Цибулини Гіппеаструмів (Амаріллісов)

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 500227
0
Спрей Dr. Сяйво наблискувач для листя - досить популярний препарат завдяки швидкій дії та легкістю у використанні. Чудово підходить для декоративно-листяних рослин надаючи близкості та здорового вигляду. Переваги: • готовий до використання; • завдяк..
95.44 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382018
1
Амариліс Rilona - ніжна та незабутня квітка, яка ніколи не залишить Вас байдужим. Пелюстки овальної форми ніжно персикового забарвлення з легким ароматом дорогих парфумів. З однієї квітки може вирости 2-3 стебла на яких формується до 6 великих квітів..
173.24 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382017
0
Амариліс Red Lion - навіть у найпохмуріші дні Ваше підвіконня буде сповнене тепла завдяки насиченим, червоним квітам. Цвітіння можна спостерігати не тільки у вазонах але й у вигляді вишуканого доповнення букетних композицій. Одна цибулина утворює кіл..
168.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382016
0
Амариліс Rapido (Рапідо) - елегантне цвітіння є особливістю даного сорту амарилісів. У вирощуванні доволі легкий та швидкорослий. Посадку у горщики можна здійснювати протягом усього року. Для більш швидкого росту квітів, перед посадкою цибулину замоч..
163.34 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382015
0
Амариліс Popov (Попов) - прекрасний представник родини Гіпеаструмів, був виведений відносно нещодавно у 2005 році і з тих пір вражає своїм чарівним цвітінням. Popov є одним із великоквіткових сортів амарилісів. Діаметром квіти досягають 22 см.  Сорт ..
173.24 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382014
0
Амариліс Orange Souvereign - саме цей сорт, цвітіння якого неможливо забути. Цибулина висаджується на половину так щоб верхівка була не зануреною у грунт. З однієї цибулини формується дві-три стрілки з воронкоподібними квітами, які утворюють невелике..
163.34 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382013
0
Амариліс Nagano (Нагано) - цибулинкова квітка, яка відзначається багатоквітковим цвітінням. Ефектні квіти діаметром 16-18 см з помаранчевими пелюстками. Незважаючи на великі квіти, вони практично без аромату. Воронкоподібні бутони формуються по кільк..
168.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382012
0
Амариліс Mont Blanc (Мон Бланк) - бездоганні білосніжні квіти діаметр, який досягає 8-10 см. За формою квіти є воронкоподібною з ледь відчутним ароматом, як дорогий французький парфум. У вирощуванні Mont Blanc є досить невибагливим, тому прекрасно се..
173.24 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382011
0
Амариліс Minerva (Мінерва) - саме цей сорт вважають класичним прикладом амарилісів. Привабливе забарвлення квітів відзначається червоними пелюстками та білим забарвленням блище до середини квітки. Відноситься амариліс Мінерва до теплолюбних квітів, щ..
168.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382010
0
Амариліс Matterhorn - ніжний та красивий сорт багаторічної квітки. Представник роду Гіпеаструмів прекрасно підходить для посадки у горщики. Посадку здійснюють протягом усього року. До грунтів рослина є невимогливою, прекрасно себе почуває у дренажних..
173.24 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382009
0
Амариліс Grand Diva - дивовижна цибулинкова рослина з великою квіткою. Діаметр бутонів досягає до 18 см. Пелюстки насичено червоного забарвлення з бархатною поверхнею. При повному розквіті забарвлення квітів нагадують колір витриманого вина з глянцев..
188.09 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382008
0
Амариліс Ferrari (Феррарі) - довгоквітуча рослина,яка надасть бездоганного вигляду Вашій клумбі або ж підвіконню. Для рясного росту амариліс потребує великої кількості сонячного світла та помірного поливу. Внесення мінеральних добрив необхідно здійсн..
178.19 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382007
0
Амариліс Fairytale (Файрітейл) - багаторічна рослина з пишним цвітінням. Гіпеаструм формує квіти з гофрованими пелюстками яскраво-червоного забарвлення з білими смужками. Бутони зібрані у суцвіття приблизно по 6 штук. Діаметр квітів Fairytale може до..
168.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382006
0
Амариліс Clown (Клоун) - чарівні квіти з незвичайним забарвленням. Рослина формує міцний стовбур висотою до 60 см з великими в діаметрі квітами, близько 18 см. Бутони з овально-подовгастими пелюстками. Білі пелюстки мають красиві червоні смужки по вс..
168.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382005
0
Амариліс Carmen (Кармен) - величний сорт амарилісових, який створить бездоганний вигляд на Вашому підвіконні. У висоту рослина формує міцні квітконоси висотою близько 50 см. На кожному стеблі розташовується близько 5 квітів, які утворюють суцвіття. К..
168.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382001
0
Амариліс Belledonna (Белладонна) – чудова квітка, яка створить бездоганний вигляд на Вашому підвіконні. Подовгасте листя темно-зеленого забарвлення прекрасно доповнює цвітіння. Рослина складається із кількох квітконосів, висота яких досягає 30-60 см...
55.39 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382004
0
Амариліс Barbados (Барбадос) - представник великоквіткових сортів родини Гіпеаструмів. Даний сорт безперечно здивує своїм вишуканим цвітінням. Барбадос має чарівні квіти насичено-червоного забарвлення. Особливістю рослини є те, що квітки мають білі с..
173.24 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382003
0
Амариліс Apple Blossom (Епл Блоссум) – гібридний сорт, який був виведений у 1954 році і є одним із представників Амарилісових, що відзначається унікальним цвітінням. Багаторічна цибулинкова квітка досить легка у вирощуванні, тому прекрасно підходить ..
168.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 382002
1
Амариліс Antarctica (Антарктіка) – досить екзотична кімнатна рослина з вишуканим цвітінням, що схоже на парасольку. Цвітіння даного сорту амарилісів має білосніжне забарвлення, яке формується на стеблах висота яких досягає 70 см. Часто на квітконосах..
173.24 грн.
Немає в наявностi
Гость 2021-02-13
Надзвичайно гарна квітка, дуже рада, що замовила її. 
Оксана 2021-02-04
Найгарніший амариліс, який коли-небудь бачила, величезні квіти на довжелезному квітоносі неймовірного коліру! Якість матеріалу бездоганна, брала паралельно в іншому відомому магазині інший сорт - повне розчарування, цвітонос  був невисокий і квіти засохли, навіть не розпустившись(  Сподіваюсь тюльпани будуть теж такої якості

