Акебія

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 214001
0
Акебія Шоколадна ліана - рід ліан, що належить до екзотичних рослин. Тонке стебло густо вкрите зеленим листям, що об’єднані в розетку із 5. Загальна висота рослини може досягати до 10 м. Квіти схожі на дзвіночки, що звисають із стебла та мають темно-..
54.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Акебія

НазваЦіна
Акебія Шоколадна ліана 0,5 л54.99 грн

Дивовижна рослина зі Східної Азії - акебія підкорила мільйони людей. І навіть найдосвідченіших садівників! Вона вразила не лише зовнішнім виглядом тих, хто наважився її вирощувати. Родзинкою рослини є те, що м'якоть насіння в різних країнах вживають у їжу. Наприклад, в Азії існує не один рецепт, за яким до страв додають цю "екзотичну" ліану. У наших же широтах все частіше акебію вирощують з декоративною метою. Тож, у вас з'явився чудовий шанс прикрасити свій сад десятиметровою чудово квітучою ліаною. Тією рослиною, аромат якої подарує масу приємних відчуттів. 

Саджанці акебії

Ми пропонуємо вам, шановні наші покупці, ознайомитися з цією дивовижною рослиною в нашому каталозі. А після знайомства, ймовірно, що купити акебію як прикрасу або квітників, або саду. До речі кажучи, практика показує, що акебія шоколадна - це незрівнянна за красою і стійка за своїм здоров'ям рослина. Тому вирощувати акебію - це одне задоволення. А значить має сенс купити саджанці акебії в контейнері з доставкою поштою. Ми гарантуємо найвищу якість посадкового матеріалу. У нашому інтернет-магазині Matla-flowers кожна ваша покупка ретельно перевіряється і оглядається, тому до вас приїде готовий до посадки саджанець. А далі, вже справа за головним - не порушити правила і правильно висадити акебію. 


Посадка акебії

Східна рослина відмінно приживається в наших широтах. Саме тому оригінальну і своєрідну ліану можна спостерігати повсюдно. А значить це, що варто не тільки купити ліану шоколадну, а й займатися її вирощуванням. Тим паче, що процес дуже цікавий і результативний. Що вам знадобитися? Насамперед якісний, здоровий і свіжий матеріал. 

Виберіть попередньо місце для висадки акебії, де рідко темно і якомога довше сонячно. Річ у тім, що відсутність сонячних променів призведе до зниження кількості прекрасних квітів. А багато тіні сприяє стрімкому розвитку зеленої маси. Коли саджанці у вас є, локація підібрана - саме час зайнятися висадкою. А вона відбувається зазвичай навесні рідше восени.

Ґрунт має бути пухким і поживним. Важливо при висадці подбати про те, щоб ямка була неглибока і було проведено попереднє підживлення ґрунту в поглибленні. Верхній шар ґрунту утрамбовують і трохи присипають піском. Поливають саджанець теплою водою. Найчастіше саджанці плодових дерев обережно фіксують до кілочка, який утримує стебло від зламів. 

Полив акебії

Два моменти, які слід враховувати:

  1. По-перше, важливо не пересушувати коріння акебії, чому полив має бути інтенсивним і доволі частим.
  2. Другий момент - це застій води, якого так боїться рослина. Тому його слід уникати. 

Підживлення акебії

Досвідчені фахівці переконані в тому, що для молодої рослини щомісячні підживлення вкрай важливі. А особливо в період росту та цвітіння. Використовуються як органічні добрива та їх комбінація, так і мінеральні, готові склади. Тому ми рекомендуємо завжди замовляти добрива у нас.  Вас порадує наш асортимент пропозицій, доступні ціни та оперативність доставки поштою кожної вашої покупки.

Кориснi статтi
01.12.2017
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія: посадка та догляд
Фрезія – рід трав'янистих рослин, що належать до сімейства ірисових. Вони можуть стати окрасою будь-якого саду, інтер'єру чи букету. Якщо ви добре подбали про саджанці, фрезії неодмінно віддячать вам рясним цвітінням...
07.09.2021
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Відео: Гібіскус кімнатний або китайська троянда
Гібіскус квітне майже цілий рік. Але тільки тоді, коли виконано усі умови його правильного вирощування. Про це ви дізнаєтесь, переглянувши відео...
-->