0
0

Чорниця в горщиках

-15%
Вік 3 роки
Код товару: 800128,5
0
Чорниця Brigitta Blue (Бриджита Блю) - солодкий високоврожайний сорт чорниці. З одного куща Ви можете отримати близько 5 кг ягід. На смак ягоди кисло-солодкі використовуються для споживання у свіжому вигляді та для приготування джемів. Також ягоди м..
189.99 грн.161.49 грн.
Вік 3 роки
Код товару: 800184,1
0
Чорниця Деніс Блю - середньорослий сорт лохини відзначається високою врожайністю. Особливості сорту: Середня висота дорослого куща даного сорту досягає 170 см. Массой ягоди досягають 2,5 г та формують великі китиці синьо-фіолетового забарвлення. Врож..
189.99 грн.
Вік 3 роки
Код товару: 800068,1
0
Чорниця Sunrise (Санрайз) - високоврожайним сорт чорниці відзначається раннійм періодом дозрівання плодів. Особливості сорту: Середньорослі саджанці висотою досягають 150 см формуючи міцні пагони на яких формується яскраво-зелене забарвлення листя..
189.99 грн.
Вік 3 роки
Код товару: 800120,1
0
Чорниця (лохина) Reka- популярний сорт серед плодових кущів. Виведений даний сорт американськими селекціонерами. Чудово підходить для домашнього вирощування. Особливості сорту: • кущ високорослий з міцними, сильно розлогими пагонами; • висотою досяга..
189.99 грн.
Вік 3 роки
Код товару: 800038,2
0
Чорниця (лохина) Легасі - популярний сорт серед плодових кущів. Чудово підходить для домашнього вирощування. Споживають чорницю у свіжому вигляді, а також для приготування дитячих пюре і варення. Особливості сорту: • кущ високорослий з міцними, сильн..
189.99 грн.
Вік 3 роки
Код товару: 800068,3
0
Чорниця Elizabeth (Елізабет) - високоврожайний сорт чорниці відзначається пізнім періодом дозрівання ягод. Особливості сорту: Рослина формує компактний кущ висотою 150-180 см з міцними, розлогими пагонами на яких формуються округлі ягоди зібрані у н..
189.99 грн.
Вік 3 роки
Код товару: 800038,1
0
Чорниця Blue Gold (Блю Голд) - сильно урожайний сорт чорниці з середнім періодом дозрівання. Особливості сорту: В дорослому віці кущ чорниці досягає 120 см формуючи велику кількість прямостоячих пагонів. На початку серпня Ви можете проводити збір ..
189.99 грн.
Вік 3 роки
Код товару: 800125
0
Чорниця Darrow (Дарроу) - фантастичний сорт чорниці відзначається великим розміром ягод в порівнянні з лісовою чорницею. Період дозрівання розпочинається на початку серпня. В дорослому віці з одного куща Ви можете отримати до 10 кг врожаю. Особливо..
189.99 грн.
Вік 3 роки
Код товару: 800031,1
0
Чорниця Бонус - надзвичайно популярний сорт плодового куща. Виведений у США в 1978 році. Відзначається рясним плодоношенням. Ягоди містять велику кількість поживних речовин. Чудово підходить для споживання у свіжому вигляді та заморожування для зимов..
189.99 грн.
Вік 3 роки
Код товару: 800126,7
0
Чорниця Berkeley ( Берклі) - велика плодовитий сорт чорниці був виведений у 1949 році з тих пір користується великою популярністю. Особливості сорту: Даний сорт лохини вражає своєю врожайністю ягоди якого досягають 19 мм в діаметрі. Прямостоячий кущ..
189.99 грн.
Вік 3 роки
Код товару: 800038,3
0
Чорниця Сієрра - новинка серед плодових кущів. Виведений даний сорт американськими селекціонерами. Чудово підходить для домашнього вирощування. Особливості сорту: • кущ високорослий з міцними, сильно розлогими пагонами; • висотою досягають 150-180 см..
189.99 грн.
Код товару: 500189
0
Добриво Чистий лист для лохини, чорниці і журавлини - даний препарат чудово підходить для комплексного підживлення розсади та молодих саджанців ягідних рослини. Використовується на ранніх стадіях росту. Склад та переваги: • склад NPK : - N (азот) - 1..
