0
0

Насіння і набори для мікрозелені

Хіт продажiв
Код товару: 600051
0
Килимок лляний для вирощування мікрогріна - чудовий натуральний матеріал який користується великою популярністю у вирощуванню мікрозелені та мікрогріну. Переваги: • здатний утримувати достатню кількість вологи для молодих пагонів; • легкість у вирощу..
4.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 600050
0
Контейнер пластиковий чорний з кришкою - доволі зручний у використанні пластиковий контейнер. Переваги: • використовується для вирощування та зберігання мікрозелені; • багаторазовий у використанні; • кришка дозволяє створювати кімнатний парник; Склад..
9.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 401127
0
Соняшник насіння мікрозелені - одна із найбільш популярних новинок на ринку балконної грядки. Особливість даного насіння є невимогливіть у вирощуванні, а також швидкому проростанню. Переваги: • паростки і стебла насичено-зеленого відтінку; • висота п..
7.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 600052
0
Пульверизатор для обприскування рослин - практичний пристрій для домашнього використання. Пульверизатор чудово підходить для обприскування кімнатних рослин, розсади та вуличних саджанців різними препаратами та водою. • Матеріал - пластик; • Функція -..
34.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 401124
0
Рукола насіння мікрозелені - доволі корисна рослина яка чудово підходить для приготування різноманітних кулінарних страв. Використовується дане насіння для домашнього вирощування у якості приправи. Переваги; • проростки і стебло темно-зеленого забарв..
11.99 грн.
Код товару: 401113
0
Редька Дайкон насіння мікрозелені - одна із найбільш популярних новинок на ринку балконної грядки. Особливість даного насіння є невимогливіть у вирощуванні, а також швидкому проростанню. Переваги: • паростки і стебла насичено-зеленого відтінку; • вис..
14.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 401116
0
Кресс-салат насіння мікрозелені - одна із найбільш популярних новинок на ринку балконної грядки. Особливість даного насіння є невимогливіть у вирощуванні, а також швидкому проростанню. Переваги: • паростки і стебла світло-зеленого відтінку; • висота ..
19.99 грн.
Код товару: 401129
0
Амарант білий насіння мікрозелені - високопоживна рослина яка бездоганно підійде для додавання у різноманітні страви. Відзначається дана рослина легким вирощуванням. Переваги: • проростки світло зеленого забарвлення, ; • смак приємний, салатний, земл..
15.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 401125
0
Салат насіння мікрозелені - одна із найбільш популярних новинок на ринку балконної грядки. Особливість даного насіння є невимогливіть у вирощуванні, а також швидкому проростанню. Переваги: • паростки і стебла світло-зеленого відтінку; • висота парост..
11.49 грн.
Код товару: 600096
0
49.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 400251
0
Буряки столові насіння мікрозелені - дане насіння чудово підходить для домашнього вирощування. Використовуються паростки для додавання у різноманітні страви. Переваги: • паростки і стебла насичено-зеленого забарвлення; • висота паростків досягає 4-8 ..
14.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 401110
0
Льон насіння мікрозелені - корисна рослина яка чудово підходить для приготування різноманітних кулінарних страв та приготування соків та смузі. Використовується дане насіння для домашнього вирощування. Переваги; • проростки і стебло насичено зеленог..
9.99 грн.
Код товару: 401166
0
Маш насіння мікрозелені - корисна рослина яка чудово підходить для приготування різноманітних кулінарних страв. Використовується дане насіння для домашнього вирощування. Переваги; • проростки і стебло червоного забарвлення; • смак приємний, з присмак..
10.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 401128
0
Горох насіння мікрозелені - дане насіння чудово підходить для домашнього вирощування. Використовуються паростки для додавання у салати, бутерброди та інші страви. Переваги: • паростки і стебло яскраво-зеленого забарвлення; • висота паростків досягає ..
7.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 401118
0
Горох насіння мікрозелені - дане насіння чудово підходить для домашнього вирощування. Використовуються паростки для додавання у салати, бутерброди та інші страви. Переваги: • паростки і стебло яскраво-зеленого забарвлення; • висота паростків досягає ..
19.99 грн.
Код товару: 401122
0
Люцерна насіння мікрозелені - доволі корисна рослина яка чудово підходить для приготування різноманітних кулінарних страв. Використовується дане насіння для домашнього вирощування. Переваги; • проростки і стебло темно-зеленого забарвлення; • смак при..
9.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 401121
0
Пшениця насіння мікрозелені - надзвичайно корисна рослина яка легко може вирости на Вашому ж підвіконні. Використовується для споживання у різноманітних салатах, бутербродах, а також у додавання у вітамінні коктейлі. Переваги: • проростки і стебло на..
9.99 грн.
Код товару: 401140
0
14.99 грн.
Код товару: 401107
0
Сочевиця Зелена насіння мікрозелені - корисна рослина яка чудово підходить для приготування різноманітних кулінарних страв. Використовується дане насіння для домашнього вирощування. Переваги; • проростки і стебло світло зеленого забарвлення; • смак г..
9.99 грн.
Код товару: 401117
0
Конюшина насіння мікрозелені - одна із найбільш популярних новинок на ринку балконної грядки. Особливість даного насіння є невимогливіть у вирощуванні, а також швидкому проростанню. Переваги: • паростки і стебла насичено-зеленого відтінку; • висота п..
9.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 401114
0
Капуста Пак Чой насіння мікрозелені - дуже корисна рослина яка чудово підходить для приготування різноманітних кулінарних страв. Використовується дане насіння для домашнього вирощування. Переваги; • проростки і стебло ніжно-зеленого забарвлення; • ви..
14.99 грн.
0
Набір для вирощування мікрозелені Ситний на 10 врожаїв В набір входить : 5 контейнерів 10 лляних килимків 10 порцій насіння Склад насіння : 2 насіння машу 30 г 2 насіння сочевиці 30 г 2 насіння гороху 40 г 2 насіння соняшника 20 г 2 насіння капусти..
189.99 грн.
0
Набір для вирощування мікрозелені Гірчиці на 2 урожаї В набір входить : 1 контейнер 2 лляних килимки 2 порції насіння гірчиці по 15 г..
29.99 грн.
Код товару: 400300
0
Огірки насіння мікрозелені - дана рослина є новинкою в домашньому вирощуванні та за короткий час здобула великої популярності. Переваги; • забарвлення проростків та листя насичено зелене; • смак соковитий, мягкий з легкою гірчинкою, нагадує смак огір..
17.99 грн.

