0
0

Цибулини Лілій

Код товару: 100050
5
Неймовірноніжна біла лілія Siberia (Сіберія) єоднією з найяскравіших квітів які належать до групи Орієнтальних лілій.У висотутака лілія може досягати до 120 см. Діаметр квітів 15-20 см, тичинки темногокольору, пелюстки лілії ніжні, гладкі та хвилясті..
19.99 грн.
Код товару: 100016
1
Прекраснірожеві лілії Fangio (Фангіо) у висотусягають 80 - 110 см, діаметр квітів 12-15 см. Яскравий рожевий колір чудовопоєднується з темно-бордовими тичинками.Листяквітів яскраво-зеленого кольору, квітоноси високі, стрункі та сильні. Висадититаку п..
15.99 грн.
Код товару: 100031
1
Жовтілілії Pavia (Павіа) надзвичайно вишукані та яскраві.Жовтогарячі лілії будуть гарно виглядати у вашому саду серед різноманіття іншихквітів.& У висоту лілії сягають 80 - 110см, діаметр квітів складає 12-15 см. Тичинки квітки мають темно-бордовий ..
15.99 грн.
Код товару: 100077
2
Лілія біло-жовтого кольору Conca D’or (Конка Д’Ор) з яскравими бордовими тичинками прекрасно підходить для вирощування в саду та на зрізку. У висоту рослина може сягати до 1.5 м! Її особливість у тому, що з кожним роком цвітіння стає пишнішим, а висо..
37.99 грн.
-15%
Код товару: 100227
0
Лілія Original Love - даний сорт відзначається яскравими барвами які чудово підійдуть для декоративного оформлення усіх квітників та прибудинкових територій. Квіти також часто використовують для зрізу у букети. Особливості сорту: • належить даний сор..
25.99 грн.22.09 грн.
Код товару: 100219
1
Лілія Red Twin - вражаючий сорт багаторічних рослин яка має красивий вигляд у груповій та поодинокій посадці. Використовується квітка для декоративного оформлення, а також для зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • належить до типу азіатсь..
42.99 грн.
Код товару: 100156
1
Лілія Arcachon - ніжність та витонченість саме ці слова повністю описують цвітіння сорту Arcachon. Використовується дана лілія не тільки для декоративного оформлення прибудинкової території, а також для зрізу у букетні композиції. Особливості сорту: ..
19.99 грн.
Код товару: 100011
1
Лілія Corleone з бордовими пелюстками бутона, не має нічого спільного з відомим будинком мафіозі. Цей сорт був названий на честь міста на основі Сицилія. Лілії цього сорту виростають від 110 до 150 см. А завдяки фракції цибулин 12/14 голландської сел..
16.99 грн.
Код товару: 100153
1
Лілія Amateras - яскрава багаторічна квітка доповнить Ваш сад яскравими барвами. Вирощується даний сорт у квіткових композиціях у відкритому грунті, а також для зрізу у букети. Особливості сорту: • представник Ла-гібридних сортів; • висота рослини до..
16.99 грн.
Код товару: 100233
0
Лілія Terrasol - неперевершена гібридна лілія яка чудово підходить для декоративного оформлення прибудинкових територій. Однією з переваг даного сорту є можливість використовувати рослини для зрізу. Особливості сорту: • належить до типу ОТ-гібридних ..
29.99 грн.
Код товару: 100111
3
Ніжна рожева лілія Flashpoint (Флешпоінт) приваблює погляди своєю красою та тендітністю. У висоту лілія Флешпоінт доволі висока, сягає 80-110 см, її можна вирощувати як в саду чи на клумбі, так і на зрізку. Рожевий колір буде чудово гармоніювати з ін..
29.99 грн.
Код товару: 100226
1
Лілія White Eyes - даний сорт лілій користується великою популярністю завдяки красивому цвітінню. Даний сорт відзначається популярністю у флористів. Особливості сорту: • представник махрових сортів лілій; • висота рослини досягає 120-140 см; • квіти ..
42.99 грн.
-15%
Код товару: 100235
0
