0
0

Каталог багатоквіткових тюльпанів

Продано
Код товару: 21038
6
Яскравий багатоквітковий тюльпан Wonder Club приваблює своєю незвичністю. Особливість рослини у тому, що найбільша квітка розташовується найвище і її оточують менші тюльпани. Таке розташування бутонів виглядає гармонійно, привабливо та нагадує одну в..
14.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21036
2
Жовтогарячий тюльпан Sunshine club належить до типу багатоквіткових, у висоту сягає 40-50 см. Особливість рослини в тому, що з одного стебла утворюються декілька квітів. Такий яскравий тюльпан прикрасить сад своєю пишнотою та яскравістю. Ви можете ви..
12.53 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21029
2
Якщо ви хочете прикрасити свій квітник яскравими барвами та пишнотою цвітіння, тоді тюльпани Night club якнайкраще підійдуть для вас. Належать до типу багатоквіткових, з одного стебла утворюється декілька чарівних бутонів, які радують своєю пишнотою ..
12.53 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21020
1
Махровий багатоквітковий тюльпан Finged Family (Фінгет Фемілі) має рожево-фіолетове забарвлення та махрові пелюстки з ніжною бахромою. На одному квітконосів виростає до 5 квітів. Належить рослина до пізно квітучих, найкращим періодом для висаджування..
15.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21332
6
Поєднання білого та бордового кольору тюльпанів Flaming club зачаровує, адже не помітити такі чудові квіти просто неможливо. Відносяться вони до типу багатоквіткових, у висоту сягають 40-50 см. За рахунок того, що з одного стебла утворюються багато в..
13.19 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21018
2
Яскраво-червоні, майже бордові тюльпани fiery club просто створені для чарівних букетів та окраси саду. Висаджуючи їх для зрізки ви точно не прогадаєте, адже такі квіти прекрасно підійдуть для створення надзвичайних композицій. Належить тюльпан до ти..
14.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21015
0
Багатоквітковий рожевий тюльпан Dream club (Дрім Клаб) буде надзвичайно гарно виглядати у вашому саду серед різноманіття інших рослин. У висоту сягає тюльпан 55 см, діаметр квітів складає 12 см. На одному квітконосі тюльпану може утворюватись від 4 д..
11.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21011
0
Неймовірний багатоквітковий тюльпан Candy Club (Кенді Клаб) прекрасно підходить для створення красивих букетів і прикраси клумби. На одному квітконосі тюльпана утворюється від 4 до 6 квіток. Висота тюльпана 50 см, діаметр квітів 12 см. Зацвітає тюльп..
12.53 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 21153
0
Тюльпан Belicia ( Белісія ) - сорт, який відзначається незвичайним забарвленням. Белісія формує міцні стебла висота, яких досягає 35 см з гладкими, яскраво зеленими листками. Тюльпан формуює келихоподібну квітку діамтр якої досягає 10 см. Білосніжні ..
16.49 грн.
Немає в наявностi
Наталія 2021-10-07
У пошуках такого надзвичайного тюльпану я передивилась майже увесь інтернет, а знайшла на Матла Фловерс. Я приємно здивована: замовлення прийшло швидко, менеджери доброзичливі, а самі цибулина велика. І ще величезна перевага, що можна самому вказувати необхідну кількість цибулин, а не купувати упаковками. Сподіваюся, вже восени побачити перший цвіт і не тільки цих тюльпанів, а й ботанічних, крокусів та пізніх тюльпанів. Дякую, що ділитеся красою!!!
Таїсія 2021-09-17
Отримала цибулини тюльпанів і нарцисів. Дуже задоволена-цибулини великі виглядають здоровими! Приємно вражена за подаруночок! Дякую! Почекаємо весну!!!!
Светлана Бражко 2019-10-10
Получила свой заказ многоцветковых тюльпанов, луковицы крупные, сильные, посылка идеально упакована. Очень приятно получить подарок, интересно какой вырастит тюльпанчик? Спасибо большое за оперативность и ответственность! У меня уже планы на следующий заказ))