Саджанці клематисів великоквіткових

Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200017
2
Клематис Hudson River - декоративно квітуча рослина яка формує високі, міцні ліани, що дозволяють декоративно оформити стіни та квітники. Даний сорт чудово виглядає у групових та поодиноких посадках. Сорт Hudson River був виведений нещодавно і стрімк..
455.99 грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200026
1
Клематис Emilia Plater - декоративна рослина яка бездоганно підійде для декоративного оформлення квітників та прибудинкових територій. Сорт був виведений у Варшаві у 1967 році та вже через кілька років набув великої популярності. Особливості сорту: ..
226. грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200025
0
Клематіс Destiny (Дестіні) - даний сорт, відрізняється прекрасною& декоративністю під час цвітіння великих білосніжних квітів, з ажурними коричнево-бузковими тичинками. Діаметр квітів досягає 10 см. Відноситься клематіс Destiny (Дестіні) до 2-гого т..
226. грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200015
0
Clematis 'Huldine' - потужний сильнорослий сорт пізньоквітучого клематиса з ароматними перламутрово-білими квітами Квіти середньої величини близько 10 см у діаметрі, прості, складаються з 6 витончено вигнутих чашолистків і пучка жовтих тичинок, посад..
226. грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200036
1
Клематіс Justa (Джуста) - високо-популярний сорт багаторічного клематісу. Досить легкий у вирощуванні, потребує легкі грунти з помірною кількістю вологи. Період цвітіння даного типу триває протягом усього літа. Клематіс полюбляє сонячні ділянки, які ..
226.99 грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200019
0
Клематіс Henryі (Генрі) - представник японських сортів клематісу Henryi з білосніжними пелюстками які одразу притягують до себе погляди. Особливої привабливості даний сорт клематісу набуває при декоративному офрмлені темних стін та парканів. Фантасти..
226.99 грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200031
0
Клематис Carmencita - представник гібридних багаторічників відзначається великою популярністю серед квітарів. Дивовижного вигляду даний сорт набув при здійсненні групових посадок. Особливості сорту: • відноситься до 3-ї групи обрізки; • рослина форму..
226. грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200029
0
Клематис Blekitny Aniol був виведений польськими селекціонерами. Його особливістю є гофровані пелюстки і рясне цвітіння. Виростає він до 4-х метрів і має гарні лілові бутони, що досягають в діаметрі до 12 - 16 см. Висаджують клематиси навесні в квітн..
193. грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200040
0
Клематіс Ivan Olsson - представник витких рослин раннього терміну цвітіння. Він стане прекрасним варіантом для вертикального озеленення прибудинкових, садових ділянок. З його допомогою можна прикрасити будь-яку клумбу.Сорт відноситься до крупноквітко..
226.99 грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200028
2
Клематис Aotearoa - один з невибагливих багаторічних рослин. Використовується даний сорт для декоративного оформлення прибудинкових територій, альтанок , парканів та садів. Особливості сорту: • належить даний сорт до 3-ї групи обрізки; • висота дорос..
226. грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200014
1
Клематіс James Mason - декоративна рослина яка відзначається ніжним цвітінням яке підходить для декоративного оформлення стін, альтанок та огорож. Відноситься клематис до теплолюбної багаторічної ліани. Особливості сорту: • відзначається раннім періо..
226. грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200008
0
Клематіс Yukikomachi - надзвичайно ніжний сорт багаторічної рослини. Даний сорт користується великою популярністю завдяки фантастичному забарвленню. Клематіс Yukikomachi прекрасно підходить для декоративного оформлення огорож, альтанок та стін. Особл..
226.99 грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200039
0
226.99 грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200035
0
Клематис 'Lasurstern' (Лазурштерн) - Дуже ранній і рясно квітучий сорт. У цвітіння вступає з середини травня до середини червня і повторно на початку вересня. Квітки великі, лавандово-блакитні, з тичинками, що красиво контрастують. Кущі помірно росту..
226. грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200038
3
Клематис Jan Pawel II (Іоанн Павло Другий) виведений польськими селекціонерами на честь Папи Римського Іоанна Павла Другого. Вигляд квітки нагадує оздоблення понтифіка: прості великі пелюстки з широкою лінією лілового кольору посередині. Виростає цей..
193.99 грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200037
1
Клематис Liberty - неперевершений сорт багаторічного який вражає своїм красивим цвітінням. Даний сорт чудово себе почуває на будь якому регіоні країни. Особливості сорту: • висота рослини досягає 200 см; • відноситься до 3-го типу обрізки; • відзнача..
455. грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200020
0
Клематіс Hakuokan (Хакуокан) - надзвичайно оригінальний японський сорт клематісу. Красиві квіти фіолетово-синього забарвлення, з кремовими тичинками. Діаметр квітів досягає 10-15 см. Компактний кущ у висоту досягає 250 см. Відноситься даний клематіс ..
226. грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200005
0
Клематис Паміна — крупноквітковий сорт ранньоквітучого клематісу. Квітка рожева з червоною смугою діаметром 8-10 см. Віддає перевагу теплому, сонячному і безвітряному місцю посадки. Підійде легка півтінь. Ґрунт на ділянці повинен бути поживним, повіт..
226. грн.
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200001
1
Японський клематис Omoshiro з лілово-рожевими пелюстками буде притягувати до себе погляд з усіх боків вашого саду. Особливо якщо ви його посадите на тлі темної стіни або забору. Володіє рясним цвітом і великим квітками. У діаметрі вони можуть вироста..
304. грн.
Закінчується
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200044
1
Клематіс Mrs Cholmondeley - популярний сорт багаторічної рослини відзначається ніжним та водночас яскравим забарвленням квітів. Клематіс є листопадовою рослиною і прекрасно підходить для декоративного оформлення огорож, альтанок та стін. Особливост..
193. грн.
Закінчується
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200021
0
Клематіс General Sikorski належать до великоквіткових сортів, які мають дуже красивий і привабливий колір - від блакитного до світло-фіолетового. Форма квітів досить звична - з 4-6 чашолистками, які широко розпущені. По центру розташовані гострі тичи..
226. грн.
Закінчується
Вік 1 рік
В наявностi
Код товару: 200034
1
Великоквітковий клематис Miss Bateman з сніжно-білими пелюстками по центру яких розміщені 3 лінії, буде притягувати до себе погляд з усіх боків. За відгуками квітникарів, його можна вирощувати в контейнерах. Виростає цей сорт клематиса від 2 до 3 мет..
193. грн.
Продано
Вік 1 рік
Немає в наявностi
Код товару: 200007
1
Клематис Ville de Lyon своїм пурпуровим кольором пелюсток з ніжною світлою серединкою і білими пильниками, викликає неймовірних захват. Його переваги не тільки в незвичайному кольорі квіток, але і в рясному цвітінні, яке може затягнуться до вересня. ..
193.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 200200
0
Бордовий клематис Westerplatte підкорив серця багатьох квітникарів починаючи з моменту його виведення. Цінується за рясний цвіт і красиві квіти та листя. Особливого вигляду бутонам надає світла серединка разом з білими пильниками. Розмір квіток цього..
125.99 грн.
Немає в наявностi
Нестеренко 2023-05-19
Долго не решалась,но сделала заказ в интенет-магазине Матла-фловерс-впервые и сразу на 2000..Делюсь впечатлениями. Делала заказов много в разных магазинах (имею новый участок 25 соток и есть с чем сравнить). Магазин-THE BEST! Заказала 7 сортов клематисов, тамарикс, вейгелу Алекандра, дерен белый. Все растения здоровые, развитые с хорошей корневой системой, очень бережно и надежно упакованы. Особое умиление вызвали бирочки с названием сорта в каждом контейнере-считаю это крутым бонусом от фирмы покупателям. Чувствуется, что люди относятся к своему делу с душой и любовью. Восхищаюсь, благодарю, рекомендую!
Людмила 2023-05-10
Доброго дня. Хочу подякувати працівникам за саджанці клематисів, які сьогодні отримала. Гарно запаковані саджанці з закритим коренем та тубусами (на жаль не можу додати фото пакування). Бажаю Вам багато клієнтів та успіхів, думаю що це не останнє моє замовлення, з задоволенням буду рекомендувати Вас.
Ірина 2023-04-26
Дякую! Чекаю сонечка та цвіту клематису Aotearoa...

