0
0

Насіння салату

Код товару: 400533
0
Салат листовий Лолло росса - один із найпопулярніших представників ранньостиглих сортів , у якого збирання врожаю наступає  вже через 45 днів після посіву. Листки червоно- коричневого забарвлення з приємним смаком , мають хвилясті форми. Придатний дл..
4.99 грн.
Код товару: 400532
0
Салат листовий Ред корал - яскравий сорт листового салату, період дозрівання досить короткий і триває всього 60 днів. Кулеподібна форма з червоно-коричневого листя стане прекрасним доповненням Ваших салатів. Всесезонне вирощування даного сорту, дозво..
4.99 грн.
Код товару: 400810
0
Салат лолло біонда Локарно - широко популярний сорт салату.Використовується сорт Локарно для приготування різноманітних салатів, та для декоративного оформлення подачі страв.Особливості сортуДаний сорт відзначається стійкістю до різноманітних грибков..
19.99 грн.
Код товару: 400245
0
Салат Льодяний Айсберг отримав свою назву не випадково, а саме через те, що в 20 столітті цей салат вирощували і перевозили із жаркої Каліфорнії. Для того щоб зберегти свіжість та смакові якості, які притаманні цьому сорту, в ящики із цією зеленню на..
4.99 грн.
Код товару: 400508
0
Салат Одеський кучерявець - високоврожайний, середньостиглий сорт. Період вегетації займає 72 дні. Найбільш оптимальним періодом для посіву вважається березень- липень. Норма посіву 0,3г/ 1 м.кв, на глибину 2-3 см. Даний сорт дуже вимогливий, тому по..
4.99 грн.
Код товару: 400809
0
Салат лолло біонда Констанц - широко популярний сорт салату. Використовується сорт Констанц для приготування різноманітних салатів, та для декоративного оформлення подачі страв.Особливості сорту:Сорт Констанц має великий урожай зелено - червоного заб..
14.99 грн.
Код товару: 400918
0
Крес-салат звичайний - надзвичайно популярний сорт салату який користується популярністю у всіх поціновувачів даної рослини. Особливість даного сорту є швидкий збір врожаю. Особливості сорту: • ультраранній сорт; • даний сорт використовується для все..
4.99 грн.
Код товару: 400246
0
Салат Сніжинка - являє собою ранньостиглий листовий сорт. Період від посіву і до технічної зрілості займає досить короткий термін ( 20-25 днів). Хвилястий, за своєю структурою, має декоративний вигляд. Салат Сніжинка складається з листової розетки, щ..
4.99 грн.
Код товару: 400958
0
Салат листовий Лолло росса - один із найпопулярніших представників ранньостиглих сортів, у якого збирання врожаю наступає вже через 45 днів після посіву. Листки червоно- коричневого забарвлення з приємним смаком , мають хвилясті форми. Придатний для..
13.41 грн.
Код товару: 400735
0
Салат Саладін - відноситься даний сорт до салату типу Айсберг. Використовується сорт Саладін для споживання у свіжому вигляді, а також як декоративна окраса страв.Особливості сорту Саладін :Вегетаційний період дозрівання в середньому займає 70-75 дні..
27.99 грн.
Код товару: 400447
0
Салат Афіціон Батавия - щільне листя салатового кольору. Використовується для споживання у свіжому вигляді. Сорт добре витримує перепади температур та транспортування. Сорт Афіціон завоював перші позиції серед фермерів України, завдяки своїй не вибаг..
5.99 грн.
Код товару: 400244
0
Ранньостиглий сорт Американський Браун особливий тим, що у своїх кучерявих листочках міститься велика кількість йоду, що додає йому гірчинки на смак. Ранньостиглий сорт, привезений із Німеччини, має високу інтенсивність у наростанні зелені. Листя хви..
11.99 грн.
Код товару: 400916
0
Корн-салат Верте де Камбрай - надзвичайно популярний сорт салату який користується популярністю у всіх поціновувачів даної рослини. Особливість даного сорту є швидкий збір врожаю. Особливості сорту: • ультраранній сорт; • даний сорт використовується ..
4.99 грн.
Код товару: 400959
0
Салат лолло біонда Констанц - широко популярний сорт салату. Використовується сорт Констанц для приготування різноманітних салатів, та для декоративного оформлення подачі страв. Особливості сорту: Сорт Констанц має великий урожай зелено - червоного з..
71.63 грн.
Код товару: 400956
0
Салат Кармезі - яскравий сорт листового салату, період дозрівання досить короткий і триває всього 60 днів. Кулеподібна форма з червоно-коричневого листя стане прекрасним доповненням Ваших салатів. Середня маса продів 300 г , формує щільний качан. Ли..
168.61 грн.
Код товару: 400952
0
Салат Ендивій Сігал - гібридна новинка на ринку продаж. Використовується дана рослина у кулінарії та приготуванні різноманітних салатів. Особливості сорту: • відноситься до дрібно кучерявого сорту; • відзначається високою стійкістю до стрілкування; •..
121.65 грн.
Код товару: 400534
0
Салат Одеський кучерявець - високоврожайний, середньостиглий сорт. Період вегетації займає 72 дні. Найбільш оптимальним періодом для посіву вважається березень- липень. Норма посіву 0,3г/ 1 м.кв, на глибину 1,5 см. Даний сорт дуже вимогливий, тому по..
13.60 грн.
Код товару: 400961
0
Салат Леонора зелений Лолло Біондо - широко популярний сорт листового салату. Використовується дана рослина для споживання у свіжому вигляді у різноманітних салатів. Особливості сорту: • відноситься до ранньостиглих сортів; • вегетаційний період займ..
5.28 грн.
Код товару: 400960
0
Салат Айсберг отримав свою назву не випадково, а саме через те, що в 20 столітті цей салат вирощували і перевозили із жаркої Каліфорнії. Для того щоб зберегти свіжість та смакові якості, які притаманні цьому сорту, в ящики із цією зеленню насипали лі..
98.21 грн.
Код товару: 400963
0
Салат Сімпсон листовий зелений - широко популярний сорт листового салату. Використовується дана рослина для споживання у свіжому вигляді у різноманітних салатів. Особливості сорту: • відноситься до ранньостиглих сортів; • висота рослини досягає 35-45..
4.99 грн.
Код товару: 400910
0
Салат Грейт Лейкс - один з найбільш популярних сортів салату Айсберг. Використовується дана рослина для приготування різноманітних салатів. Особливості сорту: • належить до середньо-раннього типу; • вегетаційний період займає 75-85 днів; • рослина ф..
4.99 грн.
Продано
Код товару: 401036
0
Салат Сніжинка - являє собою ранньостиглий листовий сорт. Період від посіву і до технічної зрілості займає досить короткий термін ( 20-25 днів). Хвилястий, за своєю структурою, має декоративний вигляд. Салат Сніжинка складається з листової розетки, щ..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
0
Салат Сніжинка - являє собою ранньостиглий листовий сорт. Період від посіву і до технічної зрілості займає досить короткий термін ( 20-25 днів). Хвилястий, за своєю структурою, має декоративний вигляд. Салат Сніжинка складається з листової розетки, щ..
0.00 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400962
0
Салат Літл Джем тип Міні-ромен - гібридний сорт салатів який був винайдений шляхом схрещування листяного салату. Даний сорт чудово підходить для приготування різноманітних салатів. Особливості сорту: • середньостиглий сорт; • період дозрівання займа..
4.99 грн.
Немає в наявностi

