Цибулини для вигонки в горщиках

-20%
В наявностi
Код товару: 205018
0
Гіацинт Purple Sensation - надзвичайно красивий сорт гіацинту який Ви можете виростити самостійно у своїй квартирі. Велика цибулина висаджена у горщик з помітними проростками чудово підходить для вирощування на підвіконні не тільки дорослим, але й дл..
124.99 грн.99.99 грн.
-20%
В наявностi
Код товару: 205011
1
Гіацинт Splendit Cornelia - надзвичайно красивий сорт гіацинту який Ви можете виростити самостійно у своїй квартирі. Велика цибулина висаджена у горщик з помітними проростками чудово підходить для вирощування на підвіконні не тільки дорослим, але й д..
124.99 грн.99.99 грн.
В наявностi
Код товару: 205002
0
Гіацинт Fondant в горщику - надзвичайно красивий сорт гіацинту який Ви можете виростити самостійно у своїй квартирі. Велика цибулина висаджена у горщик з помітними проростками чудово підходить для вирощування на підвіконні не тільки дорослим, але й д..
124.99 грн.
Хіт продажiв
В наявностi
Код товару: 205015
2
Гіацинт Jan Bos - надзвичайно красивий сорт гіацинту який Ви можете виростити самостійно у своїй квартирі. Велика цибулина висаджена у горщик з помітними проростками чудово підходить для вирощування на підвіконні не тільки дорослим, але й для дітей я..
124.99 грн.
Новинки
В наявностi
0
Тюльпан Strong Love зріз 25 шт - сорт типу тріумф власного українського вирощування. Класична форма та червоне забарвлення бутона, надає йому особливої родзинки. Стійке та витривале стебло, забезпечує свіжіть та гарний зовнішній вигляд протягом трива..
999.99 грн.
Новинки
В наявностi
0
Тюльпан Strong Gold зріз 25 шт - яскравий сорт типу тріумф власного українського вирощування. Відзначається даний тюльпан тривалим цвітінням та жовтим кольором. Має приємний аромат. Висота бутона - 8 см Висота стебла 45-50 см Кількість в букеті - 25..
999.99 грн.
Новинки
В наявностi
0
Тюльпан Royal Virgin зріз 25 шт - яскравий сорт типу тріумф власного українського вирощування. Відзначається даний тюльпан тривалим цвітінням, класичною формою бутона та благородним білим кольором. Висота бутона - 8 см Висота стебла 45-50 см Кількіс..
849.99 грн.
Новинки
В наявностi
Код товару: 1
0
Тюльпан Pretty Women зріз 25 шт - сорт типу тріумф власного українського вирощування. Келихоподібна форма бутона, червоний колір та тривале цвітіння - це основі характеристи даного сорту. Висота бутона - 8 см Висота стебла 45-50 см Кількість в б..
999.99 грн.
Новинки
В наявностi
0
Тюльпан Pink Twist зріз 25 шт - сорт типу тріумф власного українського вирощування. Класична форма бутона, ніжний колір та тривале цвітіння - це основі характеристи даного сорту. Висота бутона - 8 см Висота стебла 45-50 см Кількість в букеті - 25 шт..
999.99 грн.
Новинки
В наявностi
Код товару: 1
0
Тюльпан Memphis зріз 25 шт - сорт типу тріумф власного українського вирощування. Келихоподібна форма бутона, рожевий колір та тривале цвітіння - це основі характеристи даного сорту. Висота бутона - 8 см Висота стебла 45-50 см Кількість в букеті ..
999.99 грн.
Новинки
В наявностi
Код товару: 1
0
Тюльпан Match зріз 25 шт - сорт типу тріумф власного українського вирощування. Форма бутона, чимось нагадує вазу, при основі широка, підносячись вище - вузька, на кінцях знову розширюється. Пелюстки на кінчиках насиченого малинового кольору, трохи го..
999.99 грн.
Новинки
В наявностi
Код товару: 1
0
Тюльпан Jumbo Pink зріз 25 шт - класичний сорт типу тріумф власного українського вирощування. Квіти добре зберігають свою форму та насичений колір. Висота бутона - 8 см Висота стебла 45-50 см Кількість в букеті - 25 шт зрізаних тюльпанів Власне..
999.99 грн.
Новинки
В наявностi
Код товару: 1
0
Тюльпан Flaming Flag зріз 25 шт - сорт типу тріумф власного українського вирощування. Класична форма бутона, білий колір з фіолетовими смугами та тривале цвітіння - це основі характеристи даного сорту. Висота бутона - 8 см Висота стебла 45-50 см ..
999.99 грн.
Новинки
В наявностi
Код товару: 1
0
