0
0

Саджанці ялиці в горшках

Висота 100-120 см
Код товару: 800216
0
Ялиця Одноколірна - красива вічнозелена хвойна рослина, відзначається не вимогливістю у вирощуванні, а також стійкістю. Використовується дана рослини для декоративного оформлення прибудинкової території, при здійснені поодиноких та групових посадок. ..
999.99 грн.
Висота 120-140 см
Код товару: 800227
0
Ялиця Одноколірна - красива вічнозелена хвойна рослина, відзначається не вимогливістю у вирощуванні, а також стійкістю. Використовується дана рослини для декоративного оформлення прибудинкової території, при здійснені поодиноких та групових посадок. ..
1299.99 грн.
Продано
Код товару: 216002
1
Ялиця маньчжурська Nephrolepis - дерево, що має висоту до 45 м та діаметр 1,5 м. Крона конусоподібної форми із гілками, що щільно розташовуються навколо стовбура. Хвоя темно-зеленого забарвлення із білими смужками в нижній частині голочок. Шишки, роз..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 800999
0
Ялиця маньчжурська Nephrolepis - дерево, що має висоту до 45 м та діаметр 1,5 м. Крона конусоподібної форми із гілками, що щільно розташовуються навколо стовбура. Хвоя темно-зеленого забарвлення із білими смужками в нижній частині голочок. Шишки, роз..
104.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 216004
1
Ялиця корейська Koreana - пишне та розлоге дерево, що має ідеальну, конусну форму. Повільний ріст дерева, сприяє тому, що рослина у віці 30-ти років досягає 3-5 м. Максимальний щорічний приріст в нашому регіоні складає 10-15 см. Хвоя густо вкриває го..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 216005
1
Ялиця каліфорнійська Concolor - дерево із вічнозелоною хвоєю та конусоподібною, вузькою формою крони. Загальна висота рослини віком 30 р може сягати 10-12 м. Даний вид вважається швидкорослим, щорічний приріст складає 20-25 см. Хвоя, що густо вкриває..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 216003
1
Ялиця грецька Сephalonica (Кефалінійська) - вічнозелена рослина, що несе своє походження із грецького острова Кефалонія, звідки і назва - Ялиця Кефалінійська. Середня висота рослини складає 7-8 м, що дозволяє дереву вдало поєднюватись з іншими рослин..
114.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 216001
1
Ялиця Бальзамічна - дерево з ідеальною будовою крони. Висота рослини складає близько 25 м, що відповідно потребує великої площі посадки. Густа крона, без пусток, щільно вкрита темно-зеленою хвоєю, що надає загальному вигляду рослини пишності. Особлив..
114.99 грн.
Немає в наявностi

Обирайте саджанці ялиці для свого саду

Багатьом людям не хочеться розлучатися з різдвяним деревом, яке після свят висихає і втрачає голки. Однак є спосіб цілий рік насолоджуватися його чарівністю і хвойним ароматом. Посадити у своєму саду або на дачній ділянці ялицю (Abies). У перекладі з латині її назва означає «достаток».

Ялиця відома не тільки своїм гарним зовнішнім виглядом, але і цілющими властивостями, які позитивно впливають на організм людини. Вона очищає і дезінфікує повітря ефірними маслами.

Які вирощують види ялиці?

Всього налічується близько 50 різновидів ялиць. Найбільш популярні:

 • корейська — дерево висотою від 3 до 4 м з фіолетово-синіми шишками. Голки короткі: зовні — блискучі зелені, всередині — білі. Красиво виглядає в живоплотах і японських садах;
 • іспанська ялиця зі сріблястими голками, не колючими на дотик, кроною у формі конуса. Воно виростає до декількох метрів у висоту. Зелені шишки з'являються навесні у верхній частині крони. Спочатку — вузькі й тонкі, а потім стають товстими, набирають циліндричну форму і дуже великі. Чоловічі квітки розвиваються в травні, ростуть на невеликих бічних гілках, мають інтенсивний фіолетовий колір. Ялиця іспанська вимагає відкритого, але захищеного місця посадки та вологого ґрунту;
 • фразера — струнка, густа і яскраво-зелена ялиця. У США вже кілька років діє традиція — купити ялицю в горщику саме цього сорту в якості офіційної різдвяної ялинки в Білому Домі. Гілки злегка підняті вгору, що надає їй дуже акуратний і компактний вид. Дарма що родом вона з прохолодних американських гір, її легко вирощувати в українському кліматі — в парках і лісопарках, аматорських садах. Вона віддає перевагу добре дренованим супіщаним і суглинним ґрунтам. Щоб не пошкодити кореневу систему, купити саджанці ялиці фразера краще в пластиковому горщику-контейнері з добривами й виймати обережно. Тоді після посадки вона гарантовано приживеться;
 • бальзамічна — округлий кущ. Діаметр стовбура у нього такий же, як висота. Променеподібні темно-зелені голки розташовані уздовж пагонів. Вимагає зволожений плодовитий ґрунт. Ідеальна для ландшафтного дизайну — кам'янистих садів, невисоких живоплотів і альпійських гір;
 • сибірська — високе вічнозелене дерево родини соснових (до 30 м). Має вузько пірамідальну крону і циліндричний стовбур, який покритий темно-сірої гладкою, місцями з поперечними тріщинами корою. Хвоїнки лінійні, плоскі. Вони дуже м'які, розміщені у два ряди: зверху — темно-зелені, знизу — з двома білими смужками, зверху — виїмчасті. Запилення відбувається з травня по червень. Чоловічі шишки — поодинокі, розташовані у верхній частині торішніх пагонів самих верхніх гілок. Жіночі — розміщені в нижній частині торішніх пагонів, складаються із зелених або червонуватих покривних і насіннєвих лусочок. Незрілі шишки — буро-червоні, зрілі — світло-коричневі, прямостоячі. Після дозрівання вони розсипаються, і на пагонах залишаються лише їх стержні;
 • нормандська — сорт ялиці, який відрізняється об'ємною кроною і яскраво вираженим запахом хвої. Належати до вічнозелених рослин-довгожителів (живе до 500 років). За 10 років виростає до 4 м. Підходить як для одиничний висаджування, так і для створення живих стін і огорож. Швидко зростає в місцях з легкої півтіні. Віддає перевагу добре зволоженому і слабокислому ґрунту без застою води;
 • однокольорова — карликовий сорт з кроною у формі конуса. Виростає у висоту до 2-3 м. Хвоїнки менше, ніж в інших видів, сірувато-блакитні. Невибаглива до вологості ґрунту. Рекомендована для поодинокого висаджування на дачних ділянках і парках;
 • штамбові — сорт зі сферичною формою крони. Хвоя — сріблясто-блакитна, голки гострі, довжиною 1,2 см. Віддає перевагу помірно вологим ґрунтам. Підходить для вирощування в горщиках, створення невеликих декоративних садів і альпійських гір.

Посадка і догляд за саджанцями ялиці

Цій рослині подобаються напівтінисті місця. Посадка в контейнері здійснюється на тій же глибині, як і розсада. Інтервал і щільність залежать від сорту.

 • Ґрунт для ялиці: родюча, добре дренована, злегка волога. Якщо ґрунт сухий, перед посадкою слід зробити велику яму і вилити в неї якісний універсальний субстрат або спеціалізований хвойний субстрат.
 • Полив: регулярний, помірний, щоб ґрунт завжди був вологим.
 • Добриво: теоретично це необов'язково, але кожна рослина любить догляд. Залежно від виду добрива (універсальне або для хвойних) використовується від однієї до кількох доз на рік.
 • Стрижка: не обов'язкова, але навесні варто зробити акуратний зріз, щоб видалити пошкоджені гілки.

Де купити саджанці ялиці в горщику?

У каталозі інтернет-магазину Matla Flowers представлені саджанці хвойних дерев і чагарників у величезному асортименті за доступними цінами. Це виключно високоякісні рослини, що відрізняються міцним імунітетом і витривалістю.

Щоб купити ялицю в горщику, залиште замовлення на сайті або зв'яжіться з консультантами за вказаним на сайті телефоном. Наші саджанці ретельно упаковані, добре переносять транспортування і посадку на новому місці, де дуже швидко приживаються.