0
0

Каталог насіння квітів та овочів

Код товару: 400774
0
17.99 грн.
Код товару: 400713
0
Огірок Роял F1 - ранній гібрид, плодоношення якого триває протягом 50 днів. Сорт Роял F1 вважається досить стійким до хвороб. Коренеплоди яскраво - зеленого кольору середнього розміру. Смакові якості приємні, без гіркоти. Період посіву припадає на кв..
19.99 грн.
Код товару: 400603
0
Чорнобривці Лимонний Перстень - чудова однорічна рослина, утворює компактний кущ середньою висотою 20-25 см. Дрібні поодинокі квіти, яскраво-жовтого забарвлення. Посів насіння у відкритий грунт припадає на квітень. Після посіву насіння необхідно прис..
7.49 грн.
Код товару: 400266
0
Кукурудза цукрова Оверленд - представник середньо-раннього гібридного типу. У висоту культура досягає 220 см, в поєднанні з чудовими смаковими якостями сорт здобув велику популярність серед вітчизняних виробників. Вегетаційний період займає 80-85 дні..
12.29 грн.
Код товару: 400187
1
Морква Амстердамська - відноситься до ранньостиглих сортів моркви, із високою врожайністю. Вегетаційни період триває 70-90 днів. Посів проводиться у відкритому ґрунті. Насіння проростає при температурі +4 градуси. Стійка до невеликих заморозків. Пога..
4.99 грн.
Код товару: 400412
0
Перець гострий Анахайм - помірно гострий сорт перцю. Доглядати за рослиною досить просто завдяки тому, що кущ немає бокових пагонів. Плоди конічної форми, довжиною досягають 20 см. Забарвлення плоду може бути зеленим або ж червоним в залежності від с..
5.39 грн.
Код товару: 400588
0
Перець Хаскі F1- представник високоврожайних надранніх гібридних сортів. Вегетаційний період настає через 55 днів після висадки розсади. Конусовидні плоди, в технічній стиглості мають біле забарвлення, у біологічній червоний відтінок. Ширина стінки 8..
22.99 грн.
Код товару: 400495
0
Перець Подарунок молдови - представник середньостиглих сортів. Вегетаційний період триває 125-140 днів. Найбільш підходящим способом вирощування даної культури є розсадний спосіб. Культура формує кущ заввишки 40-60 см. Конусоподібні плоди, із середнь..
3.99 грн.
Код товару: 400428
0
Томат Кристал F1- високорослий томат раннього періоду сходження. Круглі плоди середнього розміру, вагою 130-150 г, яскраво-червоного рівномірного відтінку, без зелених плям. Щільна м'якоть чудово підходить для транспортування. Кущ на одному суцвітті ..
19.19 грн.
Код товару: 400431
1
Томат Даліда - низькорослий представник середньоранніх сортів томатів. Плоди червоного забарвлення, овальної форми, з щільною м'якоттю, зібрані по 3-4 шт з массой 100-120 г. Культура стійка до фузаріозного в'янення. Висадка здійснюється у відкритий г..
41.09 грн.
Код товару: 400427
0
Томат Колібрі F1 - високорослий сорт томатів. Міцне високе стебло, добре витримує вагу плодів до 170 г. Плоди насиченого червоного забарвлення, подовгасто-овальної форми, гладкі, з щільною м'якоттю. На пагоні зазвичай формується до 10 плодів. Відмінн..
55.79 грн.
Код товару: 400424
0
Томат& Аксіома F1 - досить популярний представник ранніх томатів. Вирощування здійснюється в плівкових теплицях, або ж у відкритому грунті вегетаційний період рослини триває 98-105 днів. Плоди великого розміру багряно-червона шкірка досить тонка, пр..
71.29 грн.
Код товару: 400215
0
Огірок Роднічок F1 - універсальний ранньоспілий гібрид, що може вирощуватись, як у тепличних приміщеннях, так і у відкритому ґрунті. Посів на відкриту площу здійснюють у травні місяці. Перші плоди з’являються вже на 49 день після посадки. Вважається ..
