Каталог багатоквіткових тюльпанів

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21337
0
Набір тюльпанів прекрасно підійде для групової посадки на Вашому квітнику. У набір входить 10 цибулин первного типу які мають яскарві квіти з пишним цвітінням...
249.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21038
6
Яскравий багатоквітковий тюльпан Wonder Club приваблює своєю незвичністю. Особливість рослини у тому, що найбільша квітка розташовується найвище і її оточують менші тюльпани. Таке розташування бутонів виглядає гармонійно, привабливо та нагадує одну в..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21036
2
Жовтогарячий тюльпан Sunshine club належить до типу багатоквіткових, у висоту сягає 40-50 см. Особливість рослини в тому, що з одного стебла утворюються декілька квітів. Такий яскравий тюльпан прикрасить сад своєю пишнотою та яскравістю. Ви можете ви..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21029
5
Якщо ви хочете прикрасити свій квітник яскравими барвами та пишнотою цвітіння, тоді тюльпани Night club якнайкраще підійдуть для вас. Належать до типу багатоквіткових, з одного стебла утворюється декілька чарівних бутонів, які радують своєю пишнотою ..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21020
1
Махровий багатоквітковий тюльпан Finged Family (Фінгет Фемілі) має рожево-фіолетове забарвлення та махрові пелюстки з ніжною бахромою. На одному квітконосів виростає до 5 квітів. Належить рослина до пізно квітучих, найкращим періодом для висаджування..
15.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21332
6
Поєднання білого та бордового кольору тюльпанів Flaming club зачаровує, адже не помітити такі чудові квіти просто неможливо. Відносяться вони до типу багатоквіткових, у висоту сягають 40-50 см. За рахунок того, що з одного стебла утворюються багато в..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21018
2
Яскраво-червоні, майже бордові тюльпани fiery club просто створені для чарівних букетів та окраси саду. Висаджуючи їх для зрізки ви точно не прогадаєте, адже такі квіти прекрасно підійдуть для створення надзвичайних композицій. Належить тюльпан до ти..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21015
0
Багатоквітковий рожевий тюльпан Dream club (Дрім Клаб) буде надзвичайно гарно виглядати у вашому саду серед різноманіття інших рослин. У висоту сягає тюльпан 55 см, діаметр квітів складає 12 см. На одному квітконосі тюльпану може утворюватись від 4 д..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21011
0
Неймовірний багатоквітковий тюльпан Candy Club (Кенді Клаб) прекрасно підходить для створення красивих букетів і прикраси клумби. На одному квітконосі тюльпана утворюється від 4 до 6 квіток. Висота тюльпана 50 см, діаметр квітів 12 см. Зацвітає тюльп..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21153
0
Тюльпан Belicia ( Белісія ) - сорт, який відзначається незвичайним забарвленням. Белісія формує міцні стебла висота, яких досягає 35 см з гладкими, яскраво зеленими листками. Тюльпан формуює келихоподібну квітку діамтр якої досягає 10 см. Білосніжні ..
16.49 грн.
Немає в наявностi
Андрей 2023-04-13
Замовив цей вид тюльпанів у вас восени і не вірив, що з однієї цибулини може випустити кілька бутів. Не обдурили, реально по 2-3 бутони вже є. Великі дякую.
Андрей 2022-11-23
Посилку з цибулинами отримав, перерахував на новій пошті, все правильно за кількістю. Матеріал дуже хороший, цибулини великі, без гнили, висушені. Велике дякую. Чекаю на весняне цвітіння.
Ольга 2022-11-15
Замовлення прийшло швидко. Цибулини великі, гарні, здорові. Чекаємо весни, щоб побачити красу! Дякуємо

Вартість Тюльпани Багатоквіткові

НазваЦіна
Тюльпан Belicia16.49 грн
Тюльпан Candy Club24.99 грн
Тюльпан Dream Club24.99 грн
Тюльпан Fiery Club24.99 грн
Тюльпан Flaming Club 24.99 грн
Тюльпан Fringed Family15.99 грн
Тюльпан Night Club24.99 грн
Тюльпан Sunshine Club24.99 грн
Тюльпан Wonder Club 24.99 грн
Тюльпани набір Багатоквіткових (10 цибулин)249.99 грн

Зовнішня привабливість тюльпанів – це їхня ключова особливість. Але, якщо докладно вивчити існуючі класи цих дивовижних кольорів, то очевидно, що краса та чарівність у кожного сорту свої індивідуальні.

І ось про один вид, який дуже відрізняється від інших, ми хочемо розповісти. Унікальні тюльпани багатоквіткові – це рослини, з цибулини яких виростають відразу кілька квітів. Про що, власне, і свідчить назва.

До речі, якщо ви коли-небудь почуєте словосполучення “тюльпан мультифлора”, то знайте, що говорять саме про багатоквіткове, насправді.

Єдиний момент, який кожен і завжди повинен враховувати – тільки на вигляд дізнатися клас рослин дуже складно. Сортів багато, парадигма кольорів широка, що в сумі може навіть трохи здивувати.

Особливості виду тюльпанів багатоквіткових

Нерідко саме багатоквіткові тюльпани називають справжнім шедевром селекції. Є, звичайно, чимало суперечок про те, хто і коли вивів дивовижні сорти. Але ці питання стосуються минулого. А важливо говорити про сьогодення, про ті особливості, наприклад, які мають рослини. А їх, адже чимало! Наприклад, значний розмір бутонів та висота рослини.

До відмінних рис сортових тюльпанів відноситься і те, що вони в перший рік можуть і не порадувати “подвійним” цвітіння. Чому ми завжди наполегливо рекомендуємо купувати цибулини тюльпанів саме великого розміру. Тоді ви зможете вже першого року спостерігати всю красу кольорів.

