Цибулини лютиків (Ранункулусів)

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388013
0
Лютики Tomer Pink - незрівнянна квітка прекрасно підійде для оформлення Ваших квітників. Завдяки ніжно-рожевому відтінку, ранункулюс користуються великою популярністю серед квіткарів. Яскраві квіти діаметром досягають близько 10 см, красива розпущена..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388015
0
Лютики Tomer Yellow - яскрава квітка прекрасно підійде для оформлення Ваших квітників. Ранункулюс користуються великою популярністю серед квіткарів. Яскраві квіти діаметром досягають близько 10 см, красива розпущена форма суцвіть не залишить нікого б..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388014
0
Лютики Tomer White - витончена квітка прекрасно підійде для оформлення Ваших квітників. Ранункулюс користуються великою популярністю серед квіткарів. Яскраві квіти діаметром досягають близько 10 см, красива розпущена форма суцвіть не залишить нікого ..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388012
0
Лютики Tomer Red - яскрава та незрівнянна квітка прекрасно підійде для оформлення Ваших квітників. Завдяки насиченому червоному відтінку, ранункулюс користуються великою популярністю серед квіткарів. Яскраві квіти діаметром досягають близько 10 см, к..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388009
2
Лютики Tomer Mix (Томер суміш) - яскрава та незрівнянна квітка прекрасно підійде для оформлення Ваших квітників. Завдяки насиченим відтінкам, ранункулюс користуються великою популярністю серед квіткарів. Яскраві квіти діаметром досягають близько 10 ..
6.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388004
2
Лютик Ranunculus Aviv Yellow - неперевершена квітка, яка наповнить своєю фантастичною красою усі декоративні клумби. Яскраво-жовте цвітіння, середньою висотою досягає близько 30-40 см. Діаметр квітів 5-8 см, розкритті бутони дуже схожі на розкритий ц..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388003
3
Лютик Ranunculus Aviv With - представник родини жовтецевих. Дивовижні квіти молочно-білого забарвлення, діаметром досягають 5-8 см. При повному розкритті бутон схожий на троянду або  махровий мак. У висоту ранункулюс (лютик) досягає близько 40 см. На..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388002
2
Лютик Ranunculus Aviv Red - фантастична культура має незрівнянний червоний цвіт.  Діаметром, квіти досягають 5-8 см, бутони зовні дуже схожі на розкритий цвіт троянди. Квіти не мають запаху, завдяки своєму забарвленню мають красивий зовнішній вигляд...
9.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388008
2
Ніжний рожевий ранункулюс Aviv pink (Авів пінк) чудово підходить для вирощення в саду, пишний бутон квітки здатен прикрасити квітник та додати ніжних барв у загальну стилістику вашої клумби. Також рожевий ранункулюс Авів пінк може стати окрасою букет..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388007
1
Лютик Ranunculus Aviv Picotee Pink - представник родини жовтецевих. Завдяки яскравому забарвленню та формі квітів, дана рослина користується великою популярністю. Чарівні квіти цієї рослини діаметром досягають близько 5-7 см. За формою дані квіти дуж..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388006
1
Лютик Aviv Picotee Café (Пікоте Кафе) - неперевершена квітка махрової форми, що при повному розпуску бутона досить схожа на троянду. Квіти діаметром досягають 7-10 см з красивим, незвичайним забарвленням. Пелюстки квітів мають помаранчево-коричневий ..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388005
1
Лютик Ranunculus Aviv Picotee Café - представник родини жовтецевих. Завдяки яскравому забарвленню та формі квітів, дана рослина користується великою популярністю. Чарівні квіти цієї рослини діаметром досягають близько 5-7 см. За формою дані квіти дуж..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388011
1
Лютики Asiaticus Aviv Orange (Авів Оранж) - лютики відносяться до родини жовтецевих. Яскраві помаранчеві квіти, діаметр яких досягає близько 5-8 см. Розкритий бутон дуже схожий до троянди, або ж махрового маку. Середня висота ранункулюсу досягає близ..
5.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388001
5
Яскравий мікс неймовірно красивих та ніжних квітів – лютиків буде чарівно виглядати у вашому саду. Насичені відтінки квітів не можуть не зачаровувати. Придбавши мікс лютиків Aviv mix (Авів мікс) ви економите кошти та отримуєте зразу декілька клубней ..
5.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 388010
1
Лютики Asiaticus Aviv Gold (Авів Голд) - представник родини жовтецевих. Завдяки яскравому забарвленню та формі квітів, дана рослина користується великою популярністю. Чарівні квіти цієї рослини діаметром досягають близько 5-7 см. За формою дані квіти..
5.49 грн.
Немає в наявностi
Анна 2023-04-26
Дуже чекала на ці квіточки. Після отримання посилки так раділа, що трохи сплутала сорти. Тепер ще більше чекаю, що там я насадила Клубні гарні, м'ясисті. В залежності від кольору більші і менші
Світлана 2022-05-28
Робота сайту на вищому рівні, завжи якісне обслуговування та гарно запакований товар.
Світлана 2022-05-28
Лютики замовляла тут вперше. Вже є досвід покупки на цьому сайті лілій, то все як на картинці, дуже задоволена роботою цього сайту

