Саджанці жимолості

В наявностi
Код товару: 800281
0
Жимолость Войтек - новий сорт істівної жимолості. Посадку необхідно здійснювати декількох саджанців для перехресного запилення. Плоди прекрасно підходять для споживання у свіжому вигляді, а також приготування різноманітних джемів та варення. Особливо..
99.99 грн.
В наявностi
Код товару: 800273
1
Жимолость Зойка - їстівний сорт багаторічного саджанця. Виведений даний сорт польськими селекціонерами. Плоди можна споживати у свіжому вигляді, а також тривалого зберігання та переробки. Особливості сорту: • середньо-ранній період дозрівання; • висо..
99.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Жимолость Caprifolium 40 шт (касета) - декоративний сорт багаторічної ліани. Саджанці у дорослому віці формують пагони ліани які чудово підходять для декоративного оформлення прибудинкової території. Особливості сорту: • у дорослому віці висо..
699.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Жимолость Caprifolium 160 шт (касета) - декоративний сорт багаторічної ліани. Саджанці у дорослому віці формують пагони ліани які чудово підходять для декоративного оформлення прибудинкової території. Особливості сорту: • у дорослому віці вис..
2499.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 800353
1
& Жимолость Японська Aureoreticulata дуже приваблива ліана. Як не дивно виходячи з назви, але батьківщиною її Китай. Цінується за привабливість як декоративного листя, так і квітів. Цвіте рясно протягом усього літа і має приємний аромат. Колір цвіту:..
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 20-30 см
Немає в наявностi
Код товару: 800999
0
Жимолость Японська Aureoreticulata дуже приваблива ліана. Як не дивно виходячи з назви, але батьківщиною її Китай. Цінується за привабливість як декоративного листя, так і квітів. Цвіте рясно протягом усього літа і має приємний аромат. Колір цвіту:бі..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 10-20 см
Немає в наявностi
Код товару: 800340
0
Жимолость Шапочная - даний сорт жимолості вважається найбільш розлогим листопадним чагарником які формують невеликий кущ. Жимолость прекрасно підійде для декоративного оформлення, а також створення так званих живоплотів. Особливості сорту: У висоту м..
74.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 231052
0
Жимолость Хоней Бі - один із найбільш популярних сортів плодового куща. Відзначається високою вражайністю та швидким темпом росту. Виведений сорт канадськимим селекціонерами. Використовується ягоди для споживання у свіжому вигляді, заморожуванню та п..
124.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 221008
1
Жимолость Маака - даний сорт жимолості вважається найбільш розлогим листопадним чагарником. Жимолость Маака прекрасно підійде для декоративного оформлення, а також створення так званих живоплотів.Особливості сорту:У висоту та ширину може досягати 4-6..
91.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 20-30 см
Немає в наявностi
Код товару: 800026
0
Жимолость Маака - даний сорт жимолості вважається найбільш розлогим листопадним чагарником. Жимолость Маака прекрасно підійде для декоративного оформлення, а також створення так званих живоплотів. Особливості сорту: У висоту та ширину може досягати 4..
104.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 800999
0
Жимолость Маака - даний сорт жимолості вважається найбільш розлогим листопадним чагарником. У висоту та ширину може досягати 3-5 метра, у висоту та ширину річний приріст досягає близько 35 см. Чагарник має міцні стебла світло коричневого забарвлення,..
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Жимолость касетна Caprifolium 1 шт - декоративний сорт багаторічної ліани. Саджанці у дорослому віці формують пагони ліани які чудово підходять для декоративного оформлення прибудинкової території. Особливості сорту: • у дорослому віці висота рослини..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 174003
1
& Жимолость Гекротта VariegataЦе гібрид жимолості вічноквітучої і американської, виростає до 3-5 м. Володіє дуже красивим листям зеленого кольору прикрашене кремовою окантовкою. Особливо чудово ліана виглядає в період цвітіння, коли рясно покриваєтьс..
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 174001
1
& Жимолость вічнозелена Lonícera sempervirensСорт, який користується великою популярністю серед сімейства Жимолостевих.Являє собою високу повзучу ліану заввишки до 3-5 м, з листям овально-подовгастої форми й великим цвітом червоно-оранжевого кольору...
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 231051
0
Жимолость Блю Банан - один із найбільш популярних сортів плодового куща. Відзначається високою вражайністю та швидким темпом росту. Виведений сорт канадськимим селекціонерами. Використовується ягоди для споживання у свіжому вигляді, заморожуванню та ..
124.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 800059
1
& Жимолость Tellmanniana (Тельманна) листопадна високо декоративна чагарникова ліана висотою 3-5 м. Гібрид між жимолостю капріфоделістною і жимолостю вічнозеленою (L. tragophylla Hemsl. Х L. sempervirens L.). Дуже швидкоростуча, річний приріст до 1 м..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 174007
1
Жимолость Lonicera Pileata (Шапочная) - даний сорт жимолості вважається найбільш розлогим листопадним чагарником які формують невеликий кущ. Жимолость прекрасно підійде для декоративного оформлення, а також створення так званих живоплотів. Особливост..
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 40-60 см
Немає в наявностi
Код товару: 800000
2
& Жимолость Caprifolium Lonicera caprifolium одна з найкрасивіших листопадних ліан. Відноситься до сімейства жимолостеві Caprifoliaceae. Пагони світло-зелені до червонуватих. Листя: поверхня лицевих пластин темно-зелена матова, виворітна сизо-зелена,..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Ксенія 2023-11-20
Замовила собі кущик. Все ок, посадила, чекаю весни, чи приживеться ...але буду ще замовляти 2 кущика жимолості+хочу ще 2 кущики червоної смородини (порічки). Дякую вам, що займаєтеся таким важливим ділом: озеленення і краса.
Ольга 2020-06-23
Спасибо! Заказала в конце мая. Жимолость хорошо доехала и прижилась, уже цветет более яркими, чем тут на фото, цветами, но пока не выросла. 

