Ботанічні тюльпани

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21076
2
Невеликі за розміром тюльпани 10-15 см у висоту прекрасно підійдуть для вирощення на зрізку. Яскравий колір, ніжність та тендітність рослини не залишить вас байдужими. Належить квітка до типу Ботанічних. Висаджувати також можна і в саду або на клумбі..
5.47 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21232
0
Тюльпан Urumiensis (Уруменсіс) - надзвичайно красивий низькорослий тюльпан. Відноситься до ботанічного типу, висотою до 12 см. Відзначається вузькими пелюстками жовто-золотистого забарвлення. Діаметром бутон досягає 8 см. Доволі красиво даний сорт ви..
9.32 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21125
1
Тюльпан Tarda - відноситься до ботанічних сортів. Неймовірно красива жовтогяряча раскраска тюльпану створює враження зоряного неба на клумбі, адже самі пелюстки загострені по краєчкам і при повному відкритті квітки нагадують зірочку. У висоту сорт Та..
5.93 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21362
0
Тюльпан Polychroma - сорт тюльпанів який є головною окрасою прибудинкових територій. Квіти відзначаються невисокою висотою стебла з вираженим цвітінням. Особливості сорту: • належить до ботанічних сортів; • у висоту рослина досягає до 15 см; • квіти ..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21072
1
Мініатюрний тюльпан, що належить до типу ботанічних, яскравий та привабливий. Його простота та витонченість здатні зачарувати кожного. Висаджуючи його в себе в саду ви зможете навесні насолоджуватись яскравим та пишним цвітінням тендітних тюльпанів P..
5.47 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21214
0
Тюльпан Odalisque (Одаліск) - гібридний сорт, що відзначається низькорослим цвітінням. Квіти дуже схожі на цвітіння крокусів. Висотою сорт Odalisque досягає 25 см з сильними стеблами та великими квітами. Даний тюльпан формує загострені шестилисті пел..
11.87 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21203
3
Назва тюльпану промовляє сама за себе. Яскраві та тендітні квіти зачаровують своєю простотою та незвичністю. Цікаве поєднання кольорів квітки здатне здивувати та привабити. Ніжно-блакитний, синій та малиновий тони рослини виглядають гармонійно та цік..
15.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21202
0
Тюльпан Linifolia – представник ботанічних сортів. Висотою досягає 15-20 см. Тюльпан даного сорту найчастіше використовують для бордюрних композицій. Незважаючи на свій невисокий ріст квіти мають доволі великий бутон з приємним та вираженим ароматом...
8.59 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21201
0
Тюльпан Lilac Wonder (Лілас Вондер) - ідеальний сорт, який доповнить своєю красою будь-яку ділянку Вашого саду. Lilac Wonder найчастіше використовують для посадки у декоративні горщики, або в прибордюрних посадках. Висотою рослина досягає 20 см з дос..
7.29 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21192
0
Тюльпан Honky Tonk - один з яскравих представників ботанічних тюльпанів. При виборі тюльпану Honky Tonk Ви надасте яскравих барв не тільки Вашому квітнику, але й різноманітності альпійським гіркам чи бордюрам. Висотою тюльпан даного сорту досягає 30 ..
8.57 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21599
8
Ботанічні тюльпани Clusiana Chrysantha приваблюють своєю чарівністю та тендітністю. У висоту вони сягають всього лише 10-15 см. Їх можна висаджувати в саду, на клумбі у першому ряду квітів або ж виростити у горщику вдома. Яскраве поєднання жовтогаряч..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21009
0
Тендітні низькорослі тюльпани Batalinii Bright Gem (Баталоні Брайт Гем) виглядають надзвичайно гарно. Жовті гострі пелюстки квітки приваблюють погляди та зачаровують. У висоту виростають такі тюльпани до 20 см, діаметр квітів становить від 4 до 6 см...
7.91 грн.
Немає в наявностi
Хіт продажiв
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 21368
0
Тюльпан Tiny Timo - яскравий та водночас надзвичайно красивий сорт багаторічної рослини. Квіти матимуть вражаючий вигляд у груповій посадці. Особливості сорту: • відноситься до типу ботанічних рослин; • забарвлення квітів червоно-фіолетове, доволі не..
12.99 грн.
Немає в наявностi
Елена 2021-11-05
Получила луковицы тюльпанов и уже сегодня высадила. Прекрасный материал для посадки, чистенькие и сухие луковички. Положили мне и сюрприз - подарочек за что огромное СПАСИБО! Очень довольна покупкой и обслуживанием. Огромная благодарность вам! Весной будем ждать красоту!
Людмила Кучер 2020-08-11
Замовляла осінню ці тюльпанчики. Дуже красиві. На одному стебельці було 3-4 квітки. Ніжні і зачаровуючі)
Валентина 2018-06-30
Низькорослі тюльпани з великим насичено червоним бутоном.