Але не тільки на клумбах чи в квітниках такі тюльпани виглядають бездоганно. Через особливу свою, так би мовити будову, в букеті вони виглядають шикарно. Чому попит на композиції, які включають багатоквіткові тюльпани завжди стабільно високий.

Кількість цибулин тюльпанів багатоквіткових на квадратний метр

Тут вам слід звернути увагу на те, що як таких правил і не існує. Є деякі рекомендації, застосувавши які практично ви зможете отримати бажаний результат. Чому із вуст провідних фахівців, флористів майже завжди звучить цифра 15 цибулин.

Зверніть увагу! Цілі завжди визначають кількість. Звичайно ж, якщо ви оформляєте власну клумбу, то про велику кількість посадкового матеріалу не йдеться. Коли ж висаджуються цілі плантації, очевидно, що дистанція зменшується між квітками, які щільність на 1 кв. м. збільшується. Тому завжди потрібно прагнути до середніх значень.

Посадка та догляд за тюльпанами багатоквітковими

За гарними квітами, як показує практика, завжди непросто доглядати. Якщо ви маєте намір засадити власну ділянку дивовижним сортом або сортами мультифлор, тоді слід дотримуватися правил.

Ми хочемо їх нагадати вам, щоб, по-перше, не було допущено помилок. По-друге, щоб результат усіх старань точно перевершив очікування.

  1. Після того, як було обрано локацію, слід зайнятися підготовкою ґрунту. Це означає, що її потрібно заздалегідь скопати, і бажано зробити це за кілька днів до висадки цибулин.
  2. Внесення органічного добрива також входить до підготовчого етапу. Справа в тому, що для якісного вбирання ґрунтом елементів знадобиться час. Поспішати не варто!
  3. Огляд кожної окремо взятої цибулини тюльпанів, її обробка у разі потреби – це етап другий. Посадковий матеріал має бути цілим, неушкодженим та обов'язково здоровим. Якщо ж якийсь із моментів викликає сумніви, то може знадобитися придбати, наприклад, протруйники насіння та цибулин або інші засоби. Асортимент продукції нашого каталогу великий, тому все, що потрібно купити, ви зможете оперативно. До речі, і за гарною ціною, що для кожного квітникара-аматора або професіонала завжди дуже важливо.
  4. Висаджувати цибулини потрібно на достатній відстані один від одного, щоб “сусіди” не впливали на розвиток кожної окремої рослини.
  5. Що стосується глибини, то вона має бути мінімум 9 см.
  6. На питання багатьох покупців, коли ж краще висаджувати тюльпани різних сортів та видів у ґрунт, ми завжди відповідаємо, що у вересні. Осінь –ndash; оптимальний сезон посадки тюльпанів.

Замовити саджанці тюльпанів багатоквіткових поштою

Розуміючи, що сорт своєрідний та дуже цікавий, ми пропонуємо покупцям якнайбільше альтернатив. Тобто не обмежуємося лише кількома колірними рішеннями. У нас ви можете придбати саджанці багатоквіткових тюльпанів, які порадують довгим і якісним цвітінням. За дотримання правил і умов, при своєчасній обробці рослин, результат не змусить себе довго чекати.

Крім посадкового матеріалу, в асортименті нашого магазину представлені інсектициди від шкідників, які мають максимально швидкий ефект, садовий інвентар усіх видів. Якщо ви вже після висадки тюльпанів зауважує, що пирій розповсюджується по території ділянки надто активно, то в цьому випадку ми рекомендуємо негайно замовити замовити гербіциди від бур'янів, за допомогою яких ви точно усунете проблему на тривалий період часу.

Ми пропонуємо вам купівлю всіх товарів з доставкою по Україні, доступні ціни не лише на квіти, а й саджанці хвойних, наприклад. В інтернет-магазині Matla-flowers вам нададуть інформаційну підтримку, якщо у вас виникне така потреба.

Часто задавані питання

Найбільш результативний спосіб розмноження – це дітками-цибулинами. У цьому випадку ймовірність того, що рослина в результаті буде здоровою і сильною зводиться до максимуму. Головне лише правильно обробити цибулини перед посадкою. Рекомендуємо проводити докладний огляд всього посадкового матеріалу.
Рекомендується для кращого результату обов'язково викопувати багатоквіткові тюльпани, як і багато інших сортів. Крім того, ретельно просушувати і навіть прогрівати. Коли? У той момент, коли все листя майже повністю пожовкне і засохне.
Навесні чи восени? Слід точно знати сорт ваших багатоквіткових тюльпанів. Адже саме він точно вказує, коли найкраще проводити висадку. Найчастіше багатоквіткові тюльпани висаджують саме навесні. Також важливо стежити більше за погодою, а не календарними днями.

Кориснi статтi
10.08.2017
Пишне цвітіння прекрасної астильби
Пишне цвітіння прекрасної астильби
Астильба - тендітна рослина, яка своїми ніжними квітами тягнеться вгору до неба. Привертає увагу завдяки ніжним маленьким квітам, об'єднаним у суцвіття. Як правило, це рослини ніжних відтінків, які прикрасять сад своєю легкістю і додадуть нотки романтизму. Астильба перекладається "без сяйва", назву квітка отримала від того, що листя у них матове. ..
25.02.2021
Відео: ТОП-5 багаторічних рослин-антисептиків
Відео: ТОП-5 багаторічних рослин-антисептиків
У цьому огляді ви дізнаєтеся про овочі та зелень, які забезпечать вас вітамінами на цілий рік. Також ми розглянемо кожну з цих рослин більш детально, розповіми про їх характеристики та особливості вирощування..
-->