0
0

Насіння перцю

Код товару: 400226
0
Перець Мерседес - солодкий, ранній сорт. Являє собою універсальну рослину, яку можна вирощувати, як в тепличних приміщеннях, так і у відкритому ґрунті. 100-115 днів - складає період від проростання перших пагонів і до технічної зрілості плоду. Насінн..
4.99 грн.
Код товару: 400577
0
Перець Оранж Вандер - кімнатний, ранній декоративний сорт перцю. Дозрівання настає на протязі 80-90 днів. Рослина компактна, висотою 25-30 см. На одній рослині формується до 25 плодів, яскраво-помаранчевог забарвлення , конічної форми, витягнуті в го..
5.99 грн.
Код товару: 400583
0
Перець Геркулес F1- середньоранній сорт солодкого болгарського перцю. Плоди набувають стиглості у віці 75 днів. Перець кубовидної форми підходить для вирощування у відкритому та закритому грунті. Завдяки дружньому дозріванню даний сорт користується в..
31.99 грн.
Хіт продажiв
Код товару: 400493
0
Перець “Каліфорнійське чудо “ - середньостиглий сорт, період стиглості 120 - 125 днів. Рослина виростає до 70 см, висячі кубоподібні плоди ,з зеленим забарвленням в технічній стиглості та червоним забарвленням у біологічній. Плід вагою до 140 г та то..
4.99 грн.
Код товару: 400495
0
Перець Подарунок молдови - представник середньостиглих сортів. Вегетаційний період триває 125-140 днів. Найбільш підходящим способом вирощування даної культури є розсадний спосіб. Культура формує кущ заввишки 40-60 см. Конусоподібні плоди, із середнь..
4.99 грн.
Код товару: 400588
0
Перець Хаскі F1- представник високоврожайних надранніх гібридних сортів. Вегетаційний період настає через 55 днів після висадки розсади. Конусовидні плоди, в технічній стиглості мають біле забарвлення, у біологічній червоний відтінок. Ширина стінки 8..
22.99 грн.
Код товару: 400412
0
Перець гострий Анахайм - помірно гострий сорт перцю. Доглядати за рослиною досить просто завдяки тому, що кущ немає бокових пагонів. Плоди конічної форми, довжиною досягають 20 см. Забарвлення плоду може бути зеленим або ж червоним в залежності від с..
5.39 грн.
Код товару: 400494
0
Перець гострий “ Вогняна квітка” - один з представників середньоранніх сортів. Період дозрівання якого досягає 130 - 140 днів. Кущ висотою до 55 см. Плоди конусовидної форми , гладкі, червоного забарвлення. Щільний мякуш, та гострий смак . Вага плоду..
4.99 грн.
Код товару: 400587
0
Перець гострий Хабанеро шоколадний - пізньостиглий сорт гострого перцю. Невеликі плоди темно-коричневого забарвлення, формуються на компактному кущі висота якого досягає 60-80 см. при дозріванні плоду колір змінюється від зеленуватого до коричневого,..
15.99 грн.
Код товару: 400586
0
Перець гострий Хабанеро червоний - представник гострого перцю, який відноситься до пізньостиглих сортів. Посів насіння для чудового плодоношення припадає на лютий місяць з оптимальною температурою +15-20С. Культура формує кущ, середня висота якого до..
19.99 грн.
Код товару: 400584
0
Перець солодкий Колобок - представник високоврожайних сортів. Ранньостиглий сорт зумовлений періодом дозрівання який займає всьо 105 днів. Прекрасний кущ у висоту досягає 50 см. Круглі плоди, зелено-червоного забарвлення. Насіння висівають на розсаду..
4.99 грн.
Код товару: 400933
0
Перець Золотий ювілей - широко популярний сорт солодкого перцю який став лідером на ринку насіння. Даний сорт чудово підходить для споживання у свіжому вигляді, консервуванні, тушінні та приготуванні різноманітних страв. Особливості сорту: • середньо..
4.99 грн.
Код товару: 400955
0
Перець солодкий Франциус - один з найбільш вражаючих сортів високо поживних плодів. Використовується даний сорт для споживання у свіжому вигляді, консервації та приготування різноманітних страв. Завдяки високим транспортним якостям даний сорт чудово ..
32. грн.
Код товару: 400946
0
Перець солодкий Топгриль - чудовий сорт солодкого перцю який користується великою популярністю у фермерів. Завдяки високим транспортним якостям даний сорт чудово підходить для продажу. Особливості сорту: • ранньостиглий сорт; • округлі невеликі плоди..
32. грн.
Код товару: 400410
0
Перець Анастасія - має чудові смакові якості та відноситься до середньостиглих сортів. Плоди від темно- зеленого до темно- вишневого забарвлення, середня вага плоду 250 гр. Для розсадного способу період посіву& припадає на лютий- березень. на пості..
4.99 грн.
Код товару: 400931
0
Перець Гурме - високоврожайний сорт солодкого перць. Користується великою популярністю завдяки чудовим смаковим якостям та транспортним характеристикам. Особливості сорту: • середньостиглий сорту; • вегетаційний період займає 95-120 днів; • висота ро..
4.99 грн.
Код товару: 400932
0
Перець Золотий фазан - високоврожайний сорт солодкого перцю. Використовується даний сорт для споживання у свіжому вигляді, приготування салатів та інших страв. Особливості сорту: • відноситься до середньо раннього типу дозрівання; • вегетаційний пері..
5.6 грн.
Код товару: 400937
0
Перець “Каліфорнійське чудо “ - широко популярний сорт який користується великою популярністю завдяки харчовим цінностям. Особливості сорту: - відноситься до середньостиглих сортів; - період стиглості займає 125 днів; - висота рослини досягає до 70 ..
4.99 грн.
Код товару: 400934
0
Перець “Каліфорнійське чудо “ - широко популярний сорт який користується великою популярністю завдяки харчовим цінностям. Особливості сорту: - відноситься до середньостиглих сортів; - період стиглості займає 125 днів; - висота рослини досягає до 70 ..
4.99 грн.
Код товару: 401059
0
Перець декоративний - представник кімнатно- декоративного сорту. Яскраві невеликі червоні плоди мають конічну форму та гострий смак. Компактна рослина утворює кущ висотою 25 см. Період посіву у горщики припадає на лютий- березень в земельну суміш. Че..
5.95 грн.
Код товару: 400236
0
Перець “Каліфорнійське чудо “ - широко популярний сорт який користується великою популярністю завдяки харчовим цінностям. Особливості сорту: - відноситься до середньостиглих сортів; - період стиглості займає 125 днів; - висота рослини досягає до 70 с..
4.99 грн.
Продано
Код товару: 400585
0
Перець гострий Хабанеро помаранчевий - пізньо-сортовий гострий вид перцю. Культура формує кущ, середня висота якого досягає 60-90 см. Маленькі плоди помаранчевого забарвлення, приблизним розміром 3-4 см, з вираженими вертикальними ребрами. Гострий см..
15.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400954
0
Перець солодкий Франциус - один з найбільш вражаючих сортів високо поживних плодів. Використовується даний сорт для споживання у свіжому вигляді, консервації та приготування різноманітних страв. Завдяки високим транспортним якостям даний сорт чудово ..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400859
0
Перець солодкий Білозірка - один з найбільш популярних сортів солодкого перцю. Використовується даний сорт для споживання у свіжому вигляді, консервуванні, а також для приготування різноманітних страв. Особливості сорту: • ранній тип дозрівання; • на..
4.99 грн.
Немає в наявностi