Вартість Тюльпани Ботанічні

НазваЦіна
Тюльпан Batalinii Bright Gem 7.91 грн
Тюльпан Clusiana Chrysantha5.99 грн
Тюльпан Honky Tonk8.57 грн
Тюльпан Lilac Wonder7.29 грн
Тюльпан Linifolia8.59 грн
Тюльпан Little beauty15.99 грн
Тюльпан Odalisque11.87 грн
Тюльпан Persian pearl5.47 грн
Тюльпан Polychroma19.99 грн
Тюльпан Tarda5.93 грн

Особливості виду ботанічних тюльпанів

Ці квіти, всі їхні сорти, виведені в окремий клас. Це вказує на їхню унікальність та несхожість на інші рослини подібного виду. Тому ще на етапі лише інформаційних пошуків важливо дізнатися те, що може вплинути на рішення купити саджанці тих чи інших кольорів.

Дуже часто хвороби спричиняють багато проблем. У разі, коли ви висадите на ділянці ботанічні тюльпани хвороби даватимуть про себе знати набагато рідше. Унікальна стійкість до різноманітних захворювань – це стовідсоткова гарантія краси клумби.

Гарне цвітіння триває відносно довго. З квітня до червня такі дивовижні квіти радуватимуть погляди. А з кожним наступним роком рослин ставатиме лише більше.

Висота квіток чимала, вона становить до 20 см. Розмір квітки – він не перевищує 5 см. Чому низькорослі рослини з даного класу дуже популярні при створенні різних проектів і не тільки в Україні. Побачити той чи інший сорт у складі міської або дачної клумби. це вже не рідкість.

Ботанічні тюльпани є дивовижними і тим, що серед класу розраховуються як ранньоквітучі, так і пізньоквітні сорти. А це розкриває для квітникарів чудові перспективи. Адже можна без перерви спостерігати за тим, як поступово розпускаються найкрасивіші квіти та вдихати їхній чарівний аромат.

Сорти ботанічних тюльпанів

Якщо серед усіх інших видів та сортів виділяються явні лідери. У цьому випадку не можна точно сказати, що сорт, наприклад, Honky Tonk самий. По-перше, справа смаків, а по-друге, багато залежить від кольору, його яскравості. Тобто за певної мети може виявитися найбільш вдалим той чи інший сорт.

До речі, створюючи унікальні квіткові композиції, використовуються абсолютно немислимі комбінації. І один з них – це чергування ботанічних тюльпанів між собою. Тут треба сказати, що такий витвір мистецтва дуже хочеться спостерігати І ось такий візуальний ефект – це перший привід для знайомства із дивовижними квітами.

Хіти продажів нашого інтернет-магазину, найпопулярніші в цьому сезоні сорти:

  1. Тюльпан Wilsoniana;
  2. Tarda;
  3. Little Beauty;
  4. Lilac Wonder.

Посадка та догляд за ботанічними тюльпанами

Завжди купуйте якісні та здорові цибулини тюльпанів, які можна по праву вважати гарним посадковим матеріалом. Якщо є сумніви в якості, від таких цибулин краще відмовитися. Щодо посадки, то процес починається з підготовки. Запам'ятайте, що тюльпани не ростуть у кислотному ґрунті, в абсолютній тіні. Для цих кольорів важливий прикорм, який повинен виконуватися регулярно та полив.