Вартість Лютики

НазваЦіна
Лютик Ranunculus Tomer Pink9.99 грн
Лютик Ranunculus Aviv Gold5.49 грн
Лютик Ranunculus Aviv Mix5.49 грн
Лютик Ranunculus Aviv Orange5.49 грн
Лютик Ranunculus Aviv Picotee Café6.99 грн
Лютик Ranunculus Aviv Picotee Orange6.99 грн
Лютик Ranunculus Aviv Picotee Pink6.99 грн
Лютик Ranunculus Aviv Pink9.99 грн
Лютик Ranunculus Aviv Red9.99 грн
Лютик Ranunculus Aviv With9.99 грн

Клубні ранункулюсу поштучно та оптом в Україні

Ранункулюс — ніжна рослина з напрочуд гарними квітами. Ботанічний рід лютиків (Ranunculus) налічує понад 400 видів, що ростуть на вологих луках, у лісах та горах. Багато хто з них використовується в садах як декоративні рослини. Особливо ефектні садові сорти, що нагадують мініатюрні півонії, троянди або маки, що розпустилися. Купити бульби ранункулюса поштучно та оптом в Україні можна в магазині Matla Flowers. Доставка поштою здійснюється популярними транспортними компаніями у найкоротші терміни.

Опис Ranunculus

Ранункулюс відноситься до сімейства лютикових, родом він із малої Азії. Назва перекладається як «маленька жаба» і пов'язана з тим, що на своїй батьківщині ранункулюси ростуть у водоймах і люблять підвищену вологість. Квіти неймовірно красиві бутони, що не розпустилися, нагадують собою троянди, коли ж вони розпускаються, видно середину квітки. У висоту жовтці досить високі, тому при висадці важливо це враховувати, і не садити ранункулюс поруч із низькорослими квітами. Рослина дуже популярна серед квітникарів, так як жовтці неймовірно красиві і чудово виглядають на клумбах у поєднанні з іншими квітами. Не байдужі до жовтця і флористи, вони люблять прикрашати композиції та букети саме ранукулюсом. Особливою популярністю користуються ці квіти у весільних букетах, де квітка виглядає просто чудово. А ще він має властивість довго зберігати свіжість у зрізанні. Також рослина має лікувальні властивості та з неї роблять різні відвари. Як бачите, у квітки дуже багато переваг і її обов'язково потрібно висадити у своєму саду! Можна знайти цибулини різних сортів та гібридів жовтця, їх ми й розглянемо далі.

Сорти та види жовтця

Садівники найчастіше культивують Ranunculus asiaticus (лютик азіатський або садовий). За формою квіток сорту жовтця садового умовно розділили на чотири групи:

 1. Чалмоподібні. Рослини з великими густомахровими кулястими квітками.
 2. Французькі. У напівмахрових бутонів лише два ряди пелюсток.
 3. Перські. Низькорослі рослини з напівмахровими чи простими квітками.
 4. Півоноподібні. Пишні та великі махрові квіти нагадують троянду.

У нашому магазині можна недорого придбати розсаду садового жовтця дуже привабливих забарвлень:

 • сорти Ranunculus Tomer Mix та Aviv Mix порадують різноманітними насиченими відтінками;
 • якщо ви хочете прикрасити сад ніжними кремово-білими квітками, варто висадити бульби жовтців Aviv With;
 • щоб рослина розпускалася ефектними червоними квітами, варто купити цибулини ранункулюса Aviv Red;
 • Відтінки жовтого, помаранчевого та червоного представлені сортами Aviv Yellow, Aviv Orange, Aviv Gold, Aviv Picotee Orange, Aviv Picotee Café;
 • Aviv Pink та Aviv Picotee Pink — різновиди з рожевими бутонами.

