0
0

Касети для розсади

Код товару: 600318
0
Касета ідеально підходить для вирощування різноманітних рослин. Касета невелика за розмірами, має 36 лунок, тому ви можете зекономивши місце висадити одразу декілька рослин Касета виготовлена із якісного пластику, легка та зручна у користуванні. Підх..
18.38 грн.
Код товару: 600045
0
Касета длярозсади на 96 лунок ідеально підходить для вирощування рослин як в теплиці,так і в домашніх умовах.& Касети дужезручні у використанні, вони економлять місце, адже 96 різних рослин ви можетевиростити у одній великій ємкості.& Касета виготов..
18.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600025
0
Касета ідеально підходить для вирощування різноманітних рослин. Касетаневелика за розмірами, має 36 лунок, тому ви можете зекономивши місце висадитиодразу декілька рослин.& Касетавиготовлена із якісного пластику, легка та зручна у користуванні. Підхо..
18.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600044
0
Якщо виплануєте висадку та вирощування одразу декількох рослин, то найкраще зробити цеу спеціальній касеті. Ви зможете проростити квіти в ній, а потім з легкістюпересадити у відкритий грунт.Висаджуючирослини в касеті ви отримуєте ряд переваг:- зможет..
5.59 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600024
0
Якісна касета для розсади на 18 лунок призначена для вирощування різноманітних рослин.Виготовлена із пластику, підходить для багаторазового використання. У такійкасеті зручно вирощувати різноманітні квіти, адже ви одразу отримаєте рослиниодного віку,..
18.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600046
0
Плануєтевисадку одразу декількох рослин? Тоді вам варто придбати спеціальну касету на126 лунок! У такій касеті ви можете одразу висадити 126 рослин та в майбутньомуотримати цілу партію квітів одного віку!Така висадканадзвичайно вигідна та економна:1)..
18.99 грн.
Немає в наявностi

Касети для вирощування розсади від магазину Matla Flowers

Сьогодні садівники мають можливість вирощувати розсаду квітів зручним і простим способом використовуючи спеціальні касети. Раніше потрібно було використовувати певні ємності або пластикові стаканчики, але сьогодні завдяки касетам можна з використанням тих же сил отримати в кілька разів більшу кількість паростків.

Переваги використання касет

Завдяки простоті конструкції і невисокій ціні, вони набули поширення в вирощуванні квітів, рослин і овочів. Професійні садівники і любителі застосовують їх для улюблених сортів в домашніх умовах. А на великих сільгосппідприємствах і тепличних комбінатах касети для розсади томатів, баклажанів, перцю або декоративних квітів стали вже буденністю, оскільки дозволяють прискорити процес догляду за рослинами. Головна їхня перевага це компактність при вирощуванні і догляді.

Основні характеристики пластикових касет:

  • можливість значно економити площу теплиці;
  • незначні витрати субстрату і економія насіння;
  • спрощений догляд і контроль за кожною рослиною;
  • можливість отримання великої партії розсади однакового віку;
  • легкість при пересадці методом перевалки і менший травматизм для проростка, так як коренева система не пошкоджується;
  • багаторазове використання.

Щоб отримати якісний посадковий матеріал, з якого в подальшому виростуть хороші рослини, потрібно ретельно підходити до кожного етапу вирощування, і найперше варто купити касети для розсади із спеціальним піддоном або без нього. Окремі соти кассет гарантують достатню кількість життєвого простору, вологи, освітлення для кожного паростка. Доглядати за сходами в таких контейнерах - суцільне задоволення, а чудовий результат стане відмінною нагородою за вашу працю!