Вартість Клематіси великоквіткові

НазваЦіна
Клематіс в горщику Aotearoa226 грн
Клематіс в горщику Blekitny Aniol193 грн
Клематіс в горщику Carmencita226 грн
Клематіс в горщику Destiny226 грн
Клематіс в горщику Emilia Plater226 грн
Клематіс в горщику General Sikorski226 грн
Клематіс в горщику Hakuookan226 грн
Клематіс в горщику Henryi226.99 грн
Клематіс в горщику Hudson River455.99 грн
Клематіс в горщику Huldine226 грн

Всю красу і чарівність квітів описати словами завжди складно. А особливо, коли йдеться про великі та контрастні квіти клематиса. Не просто одного з різновидів квітів, а тих сортів, які відрізняються рясним цвітінням. Тому перед тим, як ви зробите свій вибір і наважитеся купити саджанці клематисів великоквіткових, ми хочемо розповісти про них усе найважливіше. Адже інформація про саджанці багаторічних квітів ніколи не буває зайвою! А якщо раптом ви вперше зважилися на подібний крок, ви новачок, тоді підказки та рекомендації не будуть зайвими. 

Саджанці клематисів великоквіткових

Чому ми можемо рекомендувати з нашого широкого і досить-таки різноманітного асортименту вибрати рослини з однієї немаленької групи великоквіткові? Все просто, тому що елегантність, презентабельність квіток, та й самої рослини загалом, незрівнянні. Тільки уявіть, який вигляд може мати, наприклад, двометрова рослина з великими квітками пурпурного або фіолетового, синього кольору. Безумовно, що вельми небанально і яскраво. Тому-то клематиси частіше за інших використовують на клумбах у комбінації з найрізноманітнішими рослинами. А значить на питання: купувати чи ні цей посадковий матеріал? Ми б рекомендували купувати клематиси, але тільки тих, які в каталозі сподобалися вам більше за інших. 

До речі кажучи, серед широкого розмаїття сортів ви можете зустріти ранньоквітучі та пізньоквітучі, морозостійкі й ті, що вирізняються красою, але бояться негоди клематиси за доступними цінами. Тому проявіть особливу увагу як до вибору, так і до самої рослини, коли будете доглядати за нею. 

Посадка клематисів великоквіткових

Для цих унікальних квітів добре підходять родючі ґрунти, тільки нейтральні. І вони мають бути обов'язково добре дренованими. Клематиси великоквіткові люблять сонце, але не тінь. Їм підходять ті території, де глибинні води не можуть досягати кореневої системи рослини. 

Приживаються клематиси завжди по-різному, тому розміщення добрив у посадковій лунці є важливим моментом і обов'язковим. 

Полив клематисів великоквіткових

Для клематисів майже всіх сортів полив 1 раз на 7 днів підходить найкращим чином. Вегетаційний період - це час рясних поливів. Слідкуйте за тим, щоб ґрунт був достатньо зволожений на глибині приблизно 4-5 см. Сонячне і спекотне літо - це привід для збільшення числового значення до 10 см. 

Добриво для клематисів великоквіткових

Красиві квіти завжди потребують якісного прикорму. Саме тому слід врахувати цей момент, і не пропустити ті періоди, коли слід підживити рослину. А значить має особливий сенс купити в нашому інтернет-магазині Matla-flowers не тільки розсаду, а й прикорм для ваших квітів.

Зверніть увагу! За весь вегетаційний період підживлень може бути всього 1 або 2 максимум. Чого буде цілком достатньо для рясного цвітіння ваших клематисів.

Ми не рекомендуємо використовувати азотовмісні добрива. В принципі допустимо (і це багато квітникарів практикують подібне), використовувати добрива для троянд. Воно по відношенню до клематисів дає потрібний ефект. Комплексні суміші - це те, що потрібно, і коштують вони відносно недорого. Органічні добрива ви також можете замовити, ми рекомендуємо вносити їх навесні і тільки в розпався вигляді.

Кориснi статтi
25.02.2021
Відео: ТОП-5 багаторічних рослин-антисептиків
Відео: ТОП-5 багаторічних рослин-антисептиків
У цьому огляді ви дізнаєтеся про овочі та зелень, які забезпечать вас вітамінами на цілий рік. Також ми розглянемо кожну з цих рослин більш детально, розповіми про їх характеристики та особливості вирощування..
26.10.2022
Вирощування і догляд за гіацинтами в саду
Вирощування і догляд за гіацинтами в саду
Впевнені що ви не раз зустрічали гіацинт в горщику в магазинах, і, напевно, вважали, що ця квітка найкраще виглядає саме в домашньому вирощуванні. Але це не так, він відмінно підходить і для садового вирощування. Ці ніжні і запашні квіти невибагливі, цвітуть красиво і відмінно виглядають серед розмаїття інших рослин...
24.04.2020
Насіння в подарунок кожному клієнту.
Насіння в подарунок кожному клієнту.
Тепер при оформленні замовлення Ви отримуєте гарантований подарунок у вигляді 1 пачки насіння квітів, або овочів від ТОВ Садиба центр. Завдяки якісному насінню, європейських виробників Ви отримаєте чудовий урожай та приємний настрій!..
-->