Тюльпан Dutch design зріз 25 шт - сорт типу тріумф власного українського вирощування. Класична форма та двоколірне забарвлення бутона, надає йому особливої родзинки. Стійке та витривале стебло, забезпечує свіжіть та гарний зовнішній вигляд протягом т..
999.99 грн.
Новинки
В наявностi
0
Тюльпан Laptop (Лаптоп) зріз 25 шт - яскравий сорт типу тріумф власного українського вирощування. Відзначається даний тюльпан тривалим цвітінням. Яскраво фіолетові пелюстки формують щільний келихоподібний бутон. Висота бутона - 8 см Висота стебла 4..
749.99 грн.
Хіт продажiв
В наявностi
Код товару: 205006
0
Гіацинт Delft Blue в горщику - надзвичайно красивий сорт гіацинту який Ви можете виростити самостійно у своїй квартирі. Велика цибулина висаджена у горщик з помітними проростками чудово підходить для вирощування на підвіконні не тільки дорослим, але ..
149.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 205027
0
Нарцис Verdin в горщику - надзвичайно красивий сорт нарциси який Ви можете виростити самостійно у своїй квартирі. Велика цибулина висаджена у горщик з помітними проростками чудово підходить для вирощування на підвіконні не тільки дорослим, але й для ..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 205026
0
Нарцис Tom Pouce в горщику - надзвичайно красивий сорт нарциси який Ви можете виростити самостійно у своїй квартирі. Велика цибулина висаджена у горщик з помітними проростками чудово підходить для вирощування на підвіконні не тільки дорослим, але й д..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 205023
0
Нарцис Sir Winston Churchill в горщику - надзвичайно красивий сорт нарциси який Ви можете виростити самостійно у своїй квартирі. Велика цибулина висаджена у горщик з помітними проростками чудово підходить для вирощування на підвіконні не тільки дорос..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Пропонуємо посаджені та пророщені цибулини в горшках, без квіточок !. При отриманні Вам необхідно тільки покласти горщик з рослиною на підвіконня, чи інше добре освітлене місце, та почати полив. Кімнатна температура в районі 20 градусів буде якраз оп..
7.69 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 205028
0
Нарцис Orangery в горщику - надзвичайно красивий сорт нарциси який Ви можете виростити самостійно у своїй квартирі. Велика цибулина висаджена у горщик з помітними проростками чудово підходить для вирощування на підвіконні не тільки дорослим, але й дл..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 205029
0
Нарцис Mount Hood в горщику - надзвичайно красивий сорт нарциси який Ви можете виростити самостійно у своїй квартирі. Велика цибулина висаджена у горщик з помітними проростками чудово підходить для вирощування на підвіконні не тільки дорослим, але й ..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 205025
0
Нарцис Lemon Beauty в горщику - надзвичайно красивий сорт нарциси який Ви можете виростити самостійно у своїй квартирі. Велика цибулина висаджена у горщик з помітними проростками чудово підходить для вирощування на підвіконні не тільки дорослим, але ..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 205024
0
Нарцис Jetfire в горщику - надзвичайно красивий сорт нарциси який Ви можете виростити самостійно у своїй квартирі. Велика цибулина висаджена у горщик з помітними проростками чудово підходить для вирощування на підвіконні не тільки дорослим, але й для..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Ірина 2024-02-12
Отримала гіацинт, все чудово запаковано, квітка ціла, гарної якості. Чекатиму на цвітіння. Дякую.
Анна 2024-01-28
Добрий день. Отримала замовлення. Квіти в горщику виглядають чудово. Підкажіть, будь ласка, як часто їх поливати? Було б добре, як би разом із горщиками якусь маленьку інструкцію вкладали.
Наталія 2024-01-26
Добрий вечір! Отримала посилочку з крокусами Blue Peal, Tricolor і гіацинт Purple Sensation. Ще до них горшики замовляла. Пришли цілі. Тільки трошки земля повипадала з горшиків. Буду чекати з нетерпінням як зацвітуть. Дякую Вам велике.

