Саджанці яблуні

В наявностi
0
149.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111992
0
Яблуня Флоріна - даний сорт виведений французькими селекціонерами у 1977 році. Відзначається чудовим харчовими якостями. Використовується для споживання у свідому вигляді, а також для приготування різноманітних десертів та фрешів. Особливості сорту..
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111993
0
Яблуня Семеренко - популярний сорт вітчизняного походження який відомий усім з дитинства. Виведений даний сорт українським селекціонером Левком Платоновичем Семеренком у 1880 році та названа на честь його батька. Відзначається чудовим харчовими якост..
119.99 грн.
В наявностi
0
239.99 грн.
В наявностi
0
239.99 грн.
В наявностi
0
239.99 грн.
В наявностi
0
239.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111994
0
Яблуня Ерлі Женева - даний сорт є справжньою знахідною для усіх любителір даного фрукту.Виведений даний сорт американськими середкіонерами шляхом схрещування двої сортів. Відзначається чудовим харчовими якостями. Використовується для споживання у сві..
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111997
0
Яблуня Голден Делішес - популярний сорт яблука, походження якого досі невідоме, у перше був зафіксований у США у 1986 році. Сорт володіє високими харчовими якостями які безперечно виділяють його з поміж інших яблунь. Особливості сорту: • належить до ..
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
В наявностi
0
239.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111940
0
Яблуня Чорний принц - популярний сорт бельгійського походження. Виведений сорту 1994 році, та за короткий час набув великої популярності по всій території Європи. Відзначається високими товарними та смаковими якостями. Чудово підійде не тільки для сп..
119.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111989
0
Яблуня Фуджі Фулбракс - новинка на ринку плодових дерев, сорт родом із Італії проте користується популярністю у Європі. Відноситься до гібридних сортів Фуджі. Відзначається ніжним смаком та високою врожайністю. Особливості сорту: • належить до пізніх..
119.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111991
0
Яблуня Фуджі - доволі популярний гібридний сорт плодового дерева. Виведений даний сорт в Японії у місті Футжісакі методом схрещування. Відзначається ніжним смаком та високою врожайністю. Особливості сорту: • належить до пізніх сортів; • рослина форм..
119.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Яблуня

НазваЦіна
Яблуня Айдарет119.99 грн
Яблуня Антонівка119.99 грн
Яблуня Білий Налив119.99 грн
Яблуня Байя Маріса239.99 грн
Яблуня Глостер119.99 грн
Яблуня Голден Делішес119.99 грн
Яблуня Едера119.99 грн
Яблуня Еліза119.99 грн
Яблуня Ерлі Женева119.99 грн
Яблуня Лігол119.99 грн

Майже на кожній дачній ділянці росте яблуня. Усе тому, що хтось із рідних, минулих поколінь, потурбувався й посадив те дерево, яке тішить своїми плодами і онуків, і дітей. Можливо, тому в народі вважається традицією садити яблуні. Так виходить, що кожен, але одного разу або сам займався процесом, або допомагав. Що вже говорити про тих садівників, які знають особливий толк у наповнених залізом і вітамінами плодах.

Не важливо, що стало приводом для того, щоб купити саджанці яблуні того чи іншого сорту. Навіть кількість обраних рослин не має значення. Щодо сортів, то вони всі можуть бути абсолютно різними. Головне - це бажання, старання і терпіння. І тоді той саджанець, який ви замовили одного разу, тішитиме багато-багато років. І для досягнення вашої мети ми, чесно кажучи, дуже і дуже постаралися.

Саджанці яблуні

Наш інтернет-магазин Matla-flowers - це місце, де дуже легко і просто можна купити яблуню різних сортів. Адже у нас представлені і ранні сорти, і пізні. Ті, які відрізняються високою плодоносністю і стійкістю до зовнішніх впливів. У нашому каталозі ви знайдете такі сорти, які відрізняються розмірами і навіть формами плодів. А ще ви точно зможете оцінити високу якість кожної рослини. 

Представляємо вашій увазі топову трійку рослин, які не тільки популярні і хороші за кожною своєю характеристикою. Якщо порівняти їхню ціну і врожайність, то ви будете в захваті. Отже, що ж ми могли б порекомендувати купити?

 1. Яблуня Семеринко - її знають всі, і що найголовніше навіть діти. Особливість плодів цього дерева полягає в тому, що їх можуть вживати абсолютно всі. А особливо ті, хто перебуває за станом здоров'я на дієті. Рослина теплолюбна, їй підходять сонячні території. Виведений був сорт в Україні, 1880 року. Саджанець такого дерева належить до зимових сортів. Плодоносити починає з 3-5 року свого життя.
 2. Яблуня Чорний принц - сорт середньопізній, виведений у Бельгії. Плоди відрізняються соковитістю і щільністю. Саджанці через кілька років зазвичай добре плодоносять. Сорт відносно стійкий до несприятливих умов, але погано переносить протяги. Застій води для такої рослини вкрай небезпечний, як і інтенсивні, нерегулярні поливи. 
 3. Яблуня Гала - найпоширеніший сорт, який найчастіше вирощується для продажу. Мається на увазі, що на полицях магазинів і супермаркетів плоди цього дерева не важко відшукати, Плоди середнього розміру, червоно-зеленого кольору. 