Покупка якісних цибулин ранункулюсу дозволить вам без проблем виростити цю надзвичайно красиву рослину у своєму саду.

Особливості садового Ранункулюса

Розглянемо відмінні риси жовтця садового:

 1. Клубні виганяють досить високі квітконоси. Цей фактор варто враховувати.
 2. Вважають за краще вони сонячні або напівтінисті місця.
 3. Люблять вологі і добре дреновані ґрунти. У них квітка комфортно розвивається та рясно цвіте.
 4. Ранункулюси отруйні, тому тримайте посадковий матеріал подалі від малюків.
 5. Це не морозостійка рослина, на зиму її викопують і заново садять навесні.
 6. Можна вирощувати виключно для зрізування, оскільки ранункулюси дуже гарно виглядають у букеті.

Ми рекомендуємо висадити їх групками, оскільки так ви створите чудовий острівець із ніжних квітів. Купуйте ранункулюс у режимі онлайн. Ціни в нашому інтернет-магазині є демократичними, і кожен відвідувач зможе вибрати для себе відповідний варіант.

Ви можете купити ранункулюс у Києві або замовити товар з доставкою в будь-яке інше місто країни. Ми доставляємо товар у дуже короткий термін з дотриманням усіх норм та правил транспортування. Доставка здійснюється такими кур'єрськими службами, як «Нова пошта», «Укрпошта». Також на нашому майданчику є можливість поставити запитання спеціалістам, заповнивши форму зворотнього зв'язку. Ми будемо раді проконсультувати вас у питаннях вибору та допоможемо розібратися з усіма етапами вирощування. Пишіть нам, ми завжди онлайн і готові дати вам швидку відповідь. Будемо раді допомогти вам порадою!

Висадка та догляд за ранункулюсами

Вирощування квітів жовтців можливе з бульби (корінців) або з насіння. З бульби необхідно вирощувати спочатку в спеціальному ящику або горщиках з вологою землею або тирсою. У період проростання перших паростків потрібно рясно поливати ґрунт. Як тільки з'являться перші сходи, ви зможете пересадити його у відкритий ґрунт.

Для висадки в саду варто дотримуватися деяких правил:

 1. Висаджувати у легкій півтіні. Ранункулюс світлолюбний, але пряме сонячне проміння для нього небажане, оскільки воно завдає шкоди.
 2. Перед висадкою коріння обов'язково замочують у спеціальному розчині для того, щоб знезаразити рослину та «розбудити» коріння.
 3. Грунт повинен бути м'яким і пухким, при цьому, після того, як ви перенесете паростки в ґрунт, не зволожуйте його занадто сильно, оскільки це призведе до того, що коренева система згниє.
 4. Висадку з насіння роблять у середині весни, цей час вважається найбільш оптимальним. 

Купіть бульби жовтців в інтернет магазині Matla Flowers, вибравши наш каталог та оформивши покупку. Для того, щоб зробити замовлення, вам необхідно додати варіант, що сподобався, в кошик і потім підтвердити покупку.

Часті питання

Якщо йдеться про насіння, то його висаджують наприкінці лютого. Якщо йдеться про пророслу розсаду, то навесні. Головне тільки дотримуватись відстань між рядами, не перестаратися з глибиною посадки. При здійсненні першої помилки сусідам-квітам буде тісно, ​​у другому випадку цвітіння може спізнитися.
Найсприятливіше середовище для вирощування поблизу річок і водойм. Рослина вимагає інтенсивних поливів, що не переносить протягів. Місце, відкрите без протягів, ідеально підійде.
Розмножуються рослини насінням та бульбами. Обидва способи садівники вважають однаково успішними. Вони займають за часом різний період. Насіннєвий спосіб більш затяжний.
Насамперед потрібно вибрати освітлене місце, без протягів. Далі перевірити щодо хвороб посадковий матеріал. Що стосується ґрунту, то він повинен бути добре дренованим. Заглиблюйте цибулини трохи більше, ніж 5,6 див. Загострений кінець цибулини має дивитися вниз. Присипте цибулину землею та полийте.
Кориснi статтi
01.12.2017
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія – рід трав'янистих рослин, що належать до сімейства ірисових. Вони можуть стати окрасою будь-якого саду, інтер'єру чи букету. Якщо ви добре подбали про саджанці, фрезії неодмінно віддячать вам рясним цвітінням...
07.09.2021
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Гібіскус квітне майже цілий рік. Але тільки тоді, коли виконано усі умови його правильного вирощування. Про це ви дізнаєтесь, переглянувши відео...
-->