Махрові лілії

-15%
В наявностi
Код товару: 100160
1
Лілія Bowl of Beauty - даний сорт лілій користується великою популярністю завдяки красивому цвітінню. Сорт Bowl of Beauty цінується великою популярністю не тільки у садоводів, а також у флористів. Особливості сорту: • представник махрових сортів лілі..
61.99 грн.52.69 грн.
-15%
В наявностi
Код товару: 100167
1
Лілія Grand Amour - фантастично красивий сорт який бездоганно виглядає у зрізах, а також у квіткових композиціях на прибудинкових територіях. При зрізі даний сорт лілії має тривалий період збереження свіжості. Особливості сорту: • махровий сорт лілі..
91.99 грн.78.19 грн.
В наявностi
Код товару: 100263
0
88.99 грн.
В наявностi
Код товару: 100257
0
58.99 грн.
В наявностi
Код товару: 100165
1
Лілія Double Fantasy - яскрава квітка яка вражає своїм незвичайним забарвленням. Квіти мають фантастичний вигляд навіть при поодинокій посадці. Обравши даний сорт лілії Ваш квітник наповниться дивовижними барвами. Особливості сорту: • махровий тип цв..
83.99 грн.
В наявностi
Код товару: 100258
0
58.99 грн.
Хіт продажiв
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100199
1
Лілія Younique - махрова лілія яка матиме бездоганний вигляд у поєднанні з ЛА - гібридними сортами, а також з махровими. Особливої краси дана квітка набуває у поєднанні зі світлими багаторічниками. Особливості сорту: • представник махрових лілій; • в..
49.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100226
2
Лілія White Eyes - даний сорт лілій користується великою популярністю завдяки красивому цвітінню. Даний сорт відзначається популярністю у флористів. Особливості сорту: • представник махрових сортів лілій; • висота рослини досягає 120-140 см; • квіти ..
51.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100196
1
Лілія Twyford - сорт лілій який не залишиться без уваги навіть у найбільших квітниках. Вишукане цвітіння матиме особливий вигляд у групових посадках, а також при використанні у букетних композицій. Особливості сорту: • представник махрових сортів ліл..
71.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100054
0
Яскраво-жовта лілія Sundew з великими квітками і пелюстками вкритими бордовим крапом викликає непідробний захват. Її квітки можуть мати до 15-18 сантиметрів в діаметрі і спрямовані вгору. Виростає ця лілія при хороших умовах до 110 см. Середня довжин..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100224
1
Лілія Spring City - махрова лілія має неперевершений вигляд у груповій посадці, а також при зрізі у квітковій композиції. Особливої краси дана квітка набуває у поєднанні зі світлими багаторічниками. Особливості сорту: • представник махрових лілій; • ..
71.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100087
4
Махровалілія Snowboard (Сноуборд)приваблює своєю ніжністю та незвичайною, витонченою красою.Така ліліяу висоту сягає від 80 до 100 см, діаметр квітів складає 15-20 см. ЛіліяСноуборд прекрасно підходить як для вирощення на зрізку, так і для вирощуванн..
59.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100221
1
Лілія Salvo - доволі екзотичний та незвичайний сорт лілії. Використовується дана рослина для декоративного оформлення квітника, прибудинкової території. також дані квіти часто використовують для зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • належ..
71.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100141
0
Лілія Roselily Sita (Роселі Сіта) - надзвичайна східно-гібридна махрова лілія. Ніжні білі квіти великого діаметру густо вкривають міцні стебла середньою висотою 80 см. Красиві білі пелюстки з жовтим центром та темними крапками. Квіти мають сильний ар..
53.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100047
1
Одна з новинок на українському квітковому ринку лілія Roselily Natalia з ніжно-рожевими пелюстками бутонів і формою квіток, яка дуже нагадує троянду. Родзинкою цього сорту є жовто-зелена серединка бутона, яку видно навіть здалеку. У висоту лілія виро..
55.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100140
1
Лілія Roselily Lorena (Роселі Лорена) - новинка, яка набуває великої популярності, відноситься до колекційного виду лілій. Чарівний східно-гібридний сорт лілій, цінується завдяки своєму великоквітковому цвітінню. Красиві махрові квіти світло рожевого..
55.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100046
0
Яскрава новинка серед махрових лілій. Вона має розташування пелюсток світло-рожевого кольору з помаранчевою серединкою в три яруси. У розпущеному стані, бутон нагадує квітку лотоса. Діаметр коливається від 15 до 20 см. Лілія Roselily Felicia має стій..
53.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100045
1
Це унікальна лілія, яка має розташування пелюсток відразу в три яруси. Зазвичай, пелюстки з різних шарів розпускаються з різною швидкістю і під час цього процесу, лілія дуже схожа на квітки лотоса. Рожеві бутони Roselily Elena можуть досягати діаметр..
55.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100232
0
Лілія Roselily Edsilia - великоквітковий сорт багаторічних рослин яка має красивий вигляд у груповій та поодинокій посадці. Використовується квітка для декоративного оформлення, а також для зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • належить д..
55.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100220
1
Лілія Roselily Dalinda - фантастично красивий сорт який бездоганно виглядає у зрізах, а також у квіткових композиціях на прибудинкових територіях. При зрізі даний сорт лілії має тривалий період збереження свіжості, що безперечно є головною перевагою ..
55.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100044
2
У Roselily Ciara дивовижним чином поєднані риси популярних ОТ, LA гібридів і махрових лілій. Від ніжно-рожевих пелюсток з темним вкрапленням, яке нагадує веснянки, погодьтеся, складно відвести погляд. А уявіть, як ці квіти будуть виглядати в вашому с..
55.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100231
0
Лілія Roselily Aretha - вражаючий сорт багаторічних рослин яка має красивий вигляд у груповій та поодинокій посадці. Використовується квітка для декоративного оформлення, а також для зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • належить до типу ..
55.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100043
0
Ніжну білу махрову лілію з майже повною відсутністю інших кольорів в бутоні, можна впевнено назвати символом природної чистоти і вишуканості. В висоту лілія Roselily Angela виростає, як і значна частина махрових лілій від 80 до 110 см. Садять цибулин..
53.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 100042
1
Перед вами яскравий представник махрових лілій, який має білі пелюстки з ледь помітною ніжно-зеленим серединкою. При першому погляді на лілію Roselily Aisha з'являються сумніви, в тому, що вона справжня. Адже таку незвичайну лілію рідко можна побачит..
55.99 грн.
Немає в наявностi
Татьяна 2022-07-25
Фантастична красуня! Великі квіти. Рекомендую.
Оксана 2022-05-24
Дякую за посилочку. Цибулинки чудові.
Люся 2021-12-15
Гарний корінь, цілі і живі пагінці

