Саджанці черешні

В наявностi
Код товару: 500204
0
Добриво Чистий лист для винограду - комплексне мінеральне добриво яке чудово підходить для мінерального підживлення винограду на всіх стадіях розвитку саджанців. Склад та переваги: - норма витрати 300 г / 450 л води; - полив здійснюють 1 раз у 10-14 ..
78.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111980
0
Черешня Чкалов - даний сорт був виведений у 1974 році в СРСР радянським селекціонером Валерієм Чкаловим. Набуває популярності завдяки відмінним харчовим якостям. Використовується для споживання у свіжому вигляді, а також у приготуванні вареня та комп..
149.99 грн.
В наявностi
0
149.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 111987
0
Черешня Дрогана Жовта - один із найбільш давніх сортів. Виведений даний сорт у Німеччині та користується великою популярністю у фермерів. Особливості сорту: • сорт середньої стиглості; • висота дерева досягає до 6 метрів; • ягоди мають жовте забарвле..
149.99 грн.
В наявностi
0
149.99 грн.
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111981
0
Черешня Стакато- популярний сорт плодового дерева. Даний сорт виведений у Канаді тає лідером серед плодових ягід. Набуває популярності завдяки відмінним харчовим якостям. Використовується для споживання у свіжому вигляді, а також у приготуванні варен..
189.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111982
0
Черешня Регіна - даний сорт формує невисоке дерево яка має рясне плодоношення. Сорт був отриманий у Німеччині шляхом схрещування двох сортів. Відзначається високими товарними та харчовими властивостями. Особливості сорту: • формує дерево висотою до 4..
120.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111984
0
Черешня Мелітопольська - сорт був виведений в Україні в 1977 році у місті Мелітополь та здобув одноіменну назву. Сорт відзначається великою врожайністю. Чудово підходить для споживання у свіжому вигляді, заморожуванні, а також приготування різномані..
189.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111985
0
Черешня Крупноплідна - один із найбільш популярних сортів черешні вітчизняної селекції. Використовується для споживання у свіжому вигляді, у приготуванні компотів, вареть та інших десертів. Особливості сорту: • формує дерево висотою до 5 м; • пагони ..
120.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111986
0
Черешня Кордія - високоросле плодове дерево, відзначається чудовими смаковими якостями. Ягоди є не тільки смачними ласощами, а також дуже корисними продуктами. Сорт був виведений у Черхії та користується популярністю у всіх поціновувачі даної ягоди. ..
189.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111988
0
Черешня Дачниця - високоросле плодове дерево, відзначається чудовими смаковими якостями. Ягоди є не тільки смачними ласощами, а також дуже корисними продуктами. Використовується для споживання у свіжому вигляді, у приготуванні компотів, вареть та інш..
189.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111983
0
Черешня Наполеон - високо врожайний сорт плодових дерев. Відзначається високими смаковими та товарними якостями. Особливості сорту: • сорт пізнього періоду дозрівання; • висота дерева досягає 5 метрів; • відноситься до самозапильних сортів, для рясно..
179.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Черешня

НазваЦіна
Добриво Чистий лист для винограду 300 г78.99 грн
Черешня Італійка149.99 грн
Черешня Дрогана Жовта149.99 грн
Черешня Рання Майовка149.99 грн
Черешня Чкалов149.99 грн
Черешня Дачниця189.99 грн
Черешня Кордія189.99 грн
Черешня Крупноплідна120.99 грн
Черешня Мелітопольська189.99 грн
Черешня Наполеон179.99 грн

Багато років тому здавалося, що виростити шикарні черешні у своєму саду - це дуже складне завдання. У чомусь тут присутня частка правди: оскільки розсада черешні, яку вдавалося купити, була не зовсім адаптована під наш клімат. Виникали, раз у раз, складнощі як із придбанням якісних саджанців за доступною ціною, так і купівлею добрив. Ні для садівників-початківців, ні для досвідчених не секрет, що спеціальних і засобів від шкідників було складно відшукати.

Зараз ситуація змінилася, все протилежно, інакше. Потрібно купити саджанці черешні, тоді ласкаво просимо! До нас, в інтернет-магазин Matla-flowers, де представлені найкращі види і сорти цих дерев.

Потрібні всі супутні та витратні матеріали для посадки, догляду - все це теж є в наявності і може бути доставлено поштою до вашого порогу. Тоді справа лишається за малим - потрібно обрати ті сорти, які ототожнюватимуть у єдиному тандемі кожне ваше побажання. Слід замовити саджанці черешні в потрібній вам кількості. А якщо раптом виникли складнощі, то у нас вам підкажуть і обов'язково допоможуть. Інформаційна допомога нашого менеджера допоможе скоротити час і кошти в тому числі. 

