0
0

Касети для розсади

Хіт продаж
Код товару: 600318
0
18.38 грн.
Код товару: 600045
0
Касета длярозсади на 96 лунок ідеально підходить для вирощування рослин як в теплиці,так і в домашніх умовах.& Касети дужезручні у використанні, вони економлять місце, адже 96 різних рослин ви можетевиростити у одній великій ємкості.& Касета виготов..
18.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600025
0
Касета ідеально підходить для вирощування різноманітних рослин. Касетаневелика за розмірами, має 36 лунок, тому ви можете зекономивши місце висадитиодразу декілька рослин.& Касетавиготовлена із якісного пластику, легка та зручна у користуванні. Підхо..
18.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600044
0
Якщо виплануєте висадку та вирощування одразу декількох рослин, то найкраще зробити цеу спеціальній касеті. Ви зможете проростити квіти в ній, а потім з легкістюпересадити у відкритий грунт.Висаджуючирослини в касеті ви отримуєте ряд переваг:- зможет..
5.59 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600024
0
Якісна касета для розсади на 18 лунок призначена для вирощування різноманітних рослин.Виготовлена із пластику, підходить для багаторазового використання. У такійкасеті зручно вирощувати різноманітні квіти, адже ви одразу отримаєте рослиниодного віку,..
18.99 грн.
Немає в наявностi
Код товару: 600046
0
Плануєтевисадку одразу декількох рослин? Тоді вам варто придбати спеціальну касету на126 лунок! У такій касеті ви можете одразу висадити 126 рослин та в майбутньомуотримати цілу партію квітів одного віку!Така висадканадзвичайно вигідна та економна:1)..
18.99 грн.
Немає в наявностi

Касети для вирощування розсади від магазину Matla Flowers

Сьогодні садівники мають можливість вирощувати розсаду квітів зручним і простим способом використовуючи спеціальні касети. Раніше потрібно було використовувати певні ємності або пластикові стаканчики, але сьогодні завдяки касетам можна з використанням тих же сил отримати в кілька разів більшу кількість паростків.

Переваги використання касет

Завдяки простоті конструкції і невисокій ціні, вони набули поширення в вирощуванні квітів, рослин і овочів. Професійні садівники і любителі застосовують їх для улюблених сортів в домашніх умовах. А на великих сільгосппідприємствах і тепличних комбінатах касети для розсади томатів, баклажанів, перцю або декоративних квітів стали вже буденністю, оскільки дозволяють прискорити процес догляду за рослинами. Головна їхня перевага це компактність при вирощуванні і догляді.

Основні характеристики пластикових касет:

  • можливість значно економити площу теплиці;
  • незначні витрати субстрату і економія насіння;
  • спрощений догляд і контроль за кожною рослиною;
  • можливість отримання великої партії розсади однакового віку;
  • легкість при пересадці методом перевалки і менший травматизм для проростка, так як коренева система не пошкоджується;
  • багаторазове використання.

Щоб отримати якісний посадковий матеріал, з якого в подальшому виростуть хороші рослини, потрібно ретельно підходити до кожного етапу вирощування, і найперше варто купити касети для розсади із спеціальним піддоном або без нього. Окремі соти кассет гарантують достатню кількість життєвого простору, вологи, освітлення для кожного паростка. Доглядати за сходами в таких контейнерах - суцільне задоволення, а чудовий результат стане відмінною нагородою за вашу працю!