Лілія Exotic Sun - вишукана та надзвичайно красива рослина. Використовується рослина для групових, а також поодиноких посадках. Квіти вражають своєю формою та великою кількістю пелюсток. Особливості сорту: • належить до типу ОТ-гібридних лілій; • вис..
34.99 грн.29.74 грн.
Код товару: 100041
1
Цей сорт представник гігантський лілій серед ОТ гібридів, для яких характерні великі квітки діаметром до 25 сантиметрів. Такий розмір бутона з яскраво-пурпуровим кольором буде кращим чином прикрашати більшість клумб. У висоту лілія Robina досягає до ..
26.99 грн.
Код товару: 100058
4
Надзвичайно тендітна лілія Tiny diamond (Тайни Даймонд) виглядає просто чудово. Поєднання насиченого малинового кольору з ніжним білим виглядає надзвичайно. Такі лілії можна висаджувати не лише в саду або на клумбі, вони також здатні прикрасити квітк..
30.99 грн.
-15%
Код товару: 100061
4
Незвична лілія яскравого малинового кольору стане окрасою вашого квітника. Вона приваблює погляди своїм виглядом, адже лілія являє собою високе стебло, вкрите листям, на вершечку стебла красується пишна та тендітна квітка. У висоту лілія Tiny ghost (..
29.99 грн.25.49 грн.
Код товару: 100133
1
Лілія Firebolt (Фаерболт) - чарівний гібридний сорт лілій, який зачарує своїм незвичайним забарвленням пелюсток. Висаджують цибулини лілії Фаерболт на глибину 15 см в пухких грунт з великою кількістю добрив. Посадку здійснюють в середині весни або ж ..
31.99 грн.
Код товару: 100231
0
Лілія Roselily Aretha - вражаючий сорт багаторічних рослин яка має красивий вигляд у груповій та поодинокій посадці. Використовується квітка для декоративного оформлення, а також для зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • належить до типу ..
45.99 грн.
-15%
Код товару: 100021
5
Ліліяквітка Landini& (Ландіні)& має надзвичайно привабливе забарвлення. Насичений бордовий колір будечудово поєднуватись з іншими відтінками квітів у вашому саду. Висаджувати ліліюнеобхідно навесні, найкращий період для цього - квітень, саме в цей ча..
30.99 грн.26.34 грн.
Код товару: 100228
0
Лілія Kamsberg - витонченість саме це слово повністю описує цвітінням даного сорту. Використовується дана лілія не тільки для декоративного оформлення прибудинкової території, а також для зрізу у букетні композиції. Особливості сорту: • представник Л..
15.99 грн.
Код товару: 100056
1
Одна з тих низькорослих лілій, яка створювалася голландськими селекціонерами, як кімнатна, але потім еволюціонувала і нормально росте і у відкритому грунті. Цей сорт має чистий жовтий колір пелюсток бутона з невеликими дрібними веснянками. У висоту л..
29.99 грн.
Код товару: 100209
1
Лілія Dynamix - яскрава рослина яка надзвичайно гарно виглядає у групових посадках. Насичений відтінок квітки стане прекрасним доповненням Вашого саду. Особливості сорту: • належить даний сорт до ЛА - гібридних типів; • у висоту лілія досягає 110 см;..
17.99 грн.
Код товару: 100010
1
Квітки з червоними пелюстками, стануть чудовою прикрасою вашого саду і клумби. Особливістю цієї лілії, є яскрава жовта тичинка в самому центрі квітки. У висоту лілія Colares виростає при хороших умовах від 130 до 150 см. А завдяки цибулинам розміру 1..
16.99 грн.
Код товару: 100232
0
Лілія Roselily Edsilia - великоквітковий сорт багаторічних рослин яка має красивий вигляд у груповій та поодинокій посадці. Використовується квітка для декоративного оформлення, а також для зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • належить д..
45.99 грн.
Люба 2021-12-21
Таке цікаве забарвлення, вже неможу дочекатись весни коли отримаю замовлення.
Люся 2021-12-15
Гарний корінь, цілі і живі пагінці
Юлія 2021-12-15
какой красивый цветок, закажу для своей дочери она большой фанат цветов