Саджанці черешні

Ми пропонуємо вам, шановні покупці, ознайомитися з повним списком торгових пропозицій, різноманітним асортиментом саджанців одних з найпопулярніших у нашій країні плодових дерев.

Ми представляємо можливість купити дерево черешні, яке довгі роки буде радувати вас.  А це означає, що підібрати високі або низькорослі дерева, купити ранні або пізні сорти черешні - все це у вас зробити вийде.

Наші саджанці міцні та здорові, вони адаптовані під наш клімат і мають високі шанси на виживання. Крім цього рослини відмінно плодоносять, що можна вважати найголовнішим приводом для їх придбання. Але, купити саджанці черешні - це всього половина справи. Дуже важливо правильно посадити і дуже якісно доглядати за рослиною. І тоді деревна рослина з родини Рожевих неодмінно принесе вам чималий урожай. Що ж, продовжимо розмову про посадку такої унікальної рослини. 

Посадка черешні

На південних територіях саджанці черешні зазвичай висаджують восени, до настання сильних заморозків. На інших територіях активно практикується весняна посадка. І її, якщо і проводити, то найкраще до моменту набрякання бруньок, тоді результат буде позитивним. 

Зверніть увагу! Неприпустимо висаджувати молоді черешні на територіях, де близько проходять ґрунтові води, де темно і несонячно. Рослина відносно стійка до несприятливих впливів ззовні, водночас і вимоглива. Боїться рослина і застою води, чому низинні території прийнято уникати для посадки черешні. 

Щоб вам вдалося виростити прекрасні черешні, ми рекомендуємо проводити висадку тільки в супіщаний ґрунт або поживний суглинок. Що стосується розміщення в саду, то для черешні, більше, ніж для будь-яких інших дерев, важливі сусіди. Мається на увазі, що для запилення дуже важливо висаджувати на відстані 3 метрів інші сорти черешень. У деяких випадках сусідами можуть стати і певні сорти, наприклад, вишень.

Полив черешні

Якщо доросле дерево поливають тричі на сезон, то з саджанцями в цьому сенсі менше клопоту. Влітку поливають черешню менше 5 разів, а восени скорочують поливи майже вдвічі. Надлишок вологи для черешні дуже небезпечний, гниття коренів - це найпоширеніша проблема. І, до речі, навіть досвідчені садівники нерідко наражають свої рослини на подібну небезпеку.

Добриво черешні

Удобрювати черешню важливо і потрібно. Після того, як ви замовили саджанці плодових дерев, вибрали місце і підготували ґрунт. На цьому етапі потрібно здійснити перше підживлення. Використовують зазвичай органічні добрива. З віком рослини її потреба в кількісному співвідношенні добрив зростає. Тоді вже використовують карбамід, сірчанокислий калій. Дорослі рослини, старші 5 років, удобрюють сечовиною. Тільки при кожному прикормі потрібно дотримуватися інструкцій. Занадто контрастні склади можуть не принести користь, а навіть нашкодити. Неприпустимо, щоб прикорм обпік коріння вашої черешні. 


Кориснi статтi
20.08.2018
Як продовжити свіжість букету квітів
Як продовжити свіжість букету квітів
Вирощуючи рослини ви напевно не раз прикрашали ними будинок і дарували букети з клумби близьким людям. А чи знали ви, що термін життя композиції безпосередньо залежить від її складу? Так є квіти, які відмінно уживаються разом, а деякі рослини зовсім не терплять «сусідів». У цій статті розберемо, які квіти можна комбінувати, а які ні...
24.06.2018
5 найкрасивіших кімнатних рослин
5 найкрасивіших кімнатних рослин
Щоб ваш будинок став ще затишнішим і теплішим варто всього лиш посадити кілька красивих кімнатних рослин. Квітучі вазони в домі завжди виглядають дуже привабливо і надають інтер'єру особливого шарму та атмосферності. Пропонуємо вашій увазі 5 найяскравіших кімнатних рослин, які зробить інтер'єр вашого будинку/квартири ще більш затишним та яскравим. ..
30.01.2019
Подарунок кожному клієнту. Протягом всього сезону '' Осінь 2019''
Подарунок кожному клієнту. Протягом всього сезону '' Осінь 2019''
При замовленні товару на суму 150 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 300 грн - в подарунок 3 Тюльпани Міх. При сумі в 600 грн - 10 Тюльпанів Міх. При оформленні замовлення на суму в 850 грн Вас чекає подарунок у10 Тюльпанів Міх і + безкоштовна доставка!..