0
0

Тюльпани оторочені

Код товару: 21234
1
Тюльпан Versaci (Версаче) - надзвичайно красивий тюльпан відноситься до отороченого типу. Цвітіння можна спостерігати у квітні-травні. Красивий бокаловидний тюльпан до 10 см висотою має насичено бордові пелюстки, кінчики яких мають бахрому. Висотою д..
14.51 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21149
0
Тюльпан Sweet Simone (Світ Сімон) - багаторічна квітка, краса якої відзначається завдяки отороченим пелюсткам. Даний сорт прекрасно підходить для декоративного оформлення квітників, а також у зрізи в букети чи композиції. Рослина формує стебла середн..
21.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21035
0
Махровий тюльпан з бахромою у вигляді голок Sugar bird (Шугар бьорд) стане вишуканою окрасою вашого квітника. Рожеві об’ємні тюльпани дуже гарні та надзвичайно витончені. Краса цих тюльпанів здатна зачарувати будь-кого! У висоту виростають вони до 45..
15.83 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21228
0
Тюльпан Sensual Touch (Сеншуал Тач) - сорт, що увібрав в себе всю чарівність весняного тепла. Відзначається пізнім періодом цвітіння, що дозволяє насолоджуватись рослиною вже після того, як інші сорти починають вянути. Sensual Touch формує піоноподіб..
22.65 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21225
0
Тюльпан Santander - ніжний сорт, який вразить всіх поціновувачів весняних рослин. При формуванні букетів з квітів сорту Santander Ви створити романтичний настрій не тільки собі, а й оточуючим.Тюльпан Santander відноситься до отороченого типу. Цвітінн..
20.45 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21221
0
Тюльпан Queensland (Квінсленд) - гібридний сорт тюльпанів виведений з оторочених та махрових типів. Красиві квіти формують великий бутон 18-20 см. Висотою сорт досягає 45 см та утворює міцне стебло, яке вкрите загостреним листям насичено-зеленого заб..
19.35 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21218
1
Тюльпан Pink Magic (Пінк Меджік) - надзвичайно ніжний сорт, який відзначається пізнім періодом цвітіння. Тюльпан Pink Magic є представником оторочених. Відзначається сорт міцними стеблами, які чудово витримують доволі великий бутон діаметром до 8 см...
19.13 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21210
0
Тюльпан Neglige (Негліже) - надзвичайно красивий сорт, який вражає своїм цвітінням.  Обравши сорт Neglige Ви наповнете свій квітник ніжністю. Рослина формує міцне стебло висотою до 55 см. Яскраві зелені листки доповнюють красу тюльпану Neglige. Пелюс..
17.37 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21071
3
Тюльпан яскраво-червоного кольору Mustang стане окрасою вашого саду або клумби. Належить тюльпан до типу оторочених, виглядає незвичайно та привабливо.Вершечок квітки схожий на бахрому, саме такий тюльпан прекрасно доповнить стилістику та загальний в..
6.57 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21206
0
Тюльпан Mascotte (Маскотті) - навіть посадивши велику кількість тюльпанів у своєму саді Ви неодмінно одразу ж першого погляду помітите даний сорт. Сорт відноситься до махрового типу з отороченими пелюстками. Висотою квіти досягають 50-60 см з досить ..
16.05 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21204
0
Тюльпан Louvre - безперечно вражаючий сорт тюльпану. Відноситься до отороченого типу. Був виведений у 1997 році і з тих пір користується великою популярністю. Пелюстки виглядають більш вишукано завдяки подовжених ниточках на краях пелюстків. Даний тю..
15.17 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21027
1
Яскраво-рожевийтюльпан з білими вкрапленнями належить до типу оторочених.Бахрома навершечку квітки нагадує росу або ж ніжне мереживо. Виглядає тюльпан надзвичайноніжно та красиво. За рахунок своєї незвичності та чарівності рослинастане прекрасним доп..
9.23 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21194
0
Тюльпан Indiana (Індіана) - надзвичайно красивий представник отороченого типу. Висотою даний сорт досягає близько 40-55 см та відзначається досить міцним стеблом. Рослина формує келихоподібний бутон висотою до 7-8 см. Пелюстки темно-червоного забарвл..