4.49 грн.
Код товару: 400430
1
Томат Президент ІІ& F1 - ранній сорт томатів,загальний період плодоношення займає до 100 днів. Завдяки високій врожайності даний сорт має велику популярність серед інших видів. Плоди круглої форми, вагою до 220 г., оранжево-червоного кольору, з щіль..
37.89 грн.
Код товару: 400429
1
Томат Пінк Роуз F1& - на ринку з'явився новий гібридний сорт томату. Даний сорт& має короткі міжвузли, особливої популярності набув завдяки своїй міцній кореневій системі. При стресових умовах або різкому перепаду температур даний сорт відзначаєтьс..
46.59 грн.
Код товару: 400518
0
Огірок Крак F1& - один із високо-врожайних гібридних сортів огірка. Період плодоношення займає 55-60 днів, тому даний сорт вважається середньостиглим. Плоди з чудовими смаковими якостями не мають гіркоти. Посів здійснюється в квітні- травні, для вир..
15.99 грн.
Код товару: 400596
0
Соняшник Тополіно - садова однорічна культура, утворює компактный кущ середньою висотою до 40 см. Кошик суцвіття яскраво- жовтого забарвлення в діаметрі досягають 15-20 см. Найбільш підходящий період для посіву у відкритий грунт припадає на квітень-т..
7.99 грн.
Код товару: 400410
0
Перець Анастасія - має чудові смакові якості та відноситься до середньостиглих сортів. Плоди від темно- зеленого до темно- вишневого забарвлення, середня вага плоду 250 гр. Для розсадного способу період посіву& припадає на лютий- березень. на пості..
3.89 грн.
Код товару: 400218
0
Роднічок Ф1 (Садиба центр). Роднічок, універсальний сорт огірка, який підходить для вживання у свіжому, консервованому та засоленому вигляді. Роднічок Ф1 - однорічний гібрид, який & має добру сформовану стійкість до хвороб та високу врожійність. Кожн..
16.99 грн.
Код товару: 400748
0
Петунія Анжеліка F1 - гібридний сорт низькорослого типу відзначається швидко квітучим цвітінням, прекрасно підходить для вирощування у декоративному оформленні квітників та балконних контейнерах.Особливості сорту Анжеліка: Відноситься сорт Анжеліка д..
8.99 грн.
Код товару: 400584
0
Перець солодкий Колобок - представник високоврожайних сортів. Ранньостиглий сорт зумовлений періодом дозрівання який займає всьо 105 днів. Прекрасний кущ у висоту досягає 50 см. Круглі плоди, зелено-червоного забарвлення. Насіння висівають на розсаду..
4.49 грн.
Код товару: 400714
0
Огірок Соната F1 - це гібрид, який запилюється за допомогою комах. Цвітіння переважно жіночого типу. Вирощується, як з насіння, так і розсадним способом. При температурі не менше +14 градусів можна здійснювати посів у відкритий ґрунт. Сорт Соната є н..
10.85 грн.
Код товару: 400425
0
Томат Анталія F1 -& чудова середньоросла рослина. Перший збір врожаю після посадки розсади починається& через 58-60 днів. Насичено-червоні плоди, з гладкою та блискучою шкірою у вазі досягають до 190 г. Завдяки щільності, даний сорт є досить трансп..
43.69 грн.
Код товару: 400497
0
Огірок Фенікс плюс - середньостиглий сорт плодоношення якого триває протягом 46- 48 днів. Плоди темно- зеленого кольору, середнього розміру.& . Використовують для споживання у свіжому вигляді та консервації. Хвороби та надмірну посуху переносить сті..
14.99 грн.
Людмила Винник 2021-05-22
Вcхожесть 100%.Посмотрим что вырастет.
Людмила Винник 2021-05-22
Всхожесть плохая
Оксана 2021-05-11
И где же описание? Какова высота взрослого растения? Какой величины цветки?

