Саджанці сливи

В наявностi
0
149.99 грн.
В наявностi
0
179.99 грн.
В наявностi
0
149.99 грн.
В наявностi
0
149.99 грн.
В наявностi
0
149.99 грн.
Саджанець в плівці
В наявностi
Код товару: 231170
0
Слива Анжеліна - даний сорт відзначається високоврожайним плодоношенням. Родом плодове дерево з США. Відзначається високими товарним якостями. Плоди чудово підходять для споживання у свіжому вигляді, приготуванні десертів та варень, а також заморожув..
149.99 грн.
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111972
0
Слива Фортуна - один із широковрожайних сортів, виведений американськими селекціонерами. Плоди чудово підходять для споживання у свіжому вигляді, приготуванні десертів та варень, а також заморожування. Особливості сорту: • належить до середнього пер..
109.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111973
0
Слива Фортуна - один із широковрожайних сортів, виведений американськими селекціонерами. Плоди чудово підходять для споживання у свіжому вигляді, приготуванні десертів та варень, а також заморожування. Особливості сорту: • належить до раннього періо..
109.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111925
0
Слива Топенд плюс - плодовий сорт багаторічного дерева. Виведений даний сорт німецькими селекціонерами. Використовується для приготування різноманітних страв, напоїв, а також споживання у свіжому вигляді. Особливості сорту: • належить до пізнього пер..
199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 111941
0
Слива Стенлей - високоврожайний сорт плодового дерева. Відзначається великою популярністю у групових, а також поодиноких посадок. Плоди можна споживати у свіжому вигляді, переробці, а також у додавання в кондитерські страви. Особливості сорту: • відз..
199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111974
0
Слива Прайм Тайм - даний сорт належить до американської сорт китайського типу. Виведений даний сорт у 1985 році у Каліфорнії. Відзначається великими плодами які широко цінуються усіма поціновувачами даних фруктів. Плоди чудово підходять для споживанн..
109.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111975
0
Слива Кримсон Гло - гібридний сорт плодового дерева, отриманий шляхом схрещування сливи та аличі. Виведений у США. Плоди чудово підходять для споживання у свіжому вигляді, приготуванні десертів та варень, а також заморожування. Особливості сорту: • ..
109.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111976
0
Слива колоновидна Блю Світ - даний сорт відзначається компактним вирощуванням з великою кількістю плодів. Завдяки високій врожайності сорт користується популярністю у садівників. Особливості сорту: • висота дерева не перевищує 200 см; • плоди можна з..
179.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111977
0
Слива колоновидна Анже - надзвичайно популярний сорт плодових дерев. Використовуються плоди для споживання у свіжому вигляді, а також для приготування різноманітних варень та десертів. Особливості сорту: • висота дорослої рослини досягає до 200 см; •..
179.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111978
0
Слива Голден Плумза - новинка на ринку слив відзначається високоврожайним плодоношенням. Родом плодове дерево з Італії. Відзначається високими товарним якостями. Плоди чудово підходять для споживання у свіжому вигляді, приготуванні десертів та варень..
109.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Саджанець в плівці
Немає в наявностi
Код товару: 111979
0
Слива Блек Амбер - даний сорт відзначається високоврожайним плодоношенням. Родом плодове дерево з США. Відзначається високими товарним якостями. Плоди чудово підходять для споживання у свіжому вигляді, приготуванні десертів та варень, а також заморож..
109.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Слива

НазваЦіна
Слива Анжеліна149.99 грн
Слива біла Медова149.99 грн
Слива Бербанк Гігант149.99 грн
Слива Онеїда149.99 грн
Слива Пісарді179.99 грн
Слива Президент149.99 грн
Слива Блек Амбер109.99 грн
Слива Голден Плумза109.99 грн
Слива колоновидна Анже179.99 грн
Слива колоновидна Блю Світ179.99 грн

Смачні, солодкі, медові. Складно навіть точно передати смак слив, які так корисні для нашого організму. Бажаєте заповнити нестачу вітаміну В в організмі? Хочете відчути прилив життєвих сил? У кожному подібному випадку навіть одна слива може мати позитивний вплив на організм. А що вже казати, якщо в сезон ви зможете не тільки насолоджуватися смаком і ароматом дивовижного фрукта. Тільки уявіть собі, що ви з власного саду зможете зірвати білу, синю, червону сливу. До речі, колір - це те, що пробуджує бажання спробувати, а смак - він уб'є вас.

Річ у тім, що у домашніх слив, як правило, проявляються свої абсолютно особливі смакові доповнення. І коли вони розкриваються, то гастрономічному задоволенню немає меж. Тому-то потрібно дуже постаратися, щоб купити саджанці слив високої якості. Вони - це запорука великих врожаїв, які дозволять вам і варення закрити, і зробити вітаміни. Ну, а якщо слив у саду виявиться більше, ніж могло навіть подумати, тоді й продаж буде вельми приємним моментом.

А тому, якщо є вільна територія, якщо садівництво цікавить?  У цих випадках має сенс замислитися про два ключові моменти: які сорти вибрати і де купити сливи, якісний посадковий матеріал. Ми пропонуємо вам співпрацю, у нас ви зможете замовити найрізноманітніші садові рослини. 

