Саджанці плодових дерев

В наявностi
Код товару: 500204
0
Добриво Чистий лист для винограду - комплексне мінеральне добриво яке чудово підходить для мінерального підживлення винограду на всіх стадіях розвитку саджанців. Склад та переваги: - норма витрати 300 г / 450 л води; - полив здійснюють 1 раз у 10-14 ..
78.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111980
0
Черешня Чкалов - даний сорт був виведений у 1974 році в СРСР радянським селекціонером Валерієм Чкаловим. Набуває популярності завдяки відмінним харчовим якостям. Використовується для споживання у свіжому вигляді, а також у приготуванні вареня та комп..
149.99 грн.
В наявностi
0
149.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111992
0
Яблуня Флоріна - даний сорт виведений французькими селекціонерами у 1977 році. Відзначається чудовим харчовими якостями. Використовується для споживання у свідому вигляді, а також для приготування різноманітних десертів та фрешів. Особливості сорту..
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111993
0
Яблуня Семеренко - популярний сорт вітчизняного походження який відомий усім з дитинства. Виведений даний сорт українським селекціонером Левком Платоновичем Семеренком у 1880 році та названа на честь його батька. Відзначається чудовим харчовими якост..
119.99 грн.
В наявностi
0
239.99 грн.
В наявностi
0
239.99 грн.
В наявностi
0
239.99 грн.
В наявностi
0
239.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111994
0
Яблуня Ерлі Женева - даний сорт є справжньою знахідною для усіх любителір даного фрукту.Виведений даний сорт американськими середкіонерами шляхом схрещування двої сортів. Відзначається чудовим харчовими якостями. Використовується для споживання у сві..
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111997
0
Яблуня Голден Делішес - популярний сорт яблука, походження якого досі невідоме, у перше був зафіксований у США у 1986 році. Сорт володіє високими харчовими якостями які безперечно виділяють його з поміж інших яблунь. Особливості сорту: • належить до ..
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
В наявностi
0
239.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
В наявностi
0
119.99 грн.
В наявностi
0
149.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111987
0
Черешня Дрогана Жовта - один із найбільш давніх сортів. Виведений даний сорт у Німеччині та користується великою популярністю у фермерів. Особливості сорту: • сорт середньої стиглості; • висота дерева досягає до 6 метрів; • ягоди мають жовте забарвле..
149.99 грн.
В наявностi
0
149.99 грн.
В наявностi
0
149.99 грн.

Вартість Плодові дерева

НазваЦіна
Абрикос Ананасний179.99 грн
Абрикос Колона179.99 грн
Абрикос колона Карлик179.99 грн
Абрикос Приція179.99 грн
Абрикос Цунамі179.99 грн
Груша Генерал Леклерк149.99 грн
Груша Кіффер149.99 грн
Груша Киргизька149.99 грн
Груша колона Зелена149.99 грн
Груша Лимонка149.99 грн

Абрикоси, персики, вишні. Хто не мріяв про те, щоб влітку не поласувати фруктами та ягодами з власного саду?! Насправді, подібні фантазії, раз у раз, відвідували багатьох. Ось тільки в одних мрії так і залишалися нереалізованими, а в інших - пошук інформації зайняв чимало часу, і все заради того, щоб встигнути закласти сад.

Якщо вас не лякає праця, якщо мета створити на власній ділянці шикарний сад є, то нічого не повинно вас зупиняти. Адже купити саджанці плодових дерев високої якості не є проблемою, як і придбати все необхідне від добрив до інструменту. Тому пропонуємо вам почати нелегкий шлях садівника з вивчення наших торгових пропозицій, унікального асортименту саджанців.

Каталог фруктових дерев (саджанців)

У кожного садівника є власний список уподобань: хтось полюбляє сливи, іншим більше до вподоби, наприклад, абрикоси. Виходячи зі смаків, зазвичай і створюються сади, в яких або присутні тільки улюблені культури, або розподілені саджанці плодових культур у якомусь певному порядку. Тут усе залежить тільки від бажань того, хто зважився закласти свій сад. Що ми пропонуємо?