Цікаво, що у виснаженому субстраті ботанічні сорти не зростатимуть у принципі, не ті умови. Як і в тому, що надто зволожений. Пориви вітру можуть бути дуже небезпечними, як і протяги. Висаджувати тюльпани рекомендується навесні чи восени. Тут все залежить від певних обставин. Єдине, що всі квіткарі вважають весняну посадку цибулин вкрай небажаним явищем.

Замовити саджанці ботанічних тюльпанів поштою

Ми орієнтовані на своїх покупців, чому готові надати підтримку на різних етапах. У нас ви зможете вибрати потрібний сорт квітів за чудовою ціною, замовити саджанці або оформити заявку на Протруйники насіння та цибулин. Якщо асот, молочай перетворилися на проблему, то Гербіциди від бур'янів – єдине, що допоможе.

Як показує практика, складнощі виникають раз у раз, і важливо вирішувати їх якомога раніше. При виникненні хвороб проводити профілактичні роботи, а якщо ви помітите комах, то виходячи з нагоди обрати терміново Інсектициди від шкідників.

Ви маєте можливість на власному досвіді переконатися в тому, що у нас вся продукція якісна та ефективна, а всі цибулини тюльпанів дають стовідсотковий урожай.

Справжнісінькі з усіх існуючих. Тюльпани, які відрізняються своєю реалістичністю, адже вони вирощуються у природі до цього дня. Йдеться саме про ботанічні тюльпани, про клас, який налічує велику кількість сортів, у тому числі і гібридних.

І, не зважаючи на те, що такі тюльпани ростуть в Індії, Азії та Туреччині, у кожного є шанс виростити їх і у себе на клумбі. А це означає, що варто придивитися, оцінити красу кольорів. Має сенс докладно вивчити інформацію, тому що кожен вид є абсолютно унікальними рослинами.

Ми пропонуємо вам, не тільки відвідати наш каталог, заглянути до карток різних сортів. Наш інтернет-магазин Matla-flowers допоможе вам здійснити кожну квіткову ботанічну мрію

Ласкаво просимо до особливого і дивовижного світу, в якому саджанці ботанічних тюльпанів ви можете купувати в необмежених кількостях. У світ, у якому велика кількість торговельних пропозицій захопить, якість кожного товару порадує, а квітковий урожай стане головним приводом для подальшої співпраці.

Часто задавані питання

Тимчасовий період для висадки, який за всіма показниками можна вважати оптимальним, – це середина вересня-середина жовтня. Занадто рання посадка, як і занадто пізня, може суттєво нашкодити рослинам. Ми даємо умовну рекомендацію, яка в залежності від регіону може змінюватись.
Ви напевно чули про те, що, висадивши ботанічні тюльпани за всіма правилами в жовтні, ви наступні 5 років можете ні про що не переживати. Все так і є насправді. Тому що саме вони не вимагають щорічного викопування. У чому полягає одна з головних переважних особливостей виду.
Майже всі види та сорти тюльпанів розмножуються насінням або цибулинами. Щодо ботанічних тюльпанів слід виявити більшу увагу до рослин. Справа в тому, що ми рекомендуємо проводити розмноження дочірніми цибулинами, яке, як показує практика, завжди дає найкращі результати.
Кориснi статтi
10.09.2017
Вигонка золотої квітки хризантеми
Вигонка золотої квітки хризантеми
Хризантема - всіма улюблена осіння квітка, яка привертає увагу строгістю ліній і простою красою. Належить до роду Айстрових. З давньогрецької перекладається як "квітка сонце", на сьогодні відомо понад 29 різновидів. Час висадки - кінець весни, саме в цей час і встановлюється максимально тепла погода і немає загрози заморозків вночі. ..
13.08.2020
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»
При замовленні товару на суму 200 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 500 грн - в подарунок 5 Тюльпани Міх. При сумі в 1000 грн - 10 Тюльпанів Міх + безкоштовна доставка!..
18.08.2021
Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021
Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021
Троянди були і залишаються одними з найбажаніших і популярних садових квітів серед покупців. У нашому каталозі ці рослини з'явилися тільки в цьому році, але вже зараз ви можете замовити найрізноманітніші сорти цих квітів...
-->