0
0

Етекетки та таблички для рослин

Код товару: 500373
0
20.80 грн.
Код товару: 600100
0
Табличкадля позначення рослин необхідна, якщо ви вирощуєте разом на одній ділянцібагато різноманітних квітів. Така табличка не дасть вам переплутати рослини, іза допомогою такої позначки ви зможете правильно доглядати за квітами.& Табличка легко роз..
2.69 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600108
0
Мотокяскравої стрічки дасть змогу вирощувати квіти на невеликій території. За допомогоютаких стрічок ви зможете позначити різні рослини та правильно за нимидоглядати.& Такістрічки необхідні, адже поки рослина росте та немає ще сформованих бутонів,мож..
99.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600109
0
Чорнийсадовий маркер необхідний якщо ви вирощуєте одразу декілька рослин одного сортув теплиці чи висаджуєте квіти в саду. Поки квітка знаходиться на стадіїпророщування та формування бутонів, варто підписувати рослини, щоб непереплутати їх та правиль..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600111
0
Жовтиймаркер флуоресцентний можна використовувати для надпису на стрічках татабличках. Також таким маркером можна робити невеликі помітки нарослині(листях). Такий маркер використовують для того, щоб розрізняти рослини. Якщови масово вирощуєте квіти о..
11.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600110
0
Червонийперманентний маркер надійний. Він гарно пише, має насичений колір та незмивається! Такиймаркер дуже зручно використовувати для надписів на табличках. Якщо ви вирощуєтебагато різних рослин на одній невеликій території, вам потрібно розрізняти ..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600107
0
Яскравіжовті етикетки прекрасно підходять для позначення рослин. Етикетки маютьзагострений кінець, тому їх можна злегка занурити в грунт, таким чином етикеткастоятиме поруч з рослиною. Такі етикетки можна прикріплювати до рослини в саду,в теплиці чи ..
0.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600106
0
Біліетикетки використовують для того, аби розрізняти велику кількість рослин, висадженуна обмеженій території(теплиці). Також ви можете використовувати такі табличкиі для вирощування квітів у горщиках чи на клумбі. Основне завдання такихетикеток не д..
0.99 грн.
Немає в наявностi