Асортимент наших торгових пропозицій порадує як садівника-початківця, так і досвідченого. Річ у тім, що кожен вид саджанців високої якості, а отже, перспектива відмінних врожаїв зростає. Бажаєте замовити високорослі яблуні, черешні та абрикоси? Мрієте, щоб головною прикрасою саду стали невисокі персики або навіть колоноподібні рослини? Кожен ваш запит буде задоволено! Вам залишиться тільки обрати саджанець чи саджанці, відповідно, купити фруктові дерева з максимальною вигодою для себе у нас. Ми здійснюємо роздрібні та оптові продажі саджанців.

Звертаємо вашу увагу, шановні покупці, що в каталозі представлені найстійкіші сорти як до хвороб, так і до зовнішніх негативних впливів. Вони адаптовані під клімат нашої країни, що служить запорукою їхнього приживлення.


Посадка плодових дерев

Зазвичай, ще до замовлення посадкового матеріалу у покупців є уявлення про те, де будуть висаджені рослини. Приділити увагу цьому аспекту потрібно, тому обирайте:

  • добре освітлене сонцем місце;
  • територію без протягів, де рослини будуть захищені від сильних поривів вітру;
  • локацію, де не виникне проблем зі зведенням системи поливу. 

Коли висаджувати молоді дерева? Навесні або восени! У зручний для вас час. Тільки потрібно в першому і в другому випадку гранично чітко виконувати рекомендації. Ваші саджанці плодових дерев повинні перебувати в стані повного спокою. 

Полив плодових дерев

Що стосується поливу, то встановлення системи саме крапельного поливу є однією з найефективніших. При цьому метод поливу "під рослини" багато хто (а особливо в посушливе літо) також використовує. У перший рік полив має бути регулярним і систематичним, приблизно один раз на тиждень. Кількість вологи, достатньої для росту і розвитку саджанців, має становити від 30 до 50 літрів.  З кожним наступним роком життя рослини інтенсивність і кількість вологи збільшуватимуться. У віці 4,5 років рослині потрібно вже до 80 літрів, а більш дорослим деревам - до 120 літрів.  Тому-то має сенс вести календар поливів для кожної вашої окремої рослини. У нього ж можна вносити і дані про проведення підгодовувань.

Добриво плодових дерев

В інтернет-магазині Matla-flowers ви можете паралельно здійснити придбання і високоякісних добрив. Спеціальних недорогих складів, засобів, які допоможуть захистити саджанці від інфекційних і неінфекційних захворювань. Перевірені часом всілякі хімзасоби, які ефективні проти шкідників.

Тепер в одному місці купити те, що допоможе вам не тільки закласти сад, а й на кожному окремому етапі забезпечити йому гідний догляд, не складе труднощів. Рекомендуємо вам ознайомитися з каталогом, вибрати саджанці плодових культур і поспішити, щоб не порушити тимчасові рамки висадки саджанців.

Просимо бути уважними, і дотримуватися всіх графіків внесення добрив. Нагадуємо, що в Matla-flowers представлений різнотипний каталог добрив для саджанців плодових дерев, в якому ви можете, виходячи із запитів, вибрати гранульовані добрива за оптимальною для вас ціною, засоби без азоту, селітру. Придбати продукцію, яка забезпечує як захист вашим рослинам, так і міцне здоров'я, їхній своєчасний розвиток.  Ми пропонуємо вам доставку поштою всіх ваших покупок. 

Кориснi статтi
31.12.2018
Сезон продажу гіацинтів розпочато
Сезон продажу гіацинтів розпочато
Сезон продажу гіацинтів в горщиках розпочато! Гіацинти в горщиках - це вже пророщені квіти, які зацвітуть у Вашому домі приблизно через 2 тижні після отримання посилки. Якщо Ви помістите квіти в кімнату з температурою до +20 градусів, то отримаєте цвітіння через 2 тижні. Якщо температурний режим буде вище, квіти зацвітуть раніше...
24.09.2020
Температура і умови для посадки цибулинних теплою осінню
Температура і умови для посадки цибулинних теплою осінню
Тюльпани, іриси, гіацинти та інші цибулинні квіти прикрасять весняний сад яскравою палітрою всіляких відтінків. Подбайте про посадку рослин восени! Переходьте і читайте про умови посадки...