0
0

Цибулини Лілій

Продано
Код товару: 100125
0
Лілія мікс це суміш різноманітних сортів лілій. Сюди входять різні за типом та будовою лілії. Суміш це ідеальний варіант для тих хто до кінця не може визначитись із типом квітки, купуючи мікс ви отримуєте якісні цибулинки невідомого для вас сорту. Гл..
17.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100126
3
Лілія мікс (пересорт)  це суміш сортів. В пересорт входять різні за типом та періодом цвітіння лілії. Суміш це ідеальний варіант для тих хто до кінця не може визначитись із типом квітки, купуючи мікс ви отримуєте якісні цибулинки невідомого для вас с..
11.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Код товару: 100234
0
Лілія Zelmira - неперевершена гібридна лілія яка чудово підходить для декоративного оформлення прибудинкових територій. Однією з переваг даного сорту є можливість використовувати рослини для зрізу. Особливості сорту: • належить до типу ОТ-гібридних ..
41.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100093
5
Висока такрасива лілія Zambesi (Замбезі) станеродзинкою вашого саду.У висотутака лілія досягає 150 см, діаметр квітів 15-20 см. Білі та ніжні пелюстки ліліїне залишать вас байдужими. Тичинки квітки темно-бордового кольору гарнопоєднуються з вишуканим..
23.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100147
0
Лілія Yerseke (Йерсеке) - представник Ла гібридних сортів лілій який має чудові квіти, насичено рожевого забарвлення. У висоту стебло досягає до 110 см Воно густо вкрите великими в діаметрі квітами з витонченим ароматом. Міцні та сильні квітконоси пр..
23.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Код товару: 100198
1
Лілія Yelloween - добавити яскравих барв у найбільш похмурий день. Сонячна квітка яка відноситься до не вимогливих рослин безперечно знайде своє місце на всіх квітниках. Особливості сорту: • належить даний сорт до ОТ - гібридних лілій; • середня висо..
59.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100070
0
Лілія Willeke Alberty (Вілкі Алберті) має надзвичайне, ніжне забарвлення. Блідо-рожевий колір у поєднанні з білим виглядає ніжно та тендітно. Така лілія прикрасить ваш сад та наповнить його романтичним та мрійливим настроєм.Висаджують лілію навесні у..
28.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100069
0
Ця лілія, тріумф голландських селекціонерів та білого кольору. Цей сорт був виведений трохи більше 10 років тому і за цей період встиг швидко завоювати серця любителів лілій. У висоту лілія White Triumph виростає до 110 см. А завдяки фракції цибулин ..
41.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100068
0
Свою графічну назви цей сорт лілій повністю виправдовує. Тому що, напевно, ні на одній лілії немає настільки багато пікселів - крапу бордового кольору. Їм вкрита більша половина площі кожної великої і білосніжної пелюстки. У висоту лілія White Pixels..
35.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100092
6
Біла ліліяWhite Heaven (Уайт Хевен) дужепопулярна не лише серед квітникарів, а й флористів. Така ніжна сніжно-білаквітка часто використовується у весільних букетах. Лілію прийнято вважатиквіткою щастя, саме тому вона є бажаною у будь-якому саді.& У ..
34.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Код товару: 100226
1
Лілія White Eyes - даний сорт лілій користується великою популярністю завдяки красивому цвітінню. Даний сорт відзначається популярністю у флористів. Особливості сорту: • представник махрових сортів лілій; • висота рослини досягає 120-140 см; • квіти ..
51.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100197
0
Лілія Viviana - багаторічна рослина яка не потребує великих зусиль для вирощування. Чудово підходить для декоративного оформлення прибудинкових територій. Особливості сорту: • орієнтальна лілія; • злегка гофровані пелюстки насичено малинового забарвл..
35.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100124
5
Лілія –ніжна рослина, яка стане окрасою вашого квітника. Жовтий колір квітки та їїтендітність прекрасно виглядатиме серед ряду інших ваших рослин. Висота лілії Valverde (Валверде) 120 - 130 см, розмір цибулини 12/14. Висаджуватиїї потрібно навесні, п..