44.99 грн.
Код товару: 500316
0
Добриво Рост SOUR для лохини - використовується для кислолюбих рослин. препарат збагачує мікро та макроелементами. Переваги: • запобігає хлорозу; • містить велику кількість поживних вітамінів; • сприяє рясному плодоношенню; • знижує та утримує ріве..
264.99 грн.
Код товару: 500248
0
Підкислювач ґрунту Espoma - популярний препарат відзначається широким спектром дії. Чудово підходить для ацидофільних рослин. Переваги: • підходять для хвойних рослин, чорниці, рододендронів та інших рослин; • зручний та нешкідшивий у використанні; •..
55.99 грн.
Код товару: 500220
0
Добриво Arvi Fertis для лохини і садових ягід - комплексне мінеральне добриво містить мікро та макро елементи які добре впливають на плодоношення. Використовується дане добриво для підживлення лохини, чорниці, малини, агрусу та інших ягідних культур...
177.99 грн.
Продано
саджанець в плівці
Код товару: 190021
0
Чорниця Спартан - широко популярний багаторічний чагарник з високо поживним плодоношенням. Даний сорт був виведений у 1978 році та користується популярністю до цього часу.  Особливості сорту: кущ розлогий кущ з міцними пагонами, висотою досягаю..
90.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Код товару: 190020
0
Чорниця Patriot (Патріот) - один з високоврожайних сортів, висотою саджанець досягає 100 см. Завдяки вираженому плодоношенню з одного куща можна отримати до 7 кг. Ягоди тверді, округлі . М'якоть щільна дуже солодка на смак. Чорницю можна споживати у ..
90.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Код товару: 190025
0
Чорниця Елліот - новинка серед плодових кущів для домашного та товарного вирощування. Виведений даний сорт у 1973 році та користується великою популярністю у садівників. Особливості сорту: • кущ високорослий з міцними, сильно розлогими пагонами; • в..
127.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Код товару: 190019
0
Чорниця Duke (Дуке) - прекрасний сорт чорниці відзначається раннім періодом плодоношення. Особливості сорту: Особливість даного сорту є висока врожайність з одного саджанця можна зібрати близько 8 кг ягід. Починаючи з другої декади червня чорниця роз..
90.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Код товару: 190018
0
Чорниця Blue Crop (Блю Кроп) - середньорослий сорт лохини відзначається високою врожайністю. Особливості сорту: Середня висота дорослого куща даного сорту досягає 170 см. Массой ягоди досягають 2,5 г та формують великі китиці синьо-фіолетового забар..
127.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Код товару: 190017
0
Чорниця Berkeley ( Берклі) - велика плодовитий сорт чорниці був виведений у 1949 році з тих пір користується великою популярністю. Особливості сорту: Даний сорт лохини вражає своєю врожайністю ягоди якого досягають 19 мм в діаметрі. Прямостоячий кущ..
90.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Код товару: 190011
1
Чорниця Toro (Торо) - бездоганний сорт чорниці відноситься до середнього періоду дозрівання. Даний сорт часто називають “Чорниця Американська” була виведена в 1987 році. Особливості сорту:На кожному саджанці формуються великі грона з круглими, синіми..
89.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Код товару: 190010
1
Чорниця Sunrise (Санрайз) - високоврожайним сорт чорниці відзначається раннійм періодом дозрівання плодів. Особливості сорту:Середньорослі саджанці висотою досягають 150 см формуючи міцні пагони на яких формується яскраво-зелене забарвлення листя з н..
89.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
саджанець в плівці
Код товару: 190016
1
89.99 грн.
Немає в наявностi