Вартість Жимолость

НазваЦіна
Жимолость Войтек 0,5 л99.99 грн
Жимолость Зойка 0,5 л99.99 грн
Жимолость Caprifolium 1,5 л114.99 грн
Жимолость Lonicera Pileata Шапочна 0,5 л68.99 грн
Жимолость Tellmanniana 0,5 л99.99 грн
Жимолость Блю Банан124.99 грн
Жимолость Вічнозелена 0,5 л68.99 грн
Жимолость Гекротта Variegata 0,5 л68.99 грн
Жимолость касетна Caprifolium 1 шт29.99 грн
Жимолость Маака 0,5 л68.99 грн

Жимолість – привабливий чагарник, вирощування якого останніми роками дуже популярне. Залежно від виду рослина може бути гордістю саду навіть узимку. Чагарникові потрібні відповідні умови для його правильного розвитку. Однак більшість різновидів добре виростають в умовах родючого садового ґрунту. Купити жимолість в Україні, саджанці плодових дерев та інші рослини можна в інтернет-магазині Matla Flowers. Фахівці магазину допоможуть вам замовити недорогий та найбільш затребуваний сорт з каталогу. Доставка поштою проводиться популярними транспортними компаніями у найкоротші терміни.

Як виглядає жимолість

Рослина зустрічається у вигляді ліани, що досягає більше 10 м у довжину, або чагарника з прямостоячими або дугоподібними пагонами. Деякі види є невеликими деревами, що виростають приблизно до 5 м у висоту.

Листові платівки переважно округлі і довго загострені на верхівці.

Квітки зібрані в суцвіття, що розташовуються в пазухах листя або з'являються на верхівках пагонів. Пелюстки можуть бути білими, жовтими, червоними або пурпуровими.

Плоди зазвичай з'являються після завершення періоду цвітіння. Вони вкриті восковим нальотом і бувають червоного, зеленого, синього та навіть чорного кольору. Ягоди сидять попарно, іноді зростаються один з одним. За смаком вони кисло-солодкі, багаті на вітаміни, макро- і мікроелементи.

Видове та сортове розмаїття саджанців

Є багато різновидів цієї культури, які можна вирощувати у саду. У нашому магазині можна замовити недорогий матеріал наступних популярних сортів:

  • Шапочна;
  • Японська Aureoreticulata;
  • Хоней Бі;
  • Мааку;
  • Гекротта Variegata;
  • Вічнозелена;
  • Блю Банан;
  • Tellmanniana;
  • Lonicera Pileata Шапочна;
  • Caprifolium.

У каталозі під кожним товаром представлені детальні характеристики, фото, ціни та відгуки покупців.

Правила висадки саджанців

Рекомендуємо вам купити кущ жимолості, тому що його зовсім нескладно вирощувати. Рослина любить напівтінисті та сонячні місця, розвивається на родючих, добре дренованих, багатих гумусом та помірно вологих субстратах. Їх не можна садити в посушливих і заболочених місцях, інакше рослини будуть схильні до грибкових захворювань.

На дно ями потрібно насипати лопату садового компосту. Помістіть посадковий матеріал у лунку на 5-10 см глибше, ніж він ріс у горщику. Якщо ви хочете купити саджанець жимолості для покриття паркану, висаджуйте його з інтервалом близько 1 м.

Де купити саджанець жимолості оптом та в роздріб.

Купити жимолість в Україні за доступною ціною ви зможете в інтернет-магазині Matla-flowers. Ми спеціалізуємося на оптовому та роздрібному продажу саджанців жимолості та інших чагарників та плодових дерев. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент високоякісних товарів. Тому кожен зможе купити кущ жимолості найбільш відповідного для себе сорту.

Продаж саджанців жимолості здійснюється з доставкою поштою або кур'єрською службою. Ви неодмінно залишитеся задоволені асортиментом та якістю товарів.

Кориснi статтi
27.06.2017
Тюльпан - романтичний провісник тепла з Персії
Тюльпан - романтичний провісник тепла з Персії
Кожної пори року властивий неповторний шарм і чарівність, однак саме настання весни змушує серця тремтіти і битися частіше без видимої причини. Особливого магічного флеру сезону додають його ароматні супутники – квіти. Проліски – перші вісники весни, що проглядаються з-під снігу вже в березні, але, на жаль, радують своєю ніжною красою лише кілька тижнів...
27.06.2017
Ірис - палітра унікальних запахів, поступається тільки красоті бутона
Ірис - палітра унікальних запахів, поступається тільки красоті бутона
Ірис поєднює в собі всі можливі переваги квітів. Гама кольорів включає в себе найнеочікуваніші відтінки, починаючи з білого та завершуючи пурпуним забарвленням, за що саме, рослина отримала назву «Веселка» (з грецької). Палітра ароматів не менш широка і різноманітна...
-->