Вартість Махрові лілії

НазваЦіна
Лілія Bowl of Beauty52.69 грн
Лілія Double Fantasy83.99 грн
Лілія Fabienne58.99 грн
Лілія Grand Amour78.19 грн
Лілія Milano58.99 грн
Лілія Trentino88.99 грн
Лілія Accolade49.99 грн
Лілія Amistad65.99 грн
Лілія Annika41.99 грн
Лілія Beautytrend71.99 грн

Ця дивовижної краси квітка, завезена до нас з Азії, надзвичайно подобається садівникам нашої країни за невимогливість і простоту догляду. Махрові лілії в Україні можна побачити практично в будь-якому саду, так як цей сорт без проблем вдається виростити навіть любителю квітів без ніякого досвіду.

Сорти махрових лілій

Форма квіточок цієї рослини може нагадувати зірку або чалму. Розташовані на довгому стеблі, вони тішать безліччю відтінків приблизно протягом 10 днів, при цьому довжина пагона може досягати і до півтора метрів. Чим старше квітка, тим потужніше стебло, і тим більше суцвіть на ньому знаходиться. Цей вид належить до категорії гібридних, більшість сортів відрізняється надзвичайно приємним ароматом. Серед найпопулярніших у наших садівників можна назвати наступні:

  • Фабіола - характеризується рожевим суцвіттям до 30 бутонів; період цвітіння - весь липень, при цьому легко вирощується в кімнатних умовах;
  • Фата Моргана - жовтого кольору, містить 12 пелюсток, цвіте два місяці - липень і серпень;
  • Марлен - особливістю цього підвиду є вміння мутувати, в результаті чого на стеблі можуть рости до 100 квіток;
  • Мапіра - азіатські гібриди махрових лілій цього типу відрізняються яскравим бордовим відтінком.

Як вирощувати махрові лілії

Незважаючи на невибагливість цієї рослини, все ж слід запам'ятати деякі особливості догляду за ним. Перед посадкою слід добре підготувати ґрунт, внести необхідні поживні речовини, а на протязі зростання приділяти зовсім трохи часу для догляду і рослина неодмінно віддячить вам приємним пахощами і красивим цвітінням.

Лілії можна висаджувати як навесні, так і восени. Приблизно за два тижні до посадки необхідно перекопати обрану ділянку, додаючи в однакових пропорціях перегній, торф і золу. Коли прийде час, викопайте там лунки, засипте їх піском і помістіть в нього цибулинки. Присипавши зверху землею, добре пролийте і чекайте сходів.

Процес догляду за рослиною не відрізняється особливою складністю. Потрібно просто вчасно усувати бур'яни, обережно рихлити ґрунт навколо, і найголовніше - ретельно поливати його, особливо в посушливий період. Полив рекомендований прямо в підставу кореневища, рано вранці. Після закінчення періоду цвітіння води квітці потрібно менше. Крім того, його бажано підгодувати фосфором і калієм.

Доставка поштою по Україні

Ми пропонуємо купити махрові лілії через наш інтернет-магазин. Величезний асортимент посадкового матеріалу, фото сортів для комфорту вашого вибору і оперативні терміни доставки замовлень - наша головна перевага в обслуговуванні кожного покупця. Доставка посадкового матеріалу проходить поштовими службами "Нова пошта" або "Укрпошта" за вашим вибором.


Кориснi статтi
27.07.2017
Прекрасна весняна квітка  — мускарі
Прекрасна весняна квітка — мускарі
Рослину мускарі ще називають мишачим гіацинтом або гадючою цибулею. Належить до роду спаржевих, собою являє довге стебло, прикрашене суцвіттям красивих квітів. Налічується понад 60 видів, які ростуть у лісах, а також на схилах гір. Часто висаджують як бордюрні...
17.02.2018
Веселковий спараксис у вашому саду
Веселковий спараксис у вашому саду
Спараксис - це райдужна рослина, належить до сімейства ірисових. Попри свою вибагливість це дуже популярна квітка. Вона яскрава і її цвітіння дійсно заворожує. Розпускається в травні і радує своєю красою до червня місяця. ..
30.07.2020
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс: посадка і догляд у відкритому грунті й в домашніх умовах
Амариліс (в перекладі з латині означає гордість) - цибулинна рослина, призначене для багаторічного вирощування. Вирощують амариліс не тільки в горщику на підвіконні, але і в саду, тобто на відкритому ґрунті. Як це робити ми розповімо вам в цій статті...
-->