Цей список не є стандартами для всіх. Тому ви можете істотно розширити свій перелік покупок. У нашому асортименті ви можете підібрати розсаду яблуні таким чином, щоб у різні періоди у вас в саду (в сезон, завжди було чим поласувати). У нашому каталозі представлено і короткий опис кожного з сортів, який ви можете побачити, відкривши картку тієї чи іншої торгової пропозиції. 

Посадка яблуні

Кожен, хто має намір купити дерево яблуні і посадити його, прагне використовувати тільки найефективніші підказки. Ми ж націлені на те, щоб наша інформація була для вас корисною. А це означає, що вам потрібно слідувати загальним (перерахованим далі) рекомендаціям.

Висаджують саджанці плодових дерев, зокрема і яблуні, навесні або восени. Клімат і обставини впливають на остаточне рішення. Головне тільки, щоб бруньки у рослини не встигли розпуститися. А також сприятливо позначиться плюсова температура, яка триватиме не менше тижня. 

 • Висаджуйте низькорослі сорти на південній території, високорослі - на північній. 
 • У кожного сорту є свої унікальні особливості. Саме тому між деревами важливо залишати достатню відстань. Що гіллястіше дерево, то більше йому буде потрібно розмаху. 
 • Глибокий і суглинний ґрунт - це відмінна альтернатива для висадки молодих яблунь різних сортів. Підготуйте яму, глибиною до 70 см. Зробіть заглиблення попередньо. Розпушіть ґрунт. 
 • Використовуйте перегній, як початковий прикорм.  Вбийте кілочок.
 • Розмістіть рослину і присипте коріння ґрунтом, трохи утрамбовуючи його. 
 • Обов'язково проконтролюйте, щоб коренева шийка перебувала безпосередньо на поверхні.
 • Ще раз при утрамбуйте ґрунт. Зафіксуйте саджанець із кілочком. 
 • Полийте саджанець.

Полив яблуні

Перший полив саджанця яблуні здійснюється безпосередньо після посадки рослини. Далі інтенсивність поливів залежить від території розташування вашого саду, погодних умов. 

Пропонуємо вашій увазі інформаційну довідку щодо поливів молодих саджанців яблунь:

 1. 2-3 відра води на 1 кв - для однорічних саджанців
 2. до 5 відер води - для рослин від 2 до 3 років
 3. до 8 відер води - для дерев плодово-ягідних, вік яких сягає 5 років.

Добриво для яблуні

Досить часто для прикорму яблук використовують сечовину. Її застосовують як для підживлення методом "під дерево", так і для обприскування. Навесні використовують також органічні добрива різних типів. Мінеральні добрива та органомінеральні також активно застосовують. Тому замовляючи саджанці з доставкою поштою ви можете паралельно оформити замовлення на якісні суміші добрив. 

Кориснi статтi
20.08.2018
Як продовжити свіжість букету квітів
Як продовжити свіжість букету квітів
Вирощуючи рослини ви напевно не раз прикрашали ними будинок і дарували букети з клумби близьким людям. А чи знали ви, що термін життя композиції безпосередньо залежить від її складу? Так є квіти, які відмінно уживаються разом, а деякі рослини зовсім не терплять «сусідів». У цій статті розберемо, які квіти можна комбінувати, а які ні...
24.06.2018
5 найкрасивіших кімнатних рослин
5 найкрасивіших кімнатних рослин
Щоб ваш будинок став ще затишнішим і теплішим варто всього лиш посадити кілька красивих кімнатних рослин. Квітучі вазони в домі завжди виглядають дуже привабливо і надають інтер'єру особливого шарму та атмосферності. Пропонуємо вашій увазі 5 найяскравіших кімнатних рослин, які зробить інтер'єр вашого будинку/квартири ще більш затишним та яскравим. ..
30.01.2019
Подарунок кожному клієнту. Протягом всього сезону '' Осінь 2019''
Подарунок кожному клієнту. Протягом всього сезону '' Осінь 2019''
При замовленні товару на суму 150 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 300 грн - в подарунок 3 Тюльпани Міх. При сумі в 600 грн - 10 Тюльпанів Міх. При оформленні замовлення на суму в 850 грн Вас чекає подарунок у10 Тюльпанів Міх і + безкоштовна доставка!..