Зефірантес

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 399032
1
Зефірантес рожевий - ніжний представник сімейства Амарилісових. Даний сорт рослини має доволі красивий вигляд. Зефірантес належати до кімнатних рослин які нададуть красивий вигляд Вашому підвіконні. Також дану рослину можна висаджувати у відкритий ґр..
7.19 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 399031
1
Зефірантес жовтий - красивий цибулинковий багаторічник стане бездоганним доповненням саду. Також дану рослину можна вирощувати як кімнатну рослину. Відноситься даний сорт до сімейства Амарилісових. Особливості сорту: • рослина утворює низькорослий к..
9.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 399033
0
Зефірантес білий - належить даний сорт то сімейства Амарилісових. Відзначаються невибагливим вирощуванням та доглядом. Відзначається дана рослина отруйними властивостями. Використовується даний сорт для посадки у декоративні горщики та у відкритий ґр..
7.19 грн.
Немає в наявностi
Венера Грицутенко 2021-04-24
Отличный магазин !Очень быстро отправили заказ,все луковицы отличного качества!Буду заказывать ещё!Спасибо!

Вартість Зефірантес

НазваЦіна
Зефірантес Candida7.19 грн
Зефірантес Citrina9.49 грн
Зефірантес Rosea7.19 грн


Кориснi статтi
27.07.2017
Прекрасна весняна квітка  — мускарі
Прекрасна весняна квітка — мускарі
Рослину мускарі ще називають мишачим гіацинтом або гадючою цибулею. Належить до роду спаржевих, собою являє довге стебло, прикрашене суцвіттям красивих квітів. Налічується понад 60 видів, які ростуть у лісах, а також на схилах гір. Часто висаджують як бордюрні...
17.02.2018
Веселковий спараксис у вашому саду
Веселковий спараксис у вашому саду
Спараксис - це райдужна рослина, належить до сімейства ірисових. Попри свою вибагливість це дуже популярна квітка. Вона яскрава і її цвітіння дійсно заворожує. Розпускається в травні і радує своєю красою до червня місяця. ..
30.07.2020
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс (в перекладі з латині означає гордість) - цибулинна рослина, призначене для багаторічного вирощування. Вирощують амариліс не тільки в горщику на підвіконні, але і в саду, тобто на відкритому ґрунті. Як це робити ми розповімо вам в цій статті...
-->