Насіння овочів і квітів з нашого магазину це запорука гарного врожаю і красивого саду

Кожній господині приємно виростити на власній грядці домашні натуральні овочі, зелень або просто посадити красиві квіти, які в теплу пору року будуть приносити задоволення своїм виглядом. Тому в питанні підбору та посіву насіння всі намагаються підійти якомога відповідальніше і це повністю виправдано. А ми в свою чергу спробуємо вам у цьому допомогти.

Як вибрати насіння овочів або квітів

При підборі конкретної рослини для посіву, необхідно враховувати кілька факторів, які мають важливе значення:

Температура - кожен вид та сорт має свої переваги по температурному режиму. Від того, наскільки прогріється земля перед висадкою, і щоденної кількості тепла, залежить урожай в овочів і тривалість періоду цвітіння у квітів.

Сезонність – посадковий матеріал необхідно підбирати і висівати з урахуванням того часу року, коли він зможе легко дозріти. Найкраще замовити насіння поштою безпосередньо перед етапом посіву або ж зробити перед замовлення у нашому магазині завчасно. Остання послуга передбачає безкоштовне зберігання посівного матеріалу в правильних умовах до певного часу, коли потрібно його сіяти в грунт.

Вологість - багато рослин потребують певній кількості вологого повітря і погано ростуть при недотриманні даних умов. Конкретні поради щодо вибору сорту і догляду наші покупці зможуть отримати у консультантів. Фахівці нададуть вичерпні відповіді на всі питання, що цікавлять клієнтів.

Вид грунту - один з найголовніших чинників, який передбачає місце висадки рослин. Є окремі сорти для посіву в горщик, відкритої грядки або теплиці, і при цьому враховується характер ґрунту, який буде використаний.

Каталог насіння нашого інтернет магазину

Більшість початківців садівників з настанням весни цікавляться питанням, де можна купити насіння. Високе сходження гарантує матеріал від надійного виробника з хорошою репутацією. Останнім часом ринок завойовують голландське насіння овочів, які захищені від шкідників, стійкі до хвороб і мають відмінні смакові якості. Відповідні рослини для висадки в клумбу або горщик допоможуть підібрати наші консультанти в телефонному режимі. Вони порадять найкращі екземпляри насіння овочів та квітів, які підійдуть саме для вашого будинку, дачі або квартири.

Деякі рослини вимагають більш тривалого періоду тепла, тому їх з ранньої весни висаджують в горщики і з настанням літа переміщують на грядку. Про ці та інші тонкощі садівництва можна поспілкуватися з консультантом нашого інтернет магазину, де можна купити насіння овочів та квітів.

Замовити насіння поштою через інтернет

Ще недавно господині вибирали насіння для свого городу і теплиць на ринку у фермерів. При цьому якість продукції залишала бажати кращого, а товар не проходив ніякого контролю якості. Тому, висів такого матеріалу завжди був пов'язаний з ризиком. Якісне насіння в інтернет магазині від провідних виробників України  допоможе отримати здоровий врожай або ефектно прикрасити ландшафтну ділянку. При цьому немає необхідності ходити на ринки. Всього пара кліків мишкою і товар вже відправляється післяплатою прямо до Вас додому.

Оплата здійснюється будь-яким доступним способом, який вибере клієнт: готівкою при отриманні або через Liqpay платежі. Оформити замовлення можна по телефону, електронній пошті або за допомогою онлайн чату з нашим співробітником на сайті насіння. При замовленні товарів на суму від 850 грн доставка безкоштовна.

Розпродаж насіння

В кінці посівного сезону в травні ми проводимо фінальний розпродаж насіння, які залишилися, і пропонуємо їх нашим клієнтам за зниженими цінами. Єдиний нюанс, що до кінця посівного періоду більшість популярних рослин швидко продаються. Щоб не залишитися без смачних овочів зі своєю грядки або ароматних квітів на клумбі, слід заздалегідь забронювати насіння і замовити їх доставку поштою безпосередньо перед висівом.