Саджанці гібіскусу

Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Гібіскус Махровий (МІХ) 40 шт (касета) - багаторічний деревовидний напівчагарник. Саджанці прекрасно виглядають у декоративній окрасі прибудинкових територій. При купівлі даного типу гібіскусів Ви отримуєте саджанці різноманітного забарвлення..
11.5 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Розсада Гібіскус Махровий (МІХ) 160 шт (касета) - багаторічний деревовидний напівчагарник. Саджанці прекрасно виглядають у декоративній окрасі прибудинкових територій. При купівлі даного типу гібіскусів Ви отримуєте саджанці різноманітного забарвленн..
12.65 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 164006
1
& Гібіскус Червоний Махровий - надзвичайно красивий представник китайської троянди. Неперевершені махрові бутони, насичено-червоного забарвлення нададуть Вашій клумбі вишуканості та елегантності. У висоту дана рослина досягає 100-120 см. Великі квіт..
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 164005
1
Гібіскус Фіолетовий Махровий& - морозостійкий представник китайської троянди безперечно стане окрасою Вашого саду.& Доволі висока рослина досягає 100-120 см, міцні стебла вкриті темно зеленим листям овально-подовженої форми. Прекрасно поєднується з..
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 164003
1
Гібіскус Рожевий Махровий - чудова, морозостійка рослина. Гібіскус махровий прекрасно підходить для створення різноманітних композицій на клумбах Вашого саду. Міцні стебла висотою 100-120 см вкриті подовгастим, загостреним листям смарагдового забарвл..
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 20-25 см
Немає в наявностi
0
Гібіскус сирійський махровий White - сорт багаторічна морозостійка рослина. Квіти відзначається яскравим забарвленням пелюсток яке дивовижно виглядає у груповій, а також поодинокій посадці. Особливості сорту: • належить до типу сирійських гібіскусів,..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 20-25 см
Немає в наявностi
0
Гібіскус сирійський махровий Red - сорт багаторічна морозостійка рослина. Квіти відзначається яскравим забарвленням пелюсток яке дивовижно виглядає у груповій, а також поодинокій посадці. Особливості сорту: • належить до типу сирійських гібіскусів, д..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 20-25 см
Немає в наявностi
0
Гібіскус сирійський махровий Pink Chiffon - сорт багаторічна морозостійка рослина. Квіти відзначається яскравим забарвленням пелюсток яке дивовижно виглядає у груповій, а також поодинокій посадці. Особливості сорту: • належить до типу сирійських гібі..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 20-25 см
Немає в наявностi
0
Гібіскус сирійський махровий Lavender - сорт багаторічна морозостійка рослина. Квіти відзначається яскравим забарвленням пелюсток яке дивовижно виглядає у груповій, а також поодинокій посадці. Особливості сорту: • належить до типу сирійських гібіскус..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 164002
1
Гібіскус Білий Махровий - неперевершений представник китайської троянди, який безперечно стане лідером у Вашому саді. Рослина утворює кущ висотою до 100-120 см з міцними стеблами, що вкриті смарагдовим листям овально-загостреної форми. На одній росли..
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 164004
1
Гібіскус Сирійський МІКС - чудова квітуча рослина, яка прекрасно підійде для вирощування на будь-якій ділянці. Дана рослина безперечно стане родзинкою Вашого саду завдяки різнобарвності квітів. У висоту гібіскус може досягати 100-120 см. Рослина відн..
68.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 20-40 см
Немає в наявностi
Код товару: 800099
2
Гібіскус Махровий (лат. Hibiscus) є типовим представником сімейства Мальвові. Багаторічний деревовидний листяний чагарник з густою кроною і квітами найрізноманітніших забарвлень. Так, цвіте махровий гібіскус шикарно! Чудові, великі багатошарові квіти..
91.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 800207
1
Гібіскус Махровий (лат. Hibiscus) є типовим представником сімейства Мальвові. Багаторічний деревовидний листяний чагарник з густою кроною і квітами найрізноманітніших забарвлень. Так, цвіте махровий гібіскус шикарно! Чудові, великі багатошарові кві..
164.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Гібіскус касетний Махровий (МІХ) 1 шт - багаторічний деревовидний напівчагарник. Саджанці прекрасно виглядають у декоративній окрасі прибудинкових територій. При купівлі даного типу гібіскусів Ви отримуєте саджанці різноманітного забарвлення, колір я..
11.5 грн.
Немає в наявностi
Продано
Висота 30-40 см
Немає в наявностi
Код товару: 800000
1
Гібіскус Сирійський Мікс - є типовим представником сімейства Мальвові. Особливості сорту: Багаторічний деревовидний листяний чагарник з густою кроною і квітами найрізноманітніших забарвлень. Чудові, великі квіти, мають кілька рядів пелюсток, що на..
120.99 грн.
Немає в наявностi
Світлана 2023-08-08
Отримала 4 саджанці гібіскуса махрового. Саджанці просто супер! Пакування ідеальне! Тепер чекаю на перші квіти. Рекомендую замовляти рослини у matla-flowers!
Вікторія 2022-08-13
Рослинка велика, гарно розвинена корнева. Упаковка неперевершена. Все що замовляла - супер. В подарунок поклади клубні кали - вони неперевершені, дякую
Тетяна 2022-05-30
Добрий день, отримала замовлення, якісна упаковка - це плюс, вже висадила)) Підкажіть будь ласка як краще підтримати рослинку (можливо підживити) для кращої адаптації та росту. А також як потім підготувати до зими.