17.37 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21191
0
Тюльпан Gorilla (Горилла) - красивий тюльпан, який відноситься до типу оторочених. Незважаючи на пізнє цвітіння даний сорт користується великою популярністю серед квітникарів та флористів. Пелюстки мають забарвлення стиглої черешні з отороченими края..
14.73 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21190
1
Тюльпан Google (Гугл) - ніжний представник сімейства оторочених. Цибулина невимоглива до ґрунту, рекомендується здійснювати посадку на глибину до 10 см в залежності від розміру. Полив помірний без перезволоження та застою води. Посадку цибулин сорту ..
21.11 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21019
0
Яскраво-червоний тюльпан Fiery Dream (Фаєрі Дрім) має бордовий відтінок. Це махровий тип тюльпанів з яскравими бахромчатими пелюстками. Бахрома на пелюстках нагадує голки та виглядає надзвичайно ефектно. У висоту виростає тюльпан до 60 см, діаметр кв..
14.51 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21109
0
Fancy frills ( Фенси Фрілз) -& тюльпан що належить до досить цікавого різновиду так званих ‘’січених тюльпанів’’.& Неймовірно оригінальний сорт, що знайде своє місце на будь якій клумбі. Бутон забарвлений у білий колір, що плавно переходить на кінч..
10.77 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21108
0
Тюльпан Fabio ( Фабіо) - сорт відноситься до тюльпанів із пізнім періодом цвітіння, приблизно початок травня. Фабіо завоював популярність серед квіткарів завдяки своїм посіченим краєчком, та дво кольоровості.& Насичені кольори такі як - червоний та ..
13.19 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21102
0
& Тюльпан Davenport ( Давенпорт) -& це сорт що поєднує в собі три найкрасивіших критерії - це колір, січеність та загальна висота рослини. Колір тюльпана поєднує в собі червоний та жовтий, що створює в собі полум'яний ефект.& Висота бутона може дос..
12.75 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21177
1
Тюльпан Cummins (Каммінс) - вишуканий сорт, який відноситься до типу оторочених. Пелюстки фіолетового забарвлення мають ефектний вигляд завдяки білій бахромі, що дуже схожа на іній. Квіти формують келихоподібну форму з приємним ароматом. В діаметрі б..
23.09 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21014
0
ТюльпанCrispionSweet (Криспіон Світ) належить до піоновидних і привертає увагукрасою бутону та неймовірною бахромою.Колір квіткирожевий із бузковим відливом, пелюстки мають білі відмітки та бахрому у виглядіголок. Така рослина ідеально підходить для ..
13.19 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21095
0
Тюльпан Canasta ( Канаста) - належить до класу січених тюльпанів.& Бутон насиченого червоного кольору, класичної форми. Краєчки пелюсток чисто білого кольору, посічені, виглядають наче іній. Загальна висота рослини 40 см. Період цвітіння травень міс..
14.51 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21164
0
Тюльпан Cambridge (Кембрідж) - ніжний представник отороченого типу. Сорт формує келихоподібне цвітіння висота та діаметр якого досягає приблизно 6-8 см. Пелюстки білосніжного забарвлення з отороченими краєм складають щільний бутон на міцних квітконос..
18.47 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 21010
0
Яскравий червоний колір тюльпану Calibra (Калібра) стане вишуканою окрасою вашого квітника. Належить рослина до типу махрових, її пелюстки обрамлені бахромою яка нагадує вранішню росу, прохолодну та кришталево чисту. У висоту виростає такий тюльпан д..
9.23 грн.
Немає в наявностi
Юлиана Нікіфорова 2021-05-18
зацвел великолепный как на фото не крупный иголочки большие 
Юлиана Нікіфорова 2021-05-18
цвет точ в точ как на последнем фото сорт поздний уже все цветут он только набирает невироятный 
Юлиана Нікіфорова 2021-05-18
цвет чисто розовый желтизны как на фото нет довольна их цветением не высокие