23.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100067
7
Лілія дуже красива квітка. Вона приваблює своєю простою та ніжною елегантністю, особливо така тендітна та водночас яскрава лілія Triumfator (Тріумфатор). Поєднання білого та рожевого кольору & лілії виглядає просто чарівно. Лілія квітка Triumfator (Т..
26.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100097
5
Ліліянасиченого помаранчевого кольору виглядає просто надзвичайно! Вона прикраситьваш сад ніжним та водночас насиченим цвітом та буде радувати протягом періодуцвітіння в липні-серпні.У висотулілія квітка Tresor (Тресор) доволі висока –100 - 120 см, в..
20.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100195
0
Лілія Trendy Nicosia - чарівна квітка належить до сімейства лілійних. Цвітіння рясне та тривале. Чудовий вигляд має у групових посадках на першому плані будь-яких квітників. Особливості сорту: • належить рослина до типу азіатських; • висота стебла до..
32.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100194
1
Лілія Trendy Havana - дивовижно красива бордюрна лілія. Використовують даний сорт для декоративного оформлення квітників, а також для декоративного оформлення прибудинкових територій. Особливості сорту: • належить лілія до типу азіатських; • висота с..
32.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100123
0
Ліліяніжно-жовтого кольору приваблює погляди та зачаровує своєю красою та вишуканоюелегантністю. Відноситься до типу азіатка, у висоту сягає 120 см, розмірцибулини 12/14. Висаджуютьлілію навесні в квітні у легкий, добре дренований грунт на глибину в ..
15.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100193
0
Лілія Touchstone - дивовижний сорт який матиме ефектний вигляд не більш вдень, а також у вечірній час. Лілія сорту Touchstone має чудовий вигляд у групових посадках. Особливості сорту: • представник ОТ гібридних сортів; • висота рослини досягає 140 с..
25.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100192
0
Лілія Tirreno - для утворення ніжності у квітнику рекомендується вибирати даний сорт багаторічної квітки. Квіти мають дивовижний вигляд як у зрізах, так і при групових чи поодиноких посадках. Особливості сорту: • представник ЛА гібридного типу цвітін..
27.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 100065
2
Про незвичайний вигляд цих лілій і їх красу потрібно писати поеми! Ви тільки подивіться на незвичайне поєднання фарб на пелюстках бутонів цих квітів. Дивовижним чином рожевий з кінчика пелюсток переходить в насичено пурпурний, а потім далі в повністю..
24.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Код товару: 100063
7
Лілія Tiny padhye (Тайні Педхай)має надзвичайне забарвлення –коричнево-біле, яке зачаровує та приваблює погляди.Недивлячись на доволі темний колір, лілія Тайні Педхай стане прекрасним доповненням вашого саду, квіткабуде чудово виглядати у поєднанні з..
44.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Код товару: 100062
2
Ця помаранчева сенсація серед низькорослих азіатських лілій підкорила серця багатьох квітникарів. Помаранчеві пелюстки з рясним крапом, який зливається в суцільні бордові плями ближче до серединки бутона, викликає непідробний захват. Tiny Orange sens..
36.99 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Код товару: 100061
4
Незвична лілія яскравого малинового кольору стане окрасою вашого квітника. Вона приваблює погляди своїм виглядом, адже лілія являє собою високе стебло, вкрите листям, на вершечку стебла красується пишна та тендітна квітка. У висоту лілія Tiny ghost (..
35.99 грн.
Немає в наявностi
Оксана 2022-05-24
Дякую за посилочку. Цибулинки чудові.
Юля 2022-05-23
Замовляла лілії та насіння, так як цибулини були вологими, то пачки з насінням промокли, бо не були загорнуті навіть в звичайний пакетик(( Цибулини лілій хороші.
Елена 2022-05-16
Спасибо за быструю доставку. Луковицы пришли влажные, живые. Жду цветения. Спасибо.

