Розсада незабудки

Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Незабудка Альпійська темно-синя в касеті 40 шт Висота дорослої рослини – 30 см. Здебільшого сорт обирають для оформлення клумб, квітників. Для зрізу також підходить рослина найкращим чином. Незабудка Альпійська темно-синя гармонійно виглядає..
349.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Незабудка Альпійська темно-синя в касеті 160 шт Висота дорослої рослини – 30 см. Здебільшого сорт обирають для оформлення клумб, квітників. Для зрізу також підходить рослина найкращим чином. Незабудка Альпійська темно-синя гармонійно вигляда..
1199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 90097
0
Розсада Незабудка Альпійська темно-синя в горщику 1 шт Висота дорослої рослини – 30 см. Здебільшого сорт обирають для оформлення клумб, квітників. Для зрізу також підходить рослина найкращим чином. Незабудка Альпійська темно-синя гармонійно виглядає..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Незабудка Альпійська темно-синя в горщику. Висота дорослої рослини – 30 см. Здебільшого сорт обирають для оформлення клумб, квітників. Для зрізу також підходить рослина найкращим чином. Незабудка Альпійська темно-синя гармонійно виглядає на скелястих..
59.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Розсада незабудки

НазваЦіна
Незабудка Альпійська темно-синя в горщику 0,5 л 59.99 грн
Розсада Незабудка Альпійська темно-синя 1 шт (горщик)29.99 грн
Розсада Незабудка Альпійська темно-синя 160 шт (касета)1199.99 грн
Розсада Незабудка Альпійська темно-синя 40 шт (касета)349.99 грн
Кориснi статтi
27.07.2017
Прекрасна весняна квітка  — мускарі
Прекрасна весняна квітка — мускарі
Рослину мускарі ще називають мишачим гіацинтом або гадючою цибулею. Належить до роду спаржевих, собою являє довге стебло, прикрашене суцвіттям красивих квітів. Налічується понад 60 видів, які ростуть у лісах, а також на схилах гір. Часто висаджують як бордюрні...
17.02.2018
Веселковий спараксис у вашому саду
Веселковий спараксис у вашому саду
Спараксис - це райдужна рослина, належить до сімейства ірисових. Попри свою вибагливість це дуже популярна квітка. Вона яскрава і її цвітіння дійсно заворожує. Розпускається в травні і радує своєю красою до червня місяця. ..
30.07.2020
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс (в перекладі з латині означає гордість) - цибулинна рослина, призначене для багаторічного вирощування. Вирощують амариліс не тільки в горщику на підвіконні, але і в саду, тобто на відкритому ґрунті. Як це робити ми розповімо вам в цій статті...
-->