Саджанці сливи

В інтернет-магазині Matla-flowers представлені саджанці слив різних сортів. Ті, які зарекомендували себе найкращим чином за найбільш значущими параметрами для покупців. Вам не знадобиться вибирати - купити рослину, яка має достатній запас життєвих сил при зниженні температури, або ту, плоди якої мають дивовижний смак. У нас у каталозі представлені сорти, які чудово поєднують у собі ті характеристики, що так важливі садівникові. Отже, пропонуємо вивчити асортимент, ціни, і визначити для себе, які ж сорти ви маєте намір купити. 

Зазвичай, і в більшості випадків, сливи невибагливі. Вони чудово почуваються в нашому кліматі.  А найголовніше, дуже добре і відносно швидко приживаються. Тому слід бути готовим до того, що клопоту після того, як ви купите дерево сливи буде небагато.

До речі кажучи, обравши якісний посадковий матеріал (чи то сливи, чи то розсада черешні), знижуються всі ризики та ймовірність того, що рослина загине. Тому представляємо вам каталог ранніх і пізніх сортів, саджанці плодових дерев, за доступними цінами. Вам залишається справа за небагатьом - замовити саджанці черешні, сливи або будь-яких плодово-ягідних дерев і чагарників. Придбати ту кількість саджанців слив, яка потрібна для закладки вашого саду, з доставкою поштою прямо додому. 

Посадка сливи

Якщо, наприклад, черешні і навіть вишні не завжди і не за всіх обставин добре приживаються, то зі сливами справа складається зовсім інакше. Адже, недарма ж селекціонери не зупиняють свою діяльність, а результати їхньої праці не перестають радувати садівників. Варто лише уявити, що є сорти, які витримують морози до -50 градусів, і багато що стає зрозумілим. При цьому і звичайні сорти слив теж можуть бути виділені серед інших.

Загалом із саджанцями слив легко і приємно працювати, але є в них одна особливість. Іноді може здатися, що дуже якісний саджанець з хорошою кореневою системою виглядає "втомленим". З висновками поспішати не варто. Сливи дуже сильні у всіх сенсах, тому при правильно виконаній посадці, догляді вони швидко набираються сил. Що ж потрібно? Не так багато, як могло здатися.

Територія для посадки

Якщо маєте намір висадити сливи в саду, то виберіть для саджанців сонячну і відкриту територію. Подбайте про те, щоб сусідами ваших молодих насаджень не стали дорослі яблуні, груші, які будуть сильно затінювати локацію. Подібне може негативно позначитися на розвитку рослини. 

Час посадки

Навесні чи восени? Висаджують сливу в різний час. Що весняна посадка, що осіння - кожна з них дасть результати, і вони будуть позитивні. Не завжди має значення сезон, важливіше правильно підготувати ґрунт, щоб температура була не надто низькою.

Весняна посадка може бути проведена або наприкінці квітня, або на початку травня. Тільки врахуйте, що не тільки морози небезпечні для саджанців. Коріння боїться палючого сонця. 

Що стосується осінньої посадки, то потрібно попередньо подумати: чи встигне прижитися рослина? Граничний період для висадки - не пізніше середини жовтня. 

Ґрунт

Ґрунт має бути пухким, піщаним або лужним. Посадкову яму ми рекомендуємо підготувати за 2-2,5 тижні до висаджування, її глибина має становити приблизно 60 см, а ось ширина має бути більшою - 70 см. А ось від сусідів саджанець потрібно б видалити на 3-3,5 метра. 

Полив сливи 

Ґрунт ніколи не повинен пересихати. Саме для слив це особливо важливо, адже під час формування і дозрівання їм потрібна волога. Інакше плоди будуть обсипатися. 

Добриво для сливи

Що стосується добрив, то підживлення потрібне рослині в різні періоди її зростання. Спочатку перший прикорм потрібен на етапі посадки, наступний - після закінчення року. І тільки лише на 3-4 році життя підживлення збільшуються як за частотою, так і за кількістю. Тому у кожного садівника завжди фіксуються в календарі дати для проведення подібних маніпуляцій. У нас же в каталозі представлені спеціальні недорогі засоби, які ви можете використовувати для отримання чудових врожаїв. 

Кориснi статтi
01.08.2022
Аквилегія: види, вирощування, догляд
Аквилегія: види, вирощування, догляд
Дивовижна рослина із сімейства Лютикових, аквілегія зачаровує своєю красою. І, нехай навіть більшість сортів мало схожі на лютики, краси та витонченості у них не відібрати...
15.02.2022
Інструкція з вирощування мікрозелені
Інструкція з вирощування мікрозелені
Інтерес до мікрозелені не згасає. Ці чудові зелені паростки здатні наповнити організм енергією, дати йому необхідні мікроелементи та корисні вітаміни...
02.07.2018
Краса багаторічного люпину
Краса багаторічного люпину
Люпин багаторічний має корисні властивості. Він насичує ґрунт азотом завдяки всмоктуванню його у своє коріння. Довгий час вважався дикорослим, але кілька років тому його почали вирощувати в садах як прикрасу клумби. У висоту виростає до 1,5 м. Це багаторічник, квіти схожі на боби. ..