Вартість Цибулини в горщиках

НазваЦіна
Гіацинт Delft Blue в горщику149.99 грн
Гіацинт Fondant в горщику124.99 грн
Гіацинт Jan Bos в горщику124.99 грн
Гіацинт Purple Sensation в горщику99.99 грн
Гіацинт Splendit Cornelia в горщику99.99 грн
Тюльпан зріз Dutch design 25 шт (букет)999.99 грн
Тюльпан зріз Flaming Flag 25 шт (букет)999.99 грн
Тюльпан зріз Jumbo Pink 25 шт (букет)999.99 грн
Тюльпан зріз Laptop 25 шт (букет)749.99 грн
Тюльпан зріз Match 25 шт (букет)999.99 грн

Купіть пророщені цибулини квітів в горщиках в Matla Flowers.

Якщо ви хочете швидко виростити вдома цибулинні квіти, то покупка пророщених цибулин вже готових до вигонки ідеальний для вас варіант:

1. Ви отримуєте цибулини, які вже пройшли всі необхідні етапи охолодження, вони повністю сформовані і вже готові до цвітіння.

2. Ви можете штучно коригувати час появи квітів і підігнати його під потрібний вам свято або певний період.

Як змусити зацвісти рослини в потрібний час?

Для цього вам потрібно поставити ємність на підвіконня або інше освітлене місце і поливати. При температурі до +20 градусів квіти з'являться вчасно і будуть радувати ще дуже довго. Якщо ж ви встановите температурний режим вище +20 градусів, тоді зможете отримати більш раннє цвітіння, але воно буде нетривалим.

Цибулини в горщиках користуються великою популярністю, оскільки визначивши момент появи бутонів за своїм бажанням, ви виростите квіти до будь-якого свята навіть взимку! Цибулини для вигонки стануть відмінним подарунком на свято, наприклад, Новий рік чи Різдво. Також ви можете виростити і подарувати вже квітучий вазон близькій чи коханій людині. А найбільш популярним вважається вигонка цибулинних до 8 березня. На це свято багато квітникарів готує квіти для продажу.

Купити цибулини в горщиках на вигонку ви можете в надійному і перевіреному магазині Matla Flowers. У нас представлений широкий асортимент за доступними цінами. Цибулини, які ми вам відправляємо, вже поміщені в якісний збалансований грунт, все що залишається вам - це не забувати про регулярне догляді і поливати квіти.

На нашому майданчику можна не тільки зробити замовлення, а й звернутися до нас якщо у вас є питання. Заповніть форму зворотного зв'язку, і ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо з вибором.

Для того щоб замовити цибулини квітів в інтернет магазині, виберіть наш каталог і потім додайте товар, який сподобався в кошик! У нас діє доставка по всій Україні. Ми ретельно пакуємо свою продукцію, тому будьте впевнені, пророщені цибулини приїдуть до вашого міста цілими й неушкодженими!


Кориснi статтi
18.07.2017
Топ-7 причин, чому не цвіте фрітілярія
Топ-7 причин, чому не цвіте фрітілярія
Велична фрітілярія, або по-народному рябчик, оригінально виглядає на клумбі. Але буває так, що фрітілярія не цвіте, скільки зусиль не вживав садівник. Основні чинники - недоліки в посадці та догляді...
13.08.2020
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
При замовленні товару на суму 200 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 500 грн - в подарунок 5 Тюльпани Міх. При сумі в 1000 грн - 10 Тюльпанів Міх + безкоштовна доставка!..
01.08.2022
Аквилегія: види, вирощування, догляд
Аквилегія: види, вирощування, догляд
Дивовижна рослина із сімейства Лютикових, аквілегія зачаровує своєю красою. І, нехай навіть більшість сортів мало схожі на лютики, краси та витонченості у них не відібрати...