Якісні та недорогі цибулини лілій від магазину Matla Flowers

Лілія - ​​прекрасна, королівська квітка, яка своєю елегантністю здатна зачарувати кожну людину. Вона приваблює не тільки вишуканістю бутона, а й різноманітністю відтінків і невибагливістю у догляді. Яскраві жовті, фіолетові, білі лілії і безліч інших відтінків допоможуть вам вибрати підходящий варіант для вашого квітника. Ці квіти часто використовують не тільки в саду, їх висаджують на території готелів, ресторанів і різних розважальних комплексів. Дуже популярно вирощування в кімнатних лілій. Купити цибулини лілій поштою пропонуємо в онлайн режимі, відкривши каталог Matla Flowers і оформивши покупку з доставкою.

Вирощування

Висаджувати лілії необхідно навесні, починаючи з середини квітня, адже саме в цей період встановлюється оптимальний температурний режим і повністю сходить сніг. Висадку здійснюють на ділянці з невеликою тінню, місцевість повинна бути добре захищена від вітрів. Оскільки квітка може рости на одному місці кілька років, тому до вибору ділянки варто ставитися дуже уважно.

Порада: Перед висадкою ми радимо потримати цибулини лілій в слабкому розчині марганцівки або іншого препарату. Така міра необхідна з двох причин: по-перше, для того, щоб знезаразити цибулини, по-друге, щоб «розбудити» їх і запустити процес зростання.

Посадка лілій в грунт

Цибулини розміщують в ґрунті, потім акуратно і ретельно розправляють коріння і присипають землею. Важливо забезпечити хороший шар дренажу, засипавши в лунки шар річкового піску. Є невелика хитрість - якщо ви закопаєте кореневище глибоко, бутони розпустяться пізніше, але при цьому утворюється багато діток для розмноження.

Догляд за рослинами в відкритому ґрунті

Для гарного цвітіння лілій важливий ретельний догляд. Не забувайте про полив і підгодівлю, видаляйте пожовкле листя і бур'яни, щоб це не заважало розвитку. Також потрібно акуратно розпушувати ґрунт час від часу. Відзначимо, що рослина належить до морозостійких, тому на зиму частина садівників радить її залишати в землі.

купити лілії фото

Після цвітіння

Після періоду цвітіння є два варіанти: залишити лілії зимувати, переконавшись в надійному захисті від вітру і морозів, або викопати його і зберігати в окремому приміщенні взимку. Якщо ви вирішили викопати, не поспішайте цього робити, оскільки в корені ще продовжують надходити корисні речовини, необхідні для росту кореневища.

Викопавши рослини, враховуйте наступні чинники:

- в приміщенні встановіть достатній рівень вологості, щоб коренева система не засохла;

- вологість повітря не більше 70%;

- температура підходить лише плюсова;

- хороша вентиляція повітря

До всіх вище перерахованих вимог, потрібно додати те, що зберігаються цибулини в торфі. Його необхідно насипати в спеціальний ящик, потім покласти цибулини і ще раз присипати їх тонким шаром. У такому вигляді лілії зберігаються до наступної висадки весною

Для того щоб замовити цибулини, виберіть каталог нашого магазину, а потім додайте товар, який сподобався в кошик.  Купити цибулини лілій в Україні не складе труднощів, вам знадобиться всього лише кілька хвилин часу! Ми доставимо посадковий матеріал в Київ, Львів, Вінницю та інші міста в найкоротші терміни з дотриманням всіх норм і правил. Доставка здійснюється кур'єрськими службами: «Укрпошта», «Нова пошта». Також на сайті ви можете задати питання нашим фахівцям і отримати швидкий і розгорнуту відповідь. Просто заповніть форму зворотного зв'язку, і ми з вами зв'яжемося. Пишіть нам, ми завжди на онлайн і готові допомогти!