в саду, адже вони витончені і здатні прикрасити клумбу яскравими небесно-блакитними відтінками. Також їх можна додавати в квіткові композиції, надаючи шарму і особливої вишуканості букету. Аромат  мускарі схожий на мускусний запах, він сильний і ніжний. Що б відчувати його навіть в холодні зимові дні, ви можете придбати цибулини мускарі на вигонку, вибравши каталог квітів Matla Flowers.

Види і сорти мускарі

  • вірменськіі – синього кольору. Саме цей сорт зобов'язаний тим, що з'явилася назва «мишачий гіацинт». Зацвітає приблизно цей сорт в кінці травня і цвіте близько 20 днів. Найпопулярніші сорти вірменських мускарі: махровий Blue SpikeFantasy Creation.
  • гроноподібні – мають більш дрібні квіти, ніж у вище описаного сорту. Колірна гамма досить широка. Крім синіх зустрічаються також: Var.album (білий мускарі) і Var.carneum (різновид рожевого відтінку)
  • широколистий мускарі - його особливість в тому, що з однієї цибулини можуть утворитися більше однієї квітки
  • блідий– зазвичай росте в горах, має ніжно-блакитне забарвлення, який наближається більше до білого відтінку. Найбільш популярний сорт цього виду - Вайт Роуз Б'юті.
  • хохлатий - дуже оригінальний сорт, на ньому виростає чубчик з квітів бузкового тону, через те він і носить таку назву.
  • «гарненький» - починають цвісти ще взимку, коли лежить сніг. Колір рослини - синій.
Посадка і догляд за мускарі

Саджають цибулини восени, бажано в середині осені, до початку похолодання. Висаджують групками, так вони утворюють витончені кущі і гармонійно виглядають на клумбі. Перед висадкою пошкоджені цибулини потрібно викинути, залишайте тільки міцні і здорові лише вони гарантовано перезимують і будуть радувати вас своїм цвітом.

Підготуйте лунки для посадки цибулин, гарно їх полийте за день до висадки і додайте трохи річкового піску для хорошого дренажу. Великі цибулини садять на глибину в 7 см, дрібні - на 3 см. Також важливо дотримуватися правильного відстані між ними, воно повинно бути не менше 5 см. Якщо у вас немає можливості виростити мускарі у відкритому грунті, зробити це легко в домашніх умовах. Мускарі в горщику красиво виглядати на підвіконні, прикрашаючи кухню або вітальню.

Догляд

Оскільки квітка зовсім невибагливий, складнощів у догляді за ним не виникає. Як правило, поливають його тільки в період вегетації. Якщо зима видалася сухою, а весна без дощів, тоді варто поливати рослину раз в тиждень. Квітнуть мускарі приблизно два-три тижні. У цей час потрібно спушувати ґрунт, видаляти бур'яни і зів'яле листя. Догляд після цвітіння зводиться до того, що мускарі акуратно удобрюють калійно-фосфорними розчинами, і потроху зменшують інтенсивність поливу. Після того як листя пожовтіє, полив повністю припиняють.

Розмноження мускарі

Ділять і пересаджують їх раз в 5-6 років. Як тільки ви почнете помічати, що квітки стали менші за розміром, а їх колір зблід, це говорить про те, що пора робити пересадку. Цибулини викопують із землі, а діток висаджують в грунт.

Пересадка після цвітіння

Оскільки це багаторічна рослина, його не потрібно викопувати із землі до досягнення 5-ти річного віку. Якщо ж ви все-таки з якихось причин вирішили це зробити, тоді слід дотримуватися таких правил:

  • - викопують цибулини мускарі тільки коли пожовтіє листя;
  • - цибулини просушують і зберігають в місці з низькою вологістю. Для цього підходить сухий пісок або торф;
  • - регулярно оглядайте цибулини мускарі, перевіряйте їх. Ті що загниються або захворіють відразу викидайте.

Доставка цибулин 

Якісні цибулини мускарі ви можете купити в інтернет магазині квітів Matla Flowers. Ми пропонуємо перевірені власноруч цибулини за доступними цінами. У нас ви можете не тільки вибрати цибулини квітів, а й звернутися до нас за консультацією або порадою. Ми будемо раді надати допомогу в питаннях вирощування квітів. Доставляємо цибулини мускарі по всій Україні.