Вартість Амариліс

НазваЦіна
Амариліс Antarctica173.24 грн
Амариліс Apple Blossom168.29 грн
Амариліс Barbados173.24 грн
Амариліс Belladonna55.39 грн
Амариліс Carmen168.29 грн
Амариліс Clown168.29 грн
Амариліс Fairytale168.29 грн
Амариліс Ferrari178.19 грн
Амариліс Grand Diva188.09 грн
Амариліс Matterhorn173.24 грнГіппеаструм (інша назва – амариліс) – це поширена рослина сімейства Амарилісові. Амариліс належать до групи багаторічних квітів, його висота часто досягає граничних значень діапазону 50-70 сантиметрів. Квітки цієї рослини великі, пишні, немає характерних запахів.

Найчастіше його вирощують у кімнатних умовах, посадивши цибулину у горщик, але також можлива посадка у відкритий ґрунт. Наші цибулини підходять для обох варіантів вирощування, адже головне – створити сприятливі умови для рослини, що можна зробити в обох випадках.

Каталог цибулин амарилісів

У нашому інтернет-магазині Matla Flowers є великий асортимент недорогих сортів гіппеаструмів, серед яких кожен український садівник зможе замовити собі сорт до душі. Кожна квітка індивідуальна насамперед за кольорами своїх бутонів: від білого – Mont Blanc, до червоного – Grand Diva. Найпоширенішими сортами амарилісів є Rilona, ​​Red Lion, Rapido, Popov, Orange Souvereign та Nagano. І це далеко не весь перелік різноманітних сортів.

Важливо знати, що всі квіти, що називають амарилісом - це гіппеаструми. Насправді це не синоніми, а трохи різні рослини, хоча й найближчі родичі.

Посадка гіппеаструму після покупки

Перед посадкою потрібно оглянути цибулинки, якщо є пошкоджені частини, зрізати їх, після чого деякий час потримати в легкому розчині марганцівки. Після цієї процедури місце зрізів обробіть вугільним порошком. При зануренні в ґрунт стежте за тим, щоб третина або половина цибулини височіла над ґрунтом. Недотримання цього пункту може призвести до загибелі посадкового матеріалу.