Мікрозелень або мікрогрін є новою тенденцією у лексиконі прихильників принципів корисного та здорового харчування. Її вирощують не лише в домашніх умовах для власного вживання, а й для кафе та ресторанів. У ній міститься багато вітамінів та корисних мікроелементів, здатних покращити роботу багатьох систем організму.

Що таке мікрозелень?

Мікрогрін - це молоді паростки звичайних рослин. Найчастіше це сходи зелені, різних овочів, злаків та навіть квітів. Від проростків мікрозелень відрізняється тим, що використовується після формування перших двох справжніх листочків, тоді як проростки вживають у їжу тоді, коли прорізаються коріння.

Мікрозелень у складі має цитокініни, які для рослин є гормонами росту та стимулюють поділ клітин. Також у ній виробляється ауксин та інші корисні організму людини мікроелементи.

Мікрозелень почали вживати в їжу у 1980-х роках. Спочатку вибір рослин був невеликий: базилік, капуста, коріандр, буряк, рукола та набір «райдужна суміш». Наразі асортимент сильно розширився. У нашому каталозі понад 10 видів насіння для мікрозелені.

Відмінності насіння мікрогрину від звичайного

Посівний матеріал для мікрозелені не дуже відрізняється від інших типів. Але все ж таки є певні нюанси, про які важливо і треба знати:

  1. Для отримання великої кількості продукту слід використовувати високоврожайні сортові овочі зі швидкими сходами.
  2. Насіння не повинно бути оброблене стимуляторами або пестицидами, оскільки молоді рослини не встигнуть переробити ці речовини.
  3. При вирощуванні мікрогрину потрібно значно більше насіння, ніж при посадці на грядки. Контейнери мають бути невеликими, а посадка густою.

Купити насіння для вирощування мікрогрину можна у двох варіантах:

  1. Органічні, добірні насіння. Їх можна купити у нашому магазині. Щоб покращити якість, звичайне насіння обробляють перед продажем, тому для мікрозелені вони не підходять. Наш посівний матеріал для мікрогрину не оброблявся хімікатами та повністю чистий.
  2. Готові набори. Також є у нашому каталозі. Набори містять все, що необхідно для пророщування, а саме набір насіння, килимки, контейнери. Ці набори найкращий варіант для тих, хто хоче виростити першу зелену ферму на підвіконні. За дотримання правил вирощування хороший результат буде гарантовано.

Способи пророщування насіння для отримання мікрозелені

Різні культури вимагають різних умов вирощування, але для отримання паростків потрібні приблизно однакові температурні показники, кількість світла та вологість. Найбільш підходящою температурою є 18-24 градуси. Світловий день – від 6 годин.

Для пророщування посівного матеріалу бажано встановлювати контейнери на підвіконнях із сонячного боку. Якщо такої можливості немає, можна використати фітолампи.

Для пророщування ми рекомендуємо два способи:

  1. У грунті. У контейнери накладають живильний грунт і розрівнюють. Насіння сіють згідно інструкції, яка є на упаковці.
  2. На субстраті. Килимок кокосового субстрату укладається на дно контейнера та добре змочується. Потім килимок потрібно розпушити зубочисткою, після чого посадити посівний матеріал мікрозелені. Контейнер закривається кришкою і забирається у темне місце на 4 дні. Після появи паростків його слід перенести на світ. Полив здійснюється на субстрат, а не поверх паростків.

Після досягнення паростками необхідної довжини їх зрізають ножицями під корінь. Потім мікрозелень потрібно промити під проточною водою.

Використання мікрозелені позитивно впливає весь організм. До того ж її дуже просто виростити в домашніх умовах. У нашому магазині є великий вибір органічного посівного матеріалу овочів, злаків та бобових. Перед замовленням ви можете дізнатися всю інформацію, що цікавить, у наших фахівців в онлайн-чаті або в описах карток товарів.