0
0

Від гризунів (Родентициди)

Код товару: 500324
0
14.99 грн.
Код товару: 500329
0
19.99 грн.
Код товару: 500263
0
Родентицид Шторм - один із високоякісних приманок для знищення мишей та щурів. У зв'язку із інноваційним чинником даний препарат не викликає звикання, через те даний  препарат може застосовуватись при кожній появі гризунів. При застосуванні даного пр..
17.28 грн.
Код товару: 500020
0
11.68 грн.
Код товару: 500306
0
27.44 грн.
Код товару: 500312
0
19.78 грн.
Продано
Код товару: 600086
0
«Смерть гризунам» використовують проти мишей та пацюків. Засіб сильнодіючий тависокоефективний. Позбавляє від усіх гризунів, навіть найстійкіших дорізноманітних ядів та потруйників.& Використовуватизасіб необхідно таким чином: 1 пакет на мишей, та 2-..
14.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600083
0
Щелкунчик– це ефективна приманка для різноманітних гризунів. В складі засобу муміфікатор,ароматизатор арахісовий, феромони, бродіфакум та інші допоміжні речовини.Використовувати засіб можна як в домашніх умовах, так і на відкритому повітрі.Насипають ..
10.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600032
0
Щелкунчик – ефективний сильнодіючий засіб проти різноманітних гризунів.& В складі засобу Щелкунчик муміфікатор,ароматизатор арахісовий, бродіфакум та інші допоміжні речовини. Використовують20-50 гр засобу для позбавлення від мишей та від 100 гр засо..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Продано
Продано
Код товару: 600087
0
"Смерть гризунам" – це потравлені зерна із ароматом сиру.& У складі засобу містяться такі речовини:бромадіолон, муміфікатор, ароматизатор, зернова суміш, додаткові компоненти,які приваблюють мишей та гризунів.& Засібефективний навіть до найстійкіших..
14.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600084
0
«Смертьгризунам» – це сильнодіюча та ефективна приманка проти всіх видів гризунів.Засіб має муміфікуючий ефект завдяки компонентам суміші.Смертьгризунів настає через 3-5 днів після поїдання суміші. Діє засіб навіть донайсильніших, стійких гризунів(па..
10.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600085
0
«Смертьгризунам» - це ефективна та надійна приманка від різноманітних мишей тагризунів.& Засіб маємумфікуючий ефект та запах, який приваблює пацюків та мишей. Діє «Смертьгризунам» на всіх шкідників, навіть тих, що є стійкими до різних ядів. Застосову..
11.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 600081
0
& Проблему мишей та пацюків у вашому домі, офісі чи в саду вирішить& засіб «Смертьгризунам»! У складі засобу речовини, які приваблюютьмишей та пацюків. Гризуни самі знаходять засіб, поїдають його та вмирають за3-5 діб! Діє засіб навіть на тих гризун..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Продано
Продано
Код товару: 500142
0
Родентицид Пастка клейова від гризунів Захисник - клейова пастка яка використовується у боротьбі з щурами, мишами та іншими гризунами. Особливості: • безпечна для людей та навколишнього середовища; • не містить отрути яка впливає на людей; • високий ..
14.99 грн.
Немає в наявностi

Щури та миші можуть з'явитися в будь-якій квартирі й на будь-якій садовій ділянці. Сьогодні ринок хімічних засобів і фізичних пристроїв пропонує великий вибір різних корисних препаратів та засобів, які допоможуть раз і назавжди позбутися від настирливих гризунів. Найголовніше – купувати їх в перевіреному магазині, щоб не нарватися на підробку.

Хімічні засоби від гризунів

Хімічні засоби проти мишей і щурів випускається у формі порошків, аерозолів, брикетів, цукрових сумішей, пасти, гелю, насіння оброблених отрутою. Розрізняють декілька найефективніших препаратів, що борються з гризунами:

  • "КРИСІН" в формі гелю з харчовим наповнювачем і ароматизатором. Гризуни гинуть від задухи через 3-15 днів після потрапляння препарату в шлунок;
  • "Бродіфан": рідина для виготовлення приманки вручну, після неї гризуни гинуть через 4 дні від задухи;
  • "Те стокс": брикети червоного кольору, гризуни гинуть через 3-4 діб після паралічу дихальної системи;
  • "Варат": приманка в гранулах світло-рожевого кольору, знищує гризунів протягом 2-3 тижнів;
  • "Ланірат": зернова приманка, просякнута отрутою, вбиває гризунів протягом 10 діб;
  • "Шторм": сині брикети, що знищують гризунів за тиждень. Препарат дуже токсичний, працювати з ним можна тільки в рукавичках.

Пастки для гризунів

Існує ряд фізичних способів знищення гризунів:

  • капкани: пристрої складаються з ударного механізму і пружини, яка скорочується, і пристрій одним ударом знищує гризуна;
  • пастки електричні: миша або пацюк відчуває запах їстівного, заповзає в пастку і гине там від удару струмом;
  • ультразвукові репеленти, які розповсюджують сигнал з частотою 50-75 КГц. Один з таких пристрій "Електрокіт", який впливає на мишей і щурів за допомогою ультразвуку і світла. Відлякувач "Торнадо" – репелент, що працює з частотою понад 70 КГц, випромінювання направляється по колу, працює на 7 режимах і світлової індикації. Керувати таким пристроєм можна за допомогою пульту.

При виборі хімічного або фізичного засобу відлякування гризунів потрібно враховувати, що вони відрізняються за вартістю, а також вимагають певного підходу до встановлення. Також потрібно розуміти, що хімічні засоби бувають дуже токсичними, тому потрібно проявляти максимальну обережність при розкладці хімічних засобів. Бажано при цьому, щоб там де вони будуть використовуватися не було маленьких дітей та домашніх тварин.

Доставка і оплата

Наш інтернет магазин здійснює доставку службами "Нова пошта" та "Укрпошта". Оплатити замовлення можна при отриманні післяплатою так і відразу онлайн. Всі хімічні засоби від мишей та інших гризунів мають повну інструкцію із застосування. Обов'язково прочитайте її перед використанням.