Щоб рослина прижилася, почувала себе добре і квітоносила, потрібно утримувати її в належних умовах. Доглядати амариліс - завдання непросте, тому потрібно бути до цього готовим ще до моменту покупки бульб. Якщо ви хочете придбати собі цю квітку, зверніть увагу на необхідні умови утримання:

  • Температурний режим не повинен перевищувати 23 градуси.
  • Оптимальний рівень температури – 10-12 градусів;
  • Відносна вологість повітря трохи понад 50 відсотків;
  • Отримуване світло має бути яскравим і розсіяним. Як місце для розташування горщика з квіткою відмінно підійде сонячне підвіконня;
  • У жодному разі не заливайте квітку водою понад потребу. Слід поливати 1-2 десь у тиждень, проте у період цвітіння частота поливів скорочується. 
  • Поливати спочатку краще, використовуючи піддон горщика;
  • При посадці грунт повинен бути родючим і добре розпушеним. На дні горщика робиться шар дренажу завтовшки 30-40 мм. Для приготування ґрунту самостійно потрібно змішати листовий ґрунт, перегній та дерн із піском у пропорціях 1:1:1:1. Дренаж можна зробити з керамзиту, цегляної крихти або гальки;
  • Підгодовувати рослину потрібно лише у період активного зростання. Добриво проводиться раз на чотири тижні, чергуючи органічні добрива (коров'як, послід) з комплексними неорганічними добривами. У їх складі має бути якнайменше азоту і більше калійний і фосфорних часток;
  • Коли рослина відцвіте, то суцвіття необхідно відразу зрізати, щоб цибулина не втрачала енергію, виробляючи насіння. Самі листя повинні отримувати достатньо води та поживних речовин для накопичення енергії в цибулині. Пам'ятайте, що чим вона більша, тим краще гіппеаструм буде цвісти у майбутньому. Рослина впадає у час спокою з кінця весни до перших тижнів літа. Взимку та восени рослина потребує додаткового освітлення;

Цибулинки – не тільки спосіб розмноження амариллісу, а й отрута, тому працювати з ними потрібно у добре захищених рукавичках. При посадці у відкритий ґрунт, правила догляду не надто відрізняться від наведених вище.

Де купити цибулини гіппеаструму поштою?

Амариліс можна купити будь-де: починаючи від ринку і закінчуючи елітним квітковими магазинами. Але якщо ви хочете придбати якісні цибулини, бульби або насіння за низькими цінами, то звертайтесь до нашого інтернет-магазину Matla Flowers в Україні. Ми здійснюємо продаж насіння, бульб та цибулин з 2007 року, і за цей час жодного разу не підвели своїх клієнтів. Більшість посадкового матеріалу ми безпосередньо закуповуємо у голландських фермерів та привозимо на свій склад під Тернополем.

Використовуйте каталог, щоб знайти категорію та товар, що вас цікавить. В описі кожного товару міститься вичерпна інформація, що допомагає квітникарям швидше зорієнтуватися у догляді за квітами. Ви можете недорого замовити не тільки амариліс, але також горщик та добрива. Ми регулярно проводимо знижки, тому якщо ви стежитимете за акціями, то не проґавте свій шанс заощадити на покупці того, чого давно хотіли!

Доставку посадкового матеріалу, ми робимо за допомогою поштових служб Нова пошта та Укрпошта перед та під час посадки. Всі замовлення ми надсилаємо зі свого складу у Тернополі. Додаткові деталі доставки завжди можна дізнатися на сторінці “Оплата та доставка”.

Кориснi статтi
31.12.2018
Сезон продажу гіацинтів розпочато
Сезон продажу гіацинтів розпочато
Сезон продажу гіацинтів в горщиках розпочато! Гіацинти в горщиках - це вже пророщені квіти, які зацвітуть у Вашому домі приблизно через 2 тижні після отримання посилки. Якщо Ви помістите квіти в кімнату з температурою до +20 градусів, то отримаєте цвітіння через 2 тижні. Якщо температурний режим буде вище, квіти зацвітуть раніше...
18.08.2021
Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021
Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021
Троянди були і залишаються одними з найбажаніших і популярних садових квітів серед покупців. У нашому каталозі ці рослини з'явилися тільки в цьому році, але вже зараз ви можете замовити найрізноманітніші сорти цих квітів...
09.07.2018
Квітковий етикет
Квітковий етикет
Уміння дарувати квіти - справжнє мистецтво. Попри те, що сьогодні мало хто дотримується квіткового етикету, не зайвим буде нагадати два основні правила: "квіти та особистість" і "букети та привід", якими варто керуватися під час вибору композиції для подарунка. Дівчатам дарують квіти на високих стеблах, а чоловікам однотонні букети. ..
-->