Лохина – найближча родичка чорниці, сімейство вересових. Ягоди по набору корисних речовин – найцінніший продукт. Важливо знати, що для культурного вирощування використовується виключно високоросла американська лохина з розплідників. Продаються сорти, які пройшли тривалу селекцію. Дика лісова лохина вкрай вимоглива до умов, починає плодити приблизно через 10 років, дає мало врожаю і для культурного вирощування непридатна.

Як зберегти саджанці лохини

Садову лохину можна купити у нашому магазині практично в будь-який час року. Річ у тому, що коли настає пік сезону посадки навесні і восени, її в розплідниках може не бути, або залишаться неякісні рослини. Тому багато садівників купують саджанці взимку. І виникає проблема – як зберегти саджанці до висадки. Є спірні теоретичні рекомендації, спростовані практикою.

  • Зберігати в холодильнику. На практиці в таких умовах коренева система часто загниває.
  • Зберігати в підвалі. У реальності в теплому підвалі лохина може почати рости, витягується, збивається річний цикл сон / зростання і до весни саджанці або ослаблені, або непридатні.

У промислових умовах саджанці зберігають в повній темряві і температурі від 0 до + 3-5 С, з підсушеним (злегка вологим) грудкою землі в  контейнері і вологістю повітря не вище 80%. Якщо таких параметрів в домашніх умовах домогтися не вдається, саджанець консервують до висадки точно в таких умовах, в яких воно зимує в природі – під снігом. Викопується ямка, в неї ставлять контейнер, зверху вкривають від морозів снігом, стружкою, агроволокном або будь-яким підручним матеріалом. В ідеалі під укриттям повинна бути температура близько 0. При сильних морозах коренева система вимерзне, при високій температурі почнеться несвоєчасне зростання або гниття. При таненні снігу рослина не повинно виявитися в воді, потрібно місце на підвищенні.

Правила посадки лохини

Багатьох проблем вдається уникнути, дотримуючись термінів і правил посадки. Немає проблеми зберігання, якщо купити саджанці лохини та одразу висадити їх на місце.

Терміни посадки

Осінь: за 2-3 тижні до настання стійких морозів, тоді лохина встигне вкоренитися і добре перезимує.

Весна: коли температура вночі перестає опускати нижче нуля, але ще не почався сокохід у дерев та кущів. Саджанці можна посадити на постійне місце раніше, якщо організувати над ними укриття від  морозів з дуг і плівки. Затримка з весняної висадкою погіршить приживлюваність рослини.

Вибір місця

У природі лохина росте на пухких болотних торфовищах. Не терпить замокання коренів, зростає на купині. Такі ж вимоги і до культурного вирощування – волого-повітропроникний грунт підвищеної кислотності (3,5 -5 рН). Важкі грунти вимагають поліпшення торфом, перемішуються до стану сипучості. Низини з застійними водами неприпустимі, як і сухі височини. Лохина вимоглива до сонця, в тіні ягоди кислі та дрібні, рослина погано розвивається, витягується.

Як садити лохину

  • Копають лунки діаметром і глибиною близько 0,5 м, в разі потреби обраний грунт перемішують з торфом. 
  • Між кущами зберігайте близько 1 м. 
  • Коріння з землею витягують з контейнера, ставлять в теплу воду на 10-15 хв. 
  • Коренева шийка заглиблюється на 3-5 см, лунку засипають, грунт ущільнюють і проливають.
  • Грунт під кущем засипають мульчею: тирса, листя, дрібна кора, торф і т.д.

Догляд після посадки

Особливих заходів не потрібно. Догляд стандартний – полив в посуху, прополювання, утеплення на зиму шаром мульчі в разі сильних морозів без снігу. При слабкій вегетації можлива підгодівля рекомендованими мінеральними добривами по інструкції, але тільки після того, як рослина прижилася і почала зростати.

Органічну підгодівлю (гній, гнойовий перегній, послід) використовувати категорично не рекомендуються.

Доставка і оплата

Наш інтернет магазин здійснює доставку замовлень службами "Нова пошта" та "Укрпошта". Оплатити замовлення можна при отриманні післяплатою так і відразу онлайн. Саджанці лохини доставляються в спеціальній упаковці, що гарантує їх збереження.