Якісні та недорогі цибулини лілій від магазину Matla Flowers

Лілія - ​​прекрасна, королівська квітка, яка своєю елегантністю здатна зачарувати кожну людину. Вона приваблює не тільки вишуканістю бутона, а й різноманітністю відтінків і невибагливістю у догляді. Яскраві жовті, фіолетові, білі лілії і безліч інших відтінків допоможуть вам вибрати підходящий варіант для вашого квітника. Ці квіти часто використовують не тільки в саду, їх висаджують на території готелів, ресторанів і різних розважальних комплексів. Дуже популярно вирощування в кімнатних лілій. Купити цибулини лілій поштою пропонуємо в онлайн режимі, відкривши каталог Matla Flowers і оформивши покупку з доставкою.

Вирощування

Висаджувати лілії необхідно навесні, починаючи з середини квітня, адже саме в цей період встановлюється оптимальний температурний режим і повністю сходить сніг. Висадку здійснюють на ділянці з невеликою тінню, місцевість повинна бути добре захищена від вітрів. Оскільки квітка може рости на одному місці кілька років, тому до вибору ділянки варто ставитися дуже уважно.

Порада: Перед висадкою ми радимо потримати цибулини лілій в слабкому розчині марганцівки або іншого препарату. Така міра необхідна з двох причин: по-перше, для того, щоб знезаразити цибулини, по-друге, щоб «розбудити» їх і запустити процес зростання.

Посадка лілій в грунт

Цибулини розміщують в ґрунті, потім акуратно і ретельно розправляють коріння і присипають землею. Важливо забезпечити хороший шар дренажу, засипавши в лунки шар річкового піску. Є невелика хитрість - якщо ви закопаєте кореневище глибоко, бутони розпустяться пізніше, але при цьому утворюється багато діток для розмноження.

Догляд за рослинами в відкритому ґрунті

Для гарного цвітіння лілій важливий ретельний догляд. Не забувайте про полив і підгодівлю, видаляйте пожовкле листя і бур'яни, щоб це не заважало розвитку. Також потрібно акуратно розпушувати ґрунт час від часу. Відзначимо, що рослина належить до морозостійких, тому на зиму частина садівників радить її залишати в землі.

купити лілії фото

Після цвітіння

Після періоду цвітіння є два варіанти: залишити лілії зимувати, переконавшись в надійному захисті від вітру і морозів, або викопати його і зберігати в окремому приміщенні взимку. Якщо ви вирішили викопати, не поспішайте цього робити, оскільки в корені ще продовжують надходити корисні речовини, необхідні для росту кореневища.

Викопавши рослини, враховуйте наступні чинники:

- в приміщенні встановіть достатній рівень вологості, щоб коренева система не засохла;

- вологість повітря не більше 70%;

- температура підходить лише плюсова;

- хороша вентиляція повітря

До всіх вище перерахованих вимог, потрібно додати те, що зберігаються цибулини в торфі. Його необхідно насипати в спеціальний ящик, потім покласти цибулини і ще раз присипати їх тонким шаром. У такому вигляді лілії зберігаються до наступної висадки весною

Для того щоб замовити цибулини, виберіть каталог нашого магазину, а потім додайте товар, який сподобався в кошик.  Купити цибулини лілій в Україні не складе труднощів, вам знадобиться всього лише кілька хвилин часу! Ми доставимо посадковий матеріал в Київ, Львів, Вінницю та інші міста в найкоротші терміни з дотриманням всіх норм і правил. Доставка здійснюється кур'єрськими службами: «Укрпошта», «Нова пошта». Також на сайті ви можете задати питання нашим фахівцям і отримати швидкий і розгорнуту відповідь. Просто заповніть форму зворотного зв'язку, і ми з вами зв'яжемося. Пишіть нам, ми завжди на онлайн і готові допомогти!