Вартість Гібіскус

НазваЦіна
Гібіскус касетний Махровий (МІХ) 1 шт11.5 грн
Гібіскус Махровий (Пересорт) 1,5 л164.99 грн
Гібіскус Махровий (суміш) 0,5 л91.99 грн
Гібіскус Сирійський MIX (суміш) 0,5 л68.99 грн
Гібіскус сирійський Білий Махровий 0,5 л68.99 грн
Гібіскус Сирійський МІКС 1,5 л120.99 грн
Гібіскус сирійський махровий Lavender 0,5 л99.99 грн
Гібіскус сирійський махровий Pink Chiffon 0,5 л99.99 грн
Гібіскус сирійський махровий Red 0,5 л99.99 грн
Гібіскус сирійський махровий White 0,5 л99.99 грн

Гібіскус - декоративна рослина сімейства Мальвові, яку можна зустріти практично у всіх куточках нашої планети. Його культивують не тільки заради неймовірно красивих квітів, а й у харчових цілях. У природі існують деревоподібні, чагарникові та трав'янисті гібіскуси. Також широкого поширення набули кімнатні різновиди рослини. Купити гібіскуси в Україні можна в інтернет-магазині Matla-flowers. На сайті також є можливість замовити недорого не лише декоративні рослини, а й саджанці плодових дерев. Доставка поштою здійснюється у найкоротші терміни.

Опис та характеристика гібіскусу

Гібіскус ще називають китайською трояндою. Ця рослина найчастіше представлена у вигляді чагарника, висотою не більше 3-х метрів. Забарвлення квіток зазвичай червоне, але завдяки проведеній селекційній роботі, виведені сорти жовтого кольору і навіть двоколірні. Цвітіння у нього багато, триває не один місяць. Якщо розмістити на своїй ділянці чагарники різних сортів, можна досягти пишного цвітіння з початку весни до пізньої осені.

Види та сорти

За деякими оцінками, Землі існує близько 150—300 видів гибискусов. Всі вони зазвичай ростуть на півдні, а в наших широтах найбільш поширені китайський, сирійський і гібридний види.

Сирійський відносять до деревоподібних. Він зазвичай представлений у вигляді невеликого чагарника чи штамбового дерева. Сорти гібіскусу сирійського відрізняються один від одного відтінком кольорів та ступенем стійкості до холоду. Цікаво, що кожен бутон гібіскусу розпускається лише на добу, а потім гине. Але наступного дня розпускаються інші суцвіття, тому чагарник може безперервно цвісти весь сезон.

Трав'янистий представлений сортами гібіскусу гібридного. Це невеликий кущ, що відрізняється великими суцвіттями. Їх розмір у деяких випадках перевищує 30 см. Трав'янисті форми зазвичай однорічники, хоча набагато більший інтерес для садівників мають багаторічні чагарники. Вони відрізняються махровістю та багатошаровістю, проте некомфортні умови можуть викликати виродження квіток до найпростішої форми.

Правила посадки саджанців

Догляд за гібіскусом не вимагає особливих зусиль, але щоб добитися від нього максимальних декоративних якостей, варто посадити рослину в родючий ґрунт. Саджанці гібіскуса зазвичай садять навесні, коли вже пройшла загроза нічних заморозків. Тоді за літній період молоді кущі зможуть прижитися та зміцніти.

Від вибору місця посадки залежить, як довго рослина радуватиме своїм цвітінням. Найкращим варіантом для саджанця є ділянка, де потрапляє багато сонячного світла. Правильно підібране місце та гарний догляд дозволять насолоджуватися цвітінням гібіскуса багато років. Хорошими сусідами для молодого саджанця будуть троянди. Попередньо необхідно викопати велику посадкову яму, куди повинен вільно поміщатися саджанець гібіскуса. Заповнити яму можна сумішшю верхнього шару ґрунту з торфом та піском у співвідношенні 2:4:1. Засипати отриманим субстратом яму потрібно так, щоб коренева шийка не заглиблювалася в землю. Після рослину необхідно підгорнути і рясно полити. Якщо виникла потреба у посадці саджанців восени, приствольное коло рослини варто замульчувати, а саму рослину обв'язати ялиновим лапником.

Де придбати гібіскуси в Україні

У каталозі інтернет-магазину Matla-flowers можна знайти багато різних видів рослин і купити садовий гібіскус за доступною ціною. Відправлення товару обраною транспортною компанією провадиться протягом 1-3 днів з моменту покупки. На ряд позицій діють гарні знижки, які допоможуть більше заощадити як на роздрібних, так і оптових замовленнях. Саджанці мають надійне пакування, яке не пошкоджується під час транспортування, тому за збереження посадкового матеріалу турбуватися не варто. Все що залишається клієнту - вибрати рослину, що сподобалася.

Кориснi статтi
15.10.2017
Багаторічні люпини - окраса саду
Багаторічні люпини - окраса саду
Люпин належить до роду бобових. Сама назва перекладається як вовк і дуже часто квітку називають "вовчими бобами". У природі ростуть люпин у середземноморському африканському регіоні та Західній півкулі. Це все дикорослі види, але в садівництві найпопулярнішими є гібридні види, які були виведені селекціонерами і на сьогоднішній день активно вирощуються в садах і на клумбах...
31.10.2018
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Осінь - поступово зникають фарби, опадає листя, а небо стає все темніше. Повітря трохи гірке на смак. Цвітуть хризантеми - останній подих літа, що минає. Це дивовижна рослина, природне витонченість якого відточувалося століттями спрямованої селекції, вчинене в своїй красі...
20.08.2018
Як продовжити свіжість букету квітів
Як продовжити свіжість букету квітів
Вирощуючи рослини ви напевно не раз прикрашали ними будинок і дарували букети з клумби близьким людям. А чи знали ви, що термін життя композиції безпосередньо залежить від її складу? Так є квіти, які відмінно уживаються разом, а деякі рослини зовсім не терплять «сусідів». У цій статті розберемо, які квіти можна комбінувати, а які ні...
-->