0
0

Торф'яні таблетки

Хіт продажiв
Код товару: 500172
0
Найкращимваріантом вирощування різноманітної розсади стане її висадка у торф'янійтаблетці.Такависадка має свої переваги:-відсутнєтравмування кореня при пересадці, адже у відкритий грунт рослину висаджуютьразом з таблеткою;- високийвміст корисних мікр..
2.79 грн.
Продано
Код товару: 600098
0
Дляшвидкого вкорінення розсади та яскравого цвіту рослин пропонуємо робити висадкуу торф’яній таблетці.Торфмістить корисні елементи, які необхідні роcлинам для гарного ростута яскравого цвіту.& Висаджуючи розсаду утаких таблетках ви також зможете по..
2.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600034
0
Висадка розсади може бути більш ефективною, якщо посадити рослини уторф’яну таблетку. Роблячи вибір накористь такого матеріалу ви також отримуєте змогу потім пересадити рослини увідкритий грунт не травмуючи кореневу систему рослини.Що такеторф’яна та..
1.99 грн.
Немає в наявностi

Торф'яні таблетки - ідеальне рішення для ніжних пагонів

Ви захоплюєтеся розведенням екзотичних рослин? Або не маєте часом для проведення пікірування? Тоді торф'яні прес-таблетки стануть для вас справжньою знахідкою, яка допоможе дешево і швидко отримати бажаний результат.

Призначення торф'яних таблеток

Торф'яні таблетки для розсади випускаються круглої форми, діаметр якої варіюється від 27 до 42 мм. Спресований верхній торф - прекрасна речовина для розвитку рослини в яку входять макро- і мікроелементи, що дозволяють прискорити процес проростання насіння. При його використанні не потрібна додаткова підгодівля рослини і його пересадка. Висадка у відкритий грунт також проводиться без травмування кореневої системи, так як розсада разом з торфом поміщається в підготовлену землю.

Як садити в торф'яні таблетки

Сухий брикет, перед застосуванням, потрібно помістити в теплу воду таким чином, щоб він повністю просочився вологою. При цьому стежте, щоб спеціальне поглиблення, було направлено вгору. Далі видаліть надлишки рідини з піддону і покладіть в центр брикету 1 або 2 насіння, прикривши їх перегноєм.

Невеликим недоліком вироби є його висока ступінь пересихання. Тому виникає потреба в планомірному поливі посівів і накриття ємності прозорою плівкою. Уже через кілька днів можна буде спостерігати появу перших паростків.

Переваги покупок в Matla Flowers

Купити торф'яні таблетки для розсади можна в багатьох садівничих магазинах. Але звернувшись в інтернет-магазин Matla Flowers, ви не тільки підберете для себе потрібний розмір і кількість даної продукції, але і будете впевнені в:

  • якість товару;
  • його доступною ціною;
  • моментальному формуванні та відсилання вашого замовлення.

Відправку товарів ми робимо відразу після замовлення. Доставка відбувається за допомогою служб доставки Нова Пошта або Укрпошта.