Саджанці бородатих ірисів

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103016
2
Іриси Суміш Мікс - це унікальна можливість прикрасити свою клумбу великою різноманіттю кольорів та форм. Суміш містить в собі  понад 15 сортів, кожен з них відрізняється яскравим, та насиченим кольором та неймовірно-ніжним ароматом. Посадку кореневищ..
10.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103004
2
Яскраві ірисиTulip Festival (Туліп Фестівал)просто створені для краси та вишуканості вашого саду! Яскравий жовтий колірквітки у поєднанні з білим виглядає надзвичайно вишукано та по-літньому тепло.У висотуірис сягає 80 см та більше, належить рослина ..
62.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103014
0
45.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103010
0
Ирис Pumila Little Shadow (Пуміла Літл Шадоу) – одна из найяскравішихта напривабливіших ірисів. Це низькоросла квітка, у висоту виростає до 35 см,діаметр квітів складає 5-10 см. Листяірису темно-зелені, вузькі, довгі та прикорневі. Такі іриси варто в..
45.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103007
0
Тендітнийніжно-блакитний ірис відноситься до низькорослих. У висоту виростає до 40 см.Діаметр квітів складає 5-10 см. Пелюстки ірису ніжні, бородка такого ж відтінкуяк і пелюстки – блідо-блакитного кольору.Ірис Little Sapphire(Літл Сапфір) має дуже н..
51.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103015
0
Яскраві тасонячні іриси Lemon Puff (Лемон Пуф) невисокі,виростають до 35 см. Діаметр квітів складає 10-12 см. Яскравібіло-жовті іриси варто висадити у своєму саду, адже такі квіти здатні додатибарв вашому саду.& Вирощуватиїх потрібно у першому ряду р..
51.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103013
0
51.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103011
0
45.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103012
0
45.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103008
0
Додатияскравих барв своїй клумбі можна за допомогою тендітних низькорослих бородатихірисів Blue Denim (Блю Денім). У висоту такі ірисивиростають до 35 см. Діаметр квітів складає 5-10 см. Борідка ірису має такийсамий колір як і пелюстки квітки. Ірисим..
51.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103005
2
Ніжнийрожевий ірис Party Dress (Паті Дресс) створений для тих, хтолюбить ніжні відтінки у всьому та хоче створити тендітну та вишукану клумбу. Увисоту ірис сягає 80 см, відноситься до високорослих. Діаметр квітів ірисарожевого 10-15 см, борідка яскра..
62.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103009
0
Ніжнийрожевий ірис Lena M – дуже популярнарослина у квітникарстві. Ажурні пелюстки квітки зачаровують та привертаютьувагу. У висоту такий ірис виростає до 90 см, діаметр квітів складає 15 см. Висаджуватитакі іриси необхідно навесні або восени на добр..
62.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103003
5
Ірис Indian Chief має надзвичайнояскравий, насичений відтінок. Фоли квітки бархатні, глибокого темно-бузковогокольору. Бородкаквітки яскравого жовтого кольору. У висоту ірис досягає 90 см, належить до типувисокорослих.  Діаметр квітів складає10-15 см..
62.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103006
0
Неймовірнийніжний ірис English cottage(Інгліш Котетдж) у висотусягає до 100 см, належить рослина до типу ранніх квітучих. Діаметр квітівскладає 10-12 см. Білі іриси будуть надзвичайно гарно виглядати у вашому саду,створюючи атмосферу вишуканості та н..
51.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103002
1
Ніжнийблакитний ірис Blue Rhythm (Блю Ритм) зачаровуєвишуканістю та тендітною красою. У висоту блакитний ірис сягає 90 см, належитьрослина до сорту високорослих. Діаметр квіток 10-15 см. Такийпрекрасний ірис додасть ніжних відтінків вашому саду. Виса..
62.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 103001
4
Такийнасичений відтінок ірису Black Knight (Блек Найт) простонеможливо не вподобати. Надзвичайно красивий колір квітки у поєднанні з борідкоючорно-виноградного кольору просто зачаровують.Ірисдоволі високий – 60 см, діаметр квітів має 13-15 см. Листя ..
62.99 грн.
Немає в наявностi
Елена Иванова 2020-07-14
Нажаль, мені дістався звичайний фіолетовий. Але продавець вибачився і запропонував знижку на наступну продукцію. Це приємно.А ірис буду чекати, коли з'явиться.
Гость 2019-10-13
9.49 це одна шт?
Анна 2019-09-23
Всі різні іриски

Вартість Іриси Бородаті ВКС

НазваЦіна
Ірис Black Knight62.99 грн
Ірис Blue Rhythm62.99 грн
Ірис English Cottage51.99 грн
Ірис Indian Chief62.99 грн
Ірис Lena M62.99 грн
Ірис Party Dress62.99 грн
Ірис Pumila Blue Denim51.99 грн
Ірис Pumila Brassie45.99 грн
Ірис Pumila Cherry Garden45.99 грн
Ірис Pumila Golden Muffin51.99 грн

Іриси бородаті - квіти, які зійшли з гербів Франції та Флоренції

Іриси бородаті - особливі квіти, вони не схожі ні на які інші рослини. Колірна гамма ірисів дуже яскрава - синій, бузковий і жовтий одночасно. Внутрішні пелюстки спрямовані вгору, зовнішні ж опущені до низу, крізь пелюстки помітна щетиниста борідка, яка приваблює багато бджіл, джмелів і метеликів. Саме через цю борідки квіти отримали свою назву.

