Саджанці жимолості

-15%
В наявностi
Код товару: 800281
0
Жимолость Войтек - новий сорт істівної жимолості. Посадку необхідно здійснювати декількох саджанців для перехресного запилення. Плоди прекрасно підходять для споживання у свіжому вигляді, а також приготування різноманітних джемів та варення. Особливо..
99. грн.84. грн.
-15%
В наявностi
Код товару: 800273
1
Жимолость Зойка - їстівний сорт багаторічного саджанця. Виведений даний сорт польськими селекціонерами. Плоди можна споживати у свіжому вигляді, а також тривалого зберігання та переробки. Особливості сорту: • середньо-ранній період дозрівання; • висо..
99. грн.84. грн.
-15%
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 231052
0
Жимолость Хоней Бі - один із найбільш популярних сортів плодового куща. Відзначається високою вражайністю та швидким темпом росту. Виведений сорт канадськимим селекціонерами. Використовується ягоди для споживання у свіжому вигляді, заморожуванню та п..
124. грн.106. грн.
Немає в наявностi
-15%
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 231051
0
Жимолость Блю Банан - один із найбільш популярних сортів плодового куща. Відзначається високою вражайністю та швидким темпом росту. Виведений сорт канадськимим селекціонерами. Використовується ягоди для споживання у свіжому вигляді, заморожуванню та ..
124. грн.106. грн.
Немає в наявностi
Ксенія 2023-11-20
Замовила собі кущик. Все ок, посадила, чекаю весни, чи приживеться ...але буду ще замовляти 2 кущика жимолості+хочу ще 2 кущики червоної смородини (порічки). Дякую вам, що займаєтеся таким важливим ділом: озеленення і краса.

Вартість Жимолость плодова

НазваЦіна
Жимолость Войтек 0,5 л84 грн
Жимолость Зойка 0,5 л84 грн
Жимолость Блю Банан106 грн
Жимолость Хоней Бі106 грн

Необхідність купити саджанці жимолості з'являється, зазвичай, у двох випадках. Перший - це бажання чимось відносно недорогим і особливим оновити свій сад. Другий привід - це прагнення наслідувати приклад сусідів і, нарешті, виростити у власному саду те, що дуже добре родить. Є й третій привід, він найчастіше, ключовий для більшості покупців! Бажання оздоровитися призводить до пошуків у каталогах різноманітних крамниць саме корисних рослин, та закладення власного саду. Тому, якщо є бажання придбати саджанці жимолості їстівної, то з нашою допомогою ви вирішите це завдання.

Наш інтернет-магазин Matla-flowers - це місце, де можна знайти дуже оперативно ті саджанці, які, наприклад, потребують швидкої посадки. Крім цього, ви не обмежені практично ні в чому. Наприклад, ми доставляємо поштою ваші роздрібні та оптові покупки, що зводить до мінімуму витрати вашого власне часу. Ще ми ведемо абсолютний контроль якості всього нашого посадкового матеріалу. Тобто кожна придбана за доступною ціною рослина буде обов'язково здоровою, що в підсумку дасть їй змогу дуже і дуже добре плодоносити. Ще одна перевага - у нас купити саджанці жимолості оптом або собі, або навіть усім родичам і сусідам дуже просто, тут вже вам вирішувати, як то кажуть!

Ми ж вважаємо своїм обов'язком представити достатній асортимент торгових пропозицій і детально розповісти про те, які саджанці краще замовити, як правильно їх посадити, щоб процес був результативним. Крім цього, ми розкриємо для вас і такі актуальні питання, як інтенсивність поливу, чим удобрювати настільки унікальну рослину. 

Саджанці жимолості

Нагадаємо, що рослина має естетично красивий вигляд. Тому нерідко навіть переслідується навіть мета не отримати плоди, а скоріше прикрасити територію.

Зверніть увагу! Не всі сорти жимолості їстівні, це потрібно враховувати. Деякі з них - це лише елемент ландшафтного дизайну. А це точно вказує, що для кожного виду рослини потрібно буде забезпечувати саме індивідуальний догляд.

Якщо особливо зовнішня краса вам мало цікава, тоді сорт "Хоней Бі" - це те, що вам точно сподобається. Вирішивши купити саджанці канадської жимолості, ви вкладете кошти з максимальною користю. Чому? Все просто!

Річ у тім, що цей сорт дуже родючий. Так, по суті, всі плоди, які тільки можна спостерігати на прилавках магазинів - це саме цей сорт. Гарний смак плодів, стійкість до несприятливих умов, негоди. Хіба може садівник бажати більшого?! Погодьтеся, що далеко не всі саджанці плодових дерев можуть вирізнятися всіма і в єдиному тандемі перерахованими особливостями жимолості. 

Ще один сорт, який можна сміливо висаджувати - це "Блю Банан". Дуже сильний конкурент для всіх інших рослин. Його-то може впізнати кожен! Нестандартна форма синіх плодів завжди привертає до себе увагу. А, коли розкривається смак ягід, тоді стає зрозуміло, чому поява сорту - це надскладний процес гібридизації. 

Посадка плодової жимолості

Кінець вересня-початок жовтня - оптимальний час для висадки рослини. У цей період і здійснюється продаж саджанців жимолості зазвичай. Болотиста місцевість ідеальний варіант, головне, щоб рослині вистачало світла. Рекомендуємо використовувати супіщаний або суглинистий ґрунт. 

Полив плодової жимолості

Для того, щоб якість поливу була високою, ми рекомендуємо створити пристовбурне коло. Воно дасть змогу, по-перше, врахувати всі особливості рослини і забезпечувати достатній полив. А також воно допоможе уникнути досить небезпечного для жимолості застою води.

Тому нагадаємо всього три головні правила поливу жимолості:

  1. Інтенсивність поливу має бути помірною. Крім цього, полив на етапі цвітіння методом зрошення заборонений. Припустимо використовувати спосіб тільки методом "під кущ".
  2. Чим старша рослина, тим більшим за обсягом буде полив. Відповідно від кількох літрів на етапі висадки, до дво- або трирічного віку кількісне значення варіюватиметься до кількох відер. У середньому для виконання норми достатньо 1 відра на один кущ у помірному кліматі. Максимальне значення вологи має отримувати рослина в посушливі сезони. 
  3. Температура води має особливе значення. Тому джерельну воду дуже рідко використовують. Найбільш сприятливий для жимолості варіант - це відстояна вода. 

Добрива для жимолості

Питання прикорму завжди складне! Річ у тім, що кожен сорт, якщо оцінювати його особливості детально, вимагає певного типу добрива. Але допускається і застосування загальних альтернативних прикормів. Зазвичай 1 раз на місяць здійснюється прикорм рослини. Органічні добрива чергують із мінеральними. 

Зверніть увагу! Після того, як сніг розтанув, можна провести азотизацію ґрунту, посипавши його азотовмісними добривами.
Кориснi статтi
18.09.2018
Правила вибору цибулин для посадки
Правила вибору цибулин для посадки
Кожна людина, яка захоплюється квітами і хоче мати в своєму будинку або саду красиві рослини, ставить собі питання: як правильно вибрати посадковий матеріал? Адже всім відомо, що саме від правильного вибору цибулин і дотримання норм висадки квітів залежить яскравість і пишність цвітіння...
27.08.2020
Кращі сорти ірисів для посадки восени-2021
Кращі сорти ірисів для посадки восени-2021
Рекомендуємо вам звернути увагу на наступні різновиди ірисів з нашого каталогу. Багато користувачів замовляє саме ці сорти...
-->