0
0

Секатори та садові ножиці

Продано
Код товару: 600010
0
Секатор –незамінна річ у догляді за рослинами в саду.Задопомогою секатора можна відрізати гілку чи використати прилад для обрізаннягілок на дереві. Також секатор використовується і у догляді за квітами, особливоякщо це квіти у зрізці.& Підрізати так..
154.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600070
0
Секатор ізсталі має прорезинену ручку для надійного тримання та якісного обрізуванняквітів та гілок дерев. Секаторпідходить для садових дерев та квітів. Також інструмент може бути використанийі в флористиці при обрізуванні гілок та стебел квітів.& С..
179.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600069
0
Садовийсекатор виготовлений із сталі. Інструмент має прорезинену ручку, секатор легкоутримувати навіть мокрими руками. Секаторпідходить для догляду за рослинами як дома, так і у саду. Також такий секаторможна використовувати і для догляду за кущами т..
149.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600029
0
Металевийсекатор необхідний для догляду за садовими квітами та навіть для догляду задомашніми рослинами. Часто також секатор використовують і у флористиці, аджеобрізати стебла квітів зручніше саме секатором.& На відміну від ножиць секатор рівно обріз..
149.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600071
0
Металевий секатор Greenmill GR0076 дуже зручний, адже має прорезинену ручку таспеціальне відділення на ручці для легкого тримання приладу. Секаторзручний у використанні, ідеально підходить для догляду за домашніми квітами,рослинами у саду та навіть д..
249.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600011
0
Високоякіснийсекатор призначений для догляду за садовими квітами, домашніми рослинами танавіть за кущами та деревами. Секаторвиготовлений із якісної нержавіючої сталі. Ручки секатора прорезинені, м’які, їх легко утримувати навіть мокримируками. Секат..
199.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600067
0
Секатор ізвисокоякісної сталі стане вашим надійним помічником у догляді за садовимиквітами, домашніми рослинами, а також кущами та деревами. Ручки секаторапокриті алюмінієвим сплавом для легкого та надійного утримування секатора вруках. Секатор має о..
149.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600068
0
Секатор ізнержавіючої сталі ідеально підходить для обрізування гілок діаметром 18 мм,квітів та кореневої системи.Секатор маєзаокруглену форму леза, за рахунок чого робити обрізку квітів легше. Такожвикористовують секатор і у флористиці, адже секатор ..
249.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600001
0
Садовіножиці така ж незамінна річ як і секатор. Використовуються садові ножиці длядогляду за садовими квітами та домашніми рослинами. Не слідвикористовувати ножиці для обрізання гілок та стебла квітів, адже для цьоговони не пристосовані.& & Для того ..
169.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600072
0
Садовіножиці виготовлені із нержавіючої сталі та мають прорезинені ручки для зручноговикористання.Ножиці GR 0078 призначені для обрізування стебел квітів,обрізування листя та бутонів що відцвіли. Як правило, найчастіше такі ножиці використовуютьдля д..
79.99 грн.
Немає в наявностi

Секатори та садові ножиці - вірні помічники в саду і городі

У садівництві велику роль грає інвентар. Підібрати для себе не тільки зручні, але і якісні інструменти, - значить практично вдвічі полегшити собі роботу.

Основні поради щодо вибору садового інвентарю

Секатори садові, незважаючи на всю простоту своєї конструкції, вибрати досить складно. На ринку їх різновидів величезна кількість:

  • з довгими ручками або короткими;
  • з вигнутим або прямим робочим лезом;
  • з важільним або силовим приводом і т.д.

Тому необхідно завчасно вирішити для яких цілей ви хочете купити садові ножиці:

  • для обрізки гілок дерев;
  • для стрижки кущів;
  • для оформлення квітів і т.д.

Найкращим рішенням буде звернути свою увагу на професійні секатори. Саме такий інструмент прослужить вам досить тривалий час і буде максимально зручним в роботі. При створенні ножиць такого класу виробники враховують багаторічний досвід передових фахівців в садівництві, застосовують високоміцні матеріали.

Де придбати надійні ножиці та секатори

Купити садові ножиці не складе труднощів в численних спеціалізованих магазинах Києва, Харкова та інших міст України. Але для цього потрібно виділити багато часу на відвідування торгової точки і підбір необхідного інвентарю.

Інтернет-магазин Matla Flowers пропонує вам не витрачати свої сили даремно. На нашому сайті ви знайдете секатори для кущів, квітів, винограду, дерев. Вся продукція відповідає заявленим характеристикам виробника. Ціна вас також приємно здивує. Ми завжди прагнемо створити комфортні умови для наших покупців, проводячи вигідні акції. При необхідності, оператори сайту допоможуть вам у виборі і проведуть детальну консультацію.