Іриси - це багаторічники. Їх кореневище приживається в нашому кліматі, і вони адаптуються під різні умови. Німецькі іриси просто зобов'язані знаходиться в саду, адже їх цвітіння воістину прекрасне! Висадивши їх на квітнику, ви будете насолоджуватися їх красою довгий час і не пошкодуєте що їх купили для свого саду.

Історія походження

Свою назву ірис отримав на честь богині Іриди, вісниці олімпійських богів. Народна легенда розповідає, що одного разу Ірида зійшла з небес і на місці де вона ступала проросли ці чудові квіти. Легенда про божественне походження сприяла зростанню їх популярності. Так іриси були зображені на гербах королів Франції і Флоренції. Вони вірили, що квітка приносить у і щастя. Ця квітка відомий вже більше трьох тисяч років і володіє легким ароматом. Цікаво що у кожного сорту він не схожий на інші.

Цікавий факт: геральдична лілія, яка зображена на гербі Франції, відповідає не лілії, як багато хто думає, а саме ірису. Ця помилка так сильно вкорінилася, що символом Франції і зараз вважається лілія, а на гербі продовжує бути намальованим ірис бородатий.

Види ірисів бородатих

Існує безліч різномантних видів, але у нашому каталозі ірисів бородатих ви знайдете лише найпопулярніші.

  • високорослі - досить високі - від 71 см.
  • низькорослі - 41-70 см.
  • мініатюрні - 38-41 см діаметр бутонів також невеликий - до 8 см.
  • стандартні карлики - їх висота від 21 до 40 см.
  • маленькі карлики - вони дуже ніжні, тендітні. У висоту виростають до 20 см. Зацвітають раніше всіх. Вони також красиво виглядають в контейнерах на підвіконні або в вазі на обідньому столі.

Вибравши відразу кілька сортів ви зможете створити унікальні острівці на клумбі. Висаджувати рослини можна серед квіткового розмаїття або у вигляді окремої клумби.

Висадка і догляд

Ці квіти невибагливі і вони адаптуються до будь-яких умов. Але все-таки рекомендуємо вибрати їм світлий і теплу ділянку. Також зростають вони і в півтіні. Рослини залежні від вологи, їх необхідно регулярно поливати, збільшуючи полив у спекотні літні дні. Що стосується грунту, то головне щоб він був пухким.

Садити цибулини потрібно в лунку з піском. Помістивши їх в пісок, акуратно розпряміть коріння і засипте їх родючою землею. Садити можна восени, влітку і навесні. На зиму їх укривають шаром листя, торфу, тирси або дощок. Іриси вважаються морозостійкими, вони можуть спокійно перезимувати в грунті. Купити іриси бородаті в Україні пропонуємо в магазині Matla Flowers. Відправка товару можлива по всій країні. Відкривши каталог бородатих ірисів ви зможете зробити вибір і оформити покупку за лічені хвилини.

Купівля ірисів в інтернет магазині Matla Flowers

Вибравши наш магазин ви отримуєте:

  1. Вишукані та рідкісні квіти.
  2. Безкоштовну консультацію у фахівців. Щоб зв'язатися з нами, заповніть спеціальну форму на сайті.
  3. Чи отримуєте відмінний посадковий матеріал за вигідною ціною.
  4. Чи оформляєте придбання поштою не покидаючи межі будинку.
  5. Замовляєте квіти з доставкою в Вінницю, Київ, Львів або інші міста України.

У каталозі представлено широкий асортимент ірисів різних відтінків - яскраві сині, голубі, насичені жовтого відтінку, рожеві і навіть бордові. Серед нашого асортименту ви точно знайдете свій ідеальний варіант. Він стане родзинкою і окрасою квітника.

Жителі Тернополя можуть отримати придбані онлайн цибулини ірисів в нашому магазині за адресою вулиця Замкова,12.

Кориснi статтi
15.10.2017
Багаторічні люпини - окраса саду
Багаторічні люпини - окраса саду
Люпин належить до роду бобових. Сама назва перекладається як вовк і дуже часто квітку називають "вовчими бобами". У природі ростуть люпин у середземноморському африканському регіоні та Західній півкулі. Це все дикорослі види, але в садівництві найпопулярнішими є гібридні види, які були виведені селекціонерами і на сьогоднішній день активно вирощуються в садах і на клумбах...
31.10.2018
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Хризантема: чому не цвіте, як пересадити та інші проблеми догляду
Осінь - поступово зникають фарби, опадає листя, а небо стає все темніше. Повітря трохи гірке на смак. Цвітуть хризантеми - останній подих літа, що минає. Це дивовижна рослина, природне витонченість якого відточувалося століттями спрямованої селекції, вчинене в своїй красі...
20.08.2018
Як продовжити свіжість букету квітів
Як продовжити свіжість букету квітів
Вирощуючи рослини ви напевно не раз прикрашали ними будинок і дарували букети з клумби близьким людям. А чи знали ви, що термін життя композиції безпосередньо залежить від її складу? Так є квіти, які відмінно уживаються разом, а деякі рослини зовсім не терплять «сусідів». У цій статті розберемо, які квіти можна комбінувати, а які ні...
-->