Саджанці павловнії

Продано
Висота 20-30 см
Немає в наявностi
Код товару: 800000
0
Павловнія - надзвичайно красиве листопадове дерево яке матиме вражаючий вигляд протягом багатьох десятків року. Особливості сорту: • висота рослини досягає 10-25 метрів; • пагони вкриваються великими листками насичено зеленого забарвлення; • цвітіння..
109.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Павлонія

НазваЦіна
Павлонія 0,5 л109.99 грн
Кориснi статтi
15.08.2022
Хоста: особливості посадки та догляду
Хоста: особливості посадки та догляду
Дивовижна трав'яниста рослина хоста, про яку спочатку знали лише досвідчені квіткарі, завжди і в різні періоди була окрасою своєї клумби. Серед інших рослин, саме хоста приковувала до себе погляд і утримувала його максимально довго. ..
10.06.2018
Вирощування нарцисів у домашніх умовах
Вирощування нарцисів у домашніх умовах
Нарциси - сонячні й дуже красиві рослини. Прийнято вважати, що середовищем їхнього проживання може слугувати тільки квітник. Але це далеко не так. Ці багаторічні квіти, що належать до сімейства амарилісових, прекрасно ростуть і в домашніх умовах. Висадивши їх у горщику, ви зможете насолоджуватися красою довгий час...
17.02.2018
Веселковий спараксис у вашому саду
Веселковий спараксис у вашому саду
Спараксис - це райдужна рослина, належить до сімейства ірисових. Попри свою вибагливість це дуже популярна квітка. Вона яскрава і її цвітіння дійсно заворожує. Розпускається в травні і радує своєю красою до червня місяця. ..