Відібране насіння різних видів перцю для вашого городу

Перець - унікальна рослина, плоди якого значно відрізняються між собою смаковими якостями, формою, масою. належить до сімейства пасльонових, однорічним і багаторічних культур. Овочеві сорти підходять для посадки у відкритому, закритому грунті і вимагають додаткового догляду. Насіння декоративного перцю висаджують в горщиках на підвіконні.

Перець широко вживається в сирому, обробленому вигляді, також використовується в кулінарії, як приправа. До складу входять вітаміни В, С, Р, залізо, білки, корисні мікроелементи, які в комплексі підвищують імунітет організму, служать профілактикою серцево-судинних захворювань.

Як сіяти насіння перцю у відкритий грунт

Відкритий спосіб посадки насіння в грунт практично не використовується через довгого періоду їх сходів (від 2 тижнів до місяця). Перець на розсаду рекомендується вирощувати в парниках, теплицях з середини лютого до березня. Насіння необхідно попередньо підготувати: помістити у вологий місце, щоб дати можливість їм прорости.

Рослина не любить гній, добрива з високим вмістом калію, тому використовуйте компост або торф'яну землю. Посівний матеріал вносите на глибину 0,5 см, з відстанню в 3-5 см. Щоб стимулювати зростання, накрийте ділянку темною плівкою. Це дозволить акумулювати додаткове тепло і захистить від перших весняних заморозків.

Розсаду переносите в грунт акуратно, щоб не пошкодити кореневу систему. Оптимальний період для посадки - перша декада травня. Грядки повинні бути на відстані 50 см один від одного.

Основні види перцю

У селекції розрізняють наступні види:

  • солодкий (овочевий): перець конусоподібної, пірамідальної форми з гладкою або ребристою поверхнею. Вага плода: від 30 до 400 г. Залежно від сорту, колір шкірки може бути червоним, жовтим, зеленим, коричневим. Містить велику кількість сахарози, тому має ніжний смак, приємний аромат. Широко застосовується для приготування салатів.
  • гіркий (пряний): відрізняється специфічним гострим, пекучим присмаком, використовується як приправа до різних страв. Стручки довгасті довжиною до 15 см, жовтого, темно-оливкового і насиченого бордового відтінку.
  • декоративний: культивується в домашніх умовах, на підвіконні. Насіння кімнатного гострого перцю дають стабільний урожай при достатньому сонячному освітленні, регулярної підгодівлі мінеральними добривами.

Яке насіння перцю краще купити?

Найбільш популярними серед городників є сорти:

  • Червоний лицар F1 - гібрид солодкого перцю, всесезонний. Плоди кубовидні, вагою до 350 г, складаються з 3-4 камер. Поверхня глянцева, пружна. Легко адаптується до різких перепадів температури. Час від посіву і до збору врожаю досягає 110 днів. Стійкий до захворювань. Зберігає відмінний товарний вигляд.
  • Каліфорнійське чудо - середньостиглий сорт кубічної форми. Поверхня гладка, з характерним восковим блиском. Товщина стінки досягає 5 мм. М'якоть ніжна, без гіркоти. Відмінно переносить транспортування.

Доставка і оплата насіння перцю

Ми працюємо по всій території України. Ви можете оформити доставку "Новою поштою" або "Укрпоштою".  Насіння упаковані в спеціальні зіп-пакети з детальною інструкцією. Діє оплата як готівковим, так і безготівковим розрахунком через онлайн-банкінг.