Замовляйте насіння салату для свого городу в нашому інтернет-магазині!

Салат - трав'яниста рослина з сімейства Айстрових. Відноситься до однорічних холодостійких культур. Формує розгалужену розетку прикореневого листя. Широко вживається в свіжому вигляді, не вимагає термічної обробки. Містить вітаміни С, В, PP, калій, фосфор, фолієву і аскорбінову кислоту. Купити насіння салату ви можете під посадку на зиму або весну. Рослина холодостійка, витримує зниження температури до -4ºC.

Як і коли сіяти насіння салату?

Щоб отримати високий урожай, враховуйте особливості сівозміни. Як попередників для салату підходять редис, огірки, капуста. В осінній період підготуйте грунт, роблячи підгодівлю калійно-фосфатними або органічними добривами. Для вирощування не рекомендується глиниста земля, оскільки вона утримує вологу, що провокує виникнення захворювань кореневої системи.

В упаковці від виробника насіння вже відкалібровані. Попередньо також потрібно провести обробку, помістивши в слабкий розчин марганцівки на 10 хвилин, після - промийте їх під проточною водою.

Оптимальне місце посадки - ділянка на сонячній стороні, з помірною вологістю. Заздалегідь грунт слід розпушити. Глибина борозенок не повинна перевищувати 1 см. Дотримуйтесь відстань міжрядь в 15-20 см. Для захисту від можливих заморозків, накрийте їх агроволокном або плівкою.

Популярні сорти салату

  • Айсберг - має соковиті, хрусткі листя з біло-зеленим забарвленням. Вага качана варіюється від 300 г до 1 кг. Добре зберігає товарні властивості до 3-х тижнів. Підходить для конвеєрного вирощування з інтервалом в 14-18 днів.
  • Корн - рослина компактна, повне технічне дозрівання настає на 45-50 день. Володіє ніжним солодкуватим смаком. Ідеальний варіант для культивації в домашніх умовах, на підвіконні.
  • Фрілліс - висота рослини до 30 см. Характеризується високою схожістю. Листя довгастої форми, до 20 см.
  • Ромен - формує пухкий качан витягнутої форми, середня маса: 150-300 г. Листки соковиті, закруглені на вершині, з невеликими волокнами. Середньостиглий.
  • Листовий салат - стійкий до стрілкування, різким пониженням температури. Підходить для цілорічного вирощування.
  • Кресс-салат - листя кучеряві з вираженим гірчичним присмаком.

Доставка і оплата

Ми працюємо по всій території України. Ви можете зробити замовлення в Києві, Харкові, Черкасах або в будь-якому іншому населеному пункті. Здійснюється доставка поштою. Оплата приймається готівкою при отриманні замовлення або онлайн-платежем при оформленні.